.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 10/10/2018 OOST-VLAAMSE SLUITINGSPRIJS ZELE (O) MEN ELITE - 154 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 3:20:10 / AFSTAND: 154KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 RIESEBEEK OSCAR ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN BAKEL ROBBIE METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL NED

    5 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 DE WITTE MATHIAS VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    7 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    9 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    10 COLMAN ALEX LOTTO SOUDAL

    14 MARCHAND GIANNI 16 VAN MOER BRENT 17 DIELEMAN MICHIEL 19 DE PESTEL SANDER 22 DE BOCK STIJN 23 STEVENS TIMOTHY 25 VAN DEN BOSSCHE ANGELO 30 CAETHOVEN KENNETH 47 DE PAEPE JOHANNES 48 RUYTERS BRECHT 50 DE BOCK STEF 51 VAN DRIESSCHE KJELL 52 SINOY FABIO

     

    10/10/2018 AALTER-LOTENHULLE (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:30:17 / AFSTAND: 109KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    5 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    6 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 OTTENBROS JOURY WV WEST FRISIA NED

    8 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VAN DER ZWET BRAM WV WEST FRISIA NED

    10 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    13 VAN DAMME BART 27 VAN GUYSE JARNO 30 WIELFAERT KRISTOF

    10-10-2018 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/10/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Leo Mares en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 36 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi nazomerweer bij 23°C en een tegewind van 11 km/h, dus alle ingrediënten aanwezig voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg sterke kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,1 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe , Leo Mares , Chris Van De Vijver , Peter Heymans , Dirk Trogh , Alain Verbeke , Alex Goossens , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Luc Goossens , Guy Smet , Timmy De Boes , Glenn Van Hautekerke , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Jan Vlegels ,  Mister X , Kris Cornelis , Fons Van Raemdonck , Walter Verhelst , Bert De Coster , Peter Neels , Romain Vercauteren , Bart Gillis , Adrien Maes , William Despeels , Michiel Despeels , Serge Meyvis , Giovanni Van Drom , Yannick Mertens , David Vanhaverbeke, Sven Cools , ?? en Kenny Janssens.

    10-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    08-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 08/10/2018 HERFSTCRITERIUM OOSTROZEBEKE (W) MEN ELITE - 100 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:25:0 / AFSTAND: 100KM

    1 LAMPAERT YVES QUICK - STEP FLOORS

    2 SEYNAEVE LANDER ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VAN LERBERGHE BERT COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 DEBUSSCHERE JENS LOTTO - SOUDAL

    5 STEELS STIJN VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    8 DUPONT TIMOTHY WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VAN KEIRSBULCK GUILLAUME WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    14 BOUVRY DIETER 16 MARCHAND GIANNI 26 DIELEMAN MICHIEL

     

    08/10/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 111 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:31:19 / AFSTAND: 111KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DE SY GERTJAN PRORACE CYCLING TEAM

    6 COOMAN GIANNI

    7 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    8 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN COPPERNOLLE FRANCESCO VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    14 VAN DAMME BART 20 DHOLLANDER KRISTOF

     

    08/10/2018 KUURNE (W) ELITE Z.C./U23 – 67 km

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:29:53 / AFSTAND: 67KM

    1 LEGLEY MATTHIAS SOVAC - NATURA4EVER

    2 SROKA ROBERT WIELERTEAM DECOCK USA

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 BAEKELAND CEDRIC WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 WINDELS DAMION TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    08-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    07-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 07/10/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 115,5 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:38:42 / AFSTAND: 115.5KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    6 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    9 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    20 VAN DAMME BART

     

    07/10/2018 RUMST (A) ELITE Z.C./U23 – 118 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 2:43:33 / AFSTAND: 118KM

    1 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    2 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 WOLFFENBUTTEL NILS WTC DE AMSTEL NED

    4 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    6 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 RAEYMAEKERS MATTIAS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    10 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    29 COPPENS CARRERA 49 MARIN GLENN

     

    07/10/2018 ANZEGEM - INGOOIGEM (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:00:21 / AFSTAND: 84KM

    1 MICHIELSEN MANUEL DE JONGE RENNER NED

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDEPITTE NATHAN INTEGRALE BYCYCLE CLUB ISLE JOURDAIN FRA

    4 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDENABEELE HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERBEECK CALVIN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

     

    07/10/2018 KNESSELARE (O) JUNIORES - 85 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:02:7 / AFSTAND: 85KM

    1 DAHLSLETT HANS MAGNUS GLÅMDAL SK NOR

    2 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VERKOEYEN MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HALVORSEN TOBIAS KRISTIANSANDE NOR

    6 PERRY TOBY THANET ROAD CLUB GBR

    7 GLOAG THOMAS VELO CLUB DE LONDRES GBR

    8 SVENNEVIK ERLING HORN GLAMDAL SK MYSENLAN SPIE DOUTERLONGE CT NOR

    9 VAN DE WYNKELE LORENZ ISOREX CYCLING TEAM

    10 HOHMANN LARS DE JONGE RENNER NED

    21 GALLE STAF 31 PERMENTIER EMANO 35 ROOSE MATTEO

     

    07/10/2018 AFFLIGEM CLASSIC (VB) NIEUWELINGEN TOPCOMPETITIE - 76 km

    DEELNEMERS: 112 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:49:7 / AFSTAND: 76KM

    1 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DEWEIRDT SIEBE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    9 SEGERS RYAN WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 VAN HOOF MANU 43 THORÉ RUNE 45 VAN KERCKHOVE QUINTEN 85 VAN BUYNDER THIBAUD

      

    07/10/2018 AALTER-LOTENHULLE (O) NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:27:43 / AFSTAND: 58KM

    1 VAN BELLE LOE LRTV SWIFT NED

    2 BENJAMINSEN FREDRIK IL.STJERDALS – BLINK NOR

    3 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    4 VANACKER EMIEL TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    7 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    10 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    27 BLOMMAERT SANDER 36 COLMAN LARS 40 MAES ALEC 51 BLOMMAERT LARS 54 SPITTAEL JENNE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:6

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    6 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    7 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    9 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    10 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:51:2

    1 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    2 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    3 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    7 AGTERBERG KYLE G.W.C. DE ADELAAR NED

    8 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:3

    1 VOS MARIANNE WM3 PRO CYCLING TEAM NED

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    9 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    10 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:39:50

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    5 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    6 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    8 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

     

    07/10/2018 RONSE-KLUISBERGEN (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:20

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA (2°jaars)

    2 KOPECKY MATYAS BELO CLUB: BALEN BC NED

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    5 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    7 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT (1°jaars)

    8 LAATSCH BEN GREGOR LAATSCH GER

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    20 CLAESSENS ROBBE 21 DE BAERE RUNE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1
    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. B – P.K. 60´

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 0:59:49

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN DAMES – P.K. 40´

    DAMES ELITE & JUNIORS DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:52

    1 VERHOEVEN SUZANNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VAN EYNDE FIEN KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:7

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES – P.K. 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:49

    1 MALEZSEWSKI LUKAS SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM

    2 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JANSE STEF WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    10 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN – P.K. 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:29:31

    1 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    6 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 NULENS YARNE WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CALSTER JASPER CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    10 RUTTEN ROONEY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:26

    1 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    9 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    07/10/2018 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS – P.K. 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:45

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 WILLEMS JURGEN

    5 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    7 JOOS ARTHUR

    8 WIELEMANS KEVIN

    9 VAN LEUFFELEN PETER

    10 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:7

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 SLEECKX DANNY

    4 VETS JELLE

    5 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DELCROIX TOM

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:12

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KOCKAERTS HUBERT

    8 ABÉ PETER

    9 VERTESSEN JOHNNY

    10 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    07-10-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:32

    1 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    2 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    3 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 DEGROOTE JONAS

    8 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 PEMEN DOLF MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    12 DE BOCK YONI 19 STUER KWINTEN 20 DE BOCK JELLE

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:52

    1 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 PENNYNCK CHARLOTTE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE WULF YASMINE

    7 BLANCHAERT JO

    8 VAN HULLE CINDY

    9 HARINCK TIGER-LIL KVC NOORDZEEMEEUW

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 2 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:50

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:50

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    15 VAN HAVERE DETLEV

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:27

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    8 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN NIEUWENHUYSE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:21

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    6 INGELS ALEANDRO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 NEYT MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 GOOSSENS KYAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LENAERS MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    07/10/2018 MOERKERKE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS – MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:44

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM MASTA

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN ASSCHE NICO

    10 VANKERSSCHAEVER KLAAS

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:4

    1 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    3 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    5 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VERGUCHT RUDY

    8 DELANCKER JAN TRUST MTB TEAM VZW

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:2

    1 LAMMENS MARIO

    2 BALLET PETER

    3 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 DE WAELE MARNIC

    7 ROELSTRAETE PHILIP BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 COOPMAN IVAN

    9 GOETHALS RONNY

    10 ROGIERS BENNY

    07-10-2018 om 17:59 geschreven door kenny


    06-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 06/10/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 06/10/2018     


    06/10/2018 KIELDRECHT (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 107 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:27:15 / AFSTAND: 114KM

    1 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DELCROIX GERT

    6 BERTELS JEF VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    8 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    13 TEN HARTOG GUY 18 GOOSSENS KENNY 19 PERSOON JOERI 30 VERCAUTEREN TIM 38 VAN DAMME BART 39 VERMEULEN STEVEN 40 COPPENS CARRERA 42 GEERINCK DRIES 44 VAN GOETHEM KEVIN 46 HEIRBAUT TONY 53 CAETHOVEN KENNETH 59 ROBERT FREDERIQUE 64 DE BOCK STEF 67 VANDYCK NIELS 69 DE BLOCK NICK 70 WIELANDT SVEN 75 MAES BRYAN 78 DE OST JARNE

    3W3A4830

                                                                         Winnaar te Kieldrecht Pieter Jacobs.

    3W3A4820

                                                                      Winnaar Pieter Jacobs en Jeff Peelaers.

    3W3A4697

                                                                        Aankomst van winnaar Pieter Jacobs.

    3W3A4706

                                                    Aankomst van de 2de Jeff Peelaers voor Kristof Dhollander en Fabio Sinoy.

    3W3A4725

                                                                                       Aankomst van het peloton.

    3W3A4021

                                                     Start van de Elite z.c. & U23 te Kieldrecht met 107 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-10-2018 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 06/10/2018 HOOGLEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 79 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:39:19 / AFSTAND: 112KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    8 LELEU ANTOINE DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    45 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    06/10/2018 KIELDRECHT (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 107 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:27:15 / AFSTAND: 114KM

    1 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DELCROIX GERT

    6 BERTELS JEF VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    8 VERMEERSCH FLORIAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    13 TEN HARTOG GUY 18 GOOSSENS KENNY 19 PERSOON JOERI 30 VERCAUTEREN TIM 38 VAN DAMME BART 39 VERMEULEN STEVEN 40 COPPENS CARRERA 42 GEERINCK DRIES 44 VAN GOETHEM KEVIN 46 HEIRBAUT TONY 53 CAETHOVEN KENNETH 59 ROBERT FREDERIQUE 64 DE BOCK STEF 67 VANDYCK NIELS 69 DE BLOCK NICK 70 WIELANDT SVEN 75 MAES BRYAN 78 DE OST JARNE

     

    06/10/2018 HEESTERT (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:58:33 / AFSTAND: 84KM

    1 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 EVENEPOEL REMCO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDEPITTE NATHAN INTEGRALE BYCYCLE CLUB ISLE JOURDAIN FRA

    4 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 BAELE BEN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    9 GLOAG THOMAS VELO CLUB DE LONDRES GBR

    10 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    13 PERMENTIER EMANO 18 VERBEECK CALVIN 20 COLLIE LARS 30 DE BEER WANNES 49 ROOSE MATTEO 59 VAN PUYVELDE LUKAS

     

    06/10/2018 HERK-DE-STAD (LB) JUNIORES - 94 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 52 / TIJD: 2:13:42 / AFSTAND: 94KM

    1 HALVORSEN TOBIAS KRISTIANSANDE NOR

    2 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 HABETS JORDAN MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    4 HAEX JORIS DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VANHEEL ELIAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 COVELIERS SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN


    06/10/2018 SCHAFFEN-DIEST (VB) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 64 km

    JUNIORES EN NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:47:7 / AFSTAND: 64KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS (Nieuwelingen)

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 JONCKERS OCÉANE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 TIEROLF SOPHIE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DELRE CLARA LOTTO-VC ARDENNES

    18 LENAERS JADE (Juniores)

    31 VAN LIEROP SILKE 36 OSSELAER FEMKE

    06-10-2018 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 06/10/2018 MEULEBEKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:23

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    8 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

     

    06/10/2018 MEULEBEKE (W) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:33

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    7 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 WITLOX LIZZY TWC TEMPO NED

    9 BAKKER MANON EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED

    10 VAN ANROOIJ LINDY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    24 NOBUS ANJA

     

    06/10/2018 MEULEBEKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:41

    1 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    2 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 JARNET THÉO VÉLO CLUB DE VAULX EN VELIN FRA

    4 VERCHER MATTEO VELO CLUB VAULX EN VELIN FRA

    5 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    24 BLEYENBERG JADO 33 VAN HAVERE DETLEV

     

    06/10/2018 MEULEBEKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:15

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES (2°Jaars)

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DOCKX AARON IKO-BEOBANK (1°jaars)

    10 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    21 VERSCHRAEGEN WOUT 44 KEYMOLEN MILAN

    06-10-2018 om 18:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Nicky David 2018
            Nicky David

     

    Zaterdag 06/10/2018 ALSEMBERG (VB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:02:37

    1 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX

    2 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 KAISE JULIEN DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    6 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 ELEN SANDER VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 DE BOCK JELLE 18 STUER KWINTEN 19 DE WIT EDWIN

     

    06/10/2018 ALSEMBERG (VB) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES ELITE - DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:46

    1 VERHOEVEN SUZANNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDER SANDE ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    6 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 WILLEMS GERTIE

    9 DRIESEN SOFIE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 MOREAU ADELINE BRIXTON CYCLES CLUB

     

    DAMES JEUGD - DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:54

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 WILLEMYNS AMY WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    06/10/2018 ALSEMBERG (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:41

    1 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    9 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DER SMISSEN LENNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    06/10/2018 ALSEMBERG (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:30:18

    1 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES (2°jaars)

    2 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    3 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KEMPINAIRE THÉO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM (1°jaars)

    6 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    7 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER EECKEN SANDER HERMANS CYCLING TEAM

    9 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    10 GORIS NIELS TEAM KEMPEN

     

    06/10/2018 ALSEMBERG (VB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A - DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:47

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTERS A

    2 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA19+

    3 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    4 BERTRAND JONATHAN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 LIEVENS SIEBE

    6 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN LEUFFELEN PETER

    8 LAMBRECHTS JOERI

    9 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MATTIUZZI ANDY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS B - DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:0

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN STAEYEN BENNY

    5 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 DELCROIX TOM

    10 VETS JELLE

     

    MASTERS C - DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:14

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN JOHAN

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BALLET PETER

    7 ABÉ PETER

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KOCKAERTS HUBERT

    10 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    11 VAN CLAPDORP LUC 21 VAN HONSTE KRIS

    06-10-2018 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 6 Oktober 2018 ERTVELDE-TERVENEN (9940)

     

    Cat.A - 73 km - 59 deelnemers

    1 Cooman Mauro (Oordegem)
    2 Cooman Gianni
    3 Buysse Lennert
    4 Holvoet Mattijs
    5 De Duytsche Luc
    6 Goossens Sam
    7 Van Sante Tristan
    8 Taelman Thibaut
    9 Le Blon Michel
    10 Callebaut Kevin
    11 Sonneville Jarno 12 Verwee Nico 13 Snoeck Mathias 14 Delheye Henri 15 Daems Jens 16 Van Baelen Ben 17 De Leeuw Jelle 18 Kalsbeek Feike 19 Opsomer Enzo 20 Maertens Sam 21 Weemaes Filip 22 Laforce Mike 23 Bauwens Felix 24 Maes Bram 25 Hosselaer Jan 26 Lammertyn Foeke 27 Vandekerckhove Jules 28 Sprangers Yannick 29 Maenhout Kenny 30 Mijnsbergen Dennis 31 Nevejans Kenny 32 Colet Christophe 33 Van Meirhaeghe Karel 34 Vral Bart 35 Ally Bart 36 Mallezie Sven 37 Bekaert Tim 38 De Coninck Guillaume 39 Vanaudenaerde Jarne 40 Van Der Sickel Mario 41 Bauwens Bart 42 van 't Geloof Arie 43 Cooman Jerry 44 Lotz Tom 45 Maenhout Tommy 46 Schroe Pieter 47 Decabooter Jens 48 De Wispelaere Arno 49 Van Gaeveren Gunter 50 Willems Pieter 51 Gommers Sven 52 Vossaert Matthias 53 Nachtegael Danny 54 Smet Luc 55 Timmermans Davy 56 Deboever Nick 57 Allemeersch Mike 58 De Spiegeleire Mattias 59 Vande Vijver Matthieu

     

    Cat.B - 65,7 km - 47 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke)
    2 Ghyselen Frederik
    3 Reniers Kristof
    4 Diet Wim
    5 Lefever Nico
    6 Van Rijckeghem Steven
    7 Cooman Jerry
    8 Van Steirteghem Filip
    9 Heyman Kurt
    10 Cocquyt Patrick
    11 De Brauwer Lesley 12 Verbeken Kurt 13 De Paepe Jimmy 14 Smet Guy 15 Van Mol Bart 16 Van Der Perre Frank 17 Cathelyn Youri 18 Adriaenssens Stefan 19 De Troch Kristof 20 De Wannemaeker Filip 21 De Waele Kris 22 Dewinter Dimitri 23 Goossens Alex 24 Baert Giovanni 25 Van Impe Jurgen 26 Roobroeck Dirk 27 Tulloch Gary 28 De Rechter Gunter 29 Van Hautekerke Glenn 30 Schollaert Carlo 31 Lecluyse Denis 32 Janssens Bert 33 Hebbrecht Geert 34 Kramer Guido 35 Heyndrickx Wim 36 De Backer Jurgen 37 De Schryver Sven 38 Bobelijn Patrick 39 Verschelden Steven 40 Havermans Ruud 41 Verselder Hans Jurgen 42 van Zundert Rocky 43 Butler Paul 44 Van Den Broecke Mario 45 Meerschaert Kris 46 Smet Luc 47 Rizzo Claudio

     

    Cat.C - 51,1 km - 54 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) 55+
    2 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    3 Deloof Jean-Pierre
    4 Van Eyndt Jozef
    5 de Waal Wim
    6 Berquin Filip
    7 Depuydt Dominique
    8 Meyvis Serge
    9 Erauw Luc
    10 De Cock Dirk
    11 Willems Noël 12 Verbeke Johan 13 De Coninck Wim 14 Watteny Patrick 15 Keersmaekers Luc 16 Corneillie Gino 17 Krols Jef 18 D'Hondt Erwin 19 van der Geest Peter 20 Harms Ko 21 Vanopstal Eddy 22 De Poorter Luc 23 Cneut Marino 24 Gort Ronald 25 Van Renterghem Patrick 26 Van De Velde Rudy 27 Heymans Peter 28 Bracke Wim 29 Wauters Denis 30 De Baets Johan 31 Nevejans Idesbald 32 Thomas Rudy 33 Haers Caroline 34 De Craene Dieter 35 Winandy Wim 36 Cauwelier Bruno 37 De Praetere Fritz 38 De Lannoy Didier 39 Dewulf Xavier 40 De Coninck Danny 41 Soetens Chris 42 Lacquet Philippe 43 Vaneberg Mike 44 Maes Jos 45 Bauters Ronny 46 Bolle Henk 47 Dupont Guido 48 Vyncke William 49 Van Den Broeck Alain 50 Van Lierde Hans 51 Delgouffe Phil 52 Vercammen Rafael 53 Cornette Freddy 54 Van Duyse Peter

     

    Cat.D - 51,1 km - 33 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw) 65+
    2 Vandermeulen Jos
    3 Vanpoucke Rik
    4 Casteleyn Ghislain
    5 Van Holen Johny
    6 Teirlinck Willy (Affligem) 70+
    7 Tummeleer Dirck
    8 Burggraeve Noël
    9 De Leersnyder Florent
    10 Wauters Jean-Pierre
    11 Pauwels Marcel 12 Snels Luc 13 De Roos Willy 14 den Braber Twan 15 Mertens René 16 De Smet Johan 17 Vyvey Julien 18 Van Dun Frans 19 Cocquyt Luc 20 Demiddel Ronny 21 van Loon Dick 22 Luyten Felix 23 Bocklandt Piet 24 Lambourne Keith 25 Verzele Noël 26 Vandersteen Erik 27 Moens Louis 28 Vervondel Marc 29 Mous Willy 30 Robijns Robert 31 Hermans Luc 32 Vandenheuvel Gilbert 33 D'Hont Joseph

    06-10-2018 om 18:08 geschreven door kenny


    05-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 05/10/2018 ZWEVEZELE KOERS (W) MEN ELITE – 153,50 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:14:26 / AFSTAND: 153.6KM

    1 SCHULTING PETER MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM NED

    2 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    3 SLIK IVAR MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM NED

    4 COBBAERT ROBBY CIBEL-CEBON

    5 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    6 KEISSE ILJO QUICK - STEP FLOORS

    7 VAN DEN BERG LARS METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL NED

    8 VANOVERBERGHE JENS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

    9 DECLERCQ TIM QUICK - STEP FLOORS

    10 HAVIK PIOTR TEAM BEAT NED

    12 STEVENS TIMOTHY 50 DIELEMAN MICHIEL 54 DE PAEPE JOHANNES

    05-10-2018 om 18:34 geschreven door kenny


    04-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 04/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 04/10/2018 TIELT (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:39:44 / AFSTAND: 117KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    5 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    6 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 VANDERAERDEN MASSIMO NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    9 WIELFAERT KRISTOF VAN EYCK SPORT

    10 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

     

    04/10/2018 BORNEM (A) ELITE Z.C./U23 - 115,2 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:21:49 / AFSTAND: 115.2KM

    1 JACOBS PIETER HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 PEELAERS JEFF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    6 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN DE MIEROOP SAM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DHOLLANDER KRISTOF 17 DRUYTS GERRY 18 VERCAUTEREN TIM 25 VAN GUYSE JARNO 29 DE OST JARNE

    04-10-2018 om 18:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/09/2018

    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 33°Seizoenszege !!!


    EDH Frank S

            Podium met winnaar Frank Suys, Rudy Thomas en Jean-Paul Rasseneur.

     

    Zaterdag 29 September CASTEAU - EDH

    EDH Frank Su

     

    04-10-2018 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 4°Seizoenszege !!!


    Carrera Coppens 2017 

      Carrera Coppens

     

    Zaterdag 22 September 2018 KIELDRECHT (9130)

     

    Cat.A - 69,3 km – 57 deelnemers

    1-CARRERA COPPENS (Bazel)

    2-Goosens Sam

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-De Duytsche Luc

    5-Van De Perre Lieven

    6-Frankaert Wim

    7-Nachtegael Danny

    8-Van Roeyen Dave

    9-Maes Bram

    10-Van Hautekerke Glenn

    11-Kets Anthony-12-Van Der Klooster Johnny-13-Cockx Sem-14-Veraart Jelle-15-Roels Diedrich-16-Van Laeken Gert-17-Laureijssen Stefan-18-Van Gaeveren Gunter-19-Verwee Nico-20-Scholiers Filip-21-Van den Berghe Anthony-22-de Ruijsscher Dante-23-Wytinck Niels-24-Herijgers Piet-25-Martens Raf-26-Smet Guy-27-Van Raemdonck Maarten-28-Van Dromme Giovanni-29-Rombouts Erik-30-Serverius Jonas-31-Weemaes Franky-32-Weemaes Filip-33-Meul Tom-34-Bogaert Sammy-35-Burm Maarten-36-Opsomer Enzo-37-Van Vlierberghe Bart-38-Van Osselaer Tommy-39-Van Meirhaeghe Karel-40-Pintens Noël-41-Van Raemdonck Robbey-42-Van Steenbergen Filip-43-De Leenheer Tom-44-Van Goethem Daniel-45-Maes Dimitri-46-Snoeck Mathias-47-Smet Jochem-48-Van Kerchove Jonathan-49-Smet Gert-50-Heyndrickx Wim-51-Van Den Brande Brecht-52-Verhulst Koen-53-Meerschaert Kris-54-Van Duyse Peter-55-De Koning Michel-56-Baert Giovanni-57-Van Den Broeck Alain


     

    Zaterdag 22 September 2018 SIJSELE (8340)


    Cat.B - 62,4 km – 21 deelnemers

    1 Wandels Youri (Harelbeke)

    2 Pauwels Vital

    3 Eeckhout Nico

    4 Wuyts Hans

    5 Reniers Kristof

    6 Denier Ronny

    7 Cael Wouter

    8 Van Den Abeele Gunther

    9 Goossens Alex

    10 De Wannemaeker Filip

    11 Van Rijckeghem Steven 12 Van Impe Jurgen 13 Roobroeck Dirk 14 Verheyden Johan 15 Van Kerschaever Hans 16 Lecluyse Denis 17 Bastiaan Fabian 18 Mortier Mario 19 Bobelijn Patrick 20 Hollevoet Anton 21 Neetens Dylan

     

    Cat.C - 52,0 km – 38 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)

    2 Deloof Jean-Pierre

    3 Van Eyndt Jozef

    4 Berquin Filip

    5 De Coninck Danny

    6 Meyvis Serge

    7 Harms Ko

    8 D'Hondt Erwin

    9 Erauw Luc

    10 de Waal Wim

    11 De Coninck Wim 12 Buyens Patrick 13 Serverius Rudi 14 Van Renterghem Patrick 15 Boeve José 16 Willems Noël 17 Vanoverberghe Siegfried 18 Bultinck Andre 19 Bauters Ronny 20 Vandenbussche Jean-Marie 21 Rouze Erik 22 De Poorter Luc 23 McGill John W 24 Lacquet Philippe 25 Durant Martin 26 Vandebuerie Mario 27 Haers Carolien (DAME) 28 Van Lierde Hans 29 Struyf Raoul 30 Bolle Henk 31 Nevejans Idesbald 32 Reubens Hendrick 33 Jacobs Patrick 34 Hoornaert Glenn 35 Maes Jos 36 De Vos Rony 37 Delgouffe Phil 38 Cornette Freddy

     

    Cat.D - 52,0 km – 15 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2 Vanpoucke Rik

    3 Deneef Jozef

    4 Snels Luc

    5 Teirlinck Willy

    6 Tas Helmuth

    7 Vyvey Julien

    8 De Vuyst Eddy

    9 Tummeleer Dirck

    10 Coppens Francois

    11 Vandenheuvel Gilbert 12 Van Holen Johny 13 Demiddel Ronny 14 De Leener François 15 De Sutter Willy

    04-10-2018 om 17:21 geschreven door kenny


    03-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Thibau Verhofstadt 2018
     Thibau Verhofstadt


    Woensdag 03/10/2018 ICHTEGEM (W) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 128 km

    DEELNEMERS: 113 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:48:20 / AFSTAND: 128.8KM

    1 THIBAU VERHOFSTADT VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VELING QUINTEN WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    3 VAN POUCKE AARON LOTTO SOUDAL

    4 VERCAMST WESLEY VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VERVAEKE AÄRON MIXTE MOLENSPURTERS - TOP ANTIEK

    6 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 OTTENBROS JOURY WEST FRISIA NED

    8 WOOD GEORGE RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM GBR

    9 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    10 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    18 DE PESTEL SANDER 22 APERS RUBEN 30 VAN MOER BRENT 36 RELAES JACOB 72 COLMAN ALEX 94 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

    03-10-2018 om 19:20 geschreven door kenny


    02-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 02/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 02/10/2018 NIEUWPOORT (W) ELITE Z.C./U23 - 60 km
    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 60KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 FLET AXEL ESEG DOUAI FRA

    5 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 BOLLAND DAVID NEERS CYCLING TEAM GBR

    8 CALLEEUW JOERI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    9 HAENEBALCKE SVENERICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VICTOOR BENITO TEAM ATOM 6 BIKESTORE

     

    02/10/2018 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) ELITE Z.C./U23 - 104,4 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:26:15 / AFSTAND: 104.4KM

    1 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    4 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    5 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    8 VAINIONPÄÄ OSKARI ASFRA RACING TEAM FIN

    9 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    20 CAETHOVEN KENNETH 29 GOOSSENS KENNY 34 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

    02-10-2018 om 21:42 geschreven door kenny


    01-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/09/2018

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 10°Seizoenszege !!!


    Jurgen De Witte 2   Patrick Bobelijn

         Jurgen De Witte             Patrick Bobelijn

     

    ZONDAG 30 SEPTEMBER - OPPUURS (2890) - SLUITINGSPRIJS 2018

     

    VWF 30-9-2018

    01-10-2018 om 18:44 geschreven door kenny


    30-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/09/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 30/09/2018 MAZEL KOERS OPWIJK-MAZENZELE (VB) DAMES ELITE - 99,6 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:47:17 / AFSTAND: 99.6KM

    1 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    4 DELBAERE FIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN GEYT LAURA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 DUYCK ANN-SOPHIE CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM

    7 VERSCHELDEN NATHALIE WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VAN DE GUCHTE QUINTY-SCHELDESPURTERS NED

    9 CASTRIQUE ALANA LOTTO SOUDAL LADIES

    10 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    16 CLAUS MARJON 27 VANDERHEYDEN LIENA

     

    30/09/2018 TIELT (W) NIEUWELINGEN INTERCLUB BEKER VAN BELGIË - 80 km

    DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 1:53:27 / AFSTAND: 80KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 CLAUS BENOÎT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    24 VAN BUYNDER THIBAUD 26 VAN KERCKHOVE QUINTEN 36 VERGOTE DIEL 43 STERCK JOPPE 47 THORÉ RUNE

     

    30/09/2018 OKSELAAR-ZICHEM (VB) NIEUWELINGEN - 70 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 1:43:50 / AFSTAND: 70KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VANDENSTORME DYLAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAGROU STAN WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE GRUIJTER JOREN WV BREDA NED

    9 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BIJL KINLEY HET SNELLE WIEL NED

    33 JORIS ROBBE 35 BLOMMAERT SANDER 39 REUNIS ROWDY

     

    30/09/2018 OPWIJK-MAZENZELE (VB) DAMES JUNIORES 83 km +NIEUWELINGEN 66,4 km KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN

    DAMES JUNIORES - DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:22:43 / AFSTAND: 83KM

    1 LENAERS JADE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 RENDERS LUNA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    3 FEYTENS ELLEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 DE LANGHE LUCA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERDONCK KAREN WV SCHIJNDEL

    6 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    7 MALFAIT INES URBANO-THIJS LADIES C.T.

    8 MICHIELSEN-STEVENS LAURA

    9 LACOMPTE AMBER KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 ANTHONISSEN ELISE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:07:13 / AFSTAND: 83KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 ARENS MAUREEN WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    5 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE VEIRMAN FLEUR AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PEETERS FLEUR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    13 TIEROLF SOPHIE 16 BRANDT EEFJE 23 VAN LIEROP SILKE

    30-09-2018 om 23:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 26/03/2016




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!