Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Seizoenszege bij de Amateurs !!!
Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters A !!!
Matthias Van de Velde Nicky David
Zondag 16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´
DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:59:20
1 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM
2 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
3 VAN RILLAER WITSE NANO DEVELOPMENT TEAM
4 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM
5 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
6 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
7 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX
8 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
9 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM
10 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´
DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 8 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:27
1 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED
2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING
3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
4 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
5 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM
6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
DAMES ELITE DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:28
1 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM
3 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT
4 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
5 SCHOE AIMÉE STEVENS NED
6 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
7 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
8 DRIESEN SOFIE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
9 WILLEMS GERTIE
10 MEEUSEN LIENE
16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´
DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:39:40
1 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM
2 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D
3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM
4 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
5 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT
6 DELNOIJE REMON TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED
7 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 WILLEMS GILLES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
9 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM
16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. C NIEUWELINGEN 30´
NIEUWELINGEN 1 STE JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:6
1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)
2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT
3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM
4 KUSCHLA SILAS GER
5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX
6 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D
7 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT
8 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
9 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
NIEUWELINGEN 2 DE JAARS DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:22
1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
3 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED
4 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM
5 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED
6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM
7 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
8 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D
9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
10 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED
16/09/2018 FORT - KONINGSHOOIKT (A) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS + MASTERS 40
AMATEURS / MASTERS A DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:9
1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION BCS AMA19+
2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION BCS MAST A
3 LAMMENS LAUDELINO
4 VAN GINNEKEN GLENN
5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
6 DE ROO JACOB X-TREME NED
7 VAN DE VELDE VALENTIJN
8 BONGERS DAAN CYCLING TEAM LIMBURG NED
9 TORMANS SIEBE
10 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
MASTERS B DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:5
1 SLEECKX DANNY
2 PAESHUYSE JEF
3 VAN STAEYEN BENNY
4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM
6 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7 VETS JELLE
8 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER
9 MICHIELS KARSTEN BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS
10 CUSTERS TIM
18 DE SCHOESITTER STEVEN
MASTERS C DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:5
1 VERHAEGEN GUIDO
2 MERTENS DIRK PMC CYCLING
3 TECK ERIK
4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM
5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6 VANDERAERDEN JOHAN
7 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
8 DE CNODDER GERT
9 MONTULET JOHN NED
10 LAMMENS MARIO
|