Zondag 02/09/2018 KESSEL (A) VELDRIJDEN FORM. B - 60´
DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:57:20 / AFSTAND: 18.9KM
1 SMETS GERT STEYLAERTS - 777
2 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK
3 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
4 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX
5 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D
6 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
7 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
9 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM
10 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM
19 LIESSENS JARNO 28 DE BOCK YONI 41 DE BOCK JELLE
02/09/2018 KESSEL (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´
DAMES ELITE/JUNIOREN - DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:34
1 BAKKER MANON EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT NED
2 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX
3 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED
4 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS
5 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM
6 BELLAERT AXELLE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
7 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
8 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN
9 MAGILL HAZEL CIOVITA IRL
10 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
18 DE BRUYNE MEG 28 STORMS IMKE
DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:9
1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED
2 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM
3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING
4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM
5 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM
6 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
7 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
9 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS
02/09/2018 KESSEL (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´
DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:12 / AFSTAND: 12.6KM
1 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT
2 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM
3 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM
4 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK
5 DELNOIJE REMON TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED
6 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM
7 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 LAURYSSEN RIK WAC TEAM
9 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM
10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM
13 BLEYENBERG JADO 40 VAN HAVERE DETLEV
02/09/2018 KESSEL (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´
DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:33:2
1 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT
2 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT
3 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
4 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED
5 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM
6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
8 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
9 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
58 CLAESSENS ROBBE 64 DE BAERE RUNE
02/09/2018 KESSEL (A) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS + MASTERS - 40´
AMATEURS/MASTER A
DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:9 / AFSTAND: 12.6KM
1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+
2 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS
3 COP KRISTOF
4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
5 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
6 LAMBRECHTS JOERI
7 NISSEN LUUK TWC TEMPO NED
8 MOTSHAGEN MATTIJN WV EEMLAND NED
9 DIELS KOEN
10 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
22 VERBERCKMOES ARNO
MASTERS B
DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:45 / AFSTAND: 12.6KM
1 DAELMANS ARNE
2 SLEECKX DANNY
3 PAESHUYSE JEF
4 RAETS EDWIN TWC NOORD LIMBURG NED
5 VAN STAEYEN BENNY
6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
7 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM
8 VETS JELLE
9 DE KORT TOM
10 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D
21 DE SCHOESITTER STEVEN
MASTERS C
DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:43 / AFSTAND: 12.6KM
1 MERTENS DIRK PMC CYCLING
2 VERHAEGEN GUIDO
3 TECK ERIK
4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM
5 LAMMENS MARIO
6 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
7 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM
8 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT
9 DE CNODDER GERT RECREA
10 KOCKAERTS HUBERT