Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Frederique Robert
Zondag 18/06/2017 RIDE BRUGES (W) - UCI Men Elite - 200 km - 45,34 km/h Aantal deelnemers: 118 - opgevers: 19
1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN 2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK - CORENDON
3 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
4 KRIEGER Alexander GER LEOPARD PRO CYCLING
5 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM
6 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL
7 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
8 BACKAERT Frederik WANTY - GROUPE GOBERT
9 SERRY Pieter QUICK - STEP FLOORS
10 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX
11 DE GENDT Aime 12 TOLHOEK Antwan NED 13 WALSLEBEN Philipp GER 14 THEUNS Edward 15 NOPPE Christophe 16 VERMOTE Julien 17 DEVENYNS Dries 18 DUIJN Huub NED 19 DE BIE Sean 20 NAESEN Oliver 21 DEVRIENDT Tom 22 STALLAERT Joeri 23 VERMEERSCH Gianni 24 MANNAERTS Jelle 25 LIVYNS Arjen 26 SALOMEIN Jarl 27 DECLERCQ Tim 28 MERTZ Remy 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VANTHOURENHOUT Dieter 40 VERSCHUERE Seppe 41 COENEN Dennis 42 COBBAERT Robby 48 DE WITTE Mathias 55 DRUYTS Gerry 56 DE BOCK Stijn 65 REYNAERTS Wim 75 MAES Alexander 82 CORDEEL Sander
18/06/2017 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,1 km/h
Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 37
1 FREDERIQUE ROBERT uit Mol ACROG - BALEN BC
2 VAN TICHELT Yorben ERA REAL ESTATE - CIRCUS
3 MORIS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
4 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM
5 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM
6 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
7 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
8 VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9 BOELE Bastijn NED LRTV SWIFT
10 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK
11 ILEGEMS Ken 12 DRIESEN Jarne 13 WIELANDT Sven 14 VAN KOPPEN Wessel NED 15 VAN DIJKE Koen NED 16 KUITEN Arjan NED 17 SMETS Gert 18 BERTELS Leander 19 BOELE Niels NED 20 BRACEGIRDLE Tom GBR 21 MUSKENS Mart NED 22 OUDERMANS Ben 23 COVENTS Stein 24 MERTENS Julian 25 KLOESE Justin NED 26 VERDIJCK Niels 27 ANDRIEU Maxim 28 DOLLEZ Eric 29 SWEECK Hendrik 30 SITTERS Bas NED 36 MOESKOPS Jiry
18/06/2017 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 41,78 km/h
Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 13
1 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM
3 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM
4 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT
5 LAGNEAUX Yoni BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
6 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
8 FOAMES Ben GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
10 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
11 JOOSTE Chris RSA 12 VAN BOVEN Frederiek 13 LIEVENS Niels 14 DIERICKX Anthony 15 ONGENA Matthias 16 ROELS Sam 17 KOOLS Jos N
ED 18 BUYLE Pieter 19 VERHAEGEN Jens 20 DESMECHT David 21 VANDENBERGH Wouter 22 SUTTON Joseph GBR 23 DE PAEPE Pieter 24 POWER Kjell 25 TIELEN Dario 26 QUERTINMONT Corentin 27 PORIAU Tim 28 BAEYENS Dennis 29 PIETERS Bart 30 RONSSE Gauthier 44 VERHOFSTADT Peter 57 VAN DE VYVER Greg
18/06/2017 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 139,5 km - 42,39 km/h
Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 16
1 WELSFORD Sam AUS IND
2 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX
3 OBRIEN Kelland AUS IND
4 RUBBEN Sander KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
6 DONY Kevin VAN EYCK SPORT
7 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT
8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
9 GONZALEZ Alex USA VOLHARDING
10 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
11 DE PLUS Jasper 12 MOENS Jens 13 VAN RENTERGHEM Boris 14 ARIMONT Charlie 15 MOTTE David 16 RELAES Jacob 17 PAUWELS Nills 18 WIGHT Rohan AUS 19 YALLOURIS Nicholas AUS 20 DE WINTER Gordon 21 DEPREZ Tuur 22 BAUDE Arthur 23 DE VILLE Jelle 24 WIELFAERT Kristof 25 VANDAELE Angelo 26 DE JAEGER Nick 27 SLAGMULDERS Yorick 28 NEVENS Tibo 29 VAN OUDENHOVE Jovany 30 TIMMERMANS Tom 40 VAN PETEGHEM Trifonius 45 GEERINCK Dries
18/06/2017 OEDELEM (BEERNEM) (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 43,08 km/h
Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 5
1 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM
2 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL
3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM
5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW
6 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT
7 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
8 MUS Aloïs SHIFTING GEARS
9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT
10 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT
11 VERBEURE Hakim 12 STEVENS Dimitri 13 SABO Pedro 14 ORBIE Stephen 15 VANDENBUSSCHE Tom 16 DELOOF Senne 17 DE BLAERE Diego 18 BEAUPREZ Benjamin 19 VANDERBEKEN Bjarne 20 DECONINCK Laurens 21 HEYNS Kristoff 22 PATTYN Jamie 23 WAGEMANS Koen 24 DE JAEGH
ERE Ruben 25 HAENEBALCKE Svenerick 26 COUDENYS Wesley 27 DEJONGHE Roeland 28 ROSSEEUW Robin 29 DEWITTE Pieter 30 DEBACKERE Pieter-jan
18/06/2017 OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,68 km/h
Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 21
1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
3 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC
4 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC
5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC
6 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
7 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
9 BOSTOEN Gianni THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
10 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
11 BORRY Kim 12 BRUYNEEL Giel 13 WHITE Nicholas AUS 14 VANDEWIELE Frederik 15 DEBOOT Bruce 16 ROLET Sylvain 17 CASIER Arne 18 VANDEVYVERE Stijn 19 DECLERCQ Thierry 20 LANNOO Jaromir 21 DE VEIRMAN Aaron 22 RIGG Jason AUS 23 BALCAEN Manolito 24 STANDRILL Calvin NZL 25 VERVAEKE Aäron 26 DE VINK Gregory RSA 27 ROSSEEL Ricky 28 ASTELL Michael AUS 29 LEGLEY Matthias 30 TAIT-JONES Blake NZL
18/06/2017 POEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,39 km/h
Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0
1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
3 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM
4 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
5 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
6 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)
8 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT
9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
10 DE SCHUYTER Arne VETRAPO CYCLING TEAM
11 CLAERHOUT Sven 12 DOWNES Brandon RSA 13 VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN HOOREBEKE Michiel 15 POULTON Jared RSA 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 CLAEYS Timothy 18 DELBAERE Tijs 19 DE ROCKER Wesley 20 BURGER Barend RSA 21 JAMES Samual USA 22 VANMEERHAEGHE Dante
18/06/2017 JEMEPPE-SUR-SAMBRE - Belgisch kampioenschap - Amateurs & Masters
Amateurs & masters A - 90 km 50 deelnemers - 02h06
1-VAN COUTER Stein
2-WOLKOWICZ Romain
3-GERARD Hophra
4-GREMELPONT Axel
5-MEYVIS Vincent
6-GOOSSENS Quentin
7-DELAHAYE Aurélien
8-DESONAY Thomas
9-RAMAEKERS Jochen
10-HAOT Maxime
Masters A 90 km 52 deelnemers 02h06
1-VAN AELBROECK Michiel
2-VENS Quincy
3-WINS Stéphane
4-HEYMANS Jonas
5-MOSBEUX Christophe
6-DURY Davy
7-VAN POUCKE Michaël
8-WOYAFFE Manuel
9-PORCO Carlo
10-JACOBS Gody
Masters B - 75 km 49 deelnemers - 01h46
1-VAN GOIDSENHOVEN Kurt
2-BOLLEN Erwin
3-PAUWELS Vital
4-BUDO Nico
5-SOENEN John
6-DE COCK Cédric
7-DELISSE Philippe
8-VOGELS Gunther
9-LUYSSEN Geoffrey
10-BLOCKX David
Masters C - 67,5 km 55 deelnemers 01h35
1-COMPERE Serge
2-HAUTERAT Georges
3-GRIGNARD Baudouin
4-POELMANS Danny
5-VILLERS Daniel
6-DOYE Eric
7-DEUSS Léon
8-WUYTS Hans
9-NICODEME Joël
10-JACQUEMIN Claude
|