.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer met een temperatuur rond de 30°C en een tegenwind om 'U' tegen te zeggen waren de ingrediënten voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een strak tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Stefan Adriaenssens , Leo Mares , Maarten Van Raemdonck , Alex Goossens , Franky Weemaes , Lieven Van De Perre , Jiry Moeskops , Ludwig De Bock , Yves Delhasse , Kristoff Heyns , Gary De Cock , Philip Van Haevenbergh , William Despeels , Dirk Cleys , Cedric Koppen , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Patrick Van Der Vekens , Michael Apers , Frank Suys , Guy Smet , Luc Goossens , Walter Verhelst , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Peter Veloke , Frank Vanassche , Wim Van Craenenbroeck , Benny Lyssens , Hugo Martens , ??? en Kenny Janssens.

    17-05-2017 om 18:50 geschreven door kenny


    16-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 16/05/2017
    AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 41,3 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 22

    1 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    3 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    8 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    9 POIRET Benjamin FRA DOUAI

    10 HALL Stephen AUS PA LIGHTNING

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 CAETHOVEN Steven 13 CASIER Arne 14 SIMON Kenn 15 MONCOMBLE Nicolas FRA 16 GOUEL Valentin FRA 17 JONCKHEERE Michael 18 CONSTANT Kenny 19 CREFFIER Laurent 20 DERIAUX Floriam FRA 21 DE VRIESE Stijn 22 CLAERHOUT Sven 23 VANLUCHENE Mats 24 DEBUYSERE Wannes 25 DESMECHT David 26 BOUTTÉ Jordy 27 VERMEIRE Jordy 28 TEUGELS Lennert 29 SLABINCK Indiana 30 TOORTELBOOM Frederik

     

    16/05/2017 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 123 km - 44,18 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 18

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    4 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    5 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    11 VAN LAER Ward 12 CLAES Gert 13 THEUNISSEN Jordi 14 SEGERS Joren 15 SCHUERMANS Jelle 16 HOUBEN Kristof 17 VERBIEST Senna 18 MACKAY Ashley AUS 19 CLAES Stef 20 NIJS Steven 21 GEUENS Joris 22 CRAENEN Rick NED 23 HOMRIGHAUSEN Heiko GER 24 PEETERS Kjell 25 VAN MOL Caine 26 HEIJNEN Pekka 27 VAN ROY Sven 28 HAVERMANS Youp NED 29 HELMINEN Matti FIN 30 TIGRINE Mehdi

    16-05-2017 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE VAN MAANDAG 15/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE 
    VAN MAAN
    DAG 15/05/2017
         


    Maandag 15/05/2017 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,7 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 16

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE CC

    2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    10 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DE BOECK Jef 12 TEN HARTOG Guy 13 VERCAUTEREN Tim 14 FLET Axel FRA 15 VERHEYEN Jelle 16 DESCAMPS Joris 17 NEVENS Tibo 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 VAN PETEGHEM Trifonius 20 BUYSSE Jos 21 GOEMAN Jonas 22 MOESKOPS Jiry 23 DULT Jasper 24 CARA Rémi 25 VANOVERSCHELDE Kobe 26 VAN DE PERRE Dimitri 27 CLAUS Dieter 28 WILKINSON James GBR 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 VOIGT Eric USA 32 VAN GUYSE Jarno 33 VAN DAMME Bart 40 JANSSENS Jarrid 41 VAN STEENBERGHEN Jori 43 VAN GOETHEM Kevin 51 DE BOCK Jelle 60 VAN DEN BOSSCHE Angelo 63 SEGERS Jimmy 66 PERSOON Joeri 72 MEUL Robby 74 SMET Guy 77 HEYNS Kristoff 79 MAES Bryan 86 DE OST Jarne 87 WEEMAES Filip 88 VERBEKE Stijn 89 DHOLLANDER Kristof 90 DE KEERSMAEKER Alexander 93 VERHOFSTADT Peter
    15-5-2017- m puivelde 851.JPG
                  De winnaar te Belsele-Puivelde de Australiër Cameron Scott.
    15-5-2017- m puivelde 865.JPG  15-5-2017- m puivelde 860.JPG
        Winnaar Cameron Scott met de bloemen.                       Een woordje uitleg van winnaar Cameron Scott uit Australië.
    15-5-2017- m puivelde 843.JPG
                 Winnaar van de 2-daagse te Belsele-Puivelde met Jens Moens.
    15-5-2017- m puivelde 741.JPG
    Aankomst van winnaar Cameron Scott voor Thiery Declercq, Tom Timmermans,
    Jens Vandenbogaerde, Isaak Bultinck en Glenn Rotty.
    15-5-2017- m puivelde 745.JPG
    Aankomst van winnaar Cameron Scott voor Thiery Declercq, Tom Timmermans,
    Jens Vandenbogaerde, Isaak Bultinck en Glenn Rotty.
    15-5-2017- m puivelde 652.JPG
    15-5-2017- m puivelde 559.JPG
    15-5-2017- m puivelde 503.JPG
    15-5-2017- m puivelde 468.JPG
    15-5-2017- m puivelde 430.JPG
                                Vooraan Kristoff Heyns en Kristof Dhollander.
    15-5-2017- m puivelde 405.JPG
    15-5-2017- m puivelde 403.JPG
    15-5-2017- m puivelde 366.JPG
    15-5-2017- m puivelde 351.JPG
    15-5-2017- m puivelde 344.JPG
                                             Rechts Jori Van Steenberghen.
    15-5-2017- m puivelde 309.JPG
                                          Links vooraan Joeri Persoon.
    15-5-2017- m puivelde 304.JPG
    15-5-2017- m puivelde 266.JPG
                                             Vooraan Stijn Verbeke.
    15-5-2017- m puivelde 249.JPG
    15-5-2017- m puivelde 235.JPG
    15-5-2017- m puivelde 231.JPG
    15-5-2017- m puivelde 211.JPG
                                                 Links vooraan Robby Meul.
    15-5-2017- m puivelde 206.JPG
    15-5-2017- m puivelde 145.JPG
    15-5-2017- m puivelde 141.JPG
                                       Rechts Alexander De Keersmaeker.
    15-5-2017- m puivelde 138.JPG
    15-5-2017- m puivelde 111.JPG
    15-5-2017- m puivelde 103.JPG
    15-5-2017- m puivelde 074.JPG
    15-5-2017- m puivelde 051.JPG
              Start van de Elite z.c. & U23 te Belsele-Puivelde met 109 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2017 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/05/2017
    BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,7 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 16

    1 SCOTT Cameron AUS ST GEORGE CC

    2 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 SCOTSON Callum AUS PORT ADELAIDE CC

    10 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DE BOECK Jef 12 TEN HARTOG Guy 13 VERCAUTEREN Tim 14 FLET Axel FRA 15 VERHEYEN Jelle 16 DESCAMPS Joris 17 NEVENS Tibo 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 VAN PETEGHEM Trifonius 20 BUYSSE Jos 21 GOEMAN Jonas 22 MOESKOPS Jiry 23 DULT Jasper 24 CARA Rémi 25 VANOVERSCHELDE Kobe 26 VAN DE PERRE Dimitri 27 CLAUS Dieter 28 WILKINSON James GBR 29 VAN BEETHOVEN Matthias 30 VOIGT Eric USA 32 VAN GUYSE Jarno 33 VAN DAMME Bart 40 JANSSENS Jarrid 41 VAN STEENBERGHEN Jori 43 VAN GOETHEM Kevin 51 DE BOCK Jelle 60 VAN DEN BOSSCHE Angelo 63 SEGERS Jimmy 66 PERSOON Joeri 72 MEUL Robby 74 SMET Guy 77 HEYNS Kristoff 79 MAES Bryan 86 DE OST Jarne 87 WEEMAES Filip 88 VERBEKE Stijn 89 DHOLLANDER Kristof 90 DE KEERSMAEKER Alexander 93 VERHOFSTADT Peter

    16-05-2017 om 10:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Maandag 15 Mei - GRIMBERGEN (1850)


    Cat.A/B : 39 deelnemers – 62,5 km

    1 Bert VAN DER TRAPPEN

    2 Kevin Suarez-Martinez

    3 Bjorn Lison

    4 Tommy Baeyens

    5 Gillian Van Rymenant

    6 Joery De Somer

    7 Jarno Verhofstadt

    8 Bjorn Van Malderen

    9 Marijn Bal

    10 Pascal Heyvaert

    11 Tom Penninck 12 Cedric Rottiers 13 Stijn Gidé 14 Patrick Eulaerts 15 Jurgen Stijnen 16 Steven Van Rijckeghem 17 Gunter De Coen 18 Kevin Coppens 19 Mathieu Goossens 20 Kevin Van Den Cruijce

     

    Cat.C/D : 30 deelnemers – 45 km

    1 Rudy THOMAS

    2 Tino Verbesselt

    3 Dirk Van Hove

    4 Johan Vertriest

    5 Peter Maes

    6 Bruno Bruyere

    7 Jan De Mulder

    8 Gunther Quintelier

    9 Luc Vrancken

    10 Marc Van Den Wijngaerden

    11 Patrick Van Pachterbeke 12 Pascal Kestemont 13 Patrick Van Ransbeeck 14 Eddy Vermeir 15 Gerry Maes 16 Michael Smedts 17 Kurt Stevens 18 Roel De Geyter 19 Bart Heyvaert 20 Ronny Goolaerts

    16-05-2017 om 09:58 geschreven door kenny


    15-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    VWV.jpg
    Zondag 14 Mei – MORKHOVEN (2200)

     

    Liefhebbers - 93,6 km

    1-Bellen Wesley

    2-Goeleven Jeroen

    3-Verheyden Joris

    4-Vanden Wijngaerd Bart

    5-Haest Christophe

    6-Huygen Tijs

    7-Van Der Sanden Maarten

    8-Van Aelst Jelle

    9-Heymans Jonas

    10-De Rijck Bram

    11-Janssen Nick 12-Haest Jeroen 13-De Feyter Ken 14-Wijckmans Kristof 15-Henneau Martijn 16-Theys Koen 17-Van Olmen Jef 18-Van Bylen Jens 19-Dieltjens Gert 20-Schoofs Wouter

     

    C renners - 67,6 km

    1-Heremans Koen

    2-Pauwels Vital

    3-De Busser Jean Paul

    4-Witvrouwen Kris

    5-Heremans Gert

    6-Meuris Gerry

    7-Roncada Valentino

    8-Van Avondt Wim

    9-Buts Eddy

    10-De Vree Rik

    11-Tuyls Robby 12-Van der Auweraer Jan 13-Rens David 14-Blockx David 15-Serron Danny 16-Vermote Patrick 17-Op de Beeck Tom 18-Depeuter Steve 19-Vandenbroeck Alain 20-Worny Christophe

     

    D renners - 67,6 km

    1-Wuyts Hans

    2-Van Bael Hans

    3-Vos Peter

    4-Lahou Rudy

    5-Keim Luc

    6-De Cock Marc

    7-Vangenechten Freddy

    8-Cortoos Jan

    9-Van Loy Eddy

    10-Hakir Bernard

    11-Van Roy Luc 12-Van Thielen Wim 13-Vandenwijngaerden Marc 14-Buntinx Dominique 15-Haest Eddy

     

    E renners - 67,6 km

    1-Van Gils Rene

    2-Delfosse Joseph

    3-Delfosse Catherine

    4-Vloemans Sarah

    5-Dom André

    15-05-2017 om 15:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/05/2017

    VWV.jpg
    Maandag 8 Mei – PUTTE-GRASHEIDE

     

    Liefhebbers - 88,2 km

    1-Verheyden Robin

    2-Verheyden Joris

    3-Claes Jorg

    4-Jacqueyn Bjorn

    5-Heremans Koen

    6-Geukens Jordy

    7-Janssen Nick

    8-Wijckmans Pieter

    9-Vogels Gunther

    10-Ledegen Dietmar

    11-Dubois Andy 12-Goossens Quentin 13-Geysemans Tibo 14-Van Olmen Jef 15-Wouters Ive 16-Wauters Matthias 17-Bossers Maarten 18-Haveneers Ferre 19-Schouwaerts Yves

     

    C renners - 63 km

    1-Verschueren Ivan

    2-Cochet Andy

    3-Bruynseels Rudy

    4-De Backer Tom

    5-Roskam Andy

    6-Vermote Patrick

    7-Aerts Peter

    8-De Proost Gert

    9-Witvrouwen Kris

    10-Tuyls Robby

    11-Van Laer Guy 12-Van Avondt Wim 13-Verbinnen Dirk 14-Depeuter Steve 15-Van Eyck Tom

     

    D renners - 63 km

    1-Van Roy Luc

    2-Van Uffel Wim

    3-Vangenechten Freddy

    4-Wauters Philippe

    5-Lahu Rudy

    6-Van Hove Dirk

    7-Tabourgon Mark

    8-Van Looy Wim

    9-Maegh Jan

    10-Maes Harry

    11-Goolaerts Ronny 12-Van Bael Hans 13-Van Thielen Wim 14-Goris Thomas 15-Peeters Luc

     

    E renners - 63 km

    1-Van Gils Rene

    2-Delfosse Joseph

    3-Dom André

    4-Vercammen Raf

    5-Delfosse Catherine

    6-Van den Wijngaert Rudiger

    7-Tummeleer Dirck

    8-Dupont Guido

    15-05-2017 om 15:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/05/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 6 Mei – PUTTE (2580) -
    Kampioenschap van Antwerpen


    Liefhebbers – 84 km

    1-Goeleven Jeroen

    2-Guequierre Roy

    3-Behiels Peter (K)

    4-Delcroix Gert

    5-De Wijngaert Filip

    6-Lindhout Onno

    7-Van Der Sanden Maarten

    8-Van Rooy Matthias

    9-Hendrickx Jorg

    10-Dieltjens Gert

    11-Dela Montagne Philippe 12-Widar Wesley 13-Van de Wijngaert Bart 14-Haveneers Ferre 15-Solberge Robert 16-Wijckmans Pieter 17-Van de Casteel Michaël 18-Muylst Andy 19-Janssen Nick 20-Eggers Louis

     

    C renners – 72 km

    1-Pauwels Vital

    2-De Busser Jean Paul (K)

    3-De Proost Gert

    4-Aerts Peter

    5-Bogaerts Patric

    6-Vermote Patrick

    7-Paeshuyse Davy

    8-Verschueren Ivan

    9-Van Laer Guy

    10-Christiaens Dave

    11-Vangoethem Svenne 12-Fets Benny 13-Wijckmans Kristof 14-De Paepe Jimmy 15-D’Annibale Mirko 16-Roskam Andy 17-Bruynseels Rudy 18-Van Eyck Tom 19-Van Avondt Wim 20-Meir Wim

     

    D renners – 72 km

    1-Havermans Ruud

    2-Lahou Rudy

    3-Keim Luc

    4-Van Roy Luc (K)

    5-Kinnaer Luc

    6-Wauters Philippe

    7-Peeters Luc

    8-Hakir Bernard

    9-Van Bael Hans

    10-Van der Mieren Kris

    11-Cortoos Jan 12-Minnen Marc 13-Vrancken Luc 14-De Cock Marc 15-van Teterin Ronnie 16-Follon Ronny 17-Vandenwijngaerden Marc 18-Haest Eddy 19-Fierens Paul 20-Van Linden Hugo

     

    E renners – 72 km

    1-Van Gils Rene (K)

    2-Delfosse Joseph

    3-Delfosse Catherine

    4-Vercammen Raf

    5-Rijpens Frank

    6-Dom André

    7-Van Leuven Annick

    15-05-2017 om 15:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 14/05/2017

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK 
    VAN ZON
    DAG 14/05/2017
         


    Zondag 14/05/2017 GP WASE POLDERS VERREBROEK (O) – Men Elite - 168 km - 46,51 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 106
    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    9 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    11 AERTS Thijs 12 SEFA Ylber ALB 13 DE WITTE Mathias 14 BOROS Michael CZE 15 VAN GOETHEM Brian NED 16 BOUSSAER Bryan 17 DELFOSSE Sébastien 18 RUYTERS Brecht 19 SALOMEIN Jarl 20 NAESEN Lawrence 21 JANSSENS Jimmy 22 DECLERCQ Tim 23 BAESTAENS Vincent 24 DE WINTER Ludwig 25 BOUCHER David 26 GODRIE Stan NED 27 VAN AERT Wout 28 DE KETELE Kenny 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VERMEERSCH Gianni 35 STALLAERT Joeri 36 VERSCHUERE Seppe 50 DRUYTS Gerry
    14-5-2017-verrebroek 1100.JPG
    Podium te Verrebroek met winnaar Gianni Marchand, Laurens Sweeck en Timothy Stevens.

    14-5-2017-verrebroek 1109.JPG
    Podium te Verrebroek met winnaar Gianni Marchand, Laurens Sweeck en Timothy Stevens.
    14-5-2017-verrebroek 1134.JPG
                              Winnaar Gianni Marchand met de bloemen.
    14-5-2017-verrebroek 1135.JPG
    14-5-2017-verrebroek 997.JPG
                                Aankomst van Gianni Marchand te Verrebroek.
    14-5-2017-verrebroek 991.JPG
    Aankomst van winnaar Gianni Marchand voor Laurens Sweeck en Timothy Stevens.
    14-5-2017-verrebroek 1008.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Dries De Bondt voor Michiel Dieleman en Dimitri Peyskens.

    14-5-2017-verrebroek 1024.JPG
    De spurt voor plaats 7 met Michael Van Staeyen voor Tom Van Asbroeck, Stijn Steels
    en Baptiste Planckaert.
    14-5-2017-verrebroek 1061.JPG
    14-5-2017-verrebroek 947.JPG
                                            Michiel Dieleman in de aanval.
    14-5-2017-verrebroek 831.JPG
    14-5-2017-verrebroek 828.JPG
    14-5-2017-verrebroek 806.JPG
    14-5-2017-verrebroek 702.JPG
    14-5-2017-verrebroek 673.JPG
                                             De kopgroep te Verrebroek.
    14-5-2017-verrebroek 651.JPG
    14-5-2017-verrebroek 642.JPG
    14-5-2017-verrebroek 586.JPG
    14-5-2017-verrebroek 573.JPG
    14-5-2017-verrebroek 415.JPG
    14-5-2017-verrebroek 412.JPG
    14-5-2017-verrebroek 404.JPG
    14-5-2017-verrebroek 322.JPG
    14-5-2017-verrebroek 297.JPG
    14-5-2017-verrebroek 268.JPG
    14-5-2017-verrebroek 263.JPG
    14-5-2017-verrebroek 251.JPG
    14-5-2017-verrebroek 237.JPG
    14-5-2017-verrebroek 232.JPG
    14-5-2017-verrebroek 217.JPG
    14-5-2017-verrebroek 214.JPG
    14-5-2017-verrebroek 209.JPG
    14-5-2017-verrebroek 185.JPG
    14-5-2017-verrebroek 178.JPG
    14-5-2017-verrebroek 173.JPG
    14-5-2017-verrebroek 167.JPG
    14-5-2017-verrebroek 160.JPG
    14-5-2017-verrebroek 130.JPG
    14-5-2017-verrebroek 101.JPG
                      Start van de Profkoers te Verrebroek met 156 deelnemers.
    14-5-2017-verrebroek 099.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-05-2017 om 08:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JENS VANOVERBERGHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen van West-Vlaanderen !!!

    Jens Vanoverberghe.jpg 

    Jens Vanoverberghe


    Zondag 14/05/2017 BREDENE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120,6 km - 41,99 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 26

    1 JENS VANOVERBERGHE uit Moen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    4 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM

    8 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    11 COGHE Lennert 12 SAVER Kasper 13 TACK Jan-emiel 14 VANSTEELANDT Thomas 15 LUYSSEN Greg 16 VERDONCK Andres 17 CAPPAN Lennert 18 DECLERCQ Mathias 19 DUPON Arthur 20 STOCKX Aaron 21 TREMERIE Ryan 22 PYRA Lorenzo 23 JACQUES Jarne 24 HANNE Milan 25 FIEUW Staf 26 BOUCKAERT Louis 27 DERIBREUX Achille 28 CAPPELLE Gilles 29 VANSEVENANT Mauri 30 COLLIE Lars 80 ROOSE Matteo

     

    14/05/2017 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111,6 km - 39,52 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers:: 81

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    7 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DER BEKEN Aaron 12 FERDINANDE Anton 13 VANDEVELDE Yentl 14 SLOCK Liam 15 VANDENDAELE Vic 16 NAUDTS Thomas 17 STOYANOV Petar BUL 18 DE BROEDER Maxwell 19 DE WILDE Gilles 20 VOLKAERT Jonas 21 DESCHEPPER Ward 22 DE NEVE Joerik 23 FORRET Robbe 24 PRIEELS Robbe 25 WALRAED Jesper 26 VAN DURME Michiel 27 DE CLERCQ Aaron 28 CREYGELMAN Jens 29 DE VRIENDT Niels 30 VAN LIPPEVELDE Sander

     

    14/05/2017 HOELEDEN-KORTENAKEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117,6 km - 41,96 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 14

    1 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GEYSEGOMS Tom DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 VAN TRICHT Stan 12 DE BRAEKELEER Jef 13 CAMPS Jelle 14 DEJONGHE Len 15 VAN EECKHOUT Len 16 LAMBEIR Joachim 17 DE MESMAEKER Tibo 18 LAMMENS Jonas 19 DETIENNE Victor 20 SEMPELS Gill 21 FRANÇOIS Casper 22 DELANGHE Niels 23 VAN RILLAER Witse 24 VANHERREWEGEN Thomas 25 KAESEMANS Jasper 26 PUBLIE Yannick 27 VAN BELLINGEN Gerrit 28 CLYNHENS Jens 29 PEETERS Siebe 30 DESPONTIN Pierre 37 VAN WILDER Ilan

     

    14/05/2017 HAMONT ACHEL (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 103,5 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 12

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 EUSSEN Bjarne 12 SOENEN Tomac 13 DONDERS Joost 14 HAEX Joris 15 JACOBS Owen 16 SCHOTS Michaël 17 VANDERHEYDEN Stef 18 JAWALAPERSAD Maarten 19 VANHEEL Elias 20 VAN OLMEN Siebe 21 VERDIN Joris 22 HENDRICKX Bjarne 23 VAN CAMPENHOUT Sven

     

    14/05/2017 BOEZINGE (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 52,5 km - 34,03 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39

    1 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL

    2 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    4 PANTON Megan GBR WOODWICH CC

    5 DE HAAN Noa NED WIELER VERENIGING EEMLAND AMERSFOORT

    6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    10 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VAN ASSCHE Nele 12 DE WISPELAERE Fien 13 MICHOTTE Maelle 14 ZWAENEPOEL Tessa 15 LENAERS Jade 16 TIEROLF Sophie 17 VERBEEK Britt 18 VERDONCK Karen 19 PUNNEWAERT Kirin 20 VANDERSTRAETEN Maaike 21 VANWALLEGHEM Kyenta 22 PENNYNCK Charlotte 23 SADOINE Perrine 24 BROUWERS Julie 25 POPELIER Lotte 26 PEETERS Fleur 27 DUYM Farah 28 DE PESSEMIER Phoebe 29 GYSSELS Fien 30 VAN DE VELDE Florelien


    Dames Juniores - deelnemers: 30

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    5 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    6 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DHONT Glacia 12 MICHELS Laure 13 SCHEPERS Yana 14 STOCKMAN Julie 15 AERNOUTS Amber 16 UYTTENHOVE Aiko 17 TRUYEN Marthe 18 LAMEIRE Louise 19 GOOSSENAERTS Chloë 20 VANDEPUTTE Léa 21 STONE Isabella GBR 22 DENISSE Lauren 23 WORM Cara 24 ALLART Oceane FRA 25 DELESTRAIT Camille 26 VERMET Saryn 27 BIEBAU Axelle 28 VAN STEENWINKEL Ella 29 BRAGANO Laura 30 HENDRIKX Laura

     

    14/05/2017 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 37,68 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 10

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    6 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    9 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 DEMUYNCK Arno 12 VANDERBEKE Aiden 13 DEJAEGHER Jasper 14 DEMUYNCK Victor 15 MOLLY Gil 16 BONTINCK Jarne 17 LAGROU Stan 18 STEENACKERS Luka 19 VERSTEGHEN Kenneth 20 DEJONGHE Kjell 21 VAN DER SYPT Gianni 22 RASSCHAERT Lander 23 WYNANT Elias 24 VANLUCHENE Maxim 25 VAN RYCKEGHEM Lars 26 CALLEWAERT Andreas 27 DELAHAYE Jens 28 VERROONEN Gilles 29 HALS Bjarne 30 VANDEVANNET Simon 52 VAN PUYVELDE Lukas 54 VAN HASSEL Tristan NED

     

    14/05/2017 VORSELAAR (A) – Interclub Nieuwelingen Topcompetitie - 79,5 km - 43,22 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 33

    1 VAN VEENENDAAL Hidde DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN UDEN Casper DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND

    5 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 TULETT Ben ESSEX REGIONAL TEAM

    7 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    10 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 VAN POPPEL Sébastein 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 VERSTAPPEN Tijs 14 SQUIRE Ben 15 GROSEMANS Daan 16 ECCLI Cyrian 17 CEURENS Robbe 18 VANDAELE Laurens 19 CRAPS Lars 20 VOS Yannick 21 TEERLINCK Alexander 22 DE WEERT Robbe 23 VAN DEN SCHOOR Mats 24 MAES Juul 25 DECAESTECKER Korneel 26 BOELS Senne 27 VAES Alexandre 28 VANDENSTORME Dylan 29 DEHAIRS Simon 30 ORINS Robin 45 CLAEYS Laurent 53 BLEYENBERG Jado 75 DE PESTEL Thomas 76 HUYS Branko 78 VAN KERCKHOVE Quinten 80 DUYM Steffen 82 DE CLEEN Wouter

    15-05-2017 om 07:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg


    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das Kop 2017.jpg 

             Jeroen Das

    Zondag 14/05/2017 GP WASE POLDERS VERREBROEK (O) – Men Elite - 168 km - 46,51 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 106
    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 VAN ASBROECK Tom CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    9 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 PLANCKAERT Baptiste TEAM KATUSHA ALPECIN

    11 AERTS Thijs 12 SEFA Ylber ALB 13 DE WITTE Mathias 14 BOROS Michael CZE 15 VAN GOETHEM Brian NED 16 BOUSSAER Bryan 17 DELFOSSE Sébastien 18 RUYTERS Brecht 19 SALOMEIN Jarl 20 NAESEN Lawrence 21 JANSSENS Jimmy 22 DECLERCQ Tim 23 BAESTAENS Vincent 24 DE WINTER Ludwig 25 BOUCHER David 26 GODRIE Stan NED 27 VAN AERT Wout 28 DE KETELE Kenny 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 VERMEERSCH Gianni 35 STALLAERT Joeri 36 VERSCHUERE Seppe 50 DRUYTS Gerry

     

    14/05/2017 HAMONT ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km - 46,19 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    6 LOENDERS Glenn UNITED C.T.

    7 HELVEN Sander ACROG - BALEN BC

    8 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    9 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 KROONEN Bastien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 GEYSEN Kurt 12 PENDERS Joppe 13 MERSEBURG Dominik GER 14 DOPS Dries 15 LETEN Wouter 16 VAN LAER Ward 17 MORIS Sven 18 WILLEMS Tom 19 NOELS Jeroen 20 HEWETT David GBR 21 SCHUERMANS Jens 22 PIRIUS Hans GER 23 RIEFF Thomas NED 24 SIEGEL Carsten GER 25 DECOSTER Gert-jan 26 WILLEMEN Kristof 27 SCHOUTEDEN Bert 28 ELEN Sander 29 VANDEWEERDT Lars 30 WOUTERS Ruben

     

    14/05/2017 TROFEE VAN OOST-VLAANDEREN BAVEGEM (O) - Interclub U23 - 140 km - 43,82 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - opgevers: 27

    1 BASSON Gustav RSA HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DUFFELEER Joachim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 MUYS Anton PRORACE CYCLING TEAM

    9 ROSS LAMB GER UNITED C.T.

    10 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 UALGASI Bram 12 VAN DEN PLAS Jelle 13 RELAES Jacob 14 BASTIAENS Ayco 15 ANDRIES Jordi 16 PIROTTA Darcy AUS 17 VANDENBROECK Yarno 18 SNYERS Jari 19 MCGILL Scott USA 20 VAN MEEUWEN Daan NED 21 GOEMAN Jasper 22 VANACKER Bjarne 23 VAN DUREN Brent 24 LEYMAN Celestin 25 DEVOS Han 26 COURTENS Igor 27 VAN TILBORGH Brent 28 GOETHALS Brent 29 WYDOOGHE Jaron 30 VANDENBUSSCHE Jari 49 DE BOCK Yoni

     

    14/05/2017 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 43,35 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 11

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 BOLLE Jean-pascal EC WALSHOUTEM

    8 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 KUYPERS Kris 12 VAN DER BAUWHEDE Michiel 13 VAN OPSTAL Thomas 14 BEYENS Matthias 15 VAN DOORN Carlo NED 16 VERTESSEN Mathias 17 VANDERMAST Kevin 18 ROMBOUTS Bram 19 GEYSELS Geoffrey 20 OERLEMANS Tom 21 GOOVAERTS Tom 22 DE MEYER Senne 23 LAMBERECHTS Lukas 24 VAN NOTEN Anthony 25 BAL Marijn 26 ROMBOUTS Seppe 27 DE VOS Lenn 28 BRACEGIRDLE Tom GBR 29 COVENTS Stein 30 VERBEKE Benny 44 VAN DE VYVER Greg 51 WAELKENS Dave 59 DE BLOCK Nick 60 VAN DE VELDE Matthias

     

    14/05/2017 VORSELAAR (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 89,7 km - 44,94 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 12

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VERTOMMEN Jef DAGPAS

    9 SERRE Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    11 VAN MALDEGHEM Stijn 12 HELMINEN Matti FIN 13 LEDEGEN Dietmar 14 CRABBÉ Arno 15 SLABINCK Anthony 16 VANDEBOSCH Victor 17 JOYCE Sean NZL 18 FIERENS Witse 19 GOVAERTS Bjarne 20 VERDIJCK Niels 21 STEEGMANS Tristan 22 VAN ROY Sven 23 DE PEUTER Dylan 24 LOBET Robin 25 VANSWEEVELT Esben 26 VANDENSANDE Sebastiaan 27 SZÉDELYI Tomas 28 CANNAERTS Ben 29 DE BIE Fréderic 30 SERNEELS Dieter

     

    14/05/2017 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters - 63,8 km - 43,78 km/h

    Amateurs - deelnemers: 26 - opgevers: 3

    1 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEM

    2 HAOT Maxime ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SEGERS Gert SPORT EN MOEDIG GENK

    4 PEUTERS Bart

    5 PEPINSTER Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    7 BUNKENS Kris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DEMORY Stefan COMITE REGIONAL Luxembourg

    9 DEPREZ Jens INDIVIDUEEL

    10 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    11 VANREPPELEN Jannik 12 DAEMS Jens 13 GEORGOPALIS Dimitri 14 ERKENS Jeroen NED 15 RUTJENS Brian NED 16 RADEMAKERS Sven NED 17 GRONDELAERS Wannes 18 BYLOIS Andries 19 DONNÉ Robin 20 VANDERMAESEN Nick 21 MAES Jeroen 22 DEFOSSA François 23 HEYLEN Kenneth


    Masters A - deelnemers: 19 - opgevers: 6

    1 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    2 KEMERLINCKX Kristof PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    3 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 CLAES Jorg

    5 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    6 CAMPS Yves

    7 VANWIJCK David

    8 VANDELOO David EC WALSHOUTEM

    9 RUFFO Alesio WEBECO-Q JOBS-ACTG

    10 GORGA Giovanni WEBECO-Q JOBS-ACTG

    11 SCHUYTEN Christophe 12 SWINNEN Sven 13 LENAERTS Randy


    Masters B - deelnemers: 12 - opgevers: 2

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 BOLLEN Erwin EC WALSHOUTEM

    3 LOTZ Stephan NED INDIVIDUEEL

    4 DURWAEL Kim

    5 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    6 MÖBIUS Jurgen WEBECO-Q JOBS-ACTG

    7 SZREK Jurgen GRANFONDOTEAM.BE

    8 ENGELEN Nico

    9 FORIERS Chris PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    10 SCHREURS Danny


    Masters C - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 SCHRUFF Andreas GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    2 POELMANS Danny EC WALSHOUTEM

    3 VAN ENGELSHOVEN Ronald NED WCL BERGKLIMMERS

     

    14/05/2017 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - UCI Women Elite - 129 km - 37,64 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 63

    1 SCANDOLARA Valentina ITA WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    3 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA

    4 DEMEY Valerie SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    5 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    6 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 D`HOORE Jolien BELGIUM NATIONAL TEAM

    8 VAN ´T GELOOF Marjolein NED JAN VAN ARCKEL

    9 KOREVAAR Jeanne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM

    11 DE JONG Demi NED 12 MEIJER Rixt NED 13 TENNIGLO Moniek NED 14 KITCHEN Lauren AUS 15 SCHMIDT Trine DEN 16 DOM Annelies 17 DELZENNE Elise FRA 18 CANT Sanne 19 LUBBINGE Leonie NED 20 VERHOEVEN Aurore FRA 21 DE BAAT Kim 22 INGHELBRECHT Sarah 23 BOOGAARD Maaike NED 24 BUIJSMAN Nina NED 25 SCHWEINBERGER Kathrin AUT 26 VERSCHELDEN Nathalie 27 BEX Nathalie 28 BRAAM Danique NED 29 KÜLLMER Lisa GER 30 CRETTI Claudia ITA 33 DRUYTS Jessy 39 HANNES Kaat 64 DRUYTS Demmy

    15-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    14-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 6°Seizoenszege en met het behalen van de Titel van Vlaams Kampioen Catg.B !!!
    Lieven Van De Perre.jpg     
    Lieven Van De Perre

    Zondag 14 Mei 2017 - NEVELE (9850) - KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN ALLE REEKSEN

    Catg.A –  75,4 km – 73 deelnemers

    1-Sels Jasper (Oostende)

    2-Gryson Kristof

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Vermassen Jens

    5-Van Damme Peter

    6-Scherrens Chris

    7-Verbrugghe Sven

    8-Apers Michaël

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Van Sante Tristan

    11-Moerman Jens-12-Dumortier David-13-De Smet Olivier-14-Vandewiele Gregory-15-Nevejans Kenny-16-Viaene Florian-17-Vervaecke Lode-18-Rogge Simon-19-Van Vlierberghe Bart-20-De Leeuw Jelle-21-Buysse Lennert-22-Opsomer Enzo-23-Hoornaert Samuel-24-Maes Dimitri-25-Durieu Steven-26-Viaene Cedric-27-Oliebos Jordy-28-De Wispelaere Arno-29-Reynaerts Ignace-30-Mallezie Sven-31-Peeters Nico-32-Decottignies Jason-33-Bauters Pieter-34-Vandenbussche Ron-35-Coomans Bjorn-36-Vossaert Matthias-37-Van Ryssel Mike-38-Lammertyn Foeke-39-Snoeck Mathias-40-Van Opstal Philippe-41-Van Der Jeught Stijn-42-De Smet Dries-43-Weemaes Robby-44-Demeter Renaat-45-Van Gaeveren Gunter-46-Vernaet Olivier-47-Van Raemdonck Maarten-48-Lammens Laudelino-49-Lefever Nico-50-Trenson Jan-51-Van Oost Kim-52-Dury Davy-53-Catteeuw Christof-54-Ryelandt Bryan-55-Vandenberghe Stijn-56-De Duytsche Luc-57-Decottignies Glenn-58-De Backer Jelle-59-Baert Yannick-60-Roobroeck Dirk-61-Verwee Nico-62-Rigole Dieter-63-Bouquet Kenneth-64-Maes Bram-65-Schoonbaert Kristof-66-Gamble Donald-67-Timbreur Jonas-68-Vandenabeele Justin-69-De Cock Joeri-70-Bekaert Tim-71-De Groote Angelo-72-Vanacker Patrick-73-Nevejans Dennis

     

    Catg.B –  63,8 km – 29 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Van Den Broecke Mario

    3-Verbeken Kurt

    4-De Vlieger Sven

    5-De Weirdt Gino

    6-De Bosscher Koen

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Roskam Andy

    9-De Paepe Jimmy

    10-Bauwens Aron

    11-Reniers Kristof-12-Dhondt Willem-13-Oliebos Koen-14-De Wannemaeker Filip-15-Lecluyse Denis-16-Gussé Wim-17-Janssens Bert-18-De Waele Kris-19-Heyse Tommy-20-Buyse Dieter-21-Rizzo Claudio-22-Van Himst Patrick-23-Pattyn Filip-24-Verschelden Steven-25-Calluy Tom-26-Goossens Alex-27-Van Drom Giovanni-28-Van Haverbeek Frank-29-Calle Alain

     

    Catg.B+ –  63,8 km – 21 deelnemers

    1-Primo Gino (Gent)

    2-Van Oyen Franky

    3-Lampaert Philip

    4-De Lannoy Didier

    5-De Moor Arie

    6-Van Speybroeck Geert-Sylvère

    7-Roose Nico

    8-Huyghe Peter

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Lammens Mario

    11-Mathys Dirk-12-Van Speybroeck Geert-13-Erauw Luc-14-Meyvis Serge-15-Nevejans Idesbald-16-Van Honsté Kris-17-Braeckman Geert-18-Pauwels Nico-19-Bobelijn Patrick-20-Weemaes Franky-21-Roobroeck Dirk

     

    Catg.C –  52,2 km – 31 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Lap Hans

    3-Paridaens Ronny

    4-De Coninck Wim

    5-Hoornaert Glenn

    6-Versluys Marc

    7-De Coninck Danny

    8-Goossens Marc

    9-Catteeuw Hedwig

    10-Heye Hilair

    11-Cauwelier Bruno -12-Bath Mick-13-Van Lierde Hans-14-Somers Chris-15-Pieters Joost-16-Baudonck Tony-17-D'Hondt Erwin-18-Bracke Wim-19-De Vuyst Eddy-20-Verbestel Dirk-21-De Baets Johan-22-Vanoverberghe Siegfried-23-Bolle Henk-24-Reubens Hendrick-25-Cornette Freddy-26-De Vos Marc-27-Vyncke William-28-Boeve José-29-Sorgeloos Bart-30-Struyf Raoul-31-Delagrange Bart

     

    Catg.D –  52,2 km – 21 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Tas Helmuth

    4-Boulard Roland

    5-Van Holen Johny

    6-Luyten Felix

    7-Vandermeulen Jos

    8-Depreitere Eddy

    9-Burggraeve Noël

    10-Remory Pierre

    11-Vandenberghen Freddy-12-De Leersnyder Florent-13-Hoste Peggy (DAME)-14-Scheirlinckx Jozef-15-Devadder Andre-16-Scheirlinckx Hendrik-17-De Leener François-18-Lockefeir Marinus-19-Demiddel Ronny-20-De Sutter Willy-21-Pauwels Marcel

     

    Catg.D+ –  52,2 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-D'Hont Joseph

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    14-05-2017 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan ESTÉE GOOSSENS met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Estée Goossens.jpg 

      Estée Goossens

    Zondag 14/05/2017 WATERVLIET (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 25 - 21 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    5 DIERICK Romain WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    22 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 LEFEBRE Jarno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 40 - 27 km

    1 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    2 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE SCHRIJVER Runar WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MOORTEL Milan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    14 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    27 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 DE KIMPE Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 JANSSENS Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    36 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 41 - 36 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN RENTERGHEM Stef KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    5 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    19 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 DE MEYERE Enrique VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 ESTÉE GOOSSENS SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VAN CONINCKXLOEY Jolien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14-05-2017 om 20:56 geschreven door kenny


    13-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE VAN ZATERDAG 13/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE-PUIVELDE VAN ZATERDAG 13/05/2017     


    Zaterdag 13/05/2017 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 47,71 km/h

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 19

    1 DRON Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DULT Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    7 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    8 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 MORTIER Lenny ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 VAN NYEN Hans 12 VAN HECKE Stijn 13 NEVENS Tibo 14 VAN STEENBERGHEN Jori 15 MERTENS Joran 16 BULTYNCK Isaak Floris A 17 WHITE Jacob USA 18 DE MAEGHT Dorian 19 TEN HARTOG Guy 20 BUYSSE Jos 21 VAN DUREN Brent 22 KOBLE Adam USA 23 CLAUS Dieter 24 GOOSSENS Kenny 25 PIETERS Frederik 26 LIESSENS Jarno 27 HEYLEN Kevin 28 BROECKAERT Ruben 29 DE WITTE Brecht 30 VAN STEENWINKEL Han 32 VAN DAMME Bart 42 VERCAUTEREN Tim 52 VAN GOETHEM Kevin 64 DE KEERSMAEKER Alexander 78 CALLEBAUT Kevin 80 HEIRBAUT Tony 81 POELMAN Laurens 85 VAN BUGGENHOUT Joeri 86 VAN DEN BERGHE Anthony 88 ILEGEMS Ken 89 VANDERMAST Kevin 94 MAES Bryan 96 SMET Guy 99 DE BLOCK Nick 101 SMET Jochem
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 975.JPG 13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 972.JPG
         Winnaar te Belsele-Puivelde Boris Dron.                                           Winnaar Boris Dron met de bloemen.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 844.JPG
                          Aankomst van winnaar Boris Dron voor Niels Vandyck.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 853.JPG
                                Kristof Dhollander eindigde op 5de plaats.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 871.JPG
                                                       De pelotonspurt.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 796.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 790.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 754.JPG
                   De kopgroep die het mochten gaan uitmaken voor de zege.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 608.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 588.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 585.JPG
                                         Vooraan Alexander De Keersmaeker.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 577.JPG
                                             Vooraan Kristof Dhollander.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 558.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 540.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 446.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 429.JPG
                                               Vooraan Stijn Verbeke.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 335.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 314.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 295.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 281.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 218.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 167.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 151.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 140.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 135.JPG
                                           Links Bart Van Damme.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 105.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 093.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 081.JPG
                                       Stijn Verbeke en Bryan Maes.
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 072.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 046.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 041.JPG
    13-5-25017+ PUIVELDE  ZAT 036.JPG
            Start van de Elite z.c. & U23 te Belsele-Puivelde met 124 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-05-2017 om 23:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 13/05/2017
    TROFEE VAN OOST-VLAANDEREN "POLLARE" (O) – Interclub U23 - 140 km - 40,02 km/h

    Aantal deelnemers: 144 - opgevers: 49

    1 VAN HERCK Glen MIXTE 2 JARFACE - JONGE RAKKERS

    2 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    4 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    7 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN HAUWERMEIREN Michiel HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 SNYERS Jari 12 HANADA Kiyomasa JPN 13 STAVRAKAKIS Giorgios GRE  14 VERSCHAEVE Viktor 15 OMACHI Kento JPN 16 BIEBUYCK Aurélien 17 HERMANS Steff 18 BAELE Glenn 19 DE PLUS Jasper 20 DUFFELEER Joachim 21 HESTERS Jules 22 CLAES Stef 23 USE Laurens 24 MEHEUS Gill 25 HOUTTEMAN Nico 26 VERFAILLIE Arne 27 VERSCHAEVE Lounes 28 GOEMAN Jasper 29 GOETHALS Brent 30 VANDEVYVERE Gauthier 35 JANSSENS Jarrid 38 VEREECKEN Thomas 44 DE BOCK Yoni 81 BAERT Jordi 91 GEERINCK Dries

     

    13/05/2017 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,4 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers: 9

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 BALCAEN Manolito WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    5 CAVEY Laurens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 PATTYN Jamie VZW JONG WIELERTALENT

    7 DESCAMPS Joris MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Bjarne DOVY KEUKENS - FCC

    10 HIMPENS Maarten KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    11 HUYGHE Gilles 12 DEVRIENDT Damon 13 VAN DER BAUWHEDE Michiel 14 GELDHOF David 15 TOUQUET Joren 16 CLAEYS Timothy 17 VANLUCHENE Mats 18 CONSTANT Kenny 19 DE VRIESE Stijn 20 CARPENTIER Jari 21 HALL Stephen AUS 22 COMMEYNE Davy 23 D´HOORE Giorgio 24 VANDENBOGAERDE Jens 25 MINNE Stijn 26 DESMECHT David 27 BEUSELINCK Briek 28 BOUTTÉ Kenzie 29 STEVENS Dimitri 30 SLABINCK Indiana 56 VAN DE VOORDE Lennert

     

    13/05/2017 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 47,71 km/h

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 19

    1 DRON Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DULT Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    7 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    8 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 MORTIER Lenny ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 VAN NYEN Hans 12 VAN HECKE Stijn 13 NEVENS Tibo 14 VAN STEENBERGHEN Jori 15 MERTENS Joran 16 BULTYNCK Isaak Floris A 17 WHITE Jacob USA 18 DE MAEGHT Dorian 19 TEN HARTOG Guy 20 BUYSSE Jos 21 VAN DUREN Brent 22 KOBLE Adam USA 23 CLAUS Dieter 24 GOOSSENS Kenny 25 PIETERS Frederik 26 LIESSENS Jarno 27 HEYLEN Kevin 28 BROECKAERT Ruben 29 DE WITTE Brecht 30 VAN STEENWINKEL Han 32 VAN DAMME Bart 42 VERCAUTEREN Tim 52 VAN GOETHEM Kevin 64 DE KEERSMAEKER Alexander 78 CALLEBAUT Kevin 80 HEIRBAUT Tony 81 POELMAN Laurens 85 VAN BUGGENHOUT Joeri 86 VAN DEN BERGHE Anthony 88 ILEGEMS Ken 89 VANDERMAST Kevin 94 MAES Bryan 96 SMET Guy 99 DE BLOCK Nick 101 SMET Jochem

     

    13/05/2017 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 67 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers:

    Amateurs - deelnemers: 22 - opgevers: 9

    1 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    2 SIMONS Kevin WEBECO-Q JOBS-ACTG

    3 HOOGMARTENS Roy

    4 POETS Jorre

    5 VERSLEGERS Tim

    6 DEPREZ Jens

    7 JAROS Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 LEFFERING Jinn NED TWC MAASLANDSTER

    9 PEPINSTER Jean ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VERBEEK Wout

    11 PEPINSTER Sébastien 12 SESINK Nick NED 13 BECQ Maxime


    Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 4

    1 BULLENS Michael

    2 JANSEN Dirk NED

    3 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    4 CREMERS Ben

    5 PORCO Carlo B-CYCLE TEAM

    6 VREYS Niels

    7 QUANTEN Joris

    8 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CAMPS Yves

    10 VAN GOOL Dennis

    11 LANGENS Tom 12 LEENDERS Daan 13 ARITS Steven 14 PERCEVAL Kevin 15 VERDONCK Tim 16 WOUTERS Tim 17 WOUTERS Ive 18 SCHUERMANS Luc 19 VANGESTEL Niek


    Masters B - deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    2 DENIER Ronny EC WALSHOUTEM

    3 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    5 LOTZ Stephan NED INDIVIDUEEL

    6 WILLEMS Dany EC WALSHOUTEM

    7 CLAES Benny EC WALSHOUTEM

    8 STANS Tom ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BLOCKX David INDIVIDUEEL

    10 FORIERS Chris PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    11 STEUTEN Roy NED 12 ZIMMERMANN Hardy GER


    Masters C - deelnemers: 5 - opgevers: 2

    1 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    2 MAILLARD Eric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

     

    13/05/2017 HERENTALS (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km - 41,35 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 26

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    3 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    5 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    7 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BCJ

    10 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 MARIS Elias 12 JACOBS Levi 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 LOOS Stef 15 GOVAERTS Brent 16 WUYTS Siebe 17 TIBACKX Lander 18 VANDEBOSCH Toon 19 VERHEYEN Thomas 20 THYS Joren 21 COVELIERS Seppe 22 CLOOTS Kilian 23 JORIS Senne 24 SMETS Ward 25 VANDEPUTTE Niels 26 BRUYNS Lennerd 27 VAN OEVELEN Wanne 28 SCHEERS Lander 29 DEBOEL Vincent 30 VRANKEN Vince 37 FOCQUET Mathijs 69 VAN DER EYCKEN Brent

     

    13/05/2017 NEERWINDEN-LANDEN (B) - Nieuwelingen - 63 km - 37,72 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - opgevers: 37

    1 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VRANCKX Fausto LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 ROMBAUTS Daan 12 THIELEMANS Robbe 13 STEVENS Daan 14 PRINSEN Lennert 15 CAS Stijn 16 DERAEDT Victor 17 PEETERS Sam 18 GILLES Florent 19 NYS Thibau 20 MARTENS Hannes 21 DUCHATEAU Daan 22 BRAMS Andy 23 VAN DE PUTTE Victor 24 SIMONS Rob 25 LEDOUX Frans NED 26 GOVERDE Wouter NED 27 MISEUR Mon 28 BELMANS Elias 29 VERKOEYEN Michiel 30 LIJNEN Tymon

     

    13/05/2017 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 37,94 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 6

    1 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    2 HUENS Axel FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    7 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    9 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VANDERBEKE Aiden 12 DEJONGHE Kjell 13 VERVOORT Wout 14 VAN GAELEN Louis 15 MAAS Marijn NED 16 DE SMET Nicolas 17 VANSTEENKISTE Joshua 18 DEBRUYNE Ramses 19 LAURYSSEN Rik 20 CLAEYS Laurent 21 VANDENBORRE Mathias 22 STALMANS Jasper 23 VAN LANDSCHOOT Ruben 24 LEFEVRE Ruben 25 VERMEIREN Yenthe 26 VROMANNE Alexis 27 DELFT Mattice 28 DE MAERE Alessio 29 MOREAU Jimmy 30 VAN COMPERNOLLE Jamie 67 VAN PUYVELDE Lukas 74 DE COCK Tibo

     

    13/05/2017 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 36,93 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 55

    1 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    4 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    8 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    10 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 D´HONDT Dante 12 HERBOTS Inty 13 DE BRAEKELEER Juul 14 DE PAUW Robbe 15 VERCAUTEREN Thomas 16 MARTENS Thomas 17 VAN HOOF Manu 18 LAURYSSEN Yorben 19 VERMOOTE Jelle 20 MCCLENNON William AUS 21 DE VOS Wannes 22 VAN DEN BORRE Dylan 23 VAN PARYS Jordy 24 DECLERCK Jelle 25 DE SCHRIJVER Bjarne 26 TIMMERMANS Tristan NED 27 VAN DER PERRE Diemer 28 ONDERBEKE Niels 29 VAN DER MEULEN Wout 30 BEECKMAN Gauthier 31 BLANSAER Iljo 44 VAN BUYNDER Thibaud 46 REUNIS Rowdy NED 47 DE BEER Wannes

    13-05-2017 om 23:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/05/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 13°Seizoenszege !!!
    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

       Koen De Bosscher          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 13 Mei 2017 - BASSEVELDE (9968)

     

    Catg.A – 70 km – 39 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Poppe Stef

    3-Buysse Lennert

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Verwee Nico

    6-De Baets Kristof

    7-Dumortier David

    8-Van Der Straeten Cedric

    9-Weemaes Robby

    10-Vandewiele Kevin

    11-Vancolen Kevin-12-Claes Dries-13-Van Ryssel Mike-14-Demeter Renaat-15-De Duytsche Luc-16-De Bock Stef-17-Tinel Pieter-18-Maenhout Tommy-19-de Meijer Christian-20-Stevens Juhani-21-De Spiegeleire Mattias-22-Meul Tom-23-Grootaert Lennert-24-Dhondt Gunter-25-Vantorre Vincent-26-Buysse Patrick-27-Bolle Jean-Pascal-28-Heynssens Sven-29-Van Kerchove Jonathan-30-Van Daele Nils-31-Matthys Sam-32-Vernaet Olivier-33-Lammens Jonas-34-Maenhout Kenny-35-Kramer Guido-36-Bekaert Tim-37-Stevens Jorg-38-Deboever Nick-39-Bogaert Sammy

     

    Catg.B – 65 km – 26 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Panis Tom

    3-Bollen Erwin

    4-Vermassen Peter

    5-Victor Kurt

    6-Landuyt Steven

    7-Bauwens Aron

    8-Verschelden Steven

    9-Rabout Rudi

    10-De Corte Peter

    11-De Vlieger Sven-12-Diet Wim-13-Baert Giovanni-14-Moens Patrick-15-Schollaert Carlo-16-Meerschaert Kris-17-Cathelyn Youri-18-Lutters Ronny-19-Butler Paul-20-De Laender Steven-21-Van Guyse Danny-22-Goolaerts Alain-23-Hoefnagels Jos-24-Heynssens Hans-25-Seynaeve Vincent-26-Goossens Alex (Niet gestart)

     

    Catg.B+ – 65 km – 7 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Ballet Peter

    3-Erauw Luc

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-De Muynck Luc

    6-De Roos Marnix

    7-Hebbrecht Geert

     

    Catg.C – 55 km – 26 deelnemers

    1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht NL)

    2-Heye Hilair

    3-Van Eyndt Jozef

    4-De Coninck Danny

    5-Bultinck Andre

    6-Struyf Raoul

    7-De Baets Johan

    8-D'Hondt Erwin

    9-Reniers Tony

    10-Catteeuw Herwig

    11-Maes Josse-12-Bath Mick-13-Baudonck Tony-14-De Naeghel Jozef-15-De Vuyst Eddy-16-Verbestel Dirk-17-De Poorter Luc-18-Bolle Henk-19-Bracke Wim-20-Vyncke William-21-De Praetere Fritz-22-Lacquet Philippe-23-De Regge Willy-24-Polfliet Danny-25-Van Lierde Hans-26-Cornette Freddy

     

    Catg.D – 55 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Luyten Felix

    3-Vandermeulen Jos

    4-Burggraeve Noël

    5-Remory Pierre

    6-Devadder Andre

    7-Moens Louis

    8-Thyssen Leo

    9-Pauwels Marcel

    10-Vandenberghen Freddy

    11-Naert Erik-12-Demiddel Ronny-13-Lockefeir Marinus-14-Mous Willy-15-Vandersteen Erik-16-de Waal Wim (DNF)

     

    Catg.D+ – 55 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-Saerens Jozef

    4-Cromheecke Riny

    5-Hermans Luc

    6-Robijns Robert

    13-05-2017 om 23:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Zaterdag 13 Mei - KERKSKEN (9451)


    Catg.A – 75,6 km – 49 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Raf Van Den Bossche

    3 Andy Annendijck

    4 Pieter De Paepe

    5 Tommy Baeyens

    6 Julien Dumont

    7 Tom Penninck

    8 Bjorn Lison

    9 Bert Van Der Trappen

    10 Pascal Heyvaert

    11 Jurgen Diependaele 12 Tom Vanopdenbosch 13 Bjorn Van Malderen 14 Yorick Lison 15 Gunter De Coen 16 Jelle Mertens 17 Stijn Gidé 18 Steven Van Rijckeghem 19 Andy Eloot 20 Geraud Ockers

     

    Catg.C – 64,8 km – 58 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Ronald Rents

    3 Danny Saelens

    4 Tino Verbesselt

    5 Jimmy De Paepe

    6 Wim Winandy

    7 Peter Maes

    8 Daniël Villers

    9 Bart Heyvaert

    10 Frank Vagenende

    11 Jan De Mulder 12 Marc Tabourdon 13 Peter Vos 14 Steven De Kerpel 15 Danny De Backer 16 Johan Driessen 17 Pascal Raes 18 Pascal Kestemont 19 Jurgen Van Buggenhout 20 Peter Dockx

     

    Catg.E – 54 km – 30 deelnemers

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Dirk Van Hove

    3 Rene De Brucker

    4 Leon Deuss

    5 Jan Van Den Brande

    6 Rudy Van De Velde

    7 Joost Pieters

    8 Rene Van Gils

    9 Dominique Turcksin

    10 Christiaan Somers

    11 Paul Castelyn 12 Jozef Deneef 13 Johny Van Holen 14 Frank Rijpens 15 Jean Blommaert 16 Johan De Veylder 17 Rene Mertens 18 Luc Witman 19 Raf Vercammen 20 Marc Dockx

    13-05-2017 om 23:36 geschreven door kenny


    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN VRIJDAG 12/05/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN VRIJDAG 12/05/2017     


    Vrijdag 12/05/2017 BELSELE (O) – Dames Elite - 80,5 km - 02h08'15"

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 13

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    7 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    8 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DALVING Shana INDIVIDUEEL

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 BORREMANS Sarah 12 PALM Eva Maria 13 BROSSARD Emmanuelle FRA 14 VAN DEN STEEN Kim 15 JONGERIUS Claudia NED 16 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 17 VAN KERCKVOORDE Vanessa 18 TROCH Tiana 19 TEMMERMAN Ilse 20 DENEEF Naïka 21 CHARD Megan GBR 22 VERTENTEN Soetkin 23 RIST Daisi EST 24 DIRKS Marisa 25 PILZ Estefania Sibila ARG 26 MERCIER Elien 27 VAN STEENWINKEL Ella 28 COUDEVILLE Herlinde 29 VAN BELLINGHEN Emilie 30 WITTOCK Nancy 38 DRUYTS Demmy 44 TEN HARTOG Sarah 52 VERSCHELDEN Nathalie
    12-5-2017-dames  puivelde 367.JPG
    Podium te Belsele met winnares Sarah Inghelbrecht, Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 369.JPG
    Podium te Belsele met winnares Sarah Inghelbrecht, Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 387.JPG
                               Winnares Sarah Inghelbrecht met de bloemen.
    12-5-2017-dames  puivelde 349.JPG
                                     Winnares te Belsele Sarah Inghelbrecht.
    12-5-2017-dames  puivelde 314.JPG
    Aankomst van winnares Sarah Inghelbrecht voor Lensy Debboudt en Kim De Baat.
    12-5-2017-dames  puivelde 317.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 325.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 259.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 242.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 232.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 220.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 215.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 198.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 192.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 188.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 173.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 144.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 124.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 118.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 098.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 085.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 078.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 074.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 067.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 065.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 050.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 001.JPG
                     Start van de Dames Elite te Belsele met 71 deelneemsters.
    12-5-2017-dames  puivelde 022.JPG
    12-5-2017-dames  puivelde 374.JPG 12-5-2017-dames  puivelde 012.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/05/2017

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Renaat Demeter.jpg
       Renaat Demeter


    Vrijdag 12 Mei 2017 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 62 deelnemers

    1-RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2-De Baets Kristof

    3-Behiels Peter

    4-Goeleven Jeroen

    5-Nevejans Dennis

    6-Maenhout Tommy

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Bal Marijn

    9-Vermassen Jens

    10-Apers Michaël

    11-Verstraeten Tor-12-Daems Jens-13-Ryelandt Bryan-14-Moerman Jens-15-Le Blon Michel-16-Maes Bram-17-Diependaele Gerrit-18-Van Steenberghen Geoffrey-19-Varewyck Joeri-20-Beck Pieter-21-Vanderveken Wim-22-Rogge Simon-23-Bultinck Davy-24-Dumortier David-25-Vlaeminck Dimitri-26-Meul Tom-27-Vandenbussche Ron-28-De Kimpe Nick-29-Van Waeyenbergh Grégory-30-Van Bogaert Eddy-31-Nevejans Kenny-32-Van Den Broeck Kevin-33-Van Steirteghem Filip-34-Van Osselaer Tom-35-De Cock Bart-36-Verniers Jeroen-37-Maenhout Kenny-38-Denissen Wim-39-Rouan Tom-40-Van Der Straeten Cedric-41-Van Den Bossche Thijs-42-Raats Kees-43-Vermeiren Gianni-44-Van de Casteele Michaël-45-Weemaes Robby-46-Van Gaeveren Gunter-47-Viaene Cedric-48-De Rycke Michiel-49-Weemaes Filip-50-Van Raemdonck Maarten-51-Maes Vincent-52-Van Vlierberghe Bart-53-Leenknecht Jordy-54-Smet Jochem-55-De Duytsche Luc-56-Van Sante Tristan-57-De Sutter Maxime-58-Brebels Tim-59-Buzeijn Mathijs-60-Van De Winckel Tom-61-Raats Kees-62-Vertenten Sander

     

    Catg.B – 63,8 km – 34 deelnemers

    1-Gino De Weirdt (Deinze)

    2-de Koning Michel

    3-Smet Gert

    4-De Beer Tom

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Goossens Alex

    8-Janssens Bert

    9-Roskam Andy

    10-Verschelden Steven

    11-Biesemans Gunther-12-Van Raemdonck Kurt-13-Van Goethem Peter-14-Philippé Danny-15-Baert Giovanni-16-Van Raemdonck Robby-17-De Wannemaeker Filip-18-Rabout Rudi-19-Hoes Andy-20-Calle Alain-21-De Permentier Kenny-22-Rizzo Claudio-23-Van Bosbeke Peter-24-Van Guyse Danny-25-Van Den Plas Kurt-26-Hanssen Gunther-27-Bultynck Geert-28-Oliebos Koen-29-Van Den Broeck Alain-30-Heyman Kurt

     

    Catg.B+ – 63,8 km – 22 deelnemers

    1-Nico Roose (Waregem)

    2-Kenny Janssens (Melsele)

    3-Van Camp Freddy

    4-De Lannoy Didier

    5-Bobelijn Patrick

    6-Suys Frank

    7-Hereijgers Piet

    8-Driesen Johan

    9-Leuntjens Kurt

    10-Primo Gino

    11-Van Oyen Franky-12-Weemaes Franky-13-Ramazan Bürgü-14-Vrancken Luc-15-Smet Luc-16-Flach Peter-17-onleesbaar nummer-18-Nevejans Idesbald-19-De Ben Mark-20-onleesbaar nummer-21-Braeckman Geert

     

    Catg.C – 52,2 km – 26 deelnemers

    1-Glenn Hoornaert (Bredene)

    2-Geerts Christiaan

    3-Lap Hans

    4-Reniers Tony

    5-De Coninck Wim

    6-Govers Rony

    7-Struyf Raoul

    8-De Coninck Danny

    9-Vanopstal Eddy

    10-Van Den Brande Jan

    11-Polfliet Danny-12-Bath Mick-13-Lacquet Philippe-14-Van Cleemput Paul-15-Dom André-16-D'Hondt Erwin-17-De Vos Marc-18-Reubens Hendrick-19-Vyncke William-20-Dupont Guido-21-Boeve José-22-Verbestel Dirk-23-Van Der Vekens Patrick-24-Tummeleer Dirck-25-Van Overmeir Marc-26-Bolle Henk

     

    Catg.D – 52,2 km – 12 deelnemers (+65 jaar)

    1-Wim de Waal (Axel NL)

    2-Tas Helmuth

    3-Van Holen Johny

    4-Vanpoucke Rik

    5-Montforts Ad

    6-Devadder Andre

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Lockefeir Marinus

    9-Mous Willy

    10-Van Loon Adri

    11-Demiddel Ronny-12-Dierks Jos

     

    Catg.D+ – 52,2 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Luc Snels (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Van Malderen Tony

    4-D'Hont Joseph

    5-Vingerling Aad

    6-Hermans Luc

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 12/05/2017
    VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 29

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 ELLIOTT William CAN TEAM RACECLEAN

    7 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE

    8 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 CHAUNER Michael USA PA LIGHTNING

    10 HALL Stephen AUS PA LIGHTNING

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 KIROUAC-MARCASSA Thierry CAN 13 VANNESTE Evert 14 GELDHOF David 15 COURTENS Igor 16 DERIAUX Florian FRA 17 VAN DAMME Davy 18 DEWEER Jochen 19 VANHOVE Jonas 20 BOUTTÉ Jordy 21 DECLERCQ Thierry 22 VANDER MEIREN Ward 23 ORBIE Stephen 24 HUYSSER Jeroen 25 DE MAREZ Ruben 26 BOERSMA Willem CAN 27 NACHTERGAELE Niels 28 WALSH Edward CAN 29 VANMEENEN Jordy 30 POIRET Benjamin FRA

     

    12/05/2017 BELSELE (O) – Dames Elite - 80,5 km - 02h08'15"

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 13

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    7 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    8 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DALVING Shana INDIVIDUEEL

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 BORREMANS Sarah 12 PALM Eva Maria 13 BROSSARD Emmanuelle FRA 14 VAN DEN STEEN Kim 15 JONGERIUS Claudia NED 16 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 17 VAN KERCKVOORDE Vanessa 18 TROCH Tiana 19 TEMMERMAN Ilse 20 DENEEF Naïka 21 CHARD Megan GBR 22 VERTENTEN Soetkin 23 RIST Daisi EST 24 DIRKS Marisa 25 PILZ Estefania Sibila ARG 26 MERCIER Elien 27 VAN STEENWINKEL Ella 28 COUDEVILLE Herlinde 29 VAN BELLINGHEN Emilie 30 WITTOCK Nancy 38 DRUYTS Demmy 44 TEN HARTOG Sarah 52 VERSCHELDEN Nathalie

    12-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 26/03/2016




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • JORI VAN STEENBERGHEN
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

    WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

    UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

    MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

    MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

    Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!