Proficiat aan JENS VANOVERBERGHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen van West-Vlaanderen !!!
Jens Vanoverberghe
Zondag 14/05/2017 BREDENE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120,6 km - 41,99 km/h
Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 26
1 JENS VANOVERBERGHE uit Moen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC
4 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW
5 CASSAERT Loran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
7 GYSELEN Thijs ISOREX CYCLING TEAM
8 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB
9 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
10 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT
11 COGHE Lennert 12 SAVER Kasper 13 TACK Jan-emiel 14 VANSTEELANDT Thomas 15 LUYSSEN Greg 16 VERDONCK Andres 17 CAPPAN Lennert 18 DECLERCQ Mathias 19 DUPON Arthur 20 STOCKX Aaron 21 TREMERIE Ryan 22 PYRA Lorenzo 23 JACQUES Jarne 24 HANNE Milan 25 FIEUW Staf 26 BOUCKAERT Louis 27 DERIBREUX Achille 28 CAPPELLE Gilles 29 VANSEVENANT Mauri 30 COLLIE Lars 80 ROOSE Matteo
14/05/2017 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111,6 km - 39,52 km/h
Aantal deelnemers: 122 - opgevers:: 81
1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS
2 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK
3 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB
4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
6 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM
7 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
8 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC
9 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM
10 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
11 VAN DER BEKEN Aaron 12 FERDINANDE Anton 13 VANDEVELDE Yentl 14 SLOCK Liam 15 VANDENDAELE Vic 16 NAUDTS Thomas 17 STOYANOV Petar BUL 18 DE BROEDER Maxwell 19 DE WILDE Gilles 20 VOLKAERT Jonas 21 DESCHEPPER Ward 22 DE NEVE Joerik 23 FORRET Robbe 24 PRIEELS Robbe 25 WALRAED Jesper 26 VAN DURME Michiel 27 DE CLERCQ Aaron 28 CREYGELMAN Jens 29 DE VRIENDT Niels 30 VAN LIPPEVELDE Sander
14/05/2017 HOELEDEN-KORTENAKEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117,6 km - 41,96 km/h
Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 14
1 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS
3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
4 DENS Tuur DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
8 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
9 GEYSEGOMS Tom DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
10 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
11 VAN TRICHT Stan 12 DE BRAEKELEER Jef 13 CAMPS Jelle 14 DEJONGHE Len 15 VAN EECKHOUT Len 16 LAMBEIR Joachim 17 DE MESMAEKER Tibo 18 LAMMENS Jonas 19 DETIENNE Victor 20 SEMPELS Gill 21 FRANÇOIS Casper 22 DELANGHE Niels 23 VAN RILLAER Witse 24 VANHERREWEGEN Thomas 25 KAESEMANS Jasper 26 PUBLIE Yannick 27 VAN BELLINGEN Gerrit 28 CLYNHENS Jens 29 PEETERS Siebe 30 DESPONTIN Pierre 37 VAN WILDER Ilan
14/05/2017 HAMONT ACHEL (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 103,5 km - 42,99 km/h
Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 12
1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC
3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC
6 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
7 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK
9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC
10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
11 EUSSEN Bjarne 12 SOENEN Tomac 13 DONDERS Joost 14 HAEX Joris 15 JACOBS Owen 16 SCHOTS Michaël 17 VANDERHEYDEN Stef 18 JAWALAPERSAD Maarten 19 VANHEEL Elias 20 VAN OLMEN Siebe 21 VERDIN Joris 22 HENDRICKX Bjarne 23 VAN CAMPENHOUT Sven
14/05/2017 BOEZINGE (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 52,5 km - 34,03 km/h
Aantal deelnemers: 70
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39
1 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL
2 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM
3 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC
4 PANTON Megan GBR WOODWICH CC
5 DE HAAN Noa NED WIELER VERENIGING EEMLAND AMERSFOORT
6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
7 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC
10 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)
11 VAN ASSCHE Nele 12 DE WISPELAERE Fien 13 MICHOTTE Maelle 14 ZWAENEPOEL Tessa 15 LENAERS Jade 16 TIEROLF Sophie 17 VERBEEK Britt 18 VERDONCK Karen 19 PUNNEWAERT Kirin 20 VANDERSTRAETEN Maaike 21 VANWALLEGHEM Kyenta 22 PENNYNCK Charlotte 23 SADOINE Perrine 24 BROUWERS Julie 25 POPELIER Lotte 26 PEETERS Fleur 27 DUYM Farah 28 DE PESSEMIER Phoebe 29 GYSSELS Fien 30 VAN DE VELDE Florelien
Dames Juniores - deelnemers: 30
1 JANSEN Noa NED VW BREDA
2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM
3 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT
4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN
5 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT
6 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
7 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB
8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
9 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC
10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB
11 DHONT Glacia 12 MICHELS Laure 13 SCHEPERS Yana 14 STOCKMAN Julie 15 AERNOUTS Amber 16 UYTTENHOVE Aiko 17 TRUYEN Marthe 18 LAMEIRE Louise 19 GOOSSENAERTS Chloë 20 VANDEPUTTE Léa 21 STONE Isabella GBR 22 DENISSE Lauren 23 WORM Cara 24 ALLART Oceane FRA 25 DELESTRAIT Camille 26 VERMET Saryn 27 BIEBAU Axelle 28 VAN STEENWINKEL Ella 29 BRAGANO Laura 30 HENDRIKX Laura
14/05/2017 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 37,68 km/h
Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 10
1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
2 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
3 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB
4 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK
6 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
8 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT
9 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
11 DEMUYNCK Arno 12 VANDERBEKE Aiden 13 DEJAEGHER Jasper 14 DEMUYNCK Victor 15 MOLLY Gil 16 BONTINCK Jarne 17 LAGROU Stan 18 STEENACKERS Luka 19 VERSTEGHEN Kenneth 20 DEJONGHE Kjell 21 VAN DER SYPT Gianni 22 RASSCHAERT Lander 23 WYNANT Elias 24 VANLUCHENE Maxim 25 VAN RYCKEGHEM Lars 26 CALLEWAERT Andreas 27 DELAHAYE Jens 28 VERROONEN Gilles 29 HALS Bjarne 30 VANDEVANNET Simon 52 VAN PUYVELDE Lukas 54 VAN HASSEL Tristan NED
14/05/2017 VORSELAAR (A) Interclub Nieuwelingen Topcompetitie - 79,5 km - 43,22 km/h
Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 33
1 VAN VEENENDAAL Hidde DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND
2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC
3 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
4 VAN UDEN Casper DISTRICT ZUID WEST NEDERLAND
5 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
6 TULETT Ben ESSEX REGIONAL TEAM
7 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
9 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI
10 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
11 VAN POPPEL Sébastein 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 VERSTAPPEN Tijs 14 SQUIRE Ben 15 GROSEMANS Daan 16 ECCLI Cyrian 17 CEURENS Robbe 18 VANDAELE Laurens 19 CRAPS Lars 20 VOS Yannick 21 TEERLINCK Alexander 22 DE WEERT Robbe 23 VAN DEN SCHOOR Mats 24 MAES Juul 25 DECAESTECKER Korneel 26 BOELS Senne 27 VAES Alexandre 28 VANDENSTORME Dylan 29 DEHAIRS Simon 30 ORINS Robin 45 CLAEYS Laurent 53 BLEYENBERG Jado 75 DE PESTEL Thomas 76 HUYS Branko 78 VAN KERCKHOVE Quinten 80 DUYM Steffen 82 DE CLEEN Wouter
|