26/04/2014 KRUISHOUTEM (O) - Aspiranten
12 jaar Jongens (A + B reeks)
Aantal deelnemers: 36
1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-
2.SOENENS Ayton-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
3.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
4.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
5.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-
16.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
12 jaar Meisjes
Aantal deelnemers: 1
1.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-
13 jaar Jongens (A reeks)
Aantal deelnemers: 34
1.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
2.VAN OLMEN Yevgeny-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
3.DE WEERT Robbe-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
4.LEONARD Adrien-LOTTO-VC ARDENNES-
5.EECKHOUT Emile -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
22.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
13 jaar Jongens (B reeks)
Aantal deelnemers: 34
1.DHAEYE Enrico-INDIVIDUEEL-
2.VERSTAPPEN Tijs-HAGELAND CYCLING TEAM-
3.VERSTRAETE Aaron-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.HEMELAERE William-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
5.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
26.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13 jaar Meisjes
Aantal deelnemers: 5
1.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
2.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
4.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
5.FONTAINE Alyson-SPRINTS.COM-
14 jaar Jongens (A reeks)
Aantal deelnemers: 43
1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
2.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
3.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-
4.FONTAINE Emerson-SPRINTS.COM-
5.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
14.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
24.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
35.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
14 jaar Jongens (B reeks)
Aantal deelnemers: 29
1.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
2.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
3.VERHULST Ruben-WK NOORD-WEST-BRABANT-
4.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-
5.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
28.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14 jaar Meisjes
Aantal deelnemers: 4
1.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-
2.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
3.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-
4.DECLERCQ Anne-leen-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
|