.
ELKE ZONDAGMORGEND VANAF 09H00 'DEN DIJK' BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF EN DIT VANAF 02/03/2014
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • WIELERNIEUWS
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • WASE WIELERSCHOOL
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/02/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Vrijdag 01/02/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/01/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 5°Belgische Titel op de Piste !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met haar 1°Belgische Titel op de Piste !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg   Croket Gilke KOP 2012.png

             Lenny Druyts                   Gilke Croket

    Woensdag 30/01/2013 BK/CB TEAMSPRINT+PLOEGEN ACHTERVOLGING JEUGD (O) - Piste - Belg. Kampioenschap
     

    BK Juniores Ploegachterv.

    1.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.VAN RENTERGHEM Boris-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    1.HEMROULLE Johan-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    2.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    2.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    BK Juniores Teamsprint

    1.WOUTERS Enzo-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.VRANCKEN Jordi-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS CHEVIGNY-

    3.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

     

    BK Nieuwelingen Ploegachtervolging

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.DECAESSTECKER Gilles-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Nieuwelingen Teamsprint

    1.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    1.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.PITSCHON Gilles-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    BK Dames Open Ploegachtervolging

    1.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    1.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    1.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    2.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE-

    3.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

     

    BK Dames Open Teamsprint

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    1.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    2.VERSCHELDEN Nathalie uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.CROKET Gilke uit Bronem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    BK Dames Jeugd Ploegachtervolging

    1.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    3.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.GARDIN Melissa-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    BK Dames Jeugd Teamsprint

    1.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3° en 4°Belgische Titel op de Piste !!!

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 1°Veldritzege bij de Dames Jeugd !!!

    Proficiat aan NATHALIE VERSCHELDEN met haar 1°Belgische Titel op de Piste !!!

     Druyts Lenny KOP 2013.jpg  De Bruyne Meg KOP 2011.png   Verschelden Nathalie KOP 2013.png

            Lenny Druyts             Meg De Bruyne          Nathalie Verschelden


    Zondag 27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    2.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    3.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    4.BODEN Stef-MELBOTECH CT-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW
    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    9.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    14.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    34.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.FLOREN Wesley--

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    11.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    48.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    DAMES JEUGD

    1.MEG DE BRUYNE uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    DAMES ELITE

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    3.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH CT
    7.DE CAUSEMAECKER Ine-VC MEETJESLAND KNESSELARE-

     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BOELENS Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE PROOST Nick-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VERHOOGHE Kris--

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.LAMONT Kurt-DAGVERGUNNING-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-



    27/01/2013- BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) * Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren

     

    BK Dam. Nieuwelingen - Keirin

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    BK Dam. Nieuwelingen - 500 m

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    BK Dames Open - Keirin

    1.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    BK Dames Open - 500 m

    1.NATHALIE VERSCHELDEN uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    2.INGHELBRECHT Sarah-
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    BK Nieuwelingen - Scratch

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    9.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK Nieuwelingen - Puntenrit

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    4.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GEERTS Kenneth-K. EDEGEM BICYCLE CLUB-

    6.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    BK Elite / U23 - Keirin

    1.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT

    2.CORNET Joris-ESEG DOUAI

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.DE SMET Gertjan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DE ROECK Kevin-ASFRA RACING TEAM-

     

    BK Elite / U23 - 1000 m

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.CORNET Joris-ESEG DOUAI

    3.DE SMET Gertjan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    BK Dam. Open Sprint

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    2.VERSCHELDEN Nathalie uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    28-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 27/01/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 27/01/2013 

    Veld Assenede 25-1-2013 3.JPG
         Winnaar te Assenede Marcel Meisen en winnaar Beloften Joeri Hofman.
    Veld Assenede 25-1-2013 1.JPG 

          Podium Crosscup Elite z.c. met winnaar Kendric Van Grembergen.
    Veld Assenede 25-1-2013 2.JPG                                             
                      Podium Crosscup Beloften met winnaar Stijn Gielen.

    Zondag 27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    2.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    3.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    4.BODEN Stef-MELBOTECH CT-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW
    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
    Veld Assenede 25-1-2013 4.JPG Veld Assenede 25-1-2013 5.JPG
                  Patrick Gaudy werd 2de.                                                                    Marcel Meisen de winnaar.
    Veld Assenede 25-1-2013 6.JPG                                      
                                                   Start Beloften en Elite z.c.
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    9.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    14.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    34.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-


    DAMES ELITE

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    3.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH CT
    7.DE CAUSEMAECKER Ine-VC MEETJESLAND KNESSELARE-
    Veld Assenede 25-1-2013 9.JPG
           Winnaar Juniores Vincent Peeters en winnaar Dames Cindy Bauwens.
    Veld Assenede 25-1-2013 8.JPG
                                              Podium Crosscup Juniores.
    Veld Assenede 25-1-2013 10.JPG
                                      Aankomst van Vincent Peeters.
    Veld Assenede 25-1-2013 7.JPG
         Podium Crosscup Dames met Jo Blanchaert en de 3de Caitlyn La Haye.
    Veld Assenede 25-1-2013 11.JPG
                                                        Start Juniores.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.FLOREN Wesley--

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    11.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    48.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    DAMES JEUGD

    1.MEG DE BRUYNE uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-
    Veld Assenede 25-1-2013 15.JPG
                         Winnaar Nieuwelingen Eli Iserbyt en Meg De Bruyne.
    Veld Assenede 25-1-2013 13.JPG
                    Podium Crosscup Nieuwelingen met Timo Verberckmoes.
    Veld Assenede 25-1-2013 12.JPG
                                           Podium 1°jaars Nieuwelingen.
    Veld Assenede 25-1-2013 14.JPG
                                   Winnaar Dames Jeugd met Meg De Bruyne

    Veld Assenede 25-1-2013 18.JPG
                                                          Eli Iserbyt.
    Veld Assenede 25-1-2013 17.JPG
                           Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Eli Iserbyt.
    Veld Assenede 25-1-2013 16.JPG
                        Aankomst van Timo Verberckmoes winnaar Crosscup.
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BOELENS Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE PROOST Nick-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    Veld Assenede 25-1-2013 20.JPG
                        Podium Amateurs en Masters A met Steve Gruwier.
    Veld Assenede 25-1-2013 19.JPG
                                   Podium Crosscup Masters A en Amateurs.
    Veld Assenede 25-1-2013 21.JPG
                                Aankomst van Steve Gruwier bij de Masters A.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VERHOOGHE Kris--

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.LAMONT Kurt-DAGVERGUNNING-

    Veld Assenede 25-1-2013 24.JPG
    Winnaar Masters B Mario Lammens en winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker.
    Veld Assenede 25-1-2013 23.JPG
           Podium Crosscup Masters B met Mario Lammens en Benny De Bock.

    Veld Assenede 25-1-2013 25.JPG
                                          Aankomst van Mario Lammens.
    Veld Assenede 25-1-2013 27.JPG  
                                                    Start Masters B.                                                                   
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    Veld Assenede 25-1-2013 22.JPG          
                                          Podium Crosscup Masters C.
                                                                  
    Veld Assenede 25-1-2013 26.JPG
                                                Start van de Masters C.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-01-2013 om 10:28 geschreven door kenny


    27-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WAC-TEAM WAASLAND 2013
    WAC 2013 1.png
                                             WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 343.JPG
    WAC 2013 2.png
    WAC 2013 3.png
    WAC 2013 4.png

    MINIEMEN
    WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 264.JPG

    Begeleiders Reunis Jean Paul, Demuynck Pieter en Van Bellen Pascal.
    WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 263.JPG

    Demuynck Victor, Reunis Rowdy en Marin Rune.


    ASPIRANTEN
    WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 287.JPG

    Franssens Yannick, Maes Niels, Van Duyse Bruno, Apers Indy, Heyndrickx Gregory,
    Petrus Pieter, Van Duysse Arno, Verbruggen David, Van Bellen Nicolien,
    begeleiders Franssens Stefan, Petrus Bert en van Vlierberghe Marc.


    NIEUWELINGEN
    WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 310.JPG
    Stuer Benjamin, Vercauteren Toon, Wittevrongel Wouter, Apers Ruben, Beck Cedric,
    Milliau Vince, (niet aanwezig Verelst Tibald),
    begeleiders Dullaert kristof en Van Hiel Raymond.

    JUNIORES
    WAC 25-1-2013-ploegenvoorstelling 335.JPG

    De Ost Jarne, Leeman Emmanuel, Van Gasse Nicolas, Vercauteren Stef, Deckers Cisse,
    Van Laere Robby, Verscheren Steve, (niet aanwezig Drumond Frederik).


    WAC 2013 5.png

    Johan Apers
    johan.apers@telenet.be

    WAC Team Hoboken afd. Waasland

    27-01-2013 om 11:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM 2013
    Rudyco 2013 1.png
                                              Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 253.JPG
    Rudyco 2013 6.png
    Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 211.JPG

    De Wilde Senna, Segers Maren, Raspoet Kenneth, Symoens Brady, De Baere Rune,
    De Picker Kean, Pauwels Pieter, Rottiers Reinout, Bleyenberg Jado, Colman Thibeau,
    D’Hollander Senne, D’Haese Brian, De Picker Imani.


    Rudyco 2013 7.png
    Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 218.JPG

    De Beer Wannes, Jacobs Raf, Symoens Brian, Struyf Robbe, Van Houte Sybren,
    De Wilde Luca, Schelfhout Gregory, Smet Lisa, Van de Velde Tristan, Vercauteren Anthony,
    Claus Marjon, Van Goethem Brenda, Baert Ajax, De Bock Stijn, Depauw Brent, Smet Jonas,
    Van Goethem Fabio, Van Houte Gerben, Van Lippevelde Sander.


    Rudyco 2013 8.png
    Rudyco 2013 9.png
    Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 224.JPG

    De Bock Ellen, Baert Siebren, Colman Alex, Coppieters Jeroen, Cornu Maxime,
    De Beule Jordi, De Blende Leonard, Decleyre Jens, D’Hooge Thomas, Geerinck Dries,
    Moreels Ruben, Willaerts Niels, Baeyens Tom, Collyns Bjame, De Raeve Jordy,
    D’Haese Mathias, De Loose Arn, Gonzales-Morales Julio, Janssens Jarrid, Roels Wannes,
    Smagghe Wouter, Symoens Bradley, Van Haevermaet Gianni, Vereecken Thomas.


    Rudyco 2013 10.png
    Rudyco 2013 11.png
    Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 236.JPG

    Baert Atlas, De Corte Freek, Laureys Robin, Librecht Bjorn, Smet Seppe, Thierens Arne,
    Van Lent Vic, Van Osselaer Jonas, Waterschoot Wannes, Cools Jeffrey, De Naeyer Jonas,
    Maes Jef, Vanyckeghem Free.


    Rudyco 2013 12.png
    Rudyco 25-1-2013-ploegenvoorstelling 240.JPG

    Relaes Michiel, Van de Mergel Jelle, Bonnaerens Andy, De Baere Bart, Durinck Sean,
    Vergeylen Timothy, Cooman Jerry, Cooman  Gianni, De Wolf Glenn, Michiels Peter,
    Rooseparck Paul, Van Der Linden Olivier, Van Buynder Benny, Van de Wiele Tim,
    De Bock Benny, Blommaert Steven, Scholliers Filip, De Maere Peter, De Wolf  Hans,
    Van Avermaet Sven, D’Hooge Frank, Verschelden Steven, De Proft Peter, Heirman Steven,
    Van Puyenbroeck Paul, Claus Etienne, Smet Geert, De Cauwer Dirk, Witman Luc.


    Rudyco 2013 13.png
    Rudyco 2013 14.png

    Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    27-01-2013 om 10:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM 2013
    Rudyco 2013 1.png
    Rudyco 2013 2.png
    Rudyco 2013 3.png
    Rudyco 2013 4.png
    Rudyco 2013 5.png

    Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    27-01-2013 om 10:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2013

    vwf.JPG







    Zaterdag 26 Januari - ASSENEDE (9960


    Cross
    A-reeks
    1. Laurenz DE MEULENEIRE
    2. Bart Thielemans
    3. Kevin Andries
    4. Jo Maes
    5. Neals De Graef

    B-reeks
    1. Nico BOGAERT

    2. Mario Lammens
    3. Nick Vandecauter
    4. Johan Myngheer
    5. Gunther Verholen

    C-reeks

    1. Patrick VAN EYNDT
    2. Andre Panes
    3. Ludwig Gladines
    4. Danny Standaert (Bornem)
    5. Ivan Coopman

    D-reeks
    1. Willy CORTHALS
    2. Etienne Van Hecke
    3. Jose De Clercq
    4. Pol Dessein
    5. Johan De Smet

    MTB
    A -reeks
    1. Sven JANSSENS

    2. Jo Maes
    3. Jasper Temmerman
    4. Kevin Van Den Cruijce
    5. Tim Vander Bracht

    B-reeks
    1. Danny SLEECKX

    2. Johan De Bruyn
    3. Patrick Vanmaekelbergh
    4. Hans Jurgen Verselder
    5. Bjorn Fackaert

    C-reeks

    1. Rudi WILLE
    2. Franky Taelman
    3. Dominique Van Den Eede
    4. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5. Jean Paul De Bruyn

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Roger Wauters
    3. Paul Hunninck
    4. Noel Verzele
    5. Johan Martens



    Vrijdag 1 Februari  - WIEZE (9380)

    eetfestijn en algemene vergadering

    27-01-2013 om 10:45 geschreven door kenny


    26-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 3° Belgische Titel op de Piste !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2° Belgische Titel op de Piste !!!
    De Pauw Moreno BK Piste 2013.png   Druyts Lenny KOP 2013.jpg
          Moreno De Pauw                     Lenny Druyts

    26/01/2013 BK INDIVIDUELE DISCIPLINES+BK MADISON NIEUWELINGEN (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren

    BK Sprint Dames Nieuwelingen
    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-
     

    BK Ind. Achterv. Nieuwelingen

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    6.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Madison Nieuwelingen

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    BK Scratch Elite / U23

    1.MORENODE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.CORNET Joris-ESEG DOUAI

    4.VENNEMAN Robin- TO WIN JOSAN CT

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.SPRENGERS Thomas-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    BK Puntenrit Elite / U23

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.SPRENGERS Thomas-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.CORNET Joris-ESEG DOUAI-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26-01-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    21-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 25/01/2013 - KOERS OP ROLLEN TE KIELDRECHT
    koers op rollen 2013.jpg

    Bron: Jurgen Goossens

    21-01-2013 om 18:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF MAANDAG 22/10/2012 - WINTERTRAINING VOOR DUURSPORTERS
    Move2improve - trainingen 2012.png

    Bron: Sven De Cock

    21-01-2013 om 15:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROMOTIE SPORTMASSAGE - WALK2IMPROVE
    Van Daele An.png

    Bron: Van Daele An

    21-01-2013 om 15:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2013

    vwf.JPG







    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 2°Veldritzege bij de Dames !!!

    Geldhof Anja Kop 2013.png
    Zondag 20 Januari – MALDEGEM-ADEGEM (9990) -
    WK Cross

    Cross
    A-reeks
    1. Ruben VANDEVELDE
    2. Joeri Debacquer
    3. Bryan Vispoel
    4. Roel Reigel
    5. Mathias Snoeck

    B-reeks
    1. Nico BOGAERT
    2. Mario Lammens
    3. Jeffrey Dhooge
    4. Kris Verhooghe
    5. Johan Myngheer

    C-reeks
    1. Ludwig GLADINES
    2. Danny Standaert (Bornem)
    3. Ivan Coopman
    4. Lucien Van Wambeke
    5. Peter Coussens

    D-reeks
    1. Antoine HOOREWEGHE
    2. Willy Corthals
    3. José De Clercq
    4. Luc Vanwesenbeeck
    5. Eddy Caeckaert

    MTB
    A -reeks
    1. Kevin VLEURINCK
    2. Jo Maes
    3. Sven Janssens
    4. Tim Vander Bracht
    5. Jasper Temmerman

    B-reeks
    1. Patrick VANMAEKELBERGH
    2. Johan De Bruyn
    3. Patrick Merckx
    4. Dieter Roman
    5. Steven Geurs

    C-reeks
    1. Rudi WILLE
    2. Pascal Vanmaekelbergh
    3. Dominique Van Den Eede
    4. Jean Paul De Bruyne
    5. Filip Ooghe

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Johan Martens
    3. Roger Wauters
    4. Willy Beeckman
    5. Jan De Gent

    Dames
    1. Anja GELDHOF (Evergem)
    2. Claire Thomas
    3. Ines De Causmaecker
    4. Sandra Sintobin

    21-01-2013 om 12:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Titel van Kampioen van Vlaanderen bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Zondag
    20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) – Veldrijden WB – Heren Elite

    1-Martin Bina-CEZ Cyklo Team Tabor-

    2-Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.-

    3-Simon Zahner

    4-Sven Nys-Crelan-Euphony Cycling Team-

    5-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team-

    7-Francis Mourey-Francaise des Jeux-

    8-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    9-Julien Taramarcaz-BMC Mountainbike Racing Team-

    10-Lukas Flückiger

    20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) – Veldrijden WB – Beloften

    1-Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Gianni Vermeersch-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Julian Alaphilippe

    4-Stan Godrie-Rabo - Giant Offroad Team.-

    5-Mike Teunissen-Rabo - Giant Offroad Team.-

    6-Michael Boros-CEZ Cyklo Team Tabor-

    7-Clément Venturini

    8-Tijmen Eising-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    9-Jacub Skala-CEZ Cyklo Team Tabor-

    10-Vojtech Nipl

     

    20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) – Veldrijden WB – Dames

    1-Marianne Vos-Rabobank Women Team-

    2-Sanne Van Paassen-Rabobank Women Team-

    3-Christel Ferrier-Bruneau

    4-Eva Lechner

    5-Jasmin Achermann

    6-Sanne Cant-Enertherm - BKCP-

    7-Helen Wyman

    8-Vania Rossi

    9-Ellen Van Loy-Melbotech Cycling Team-

    10-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

     

    20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) – Veldrijden WB – Juniores

    1-Mathieu Van Der Poel-Enertherm - BKCP-

    2-Martijn Budding-Enertherm - BKCP-

    3-Gioele Bertolini

    4-Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W.-

    5-Clement Russo

    6-Dominic Grab

    7-Nicolas Cleppe-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Karel Pokorny

    9-Jan Vastl

    10-Joris Nieuwenhuis


    20/01/2013 GENT (O) - Piste - Kamp. van Vlaanderen - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    KvV Omnium Juniores

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    5.VERWILST Dieter-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    16.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    KvV Omnium Nieuwelingen

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    KvV Omnium Dam. Juniores

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.KOPECKY Lotte-VZW LADIES SPRINT-

    3.DOLMAN Haliegh-ARC ULYSSES-

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.DRUYTS Demmy-VZW LADIES SPRINT-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

     

    KvV omnium Dam. Nieuwelingen

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.STRUYF Lize-BIKE TO THE FUTURE VZW-

    4.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    5.PIETERAERENS Dorien-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    KvV Omnium Asp. 12 jaar

    1.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.VERBEECK Calvin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.SIMOENS Jari-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    4.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.SCHURGERS Stef-SPORT EN MOEDIG GENK-

    12.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    KvV omnium Asp. 13 jaar

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN MULDERS Brent-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    KvV Asp. 14 jaar omnium

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    3.VANSTEELANDT Thomas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    5.BOUCKAERT Louis-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    KvV Asp. Meisjes Omnium

    1.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    2.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.BOSSUYT Shari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    21-01-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    20-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 19/01/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Steven Thomas en Guy Smet vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 
    't Ster te St.Niklaas 9 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij een temperatuur van -3°C en stevige noordoostenwind waren toch nog enkele dappere renners naar de duurtraining afgezakt. Zowel Guy Smet als Steven Thomas namen de groep op sleeptouw en dat bijna gans de rit. De afstand bedroeg 93 Km.
    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Jean-Paul Van Oudenhoven , Guy Smet , Kris Smet , Kristoff Heyns , ??? en Stefan Van Broeck.


    Verslag: Stefan Van Broeck

    20-01-2013 om 14:41 geschreven door kenny


    19-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/01/2013

    Zaterdag 19/01/2013 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-      

    2.TARAMARCAZ Julien-BMC-

    3.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    4.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.MARIUSZ Gil-KWADRO-STANNAH-

    7.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    8.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    9.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.ZLAMALIK Martin-KDL TRANS-LANDBOUWKREDIET-

    19.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    24.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    19/01/2013 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    6.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    7.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME
    8.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH CT
    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    10.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    14.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DHOORE Alessio-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    4.JACOBS Johan-ARTA-BUILDING-DESCHACHT-

    5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DRIESEN Jarne-MELBOTECH CT-

    8.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    10.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    29.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    19/01/2013 GENT (O) - Piste - Kamp. van Vlaanderen - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    19-01-2013 om 16:53 geschreven door kenny


    15-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE OTEGEM VAN MAANDAG 14/01/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE OTEGEM VAN MAANDAG 14/01/2013 

    VELD 14-1-2013- otegem 631.JPG 
        
    Het podium met Klaas Vantornout, Bart Wellens en Sven Vanthourenhout.
    VELD 14-1-2013- otegem 606.JPG
                              Aankomst van winnaar Klaas Vantornout.
    VELD 14-1-2013- otegem 648.JPG
    Podium Kampioenschap van West-Vlaanderen met winnaar Klaas Vantornout,
    Sven Vanthourenhout en Dieter Vanthourenhout.
    VELD 14-1-2013- otegem 591.JPG
    Veel mensen van de pers om de kersverse Belgische kampioen te fotograferen.

    Maandag 14/01/2013 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    4.MEISEN Marcel-TEQAM BKCP-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    10.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    16.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 
    VELD 14-1-2013- otegem 231.JPG
                                      Start van de 38 Profs en de Elite z.c.
    VELD 14-1-2013- otegem 258.JPG 
                                                 Klaas Vantornout        
    VELD 14-1-2013- otegem 292.JPG
                                Tom Van Den Bosch en Kenneth Van Compernolle.
    VELD 14-1-2013- otegem 549.JPG  
                                    Klaas Vantornout dubbelt Alexander Revell.
    VELD 14-1-2013- otegem 577.JPG     
                                      Bart Wellens dubbelt Lewis Rattray
    VELD 14-1-2013- otegem 167.JPG
                                             Sven Nys en Niels Albert.                                  
    VELD 14-1-2013- otegem 183.JPG VELD 14-1-2013- otegem 653.JPG
                   Klaas Vantornout uitbundig.                                                 De fiere ouders van Klaas Vantornout.

    14/01/2013 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne--

    2.HAVLIKOVA Pavla--

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.GRIMBERG Arrenda-JONGE RENNER-

    6.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.DE BIE-LEYTEN Nicole-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    VELD 14-1-2013- otegem 150.JPG 

          Podium Dames met Marianne Vos, Pavla Havlikova en Ellen Van Loy.
    VELD 14-1-2013- otegem 130.JPG
                               Aankomst van winnaar Dames Marianne Vos.
    VELD 14-1-2013- otegem 039.JPG
                                                    De start bij de Dames.

    VELD 14-1-2013- otegem 068.JPG 
                                                         Marianne Vos                                                                                   
    VELD 14-1-2013- otegem 111.JPG
                                           Marianne Vos en Pavla Havlikova.
    VELD 14-1-2013- otegem 045.JPG 
                                                       Ellen Van Loy
    VELD 14-1-2013- otegem 048.JPG
                                                            Sanne Cant                                                              
    VELD 14-1-2013- otegem 061.JPG
                                              De Japanese Ayako Tayooka.
    VELD 14-1-2013- otegem 012.JPG
                           Onze fotografe Rita met Sanne Cant en Marianne Vos.


     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2013 om 17:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/01/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 14/01/2013 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    4.MEISEN Marcel-TEQAM BKCP-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    10.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    16.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/01/2013 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne--

    2.HAVLIKOVA Pavla--

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.GRIMBERG Arrenda-JONGE RENNER-

    6.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.DE BIE-LEYTEN Nicole-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    15-01-2013 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME BK DAMES ELITE EN JEUGD TE MOL VAN ZONDAG 13/01/2013
    BELGISCH KAMPIOENSCHAP DAMES ELITE EN JEUGD TE MOL




    Filmopname: Gino Van Broeck

    15-01-2013 om 17:10 geschreven door kenny


    14-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK VELDRIJDEN TE MOL VAN ZONDAG 13/01/2013

    FOTO'S BK VELDRIJDEN TE MOL VAN ZONDAG 13/01/2013 

    VELD 13-1-2013- bk mol 610.JPG 
             
    Het podium met Klaas Vantornout, Sven Nys en Kevin Pauwels.
    VELD 13-1-2013- bk mol 612.JPG
    VELD 13-1-2013- bk mol 620.JPG                                             
    De mannen die zorgen voor de reiniging van de fietsen met op de achtergrond
    het intervieuw met Klaas Vantornout.

    Zondag 13/01/2013 - BK MOL (A) - VELDRIJDEN HEREN ELITE - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas -SUNWEB-NAPOLEON GAMES

    2.NYS Sven -CRELAN-EUPHONY-:00:06

    3.PAUWELS Kevin -SUNWEB-NAPOLEON GAMES-:00:11

    4.ALBERT Niels -BKCP - POWERPLUS-:00:13

    5.PEETERS Rob -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:00:18

    6.WELLENS Bart -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:00:32

    7.AERNOUTS Bart -AA DRINK/ LEONTIEN.NL-:00:50

    8.AERNOUTS Jim -SUNWEB-NAPOLEON GAMES-:01:02

    9.BOSMANS Wietse -BKCP - POWERPLUS-:01:26

    10.MEEUSEN Tom -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:01:41
    VELD 13-1-2013- bk mol 283.JPG
                                                    Voor de start.
    VELD 13-1-2013- bk mol 286.JPG
                                             Start van de Profs.
    VELD 13-1-2013- bk mol 579.JPG VELD 13-1-2013- bk mol 330.JPG
           Tom Meeusen met zijn pet Dope Free.                                                      Bart Wellens

    Elite z.c.

    1.CANT Kevin -PRIMATOR CYCLING TEAM

    2.EECKHOUT Kevin -COOLENS C.T.-:00:39

    3.DE CLEYN Dave -TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-:00:44

    4.BODEN Stef -MELBOTECH CT-:00:56

    5.VERSCHUEREN Bart -KDL CYCLINGTEAM-:01:09

    6.GAUDY Patrick -BLANCS GILETS - BARRACUDA-:01:20

    7.HUYS Stijn -ORANGE BABIES-:01:48

    8.HOFMAN Bart -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-:02:04

    9.DENOLF Gianni -CYCLINGCHAMPS-:02:44

    10.VAN DEN BOSCH Tom -HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-:02:52

    11.PENNE Stijn -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:03:26
    VELD 13-1-2013- bk mol 595.JPG
                 Podium met Kevin Cant, Kevin Eeckhout en Dave De Cleyn.
    VELD 13-1-2013- bk mol 291.JPG
                                                      Start van de Elite z.c.
    VELD 13-1-2013- bk mol 292.JPG
                                                     De start is gegeven.
    VELD 13-1-2013- bk mol 297.JPG
              De uittredende en nieuwe Kampioen Kevin Cant met Bart Hofman.
    VELD 13-1-2013- bk mol 403.JPG
                                 Mike Thielemans met nieuwe sponsor.
    VELD 13-1-2013- bk mol 381.JPG
                                                  Klaas Vankerschaever
    VELD 13-1-2013- bk mol 301.JPG
                                               Edwin De Wit op kop.
    VELD 13-1-2013- bk mol 365.JPG VELD 13-1-2013- bk mol 338.JPG
                             Edwin De Wit                                                                           Kevin Eeckhout werd 2de.

     

    13/01/2013 - BK MOL (A) - VELDRIJDEN U23 - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Laurens -KDL CYCLINGTEAM

    2.VERMEERSCH Gianni -BKCP - POWERPLUS-:00:15

    3.VAN AERT Wout -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:01:05

    4.SWEECK Diether -KDL CYCLINGTEAM-:01:13

    5.SOETE Daan -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERTS Toon -KDL CYCLINGTEAM-

    7.VANTHOURENHOUT Michael -BKCP - POWERPLUS-:01:55

    8.VANDEKINDEREN Jens -TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:02:00

    9.ADAMS Jens -BKCP - POWERPLUS-:02:30

    10.VAN TICHELT Yorben -SUNWEB-NAPOLEON GAMES-:03:33

    22.VAN DE VELDE Matthias -TEAM CICLISMO MUNDIAL-:05:48
    VELD 13-1-2013- bk mol 278.JPG
          Podium met Laurens Sweeck, Gianni Vermeersch en Wout Van Aert.
    VELD 13-1-2013- bk mol 124.JPG
                                        De winnaar Laurens Sweeck.
    VELD 13-1-2013- bk mol 076.JPG
                                                 Start van de Beloften.
    VELD 13-1-2013- bk mol 088.JPG
    VELD 13-1-2013- bk mol 125.JPG
                                            Gianni Vermeersch werd 2de.
    VELD 13-1-2013- bk mol 126.JPG
    VELD 13-1-2013- bk mol 255.JPG
                                        Aankomst van de 3de Wout Van Aert.
    VELD 13-1-2013- bk mol 148.JPG
                                             Matthias Van de Velde

     

    13/01/2013 - BK MOL (A) - VELDRIJDEN - DAMES ELITE EN DAMES JEUGD - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne -TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN LOY Ellen -MELBOTECH CT-:01:00

    3.VANDERBEKEN Joyce -WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-:03:21

    4.MICHIELS Githa -TOKA PRINT MTB TEAM-:03:58

    5.VERHESTRAETEN Karen -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-:04:54

    6.QUINTENS Hilde -CYCLING TEAM ZEMST VZW-:05:14

    7.DE BIE - LEYTEN Nicole -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:05:20

    8.DE VOCHT Liesbet -RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-:05:25

    9.NELEN Kristien -HOUFFALIZE GRANVILLE TEAM-:05:38

    10.BAUWENS Cindy -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-:05:46

    16.GELDHOF Anja -ST MARTINUS - KERKSKEN-:10:04

    17.NIJNS Nathalie -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
    VELD 13-1-2013- bk mol 036.JPG
        Podium Dames met Sanne Cant, Ellen Van Loy en Joyce Vanderbeken.

    VELD 13-1-2013- bk mol 007.JPG VELD 13-1-2013- bk mol 009.JPG
                          Ellen Van Loy                                                                                        Joyce Vanderbeken
    VELD 13-1-2013- bk mol 024.JPG VELD 13-1-2013- bk mol 043.JPG
                              Anja Geldhof                                                                  De Wase medewerkers te Mol.

    DAMES JEUGD

    1.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-:00:57

    3.PALM Eva Maria -LOTTO-VC ARDENNES-:01:59

    4.HEYNS Joyce -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-:03:34

    5.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:03:47

    6.DEFOUR Lara -JONGE RENNERS ROESELARE-:04:44

    7.MAES Shana -KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-:05:08

    8.DE BRUYNE Meg -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.VERBEECK Keshia -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.BOONS Yenthe -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    VELD 13-1-2013- bk mol 239.JPG
                                 De moeder van Femke Van Den Driessche.
    VELD 13-1-2013- bk mol 049.JPG
                            De speaker met de afgevaardigden van de BWB.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-01-2013 om 14:32 geschreven door kenny



    .

    ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 WINTERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 01/03/2014




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • JORI VAN STEENBERGHEN
  • ROBBY DE BOCK
  • KEVIN VAN STAEYEN
  • BJÖRN COOMANS
  • FAMILIE DRUYTS
  • SVEN WIELANDT
  • NICO DEBAES
  • DIETER VAN DER STOCK

    WIELRENNERS
  • MORENO DE PAUW
  • THOMAS & MATTHIAS ONGENA
  • KRISTOF WIELFAERT
  • FRANKY VAN OYEN
  • JENS TUMMELEER
  • FRANK SUYS

    WIELRENSTERS
  • KELLY DRUYTS

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • GIJS VAN HOECKE
  • DOMINIQUE CORNU
  • PREBEN VAN HECKE
  • MICHAEL VAN STAEYEN
  • TOSH VAN DER SANDE
  • SANDER CORDEEL
  • KRISTOF GODDAERT
  • FRANCIS DE GREEF
  • KEVIN SEELDRAEYERS

    SEMI-PROFS
  • NIELS VANDYCK
  • STIJN STEELS
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS
  • KJELL VERLEYSEN
  • BENNY LYSSENS

    WIELERCLUBS
  • OMEGA PHARMA QUICKSTEP
  • LOTTO BELISOL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • SUNWEB
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • SDC ROGELLI C.T.

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • C.T. JONG VLAANDEREN
  • NHT C.T. TIELEN

    WIELERCLUBS
  • NGMT C.T.
  • VISTAMEDIA HAMME
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • DCM CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • PROFEL PRORACE C.T.
  • ARTEVELDE-WSV
  • DE ZONDAGRIJDERS

    WIELERCLUBS
  • WTC FUSION
  • RUPELSPURTERS BOOM
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • FORONEX
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • AA DRINKS CYCLING TEAM

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • ALLES OVER DE COLS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.

    UCI PROTOUR
  • UCI
  • UCI PROTOUR
  • WIELERSCHOOL
  • HOE TRAINEN
  • WIELERTOERIST
  • KOERSFORUM
  • WIELRENSITE.NL
  • SPORT.BE
  • VELO-DROOM

    ZEGESTANDEN
  • 2 LINK
  • WIELRENNERS

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

    MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • WAASLAND MTB TEAM

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

    MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • RADIO 1
  • RADIO 2
  • NOSTALGIE

    Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!