Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 8°Seizoenszege bij de Dames Elite !!! Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar Titel van Provinciaal Kampioen bij de Dames Elite !!!
De eerste 3 van de wedstrijd, Jessy Druyts met zus Kelly en Els Belmans.
Kelly Druyts Provinciaal Kampioen van Antwerpen samen met Els Belmans en Liesbet De Vocht op het podium.
Woensdag 13/07/2011 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h42min
Aantal deelnemers: 91
1.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
2.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE op 2"
3.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 4"
4.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 5"
5.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 7"
6.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin op 9"
7.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 10"
8.SCHEPMANS Niels - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 15"
9.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 55"
10.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
13/07/2011 HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h08min
Aantal deelnemers: 37
1.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB
2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM op 25"
3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.GAUTHIER Germain - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 35"
5.RAMAEKERS Jochen - SPORT EN MOEDIG GENK op 45"
6.SEMPELS Steven - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 105"
7.DELFOSSE Florent - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES
8.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
9.HOLSBEEK Matthias - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
10.VAN DE KERKHOVE Brent - THOMPSON
13/07/2011 VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 02h16min
Aantal deelnemers: 53
1.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM
2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW
3.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
5.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
6.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM op 52"
7.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT
8.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
9.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
10.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
12.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT
14.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM
15.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM
20.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM
29.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM
30.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
32.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW
39.GOOSSENS Shani uit Sinaai - PWC ALIPLAST
43.BUYL Sam uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
13/07/2011 ARENDONK (A) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 81 km - hmin
Aantal deelnemers: 59
1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 (Junior)
2.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 (Provinciaal Kampioen)
3.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
4.DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
5.DEVESTELE ADELINE - GKV CYCLING TEAM
6.GRANT Emma - RAPHA CONDOR CC
7.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.VYNCKE Elke - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
9.DE BAAT Kim - J&G CYCLING TEAM
10.DE ROOVER Eline - AA DRINK/ LEONTIEN.NL
19.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
32.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
53.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
13/07/2011 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 01h25min Am. + M. A: 75,6 km - Aantal deelnemers: 32
1.VAN OPSTAL Philippe - AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.THYS Steven - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
3.VERELST Bert - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4.ARITS Steven - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5.CLEEREN Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6.PEETERS Bart - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
7.THIJS Rik - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8.CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
9.BERGHMANS Bart - AFDELING ANTWERPEN - WBV
10.LOOS Glen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 37"
14.SUYKERBUYK Ben uit Essen - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT op 58"
M. B: 76,8 km - Aantal deelnemers: 13
1.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.WELLENS ERIC - DAGVERGUNNING
3.HERMANS STEFAN - DAGVERGUNNING
4.SMOLDERS Frank - AFDELING ANTWERPEN WBV op 37"
5.LAHOU Rudy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
M.C.: 76,8 km - Aantal deelnemers: 5
1.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.VERWIMP Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
3.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM/PRORACE CT
4.VANDE KERKHOF Robert - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
Foto's: Greta Van Dijck
|