Inhoud blog
  • Afsluit van het seizoen op 2 juni 2013.
  • Programma 06/05/2013 tot 12/05/2013.
  • Programma 29/04/2013 tot 05/05/2013.
  • Slothappening vrijdag 3 mei 2013.
  • Selecties zaterdag 27 en zondag 28/04/2013.
    Zoeken in blog

    Trainers :
    Nico George
    nico.george@telenet.be
    0496/690471

    Werner Deguffroy
    w.deguffroy@skynet.be
    0476/469797

    Peter Dousy
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879
    Trainingsdagen en -uren :
    maandag en woensdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur
    U8 KSV Roeselare 2012-2013

    13-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 14/01/2013 tot 20/01/2013.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 14/01/2013 : training voor U8B en U8C op Schiervelde van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - dinsdag 15/01/2013 : training voor U8A op Schiervelde van 17.45 uur tot 19.00 uur onder de
      vorm van een wedstrijd tegen U9C van trainer Romain
    - woensdag 16/01/2013 : indoortraining in de Expohallen van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - zaterdag 19/01/2013 :
       * Torhout 1992 KM - U8A (Bijz. U9) om 11.15 uur
       * Torhout 1992 KM - U8B (Bijz. U8) om 11.15 uur.

    Wat betreft de geplande buitentrainingen : gezien de wintertoestanden, gelieve de site van KSVR
    en/of onze blog in het oog te houden.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter


    13-01-2013 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zondag 13 januari 2013.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd van U8A (Bijz. U8) op Schiervelde tegen KV Kortrijk op zondag 13 januari om 10.00 uur :
    Brent, Griffin, Emiel, Obe, Maurice, Lars en Jelle.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    De uitnodigingen voor U8B en U8C voor de tornooien in Oostende en Vlamertinge op zondag 13 januari volgen per mail.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    09-01-2013 om 21:34 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info vervolg competitie.
    Beste KSV'ers,

    Komend weekend herstart de competitie in de bijzondere reeksen.

    Zondag 13 januari zal U8A nog een laatste maal aantreden in de Bijzondere U8-reeks.
    Vanaf zaterdag 19 januari schuiven ze dan door naar de Bijzondere U9-reeks.
    U8B zal vanaf dan de plaats innemen van U8A in de Bijzondere U8-reeks.
    Als bijlage vindt u de kalenders van U8A en U8B.

    U8C blijft actief in een Gewestelijke U8-reeks.
    Daarvan is de kalender nog niet verschenen op de site van de KBVB.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    Bijlagen:
    kalender U8A en U8B.docx (17.8 KB)   

    08-01-2013 om 20:58 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012

    Spelerslijst :
      1. Bauwens Gaetano
      2. Ben Slimane Yacine
      3. Bogaert Tristan
      4. Clauw Arthur
      5. Deblaere Vic
      6. Degryse Lenn
      7. Demuynck Owen
      8. Devolder Lucas
      9. Eggermont Obe
    10. George Griffin
    11. Gunst Luca
    12. Holvoet Emiel
    13. Lejaeghere Jules
    14. Montegnies Lars
    15. Prinzie Brent
    16. Sinnaeve Jasper
    17. Tack Femke
    18. Tincul Mariano
    19. Tyvaert Siebe
    20. Van Poucke Tobe
    21. Vanacker Maurice
    22. Vandenberghe Lukas
    23. Vanderhaeghen Mathis
    24. Vanhulle Jelle



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!