Inhoud blog
  • Afsluit van het seizoen op 2 juni 2013.
  • Programma 06/05/2013 tot 12/05/2013.
  • Programma 29/04/2013 tot 05/05/2013.
  • Slothappening vrijdag 3 mei 2013.
  • Selecties zaterdag 27 en zondag 28/04/2013.
    Zoeken in blog

    Trainers :
    Nico George
    nico.george@telenet.be
    0496/690471

    Werner Deguffroy
    w.deguffroy@skynet.be
    0476/469797

    Peter Dousy
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879
    Trainingsdagen en -uren :
    maandag en woensdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur
    U8 KSV Roeselare 2012-2013

    02-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 03/12/2012 tot 10/12/2012.

    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 03/12/2012 : training van 17.45 uur tot 19.00 uur voor U8B en U8C
    - dinsdag 04/12/2012 : training van 17.45 uur tot 19.00 uur voor U8A (wedstrijd tegen U9C)
    - woensdag 05/12/2012 : training van 17.45 uur tot 19.00 uur voor U8B en U8C
    - donderdag 06/12/2012 : training van 17.45 uur tot 19.00 uur voor U8A
    - zaterdag 08/12/2012 :
      * Club Roeselare - U8C om 9.15 uur (Gewestelijke U8 Reeks V)
      * FC E. Hooglede - U8B om 9.15 uur (Gewestelijke U9 Reeks R)
    - zondag 09/12/2012 : SW. I. Harelbeke - U8A om 10.00 uur (Bijzondere U8)
    - maandag 10/12/2012 : laatste training voor de winterstop van 17.45 uur tot 19.00 uur

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    02-12-2012 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zaterdag 1 en zondag 2/12/2012.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd van U8C (Gew. U8 reeks V) op Schiervelde tegen K. SV De Ruiter
    op zaterdag 1 december om 8.45 uur :
    Lucas V., Lucas D., Luca, Nico, Arthur, Femke en Vic.
    Verzamelen om 8.00 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8B (Gew. U9 reeks R) op Schiervelde tegen K. VC Ardooie
    op zaterdag 1 december om 10.30 uur :
    Tristan, Gaetano, Yacine, Mathis, Jules, Siebe en Jasper.
    Verzamelen om 9.45 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Werner dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8A (Bijz. U8) op Schiervelde tegen S.V. Zulte-Waregem
    op zondag 2 december om 10.00 uur :
    Brent, Griffin, Emiel, Obe, Lenn, Maurice, Lars en Jelle.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    28-11-2012 om 20:59 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012

    Spelerslijst :
      1. Bauwens Gaetano
      2. Ben Slimane Yacine
      3. Bogaert Tristan
      4. Clauw Arthur
      5. Deblaere Vic
      6. Degryse Lenn
      7. Demuynck Owen
      8. Devolder Lucas
      9. Eggermont Obe
    10. George Griffin
    11. Gunst Luca
    12. Holvoet Emiel
    13. Lejaeghere Jules
    14. Montegnies Lars
    15. Prinzie Brent
    16. Sinnaeve Jasper
    17. Tack Femke
    18. Tincul Mariano
    19. Tyvaert Siebe
    20. Van Poucke Tobe
    21. Vanacker Maurice
    22. Vandenberghe Lukas
    23. Vanderhaeghen Mathis
    24. Vanhulle Jelle



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!