Inhoud blog
  • Afsluit van het seizoen op 2 juni 2013.
  • Programma 06/05/2013 tot 12/05/2013.
  • Programma 29/04/2013 tot 05/05/2013.
  • Slothappening vrijdag 3 mei 2013.
  • Selecties zaterdag 27 en zondag 28/04/2013.
    Zoeken in blog

    Trainers :
    Nico George
    nico.george@telenet.be
    0496/690471

    Werner Deguffroy
    w.deguffroy@skynet.be
    0476/469797

    Peter Dousy
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879
    Trainingsdagen en -uren :
    maandag en woensdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur
    U8 KSV Roeselare 2012-2013

    09-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 10/09/2012 tot 16/09/2012.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 10/09/2012 : training van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - woensdag 12/09/2012 : 
      * ploegfoto voor de jaarkalender om 17.45 uur :
        probeer om 17.25 uur in de kleedkamers te zijn zodat we ons rustig kunnen omkleden om tegen
        17.40 uur klaar te staan op het eerste terrein voor de foto; breng zwarte JOMA-voetbalkousen mee
      * training van 18.00 uur tot 19.00 uur
    - zaterdag 15/09/2012 : 
      * U8B - Club Roeselare om 10.30 uur (Gewestelijke U9 Reeks R)
      * U8C - SK Westrozebeke om 10.30 uur (Gewestelijke U8 Reeks V)
    - zondag 16/09/2012  :
      U8A - Torhout 1992 KM om 10.00 uur (Bijzondere U8)

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    09-09-2012 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zaterdag 08/09/2012.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd van U8A (Bijz. U8) op KV Kortrijk, Weverstraat om 16.15 uur :
    Brent, Griffin, Emiel, Obe, Jelle, Lenn, Maurice en Lars.
    Verzamelen om 15.15 uur in Kortrijk.
    Breng je Kids-ID en zwarte voetbalkousen mee.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8B (Gew. U9 reeks R) op KVP Gits, Singellaan om 9.15 uur :
    Tristan, Gaetano, Yacine, Jasper, Siebe, Owen en Mathis.
    Verzamelen om 8.30 uur in Gits.
    Breng je Kids-ID en zwarte voetbalkousen mee.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Werner dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8C (Gew. U8 reeks V) op KSV Rumbeke, Wervikhovestraat 7 om 10.30 uur :
    Lukas V., Lucas D., Luca, Tobe, Nico, Arthur, Femke en Vic.
    Verzamelen om 9.45 uur in Rumbeke.
    Breng je Kids-ID en zwarte voetbalkousen mee.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    05-09-2012 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012

    Spelerslijst :
      1. Bauwens Gaetano
      2. Ben Slimane Yacine
      3. Bogaert Tristan
      4. Clauw Arthur
      5. Deblaere Vic
      6. Degryse Lenn
      7. Demuynck Owen
      8. Devolder Lucas
      9. Eggermont Obe
    10. George Griffin
    11. Gunst Luca
    12. Holvoet Emiel
    13. Lejaeghere Jules
    14. Montegnies Lars
    15. Prinzie Brent
    16. Sinnaeve Jasper
    17. Tack Femke
    18. Tincul Mariano
    19. Tyvaert Siebe
    20. Van Poucke Tobe
    21. Vanacker Maurice
    22. Vandenberghe Lukas
    23. Vanderhaeghen Mathis
    24. Vanhulle Jelle



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!