Inhoud blog
  • Afsluit van het seizoen op 2 juni 2013.
  • Programma 06/05/2013 tot 12/05/2013.
  • Programma 29/04/2013 tot 05/05/2013.
  • Slothappening vrijdag 3 mei 2013.
  • Selecties zaterdag 27 en zondag 28/04/2013.
    Zoeken in blog

    Trainers :
    Nico George
    nico.george@telenet.be
    0496/690471

    Werner Deguffroy
    w.deguffroy@skynet.be
    0476/469797

    Peter Dousy
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879
    Trainingsdagen en -uren :
    maandag en woensdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur
    U8 KSV Roeselare 2012-2013

    04-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluit van het seizoen op 2 juni 2013.
    Beste KSV'ers,

    Hierbij een drietal foto's.
    Met dank aan de papa van Lars.

    Groeten,
    Peter







    04-06-2013 om 21:08 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 06/05/2013 tot 12/05/2013.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 6 mei : training van 17.45 uur tot 19.00 uur voor de ploeg van trainer Werner
    - woensdag 8 mei : laatste training van het seizoen voor iedereen van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - vrijdag 10 mei : tornooi voor U8B in NS Heule
    - zaterdag 11 mei : tornooi voor U8C in KV Kortrijk.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    05-05-2013 om 22:21 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 29/04/2013 tot 05/05/2013.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 29 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - woensdag 1 mei : tornooi voor U8C op KSV De Ruiter
    - vrijdag 3 mei : slothappening op Schiervelde van 18.00 uur tot ...
    - zondag 5 mei :
       * tornooi voor U8B op KRC Bissegem
       * tornooi voor U8C op VG Oostende.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    28-04-2013 om 21:12 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slothappening vrijdag 3 mei 2013.
    Beste spelers en ouders,

    Vrijdagavond 3 mei gaat op Schiervelde de slothappening door : van klein (U5) tot groot (U19) zullen we in actie komen.

    Het sportief luik gaat door van 18.00 uur tot 20.00 uur en bestaat uit twee delen :
    * eerst laten we de ouders van de spelers per leeftijdskategorie eens hun kunsten tonen op het voetbalveld terwijl hun kinderen
       supporteren langs de lijn;
    * nadien volgt er een penalty-cup onder de spelers, opnieuw per leeftijdskategorie, met als prijs voor de winnaar een voetbal.
    Er zal ook een Coca Cola-animatie aanwezig zijn.

    Achteraf is er in de kantine de prijsuitreiking en mogelijkheid tot broodjes met braadworsten en ...

    Voor de goede organisatie : mogen we vragen aan de ouders die wensen mee te spelen om ons tegen woensdagavond 1 mei
    een berichtje te laten?

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    27-04-2013 om 14:28 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zaterdag 27 en zondag 28/04/2013.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd van U8C in Rumbeke (Gew. U8 Reeks Q) op zaterdag 27 april om 9.15 uur :
    Vic, Nico, Femke, Arthur, Lucas D. en Luca.
    Verzamelen om 8.30 uur in Rumbeke, Wervikhovestraat 7.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijden van U8A en U8B op Schiervelde tegen SW.I. Harelbeke (Bijz. U9 en Bijz. U8)
    op zondag 28 april om 10.00 uur :
    Brent, Lenn, Lars, Jelle, Jasper, Maurice, Griffin, Emiel, Tristan, Siebe, Jules, Owen, Yacine, Gaetano en Mathis.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico of trainer Werner dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    25-04-2013 om 20:48 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi-informatie.
    Beste KSV'ers,

    Er worden nog volgende tornooien gespeeld :
    - trainer Peter :
      * woensdag 1 mei - KSV De Ruiter
      * zondag 5 mei - VG Oostende
      * zaterdag 11 mei - KV Kortrijk
    - trainer Werner :
      * zondag 5 mei - KRC Bissegem
      * vrijdag 10 mei - NS Heule
    - trainer Nico :
      * zaterdag 18 mei - Lokeren
      * maandag 20 mei - Tubeke

    Hierbij de tornooi-informatie die we al ontvangen hebben.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    Bijlagen:
    Tornooi Bissegem 5 mei 2013.pdf (673.6 KB)   
    Tornooi Heule 10 mei 2013 (1).pdf (1.3 MB)   
    Tornooi Heule 10 mei 2013 (2).pdf (221.4 KB)   
    Tornooi Kortrijk 11 mei 2013.pdf (3.2 MB)   
    Tornooi SV De Ruiter 1 mei 2013.pdf (633.3 KB)   
    Tornooi Tubeke 20 mei 2013.pdf (121.4 KB)   
    Tornooi VG Oostende 5 mei 2013 (1).xls (30 KB)   
    Tornooi VG Oostende 5 mei 2013 (2).doc (58.5 KB)   
    Tornooi VG Oostende 5 mei 2013 (3).doc (122.5 KB)   

    25-04-2013 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 22/04/2013 tot 28/04/2013.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 22 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - woensdag 24 april : oefenwedstijden om 16.00 tegen Club Brugge
       * U8A - U8B Club Brugge
       * U8B - U7A Club Brugge
    - donderdag 25 april : training voor U8C van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - zaterdag 27 april : KSV Rumbeke - U8C om 9.15 uur (Gew. U8 Reeks Q)
    - zondag 28 april :
       * U8A - SW.I. Harelbeke om 10.00 uur (Bijz. U9)
       * U8B - SW.I. Harelbeke om 10.00 uur (Bijz. U8).

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter 

    21-04-2013 om 20:54 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zaterdag 20 en zondag 21 april 2013.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijden van U8A en U8B tegen SV Zulte Waregem (Bijz. U9 en Bijz. U8) op zaterdag 20 april om 10.00 uur :
    Brent, Lenn, Lars, Jelle, Jasper, Maurice, Griffin, Emiel, Tristan, Siebe, Jules, Owen, Yacine, Gaetano en Mathis.
    Verzamelen om 9.15 uur in Zulte, Kastanjelaan 75.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico of trainer Werner dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8C tegen FC Gullegem (Gew. U8 Reeks Q) op zondag 21 april om 10.00 uur :
    Lukas V., Vic, Nico, Femke, Arthur, Lucas D., Luca en Tobe.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter


    18-04-2013 om 21:21 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 15/04/2013 tot 21/04/2013.
    Beste KSV'ers,

    Programma :
    - maandag 15 april :
       * training voor U8B en U8C van 17.45 uur tot 19.00 uur
       * oefenwedstrijd op Schiervelde voor U8A tegen K. FC Izegem om 18.00 uur
    - woensdag 17 april :
       * training voor U8A van 17.45 uur tot 19.00 uur
       * oefenwedstrijd op Schiervelde voor U8B tegen K. SK Geluwe om 17.45 uur
    - donderdag 18 april : training voor U8C van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - zaterdag 20 april :
       * SV Zulte Waregem - U8A (Bijz. U9) om 10.00 uur
       * SV Zulte Waregem - U8B (Bijz. U8) om 10.00 uur
    - zondag 21 april : U8C - FC Gullegem (Gew. U8 reeks Q) om 10.00 uur.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    14-04-2013 om 20:51 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties zondag 14 april 2013.
    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd van U8C (Gew. U8 reeks Q) op Schiervelde tegen SK Staden op zondag 14 april om 10.00 uur :
    Vic, Luca, Lucas D., Nico, Arthur, Femke en Tobe.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Selectie voor de wedstrijd van U8A (Bijz. U9) op Schiervelde tegen K.FC Poperinge op zondag 14 april om 10.00 uur :
    Tristan, Siebe, Lenn, Emiel, Jelle, Griffin en Mathis.
    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Nico dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.

    Groeten,
    Werner, Nico en Peter

    11-04-2013 om 21:22 geschreven door Peter Dousy  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012

    Spelerslijst :
      1. Bauwens Gaetano
      2. Ben Slimane Yacine
      3. Bogaert Tristan
      4. Clauw Arthur
      5. Deblaere Vic
      6. Degryse Lenn
      7. Demuynck Owen
      8. Devolder Lucas
      9. Eggermont Obe
    10. George Griffin
    11. Gunst Luca
    12. Holvoet Emiel
    13. Lejaeghere Jules
    14. Montegnies Lars
    15. Prinzie Brent
    16. Sinnaeve Jasper
    17. Tack Femke
    18. Tincul Mariano
    19. Tyvaert Siebe
    20. Van Poucke Tobe
    21. Vanacker Maurice
    22. Vandenberghe Lukas
    23. Vanderhaeghen Mathis
    24. Vanhulle Jelle



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!