Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    25-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenenviering 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KAMPIOENENVIERING 2014

    HOME







    2 de afdeling 3 : GRAND-CRU, Lammineur Yolanda en Tempst Patrick


    1 ste afdeling 3 : DE BOENKERS, Wouters Denise en Swinkels Nadia


    2 de afdeling 2 : DE ZENUWPEZEN, Dierckx FranÁois en Laureys Charles


    1 ste afdeling 2 : TEAM MIKADO, Thoilants Ivan en Reynders Carine


    3 de afdeling 1 : HEMA, MariŽn Mia en Hendrickx Jan


    2de afdeling 1 : BRAVE JONGENS : De Peuter Jos (foto) en Welz Uwe


    1 ste afdeling 1 en Winnaars Super-cup : DE PRUTSERS, Merckx Nest en Bossaerts Guido


    Finalisten Beker : DE STOEGIES, Tempst Patrick en Merkx Nest


    Winnaars Beker en Finalisten Super-cup : JUST, Venus Rudi en Hendrickx Jan
     

    Finalist Olympiade Heren: Van Uytsel Desirť


    Winnaar Olympiade Heren : Maes Jos


    Winnares Olympiade Dames : Reynders Carine




    Categorie:KAMPIOENENVIERING
    24-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SFEERBEELDEN KAMPIOENENVIERING 2014
    SFEERBEELDEN KAMPIOENENVIERING 2014


    Categorie:KAMPIOENENVIERING
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenenviering 2013

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KAMPIOENENVIERING 2013

    HOME






    2de Afdeling 2A : DE FOEFELAARS : Du Jardin Gerard en Hendrickx Hubert (foto)


    1ste Afdeling 2A : THE DALTONS : Vervloet Eddy (l.) en Garcia Louis (r.) 


    2de Afdeling 2B : DE BALLEBOZEN : Haegemans Hugo (l.) en Verlinden Agnes (r.)


    1ste Afdeling 2B : IKMOEIMIJNI : Bauwens Danny en Van Dessel Peter (foto)


    3de Afdeling 1 : DE PRUTSERS : Bossaerts Guido (l.) en Merckx Nest (r.)
    en Winnaar Super-Cup



    2de Afdeling 1 : Smits David (l.) en De Wachter Carl (r.)


    1ste Afdeling 1 : DE PLATANEN : Panken Jef (l.) en Dresen Johan (r.)
    en Finalist Super-Cup



    Finalist Beker : DE BRAVE JONGENS : Welz Uwe (l.) en De Peuter Jos (r.)


    Winnaar Beker : VEUL TET : Venus Sven (l.) en MariŽn Mia (r.)


    Finalist MixED : Schoovaerts Stefan en Welz Uwe (foto)


    Winnaar MixED : GEIL EN ZWET : Bossaerts Guido (l.) en Hendrikx Jan (r.)


    Finalist Olympiade ( Enkel ) : David Smits


    Winnaar Olympiade ( Enkel ) : Welz Uwe



    Categorie:KAMPIOENENVIERING


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!