Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    27-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2017

    'T GEVOGELTE

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2017
    Competitiestart : maandag 10 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 12 maart 2017

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 9 april 2017 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

     

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David

    7

    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan MariŽn Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx FranÁois Laureys Charles Janssens Maria

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS DeliŽn Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Toelen Stef

     

     

    22

    DE WIMPIES

    Vercammen Wim

    Cornelis Mieke

     

    23

    DE GOEIE GOOIERS

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    Boeckx Lea

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desirť

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos De Wachter Martine

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    NIVANDAAGDANMORGEN

    Schoovaerts Stefan

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Heylen Rene

     



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2016

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2016
    Competitiestart : maandag 11 april 2016
    Inschrijving : tot en met zondag 13 maart 2016

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 10 april 2016 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    HEMA Hendrickx Jan MariŽn Mia

    3

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    Vancolen Willy

    4

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    5

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    6

    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn

    7

    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria

    8

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    9

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    10

    DE GENIETERS Van Uytsel Desirť De Belder Dirk

    11

    DE KOMETEN Pylyser Carl Deckers Lydia

    12

    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula

    13

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    14

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris

    15

    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann

    16

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    17

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    18

    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    19

    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom

    20

    DE LEEUWKES

    Vekemans Emile

    Verbist Liliane

    21

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    22

    CANNIKSKE

    De Wachter Carl

    Smits David

    Van Dessel Annik

    23

    KIP KAP

    Op de Becq Swa

    Van Hool Marc

    24

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

     

    25

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Matthijssens Timothy

    26

    DE NOORDSE HOEK

    Henderyckx Herman

    De Keuster Vic

    27

    SHERPAS

    DeliŽn Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    28

    AMATEURKES

    Venus Rudi

    Bossaerts Guido

    29

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx FranÁois

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    30

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    31

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    32

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Tempst Patrick

    33

    DE KLUNZEN

    Torfs Stefaan

    Heylen Eddy

     

    34

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

     

    35

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    36

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Minnen Freddy

    37

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    38

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    39

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

     

    40

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

     

    41

    DE VOSKES

    Hofman Andrť

    De Vos Lea

     

     

    42

    DE MOLTENIS

    Van Den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    25-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2015

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2015
    Competitiestart : maandag 13 april 2015
    Inschrijving : tot en met zondag 29 maart 2015

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 12 april 2015 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    3

    DE VOSKES Hofman Andrť De Vos Lea

    4

    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy Van Osselaer Inge

    5

    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny

    6

    THE DAY AFTER De Wachter Carl Smits David

    7

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    8

    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef

    9

    KIP KAP Van Hool Marc Op de Becq Swa

    10

    HEMA Hendrickx Jan MariŽn Mia

    11

    DE KOMETEN Claes FranÁois Pylyser Carl

    12

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    13

    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desirť

    14

    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda

    15

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    16

    MANNENMETBALLEN Venus Rudi Venus Sven

    17

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    18

    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman

    19

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea

    20

    DE PRUTSERS

    Bossaerts Guido

    Merckx Nest

    21

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    22

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Knight Frank

    23

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    24

    DE MAESEKENS

    Maes Jos

    Maes Kristel

    Spruyt Peter

    25

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    26

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Gerits Maria

    Vermeulen Jeannine

    27

    DE NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

    28

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Van Mirlo Jules

    29

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    30

    DE MOLTENIS

    Van den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    31

    DE STOCKSKES

    Stockman Steven

    Stockman Dora

    32

    THE BEARS

    Verwerft Frans

    Gerits Francis

    33

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    34

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx FranÁois

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    35

    DE SHERPAS

    DeliŽn Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    36

    MIKADO

    Thoilants Ivan

    Reynders Carine

    37

    PASMAAROEP

    Schoovaerts Stefan

    Buyckx Bertha

    38

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

    39

    KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    40

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenberghs Marc

    41

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    42

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Bossaerts Bart

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    43

    DE RODE LANTAREN

    Vekemans Marcel

    Verbist Liliane



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!