Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenen van vroeger

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KAMPIOENEN

    HOME




    OVERZICHT KAMPIOENEN


    CLUBKAMPIOENSCHAP

    Jaar Afd Ploeg Winnaars
    1989

    1

    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman, Van Dessel Leo 
    1990

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992

    1
    2

    DE BELGAS
    DE MAAGDBOKKEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Verhoeven Ludo, Ceulemans Jan
    1993

    1
    2

    DEN OVERSCHOT
    VAN WANTEN
    Claes FranÁois, Verhulsel Eddy
    Bauwens Danny, Gerits Gino, Smits David
    1994

    1
    2

    DE KAMPIOENEN
    DONDER & BLIKSEM
    Claes FranÁois, Verhulsel Eddy
    De Belder Dirk, Van Impe Lutgard
    1995

    1
    2

    DE BELGAS
    VAN WANTEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Bauwens Danny, Gerits Gino
    1996

    1
    2

    DE BELGAS
    DE BOULODROMERS
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Panken Michel, Verlinden Vincent
    1997

    1
    2

    DE PLAKKERS
    VODDE BRODDERS
    De Meyer Jef, De Groote Eddy
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    1998

    1
    2
    3

    DE NOORDSE HOEK
    DE KOMETEN
    DE VAN CAMPJES
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Claes FranÁois, Pylyser Karel
    Van Camp Luc, Geritys Lydia
    1999

    1
    2
    3

    DE KASTRAARS
    DE OPTIMISTEN
    LAST MINUTE
    MariŽn Ludo, Bossaerts Guido, Van Tendeloo Hugo
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Somers Gerard, Lippevelt Jozef
    2000

    1
    2
    3

    DE BOSDUIVEN
    BLANQUETTTE DE LIMOUX
    FROU-FROU
    De Wachter Jos, Leemans Nina
    Janssens Jef, Verlinden Vincent
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2001

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    VODDE BRODDERS
    KRUK & KRAK
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    Decan Marnix, Matthyssens Eddy
    2002

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    DE SHERPAS
    HARTEN 2
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    DeliŽn Julienne, Henderyckx Alice
    Simons Jefke, Henderyckx Nana
    2003

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    FROU-FROU
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2004

    1
    2A
    2B

    DE NOORDSE HOEK
    LUKRAAK
    DE KLAKKEN
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Andries Luk, Van Dingenen Renilde
    Smits Jef, Wangen Jef
    2005

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    DE JUPEKES
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    De Jonhge Ronny, Heylen Geert
    2006

    1
    2

    THE DAY AFTER
    FROU-FROU
    De Wachter Carl, Smits David
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2007

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    ANIMO
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Anderson Mike, Bastaens Ulrich
    2008

    1
    2

    DE KASTRAARS
    AGHERAPZA
    MariŽn Ludo, Bossaerts Guido
    Van Rompaey Patrick, Goovaerts Francis
    2009

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    TMOETKUNNEN
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Peeters Walter, Leemans Nicole
    2010

    1
    2

    THE DAY AFTER
    DE STOCKSKES
    De Wachter Carl, Smits David
    Stockman Steven, Stockman Dora
    2011

    1
    2

    DE MAESEKENS
    IJZER OP IJZER
    Maes Jos, Spruyt Peter, Maes Kristel
    Peelman Edwin, Vermeiren Paul
    2012

    1
    2A
    2B

    DE PRUTSERS
    HEMA
    BONNIE & CLYDE
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Hendrickx Jan, MariŽn Mia
    Haegemans Hugo, Wouters Denise
    2013

    1
    2A
    2B

    DE PLATANEN
    THE DALTONS
    IKMOEIMIJNI
    Dresen Johan, Panken Jef
    Garcia Louis, Vervloet Eddy
    Van Dessel Peter, Bauwens Danny, De Wachter Martine
    2014

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    TEAM MIKADO
    DE BOENKERS
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Thoillants Ivan, Reynders Carine
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    2015

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    DE BOENKERS
    GOED BEZIG
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    Van Beeumen Frank, De Pauw Karin
    2016

    1
    2
    3

    AMATEURKES
    DE VOSKES
    DE KLUNZEN
    Bossaerts Guido, Venus Rudi
    Hofman Andrť, De Vos Lea
    Heylen Eddy, Torfs Stefaan

    BEKER

    Jaar Ploeg Winnaars
    1989 DE BOLLEROLLERS De Wachter Jos, Van Humskerken Louis
    1990 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1992 DE TRANSFERS Van Tendeloo Romain, Bovijn Rita
    1993 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1994 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina, Moermans Gaston
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1997 DE BOULODROMERS Panken Michael, Verlinden Vincent
    1998 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1999 VODDE BRODDERS Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    2000 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2003 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2004 DE OPTIMISTEN Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2007 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2008 DE KRABBERS Welz Uwe, Schoovaerts Stefan
    2009 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2010 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2011 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2012 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2013 VEUL TET Venus Sven, MariŽn Mia
    2014 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan
    2015 THE LOZERS Tempst Patrick, Swinkels Nadia
    2016 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan

    SUPER-CUP

    Jaar Ploeg Winnaars
    1991 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1993 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1994 DE WOESTIJNRATTEN Dresen Johan, Panken Jef
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1997 DE PLAKKERS De Meyer Jef, De Groote Eddy
    1998 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1999 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2000 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2003 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2004 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 THE DAY AFTER De Wachter Carl, Smits David
    2008 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2011 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2012 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2013 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2014 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2015 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2016


    OLYMPIADE ( individueel )

    Jaar * Winnaar
    1992 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Jonkergauw Monique
    1993 HEREN
    DAMES
    Henderyckx Herman
    De Wachter Martine
    1994 HEREN
    DAMES
    De Keuster Vic
    De Wachter Martine
    1995 MIX Henderyckx Herman
    1996 MIX De Keuster Vic
    1997 MIX De Keuster Vic
    1998 MIX De Keuster Vic
    1999 MIX De Wachter Jos
    2000 MIX De Keuster Vic
    2001 MIX De Keuster Vic
    2002 MIX De Keuster Vic
    2003 MIX Bossaerts Guido
    2004 MIX Schoovaerts Stefan
    2005 MIX Welz Uwe
    2006 MIX De Keuster Vic
    2007 MIX Welz Uwe
    2008 xxx xxx
    2009 MIX Welz Uwe
    2010 MIX Welz Uwe
    2011 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Leemans Nina
    2012 HEREN
    DAMES
    Dresen Johan
    Leemans Nina
    2013 MIX Welz Uwe
    2014 HEREN
    DAMES
    Maes Jos
    Reynders Carine
    2015 MIX Van Hauwe Dirk
    2015 MIX Maes Jos


    MixED

    Jaar Ploeg Winnaars
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2008 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2011 DE PALJASSEN Schoovaerts Stefan, Welz Uwe
    2012 JANNEKE & GIEKE Bossaerts Guido, Hendrickx Jan
    2013 GEIL EN ZWET Bossaerts Guido, Hendrickx Jan
    2014 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2015 DE SJOKKEDEIZEN Bossaerts Guido, Hendrickx Jan
    2016 GEIL EN ZWET Bossaerts Guido, Hendrickx Jan



    Categorie:KAMPIOENEN


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!