Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    23-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MixED 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                     MixED 2017                

    HOME



    PETANQUE MixED COMPETITIE 2017

    Ploeg Speler 1 Speler 2 Reeks

    1

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes A

    2

    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP Dresen Johan Maes Jos A

    3

    PALJASSEN Welz Uwe Schoovaerts Stefan

    A

    4

    BOEFEROEP Venus Rudi Marien Mia B

    5

    SCHILPAD Van den Brugghen Hugo Janssen Maria B

    6

    SESKES Hendrickx Jan Bossaerts Guido B

    7

    DE SMEDJES Van Uytsel Desiré Lammineur Yolanda

    A

    Uitslagen voorronde

    E1

    E2

    D

    REEKS A
    DE BALLEBOZEN DE SMEDJES

    9

    /

    13

    10

    /

    13

    6

    /

    13
    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP PALJASSEN

    5

    /

    13

    0

    /

    13

    11

    /

    13

    PALJASSEN DE BALLEBOZEN

    9

    /

    13

    13

    /

    11

    7

    /

    13

    DE SMEDJES HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    13

    /

    10

    10

    /

    13

    2

    /

    13

    DE SMEDJES PALJASSEN

    13

    /

    4

    3

    /

    13

    6

    /

    13

    DE BALLEBOZEN HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    6

    /

    13

    8

    /

    13

    13

    /

    9

    REEKS B

     

    SESKES SCHILPAD

    13

    /

    6

    13

    /

    5

    13

    /

    3

    BOEFEROEP SESKES

    7

    /

    13

    13

    /

    5

    10

    /

    13

    SCHILPAD BOEFEROEP

    6

    /

    13

    1

    /

    13

    0

    /

    13


    Klassementen

    REEKS A

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    PALJASSEN

    3

    23

    11

    2

    SMEDJES

    3

    -5

    9

    3

    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    3

    -4

    8

    4

    DE BALLEBOZEN

    3

    -14

    8

    REEKS B

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    SEKSES

    2

    26

    9

    2

    BOEFEROEP

    2

    31

    7

    3

    SCHILDPAD

    2

    -57

    2

    Eindronde ( winnaars 1A en 1B = thuisploegen )

    1/2 finale finale winnaar
    1a PALJASSEN
    PALJASSEN
    2b BOEFEROEP

     

    PALJASSEN
    2a SMEDJES
    SMEDJES
    1b SEKSES



    Categorie:MixED
    22-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MixED 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                     MixED 2016                 

    HOME



    PETANQUE MixE*≤D COMPETITIE 2016

    Ploeg Speler 1 Speler 2 Reeks

    1

    SMETJES Van Uytsel Desirť Lammineur Yolanda

    A

    2

    BOEFEROEP Venus Rudi MariŽn Mia

    A

    3

    GEIL & ZWET Hendrickx Jan Bossaerts Gie

    B

    4

    PALJASSEN Welz Uwe Schoovaerts Stefan

    A

    5

    DE LEEUWKES Vekemans Emiel Verbist Liliane

    B

    6

    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP Dresen Johan Maes Jos

    B

    Uitslagen voorronde

    E1

    E2

    D

    REEKS A
    PALJASSEN SMETJES 13

    /

    2

    13

    /

    5

    6

    /

    13
    BOEFEROEP PALJASSEN 6

    /

    13

    9

    /

    13

    13

    /

    9
    SMETJES BOEFEROEP 12

    /

    13

    8

    /

    13

    11

    /

    13
    REEKS B

     

    GEIL & ZWET DE LEEUWKES

    6

    /

    13

    13

    /

    10

    13

    /

    0
    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP GEIL & ZWET

    13

    /

    9

    7

    /

    13

    11

    /

    13
    DE LEEUWKES HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    5

    /

    13

    13

    /

    5

    6

    /

    13


    Klassementen

    REEKS A

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    BOEFEROEP

    2

    1

    8

    2

    PALJASSEN

    2

    19

    6

    3

    SMETJES

    2

    -20

    4

    REEKS B

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    GEIL & ZWET

    2

    13

    8

    2

    HEIDE(N)GENOOTSCHAP

    2

    3

    6

    3

    DE LEEUWKES

    2

    -16

    4

    Eindronde

    1/2 finale finale winnaar
    1a BOEFEROEP
    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP
    2b HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    vr 23/9 om 16 u

    GEIL & ZWET
    2a PALJASSEN
    GEIL & ZWET
    1b GEIL & ZWET



    Categorie:MixED
    21-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MixED 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                     MixED 2015                 

    HOME




    PETANQUE Mi
    xE*≤D COMPETITIE 2015


    Ploeg Speler 1 Speler 2 Reeks

    1

    SMETJES Van Uytsel Desirť Lammineur Yolanda

    A

    2

    BOEFEROEP Venus Rudi MariŽn Mia

    A

    3

    DE SJOKKEDEIZEN Hendrickx Jan Bossaerts Gie

    A

    4

    MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine

    B

    5

    DE BOUCHONNEKES De Pauw Karin Tempst Patrick Swinkels Nadia

    B

    6

    PALJASSEN Welz Uwe Schoovaerts Stefan

    A

    7

    DE RODE LANTAREN Vekemans Emiel Verbist Liliane

    A

    8

    NOORDSE HOEK De Keuster Vic Peeters Walter

    B

    9

    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP Dresen Johan Maes Jos

    B

    Uitslagen voorronde

    E1

    E2

    D

    REEKS A
    DE SJOKKEDEIZEN DE RODE LANTAREN

    13

    /

    10

    13

    /

    2

    13

    /

    3
    PALJASSEN SMETJES

    13

    /

    6

    13

    /

    11

    13

    /

    6
    DE RODE LANTAREN PALJASSEN

    6

    /

    13

    13

    /

    11

    5

    /

    13
    DE SJOKKEDEIZEN BOEFEROEP

    13

    /

    12

    13

    /

    8

    13

    /

    0

    BOEFEROEP PALJASSEN

    12

    /

    13

    13

    /

    7

    8

    /

    13
    SMETJES DE RODE LANTAREN

    4

    /

    13

    13

    /

    7

    7

    /

    13
    BOEFEROEP SMETJES

    13

    /

    9

    13

    /

    5

    13

    /

    3

    PALJASSEN DE SJOKKEDEIZEN

    10

    /

    13

    7

    /

    13

    6

    /

    13
    SMETJES DE SJOKKEDEIZEN

    7

    /

    13

    2

    /

    13

    2

    /

    13
    DE RODE LANTAREN BOEFEROEP

    2

    /

    13

    13

    /

    11

    0

    /

    13

    REEKS B

     

    MIKADO DE BOUCHONNEKES

    13

    /

    6

    5

    /

    13

    7

    /

    13

    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP NOORDSE HOEK

    13

    /

    2

    13

    /

    11

    13

    /

    7
    HEIDE(N)SGENOOTSCHAP MIKADO

    7

    /

    13

    13

    /

    8

    13

    /

    9
    NOORDSE HOEK DE BOUCHONNEKES

    12

    /

    13

    5

    /

    13

    4

    /

    13
    DE BOUCHONNEKES HEIDE(N)SGENOOTSCHAP

    1

    /

    13

    13

    /

    7

    13

    /

    9

    MIKADO NOORDSE HOEK

     

    /

     

    /

     

    /

    Klassementen

    REEKS A

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    DE SJOKKEDEIZEN

    4

    87

    20

    2

    PALJASSEN

    4

    13

    14

    3

    BOEFEROEP

    4

    25

    12

    4

    DE RODE LANTAREN

    4

    -50

    9

    5

    SMETJES

    4

    -75

    5

    REEKS B

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    DE BOUCHONNEKES

    3

    23

    13

    2

    HEIDE(N)GENOOTSCHAP

    3

    24

    11

    3

    MIKADO

    2

    -10

    4

    4

    NOORDSE HOEK

    2

    -37

    2

    Eindronde

    1/2 finale finale winnaar
    1a DE SJOKKEDEIZEN
    DE SJOKKEDEIZEN
    2b HEIDE(N)GENOOTSCHAP 13/6(E1)   13/7(E2)   13/9(D)

     

    DE SJOKKEDEIZEN
    2a PALJASSEN 13/8(E1)   12/13(E2)   13/8(D)
    DE BOUCHONNEKES
    1b DE BOUCHONNEKES 11/13(E1)   10/13(E2)   13/8(D)



    Categorie:MixED
    20-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mixed 2014

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                     MixED 2014                  

    HOME




    PETANQUE Mi
    xE*≤D COMPETITIE 2014


    Ploeg Speler 1 Speler 2 Reeks

    1

    BOEFEROEP Venus Rudi MariŽn Mia

    A

    2

    SMEDJES Van Uytsel Desirť Lammineur Yolanda

    B

    3

    LEFGOZERS De Peuter Jos Peeters Walter

    A

    4

    BITTERBALLEN Hendrickx Jan Bossaerts Gie

    B

    5

    PALJASSEN Welz Uwe Schoovaerts Stefan

    A

    6

    MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine

    B

    7

    NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman

    B

    8

    SCHNEEHAZEN MariŽn Ludo Van Loock Nic

    A

    Uitslagen voorronde

    E1

    E2

    D

    REEKS A
    BOEFEROEP LEFGOZERS

    13

    /

    4

    11

    /

    13

    6

    /

    13
    PALJASSEN SCHNEEHAZEN

     

    /

     

     

    /

     

    /

    LEFGOZERS PALJASSEN

    7

    /

    13

    8

    /

    13

    5

    /

    13
    SCHNEEHAZEN LEFGOZERS

    13

    /

    12

    3

    /

    13

    10

    /

    13
    PALJASSEN BOEFEROEP

    13

    /

    4

    13

    /

    2

    10

    /

    13
    SCHNEEHAZEN BOEFEROEP

    /

    /

     

    /

    REEKS B

     

    MIKADO BITTERBALLEN

    13

    /

    7

    13

    /

    11

    8

    /

    13
    SMEDJES NOORDSE HOEK

    10

    /

    13

    7

    /

    13

    2

    /

    13
    SMEDJES MIKADO

    13

    /

    10

    6

    /

    13

    13

    /

    10
    NOORDSE HOEK BITTERBALLEN

    13

    /

    3

    7

    /

    13

    3

    /

    13
    BITTERBALLEN SMEDJES

    13

    /

    2

    13

    /

    3

    11

    /

    13

    MIKADO NOORDSE HOEK

    12

    /

    13

    8

    /

    13

    3

    /

    13

    Klassementen

    REEKS A

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    PALJASSEN

    2

    36

    8

    2

    BOEFEROEP

    2

    -17

    5

    3

    LEFGOZERS

    2

    -19

    5

    4

    SCHNEEHAZEN

    0

    0

    0

    REEKS B

    KL

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    NOORDSE HOEK

    3

    30

    12

    2

    BITTERBALLEN

    3

    22

    10

    3

    SMEDJES

    3

    -40

    8

    4

    MIKADO

    3

    -12

    6

    Eindronde

    1/2 finale finale winnaar
    1a PALJASSEN
    PALJASSEN
    2b BITTERBALLEN 13/11     13/12     13/9

     

    NOORDSE HOEK
    2a BOEFEROEP
    NOORDSE HOEK
    1b NOORDSE HOEK 13/3     13/5     13/6


    Bijlagen:
    KlassementMIXED2014.htm (31.2 KB)   
    UitslagenMIXED.htm (19.7 KB)   


    Categorie:MixED


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!