Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    28-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEKER 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2017

    HOME




    PETANQUEBEKER 2017

    De bedoeling is om zoveel mogelijk
    van onze petanquers te betrekken bij de beker.
    Een ploeg kan bestaan uit spelers van verschillende afdelingen.
    Om de sterkte van een ploeg te bepalen gaan we als volgt te werk:
         Een speler uit afdeling 1 = 3 ptn
         Een speler uit afdeling 2 = 2 ptn
         Een speler uit afdeling 3 = 1 pt
    Vbn:
         Ploeg A : 2 spelers uit afd1 = 6 ptn
         Ploeg B : 1 speler uit afd1 + 1 speler uit afd2 = 5 ptn
         Ploeg C : 1 speler uit afd2 + 2 spelers uit afd3 = 3 ptn
    Ploegen tot 2 ptn spelen een voorronde ( pre-kwalificatietabel.
    De winnaar(s) van de pre-kwalificatie komen in de kwalificatietabel terecht samen met de ploegen tot 4 ptn.
    De winnaar(s) van de kwalificatieronde gaan door naar de hoofdtabel met de ploegen tot 6 ptn.
    Alle wedstrijden worden gespeeld naar 2 GEWONNEN SPELEN van 13 PUNTEN.
    De tabellen worden opgemaakt bij loting.
    Het al dan niet spelen van voorrondes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen.
    Start pre - kwalificatieronde : 15/juni (1 )
    Start kwalificatieronde : 15/juli ( 2 )
    Start hoofdtabel : 15/augustus ( 3 )
    Inschrijven kan tot en met 28  mei.

    Deelnemers

    Ploeg

    Ptn

    Speler 1

    Speler 2

    Speler3

    1

    DE PLAKKERS

    6

    De Meyer Jef De Groote Eddy

    2

    KRUK KRAK

    2

    Matthijssens Eddy Heylen Rene

    3

    SNEL EN VINNIG

    4

    Peeters Walter De Wachter Jos

    4

    JUST

    6

    Venus Rudi Hendrickx Jan

    5

    SCHILDPAD

    4

    Van den Brugghen Hugo Janssen Maria

    6

    SMEDJES

    4

    Van Uytsel Desiré

    Lammineur Yolanda

    7

    DE PLATANEN

    6

    Dresen Johan Panken Jef

    8

    TEUTEBOLLEN

    6

    Bossaerts Gie

    Van Rompaey Patrick

    1/4 FINALE

    1/2 FINALE

    FINALE

    WINNAARS

    .

    te spelen vóór

    1 augustus .

    JUST

    . . DE PLATANEN
    . KRUK KRAK . DE PLATANEN .........
    . KRUK KRAK . DE PLAKKERS
    .

    SCHILDPAD

    . ......
    . . KRUK KRAK
    . SNEL EN VINNIG .

     

    TEUTEBOLLEN

    .

    SMEDJES

    .

    TEUTEBOLLEN

    .

    SMEDJES

    .
    . .

    Naar 2 gewonnen spellen van 13 ptn
     




    Categorie:BEKER
    27-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2016

    HOME




    PETANQUEBEKER 2016 ( Nieuwe formule )

    De bedoeling is om zoveel mogelijk
    van onze petanquers te betrekken bij de beker.
    Een ploeg kan bestaan uit spelers van verschillende afdelingen.
    Om de sterkte van een ploeg te bepalen gaan we als volgt te werk:
         Een speler uit afdeling 1 = 3 ptn
         Een speler uit afdeling 2 = 2 ptn
         Een speler uit afdeling 3 = 1 pt
    Vbn:
         Ploeg A : 2 spelers uit afd1 = 6 ptn
         Ploeg B : 1 speler uit afd1 + 1 speler uit afd2 = 5 ptn
         Ploeg C : 1 speler uit afd2 + 2 spelers uit afd3 = 3 ptn
    Ploegen tot 2 ptn spelen een voorronde ( pre-kwalificatietabel.
    De winnaar(s) van de pre-kwalificatie komen in de kwalificatietabel terecht samen met de ploegen tot 4 ptn.
    De winnaar(s) van de kwalificatieronde gaan door naar de hoofdtabel met de ploegen tot 6 ptn.
    Alle wedstrijden worden gespeeld naar 2 GEWONNEN SPELEN van 13 PUNTEN.
    De tabellen worden opgemaakt bij loting.
    Het al dan niet spelen van voorrondes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen.
    Start pre - kwalificatieronde : 1/juni ( 1 )
    Start kwalificatieronde : 15/juni ( 2 )
    Start hoofdtabel : 1/juli ( 3 )
    Inschrijven kan tot en met 22 mei.

       
    Deelnemers

    Ploeg Ptn Speler 1 Speler 2 Ronde

    1

    TMOETKUNNEN

    4

    Peeters Walter Peeters Ilse

    2

    2

    DE BLEUKES

    2

    Truyts Herman Van Oost Lynn

    1

    3

    DE PLAKKERS

    6

    De Meyer Jef De Groote Eddy

    3

    4

    DE GENIETERS

    6

    De Belder Dirk Van Uytsel Desiré

    3

    5

    DE PLATANEN

    6

    Dresen Johan Panken Jef

    3

    6

     DE AGNUSKES

    6

    De Wachter Carl

     Bauwens Danny

    3

    7

     DE KAJOKES

    3

     Cailliau Ann

     Cailliau Chris

    2

    8

     JUST

    6

     Venus Rudi

     Hendrickx Jan

    3

    9

    WWW-BE

    6

     Bossaerts Guy

     Mariën Mia

    3

    10

     DE MAMBAS

    6

     Schoovaerts Stefan

     Welz Uwe

    3

    11

     DE BOEMANNEN

    2

     De Boe Jacques

     Speetjens Jan

    1

    12

    DE LEEUWKES

    4

    Vekemans Marcel Verbist Liliane

    2

    1/4 FINALE

    1/2 FINALE

    FINALE

    WINNAARS

    te spelen vóór

    .

    te spelen vóór

    1 juli . GENIETERS

    15 juni

    . . MAMBAS
    . . MAMBAS
    . . MAMBAS
    BLEUKES . .

    PLAKKERS

    . BLEUKES .

     

    PLAKKERS

    BOEMANNEN . KAJOKES .

    WWW-BE

    . KAJOKES . JUST
    . . KAJOKES
    . TMOETKUNNEN .

    PLATANEN

    . LEEUWKES .

    PLATANEN

    . LEEUWKES . JUST
    . . AGNUSKES
    . . JUST
    . .

    JUST

    . .

    Naar 2 gewonnen spellen van 13 ptn
     




    Categorie:BEKER
    26-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEKER 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2015

    HOME




    PETANQUEBEKER 2015

         Deelnemers

    Ploeg Speler 1 Speler 2 Speler 3 niet op Reeks

    1

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    maa

    B

    2

    JUST Hendrickx Jan Venus Rudi

     

    A

    3

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    maa

    B

    4

    THE LOSERS Swinkels Nadia Tempst Patrick

    A

    5

    GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré

    A

    6

    NOORDSE BOCHT

    De Keuster Vic Peeters Walter

    B

    7

    PINEUTEN

    Bossaerts Gie

    Van Hauwe Dirk

    maa

    B

    8

    HOPELOZE GEVALLEN

    Truyts Herman

    Van Oost Lynn

    Mariën Ludo

    din

    A


    Uitslagen reeks A

    1

    JUST

    -

    HOPELOZE GEVALLEN

    11

    /

    7

    2

    GENIETERS

    -

    THE LOZERS

    2

    /

    11

    3

    HOPELOZE GEVALLEN

    -

    THE LOZERS

    5

    /

    11

    4

    JUST

    -

    GENIETERS

    10

    /

    11

    5

    THE LOZERS

    -

    JUST

    11

    /

    1

    6

    HOPELOZE GEVALLEN

    -

    GENIETERS

    11

    /

    8


    Uitslagen reeks B

    1

    NOORDSE BOCHT

    -

    PINEUTEN

    6

    /

    11

    2

    AGHERAPZA

    -

    DE PLAKKERS

    3

    /

    11

    3

    PINEUTEN

    -

    DE PLAKKERS

    4

    /

    11

    4

    NOORDSE BOCHT

    -

    AGHERAPZA

    11

    /

    7

    5

    DE PLAKKERS

    -

    NOORDSE BOCHT

    8

    /

    11

    6

    PINEUTEN

    -

    AGHERAPZA

    11

    /

    8


    Klassement reeks A

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    THE LOZERS

    3

    +25

    3

    2

    JUST

    3

    -7

    1

    3

    HOPELOZE GEVALLEN

    3

    -7

    1

    4

    GENIETERS

    3

    -11

    1


    Klassement reeks B

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    DE PLAKKERS

    3

    +12

    2

    2

    NOORDSE BOCHT

    3

    +2

    2

    3

    PINEUTEN

    3

    +1

    2

    4

    AGHERAPZA

    3

    -15

    0


    Finales
    1/2 Finale  Finale Winnaar
    A1 THE LOZERS
    THE LOZERS
    B2 NOORDSE BOCHT 15 - 5
    THE LOZERS
    15 - 10
    A2 JUST JUST
    15 - 14 
    B1 DE PLAKKERS

    Troosting :

    DE PLAKKERS
    15 - 13




    Categorie:BEKER
    25-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beker 2014

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2014

    HOME




    PETANQUEBEKER 2014

         Deelnemers

    Ploeg Speler 1 Speler 2 niet op Reeks

    1

    JUST

    Hendrickx Jan

    Venus Rudi

     

    B

    2

    VEUL TET

    Venus Sven

    Mariën Mia

     

    A

    3

    RAP ZAT

    Bossaerts Gie

    Swinkels Nadia

     

    B

    4

    AGHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Toelen Stef

    Wo

    B

    5

    HET HEIDE(NS) GENOOTSCHAP

    Maes Jos

    Dresen Johan

    Di

    A

    6

    DE STOEGIES

    Merckx Nest

    Tempst Patrick

    Ma

    B

    7

    DE NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Peeters Walter

     

    A

    8

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    A


    Uitslagen reeks A

    1

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP DE GENIETERS

    11

    /

    4

    2

    NOORDSE HOEK VEUL TET

    6

    /

    11

    3

    DE GENIETERS VEUL TET

    11

    /

    9

    4

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP NOORDSE HOEK

    11

    /

    9

    5

    VEUL TET HEIDE(NS)GENOOTSCHAP

    1

    /

    11

    6

    DE GENIETERS NOORDSE HOEK

    2

    /

    11


    Uitslagen reeks B

    1

    RAP ZAT AGHERAPZA

    7

    /

    11

    2

    JUST DE STOEGIES

    4

    /

    11

    3

    AGHERAPZA DE STOEGIES

    1

    /

    11

    4

    RAP ZAT JUST

    6

    /

    11

    5

    DE STOEGIES RAP ZAT

    9

    /

    11

    6

    AGHERAPZA JUST

    7

    /

    11


    Klassement reeks A

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP

    3

    19

    3

    2

    NOORDSE HOEK

    3

    2

    1

    3

    VEUL TET

    3

    -7

    1

    4

    DE GENIETERS

    3

    -14

    1


    Klassement reeks B

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    DE STOEGIES                             

    3

    15

    2

    2

    JUST

    3

    2

    2

    3

    RAP ZAT

    3

    -7

    1

    4

    AGHERAPZA

    3

    -10

    1


    Finales
    1/2 Finale  Finale  Winnaar
    A1 HEIDE(NS)GENOOTSCHAP
    JUST
    B2 JUST 15 / 9
    JUST
    A2 DE NOORDSE HOEK 15 / 14
    DE STOEGIES
    B1 DE STOEGIES 15 / 3

    Troosting :

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP
    15 / 9




    Categorie:BEKER


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!