Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    24-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDER 2018

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2018

    HOME





    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 16 april tot 14 september 2018


    SUPER - CUP

    van 14 tot 18 mei 2018  


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 14 sep 2018


    PETANQUEBEKER

    van 1 juni tot 14 sep 2018


    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 14 sep 2018


    PETANQUEONDERONS

    zondag 8 juli 2018
     


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 26 augustus 2018
     



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 30 september 2018



    Categorie:KALENDER
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwsbrief 2018

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    NIEUWSBRIEF

    HOME







    Beste petanquers,

    Wij wensen jullie allen een voorspoedig en gezond 2018.


    Als aanloop naar de 30ste petanquecompetitie geven we graag volgende info mee:


    De competitie loopt van maandag 16 april tot vrijdag 14 september 2018.

    Inschrijven als ploeg kan tot en met zondag 11 maart op de inschrijvingslijst in de chalet, via de website of telefonisch: 03/480 06 60 ( Walter & Nicole ); GSM : 0474/65 10 87( Walter )

    Bij voldoende interesse ( minimum 8 inschrijvingen ) organiseren we tevens de jaarlijks terugkerende evenementen:

    • SUPER-CUP: start begin mei - kampioenen van 2017
    • MixED COMPETITIE ( voorronde juni – juli / eindronde augustus – september )
    • OLYMPIADE ( Enkel ) ( voorronde juni – juli / eindronde augustus – september )
    • PETANQUEBEKER ( juni - juli - augustus – september )
    • KOPPEL, -ONDERONS, … ( zie infobord )

    Petanquers die zelf  een ontmoeting, een onderonsje, …, willen organiseren kunnen dit steeds in samenspraak met de organisatie doen.


    Om deel te nemen aan onze activiteiten moet je lid zijn, tennis- of erelid, van T.C. Emblem.

    Wij vragen om het lidgeld vóór de start van de competitie te regelen, dus vóór 10 april.

    Inschrijven kan via overschrijving op rek: ING BE27-3200-4067-2473 ( Erelid = 30€ )


    Persoonlijk inschrijven in de chalet kan op zondag 18 februari  van 10u30 tot 12u30.

    Goed om weten:

    • Kampioenen van 2017 vergeet jullie waardebon niet !!!
    • De kalenderboekjes worden uitgedeeld op zondag 15 april van 10u30 tot 12u30
    • Terugtrekken van je ziekenfonds:
      Het volstaat dat we je ziekenfonds en ook je e-mailadres kennen. Je krijgt het formulier dan in je mailbox.
      Heb je geen e-mailadres, haal dan het formulier bij je ziekenfonds en bezorg het aan Walter of Nicole om het in te vullen.

    Wij sturen regelmatig e-mails om jullie op de hoogte te houden van onze activiteiten. Een kopie daarvan hangen we steeds op het infobord in de chalet.

    Vergeet niet regelmatig te kijken !!!

    Je kunt ook nog steeds terecht op onze website: www.bloggen.be/pcemblem


    Winterwandeling en Nieuwjaarsdrink
    : alle petanquers zijn uitgenodigd op 14 januari 2018

    ( zie bijgevoegde folder )

    Groetjes en tot binnenkort,

    Walter, Nicole en Rudi


    Categorie:NIEUWSBRIEF
    23-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDER 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2017

    HOME





    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 10 april tot 15 september 2017


    SUPER - CUP

    van 8 tot 12 mei 2017


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 15 sep 2017


    PETANQUEBEKER

    van 15 mei tot 15 sep 2017


    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 15 sep 2017


    PETANQUEONDERONS

    zondag 2 juli 2017
     


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 3 sept 2017




    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 8 okt 2017



    Categorie:KALENDER
    22-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2016

    HOME





    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 11 april tot 11 september 2016


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 11 sep 2016


    PETANQUEBEKER

    van 1 mei tot 11 sep 2016

    ( NIEUWE FORMULE )



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 11 sep 2016

    PETANQUEONDERONS

    zondag 3 juli 2016


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 28 aug 2016


    SUPER - CUP

    mei 2017 



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 9 okt 2016



    Categorie:KALENDER
    21-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2015

    HOME






    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 13 april tot 11 september 2015


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 11 sep 2015


    PETANQUEBEKER

    week van 22 juni 2015



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 11 sept 2015


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 5 juli 2015


    SUPER - CUP

    week van 14 september 2015



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 11 oktober 2015



    Categorie:KALENDER
    20-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2014

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2014

    HOME






    PETANQUE KAMPIOENSCHAP

    van 14 april tot 14 september 2014


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 14 sep 2014


    PETANQUEBEKER

    week van 23 juni 2014



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 14 sept 2014


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 29 juni 2014


    PETANQUEONDERONS

    zondag 24 augustus 2014


    SUPER - CUP

    week van 15 september 2014



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 12 oktober 2014



    Categorie:KALENDER
    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenen van vroeger

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KAMPIOENEN

    HOME




    CLUBKAMPIOENSCHAP

    Jaar Afd Ploeg Winnaars
    1989

    1

    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman, Van Dessel Leo 
    1990

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992

    1
    2

    DE BELGAS
    DE MAAGDBOKKEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Verhoeven Ludo, Ceulemans Jan
    1993

    1
    2

    DEN OVERSCHOT
    VAN WANTEN
    Claes François, Verhulsel Eddy
    Bauwens Danny, Gerits Gino, Smits David
    1994

    1
    2

    DE KAMPIOENEN
    DONDER & BLIKSEM
    Claes François, Verhulsel Eddy
    De Belder Dirk, Van Impe Lutgard
    1995

    1
    2

    DE BELGAS
    VAN WANTEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Bauwens Danny, Gerits Gino
    1996

    1
    2

    DE BELGAS
    DE BOULODROMERS
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Panken Michel, Verlinden Vincent
    1997

    1
    2

    DE PLAKKERS
    VODDE BRODDERS
    De Meyer Jef, De Groote Eddy
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    1998

    1
    2
    3

    DE NOORDSE HOEK
    DE KOMETEN
    DE VAN CAMPJES
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Claes François, Pylyser Karel
    Van Camp Luc, Geritys Lydia
    1999

    1
    2
    3

    DE KASTRAARS
    DE OPTIMISTEN
    LAST MINUTE
    Mariën Ludo, Bossaerts Guido, Van Tendeloo Hugo
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Somers Gerard, Lippevelt Jozef
    2000

    1
    2
    3

    DE BOSDUIVEN
    BLANQUETTTE DE LIMOUX
    FROU-FROU
    De Wachter Jos, Leemans Nina
    Janssens Jef, Verlinden Vincent
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2001

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    VODDE BRODDERS
    KRUK & KRAK
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    Decan Marnix, Matthyssens Eddy
    2002

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    DE SHERPAS
    HARTEN 2
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Deliën Julienne, Henderyckx Alice
    Simons Jefke, Henderyckx Nana
    2003

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    FROU-FROU
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2004

    1
    2A
    2B

    DE NOORDSE HOEK
    LUKRAAK
    DE KLAKKEN
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Andries Luk, Van Dingenen Renilde
    Smits Jef, Wangen Jef
    2005

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    DE JUPEKES
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    De Jonhge Ronny, Heylen Geert
    2006

    1
    2

    THE DAY AFTER
    FROU-FROU
    De Wachter Carl, Smits David
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2007

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    ANIMO
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Anderson Mike, Bastaens Ulrich
    2008

    1
    2

    DE KASTRAARS
    AGHERAPZA
    Mariën Ludo, Bossaerts Guido
    Van Rompaey Patrick, Goovaerts Francis
    2009

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    TMOETKUNNEN
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Peeters Walter, Leemans Nicole
    2010

    1
    2

    THE DAY AFTER
    DE STOCKSKES
    De Wachter Carl, Smits David
    Stockman Steven, Stockman Dora
    2011

    1
    2

    DE MAESEKENS
    IJZER OP IJZER
    Maes Jos, Spruyt Peter, Maes Kristel
    Peelman Edwin, Vermeiren Paul
    2012

    1
    2A
    2B

    DE PRUTSERS
    HEMA
    BONNIE & CLYDE
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Hendrickx Jan, Mariën Mia
    Haegemans Hugo, Wouters Denise
    2013

    1
    2A
    2B

    DE PLATANEN
    THE DALTONS
    IKMOEIMIJNI
    Dresen Johan, Panken Jef
    Garcia Louis, Vervloet Eddy
    Van Dessel Peter, Bauwens Danny, De Wachter Martine
    2014

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    TEAM MIKADO
    DE BOENKERS
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Thoillants Ivan, Reynders Carine
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    2015

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    DE BOENKERS
    GOED BEZIG
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    Van Beeumen Frank, De Pauw Karin
    2016

    1
    2
    3

    AMATEURKES
    DE VOSKES
    DE KLUNZEN
    Bossaerts Guido, Venus Rudi
    Hofman André, De Vos Lea
    Heylen Eddy, Torfs Stefaan
    2017

    1
    2
    3

    AMATEURKES
    STABELINOS
    KRUK KRAK
    Bossaerts Guido, Venus Rudi
    Stabel Tuur, Stabel Wim
    Matthijssens Eddy, Heylen René

    BEKER

    1989 DE BOLLEROLLERS De Wachter Jos, Van Humskerken Louis
    1990 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1992 DE TRANSFERS Van Tendeloo Romain, Bovijn Rita
    1993 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1994 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina, Moermans Gaston
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1997 DE BOULODROMERS Panken Michael, Verlinden Vincent
    1998 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1999 VODDE BRODDERS Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    2000 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2003 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2004 DE OPTIMISTEN Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2007 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2008 DE KRABBERS Welz Uwe, Schoovaerts Stefan
    2009 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2010 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2011 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2012 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2013 VEUL TET Venus Sven, Mariën Mia
    2014 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan
    2015 THE LOZERS Tempst Patrick, Swinkels Nadia
    2016 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan
    2017 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan

    SUPER-CUP

    1991 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1993 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1994 DE WOESTIJNRATTEN Dresen Johan, Panken Jef
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1997 DE PLAKKERS De Meyer Jef, De Groote Eddy
    1998 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1999 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2000 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2003 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2004 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 THE DAY AFTER De Wachter Carl, Smits David
    2008 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2011 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2012 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2013 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2014 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2015 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2016/17 AMATEURKES Bossaerts Guido, Venus Rudi


    OLYMPIADE ( individueel )

    1992 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Jonkergauw Monique
    1993 HEREN
    DAMES
    Henderyckx Herman
    De Wachter Martine
    1994 HEREN
    DAMES
    De Keuster Vic
    De Wachter Martine
    1995 MIX Henderyckx Herman
    1996 MIX De Keuster Vic
    1997 MIX De Keuster Vic
    1998 MIX De Keuster Vic
    1999 MIX De Wachter Jos
    2000 MIX De Keuster Vic
    2001 MIX De Keuster Vic
    2002 MIX De Keuster Vic
    2003 MIX Bossaerts Guido
    2004 MIX Schoovaerts Stefan
    2005 MIX Welz Uwe
    2006 MIX De Keuster Vic
    2007 MIX Welz Uwe
    2008 xxx xxx
    2009 MIX Welz Uwe
    2010 MIX Welz Uwe
    2011 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Leemans Nina
    2012 HEREN
    DAMES
    Dresen Johan
    Leemans Nina
    2013 MIX Welz Uwe
    2014 HEREN
    DAMES
    Maes Jos
    Reynders Carine
    2015 MIX Van Hauwe Dirk
    2016 MIX Maes Jos
    2017 MIX Van Rompeay Patrick


    MixED


    Categorie:KAMPIOENEN
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2008 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2011 DE PALJASSEN Schoovaerts Stefan, Welz Uwe
    2012 JANNEKE & GIEKE Bossaerts Guido, Hendrickx Jan
    2013 GEIL EN ZWET
    10-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kent U ze nog

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KEN JE ZE NOG

    HOME





    Ken je ze nog !!!

    Petanquers en petanqueploegen die deelnamen aan de competities vanaf 1992  tot en met 2017
    ( Ref. : petanqueboekjes )
    Voor de competities 1989 - 1990 - 1991 zijn enkel de kampioenen en bekerwinnaars gekend ( zie: Overzicht kampioenen van vroeger)


    Bijlagen:
    Petanqueploegen_2018.htm (146.1 KB)   
    Petanquers_2018.htm (187.9 KB)   


    Categorie:KEN JE ZE NOG
    28-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2018

     

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2018
    Competitiestart : maandag 16 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 11 maart 2018

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 15 april 2018 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

    Maes Diane

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    DAME BLANCHE Van Dessel Annik De Wachter Martine Van den Bulck Carine

    7

    DE LOEKES Van Noten André Keustermans Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Wachter Carl De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    Melsen Rudy

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Aerts Jos

    Toelen Stef

     

    22

    POWER GIRLS

    Boeckx Lea

    Verbeeck Viviane

     

    23

    HOOGSPANNING

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    GOED BEZIG

    Tempst Patrick

    De Pauw Karin

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    LA VALLÉE

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Lamens Rudy

    Matthijssens Timothy

    43

    DE RENICKES

    Heylen René

    Van Hecke Nicky

    44

    D'ELEXIREKES

    Van Hoeck Guy

    Meelens Iréne

    45

    DE LAATKOMERS

    Schoovaerts Stefan

    Dockx Jean



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    27-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2017

     

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2017
    Competitiestart : maandag 10 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 12 maart 2017

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 9 april 2017 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

     

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David

    7

    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Toelen Stef

     

     

    22

    DE WIMPIES

    Vercammen Wim

    Cornelis Mieke

     

    23

    DE GOEIE GOOIERS

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    Boeckx Lea

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos De Wachter Martine

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    NIVANDAAGDANMORGEN

    Schoovaerts Stefan

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Heylen Rene

     



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2016

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2016
    Competitiestart : maandag 11 april 2016
    Inschrijving : tot en met zondag 13 maart 2016

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 10 april 2016 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    3

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    Vancolen Willy

    4

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    5

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    6

    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn

    7

    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria

    8

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    9

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    10

    DE GENIETERS Van Uytsel Desiré De Belder Dirk

    11

    DE KOMETEN Pylyser Carl Deckers Lydia

    12

    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula

    13

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    14

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris

    15

    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann

    16

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    17

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    18

    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    19

    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom

    20

    DE LEEUWKES

    Vekemans Emile

    Verbist Liliane

    21

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    22

    CANNIKSKE

    De Wachter Carl

    Smits David

    Van Dessel Annik

    23

    KIP KAP

    Op de Becq Swa

    Van Hool Marc

    24

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

     

    25

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Matthijssens Timothy

    26

    DE NOORDSE HOEK

    Henderyckx Herman

    De Keuster Vic

    27

    SHERPAS

    Deliën Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    28

    AMATEURKES

    Venus Rudi

    Bossaerts Guido

    29

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx François

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    30

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    31

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    32

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Tempst Patrick

    33

    DE KLUNZEN

    Torfs Stefaan

    Heylen Eddy

     

    34

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

     

    35

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    36

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Minnen Freddy

    37

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    38

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    39

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

     

    40

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

     

    41

    DE VOSKES

    Hofman André

    De Vos Lea

     

     

    42

    DE MOLTENIS

    Van Den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    29-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen AFD1_2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2018

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Aerts Jos Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Wachter Carl De Peuter Jos
    DE BALLEBOZEN Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Wouters Denise
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic
    STABELINOS Stabel Tuur Stabel Wim Van de Peer Paula
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc



    Categorie:HOME
    28-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2017

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BALLEBOZEN Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Wouters Denise
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    27-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2016

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Tempst Patrick
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    26-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd1 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2015

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy Van Osselaer Inge
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha Van Hauwe Dirk
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    25-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 1 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2014

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Goovaerts Francis Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha
    THE DALTONS Garcia Louis Vervoort Eddy
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    24-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen AFD2_2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2018

    HOME





    DAME BLANCHE Van Dessel Annik De Wachter Martine Van den Bulck Carine
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymaekers Dirk Cavens Guy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GOED BEZIG Tempst Patrick De Pauw Karin Janssens Maria
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Lamens Rudy Matthijssens Timothy
    LA VALLÉE Van den Brugghen Hugo Janssens Maria
    'T GEVOGELTE Paris Victor Frank Jan
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:HOME
    23-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2017

    HOME





    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymaekers Dirk Cavens Guy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    NIVANDAAGDANMORGEN Schoovaerts Stefan Van den Brugghen Hugo Janssens Maria
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula Stabel Wim
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    22-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2016

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GOED BEZIG Van Beeumen Franck De Pauw Karin Vancolen Willy
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    21-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd2 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2015

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Knight Frank
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman Henderyckx Alice
    DE STOCKSKES Stockman Steven Stockman Dora
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!