Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    28-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2018

     

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2018
    Competitiestart : maandag 16 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 11 maart 2018

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 15 april 2018 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

    Maes Diane

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    DAME BLANCHE Van Dessel Annik De Wachter Martine Van den Bulck Carine

    7

    DE LOEKES Van Noten André Keustermans Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Wachter Carl De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    Melsen Rudy

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Aerts Jos

    Toelen Stef

     

    22

    POWER GIRLS

    Boeckx Lea

    Verbeeck Viviane

     

    23

    HOOGSPANNING

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    GOED BEZIG

    Tempst Patrick

    De Pauw Karin

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    LA VALLÉE

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Lamens Rudy

    Matthijssens Timothy

    43

    DE RENICKES

    Heylen René

    Van Hecke Nicky

    44

    D'ELEXIREKES

    Van Hoeck Guy

    Meelens Iréne

    45

    DE LAATKOMERS

    Schoovaerts Stefan

    Dockx Jean



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    27-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2017

     

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2017
    Competitiestart : maandag 10 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 12 maart 2017

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 9 april 2017 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

     

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David

    7

    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Toelen Stef

     

     

    22

    DE WIMPIES

    Vercammen Wim

    Cornelis Mieke

     

    23

    DE GOEIE GOOIERS

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    Boeckx Lea

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos De Wachter Martine

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    NIVANDAAGDANMORGEN

    Schoovaerts Stefan

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Heylen Rene

     



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2016

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2016
    Competitiestart : maandag 11 april 2016
    Inschrijving : tot en met zondag 13 maart 2016

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 10 april 2016 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    3

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    Vancolen Willy

    4

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    5

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    6

    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn

    7

    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria

    8

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    9

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    10

    DE GENIETERS Van Uytsel Desiré De Belder Dirk

    11

    DE KOMETEN Pylyser Carl Deckers Lydia

    12

    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula

    13

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    14

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris

    15

    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann

    16

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    17

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    18

    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    19

    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom

    20

    DE LEEUWKES

    Vekemans Emile

    Verbist Liliane

    21

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    22

    CANNIKSKE

    De Wachter Carl

    Smits David

    Van Dessel Annik

    23

    KIP KAP

    Op de Becq Swa

    Van Hool Marc

    24

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

     

    25

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Matthijssens Timothy

    26

    DE NOORDSE HOEK

    Henderyckx Herman

    De Keuster Vic

    27

    SHERPAS

    Deliën Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    28

    AMATEURKES

    Venus Rudi

    Bossaerts Guido

    29

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx François

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    30

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    31

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    32

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Tempst Patrick

    33

    DE KLUNZEN

    Torfs Stefaan

    Heylen Eddy

     

    34

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

     

    35

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    36

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Minnen Freddy

    37

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    38

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    39

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

     

    40

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

     

    41

    DE VOSKES

    Hofman André

    De Vos Lea

     

     

    42

    DE MOLTENIS

    Van Den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    29-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen AFD1_2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2018

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Aerts Jos Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Wachter Carl De Peuter Jos
    DE BALLEBOZEN Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Wouters Denise
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic
    STABELINOS Stabel Tuur Stabel Wim Van de Peer Paula
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc



    Categorie:HOME
    28-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2017

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BALLEBOZEN Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Wouters Denise
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    27-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2016

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Tempst Patrick
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    26-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd1 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2015

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy Van Osselaer Inge
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha Van Hauwe Dirk
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    25-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 1 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2014

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Goovaerts Francis Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha
    THE DALTONS Garcia Louis Vervoort Eddy
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    24-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen AFD2_2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2018

    HOME





    DAME BLANCHE Van Dessel Annik De Wachter Martine Van den Bulck Carine
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymaekers Dirk Cavens Guy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GOED BEZIG Tempst Patrick De Pauw Karin Janssens Maria
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Lamens Rudy Matthijssens Timothy
    LA VALLÉE Van den Brugghen Hugo Janssens Maria
    'T GEVOGELTE Paris Victor Frank Jan
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:HOME
    23-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2017

    HOME





    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymaekers Dirk Cavens Guy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    NIVANDAAGDANMORGEN Schoovaerts Stefan Van den Brugghen Hugo Janssens Maria
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula Stabel Wim
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    22-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2016

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GOED BEZIG Van Beeumen Franck De Pauw Karin Vancolen Willy
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    21-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd2 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2015

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Knight Frank
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman Henderyckx Alice
    DE STOCKSKES Stockman Steven Stockman Dora
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    20-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 2 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2014

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Knight Frank
    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn
    DE BOSDUIVEN De Wachter Jos Leemans Nina Mariën Ludo
    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Henderyckx Alice
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    DE STOCKSKES Stockman Steven Stockman Dora
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    TEAM MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    19-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen AFD3_2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2018

    HOME





    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris
    DE LAATKOMERS Schoovaerts Stefan Dockx Jean
    DE LOEKES Van Noten André Keustermans Liliane
    DE MOLTENIS Lambrecht Nicole Simons Jefke Melsen Rudy
    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge
    DE RENICKES Heylen René Van Hecke Nicky
    D'ELEXIREKES Van Hoeck Guy Meelens Irène
    HOOGSPANNING Van den Bulck Franck Van den Bulck Betty
    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria
    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine
    PAROCHIE VAN MISERIE Van den Broeck Swa Verdonck Lutgarde
    POWER GIRLS Boeckx Lea Verbeeck Viviane



    Categorie:HOME
    18-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling3 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2017

    HOME





    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris
    DE GOEIE GOOIERS Van den Bulck Franck Van den Bulck Betty Boeckx Lea
    DE MOLTENIS Lambrecht Nicole Simons Jefke Melsen Rudy
    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise
    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge
    DE WIMPIES Vercammen Wim Cornelis Mieke
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Heylen Rene
    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria
    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine
    PAROCHIE VAN MISERIE Van den Broeck Swa Verdonck Lutgarde
    'T GEVOGELTE Paris Victor Jan Frank



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    17-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling3 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2016

    HOME





    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom
    KOMETEN Deckers Lydia Pylyser Carl
    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria
    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc
    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    16-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd3 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2015

    HOME





    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Bossaerts Bart Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea
    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny
    GOED BEZIG De Pauw Karin Van Beeumen Frank
    LAST MINUTE Somers Gerard Van Mirlo Jules Wuyts Maria
    THE BEARS Verwerft Frans Gerits Francis
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc
    DE RODE LANTAREN Vekemans Emile Verbist Liliane



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    15-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 3 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2014

    HOME





    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Bossaerts Bart Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE BOULERS De Pauw Karin Verbeeck Rita Vancolen Willy
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny
    EMBLEM GIANTS Grielen Roger De Wilde Ludo
    GOD-EN-KLEINPIERKE Goovaerts Jef Cauwenbergh Marc
    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda
    LAST MINUTE Somers Gerard Van Mirlo Jules Lippevelt Jozef
    THE BEARS Verwerft Frans Gerits Francis
    T SAS De Vries Lief Van Noten Kim Mariën Eddy



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    29-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement AFD1 2018

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 AMATEURKES 15 10 3 2 98 47
    2 BRAVE JONGENS 15 6 2 7 69 40
    3 DE BALLEBOZEN 15 5 0 10 55 40
    4 HEMA 15 5 3 7 32 37
    5 AGHERAPZA 15 4 3 8 43 35
    6 DE PRUTSERS 15 4 3 8 18 35
    7 DE GENIETERS 15 4 3 8 6 35
    8 DE PLATANEN 15 3 3 9 -6 33
    9 DE ZENUWPEZEN 15 3 4 8 -18 32
    10 KIP KAP 15 3 4 8 -42 32
    11 NOORDSE HOEK 15 3 5 7 -27 31
    12 DE PLAKKERS 15 2 3 10 -15 31
    13 STABELINOS 15 2 5 8 -28 29
    14 IKMOEIMIJNI 15 2 5 8 -63 29
    15 SUS EN KLUS 15 2 7 6 -70 27
    16 DE MAESEKENS 15 1 6 8 -52 26


    7/09/2018


    Bijlagen:
    Klassement AFD1_2018.htm (14.1 KB)   
    Spelerstatistiek AFD1_2018.htm (831.3 KB)   
    Uitslagen AFD1_2018.htm (64.9 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1
    28-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT AFD1 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 AMATEURKES 15 8 1 6 134 45
    2 DE PLATANEN 15 7 2 6 80 42
    3 DE PLAKKERS 15 7 3 5 64 41
    4 NOORDSE HOEK 15 6 2 7 33 40
    5 HEMA 14 6 1 7 71 39
    6 DE GENIETERS 15 5 2 8 -9 38
    7 DE MAESEKENS 15 5 3 7 26 37
    8 BRAVE JONGENS 15 5 6 4 8 34
    9 DE PRUTSERS 14 4 2 8 68 34
    10 DE ZENUWPEZEN 15 4 4 7 17 34
    11 AGHERAPZA 15 2 3 10 -7 31
    12 IKMOEIMIJNI 15 2 6 7 -54 28
    13 KIPKAP 15 1 5 9 -75 27
    14 DE BALLEBOZEN 15 3 10 2 -104 26
    15 DE KONDOR 15 1 8 6 -118 24
    16 CANNIKSKE 15 1 9 5 -134 23


    12/09/2017


    Bijlagen:
    Klassement AFD1_2017.htm (13.2 KB)   
    SpelerstatistiekAFD1.htm (810.6 KB)   
    UitslagenAFD1_2017.htm (65 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1


      facebook  

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!