Welkom op de site van PC Emblem!

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Mijn favorieten
  • TC EMBLEM
  • INTERNATIONAAL PETANQUE REGLEMENT
  • Blog als favoriet !
    Blogbeheerder :
    Peeters Walter
     
    PC Emblem

    18-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUECLUB T.C. EMBLEM

    Tennisclub Emblem VZW

    Sint-Gummarusveld 1

    2560 Emblem (Ranst)

    Tel. Chalet: 03/480 97 97



    KEUZE MENU

    INFO

    WELKOM

     

    DE VERSCHILLENDE COMPETITIES

    REGLEMENTEN

    KAMPIOENEN

    KEN JE ZE NOG !

    ACTUA

    NIEUWSBRIEF JANUARI

     

    2017

     

     

    KALENDER

    2017

    2016

    2015

    2014
    CLUBKAMPIOENSCHAP

    INSCHRIJVINGEN

    2017

    2016

    2015

    PLOEGEN AFDELING 1 

    2017

    2016

    2015

    2014

    PLOEGEN AFDELING 2

    2017

    2016

    2015

    2014

    PLOEGEN AFDELING 3

    2017

    2016

    2015

    2014

    KLASSEMENT + uitslagen + spelerstatistiek AFD 1

    2017

    2016

    2015

    2014

    KLASSEMENT + uitslagen + spelerstatistiek AFD 2

    2017

    2016

    2015

    2014

    KLASSEMENT + uitslagen + spelerstatistiek AFD 3

    2017

    2016

    2015

    2014

    BARRAGE WEDSTRIJDEN

    2017

    2016

    2015

    2014

    COMPETITIES

    BEKER

    2017

    2016

    2015

    2014

     

    MixED

    2017

    2016

    2015

    2014

     

    OLYMPIADE ( HEREN )

    2017

    2016

    2015

    2014

    OLYMPIADE DAMES

    X

    2014

     

    SUPER-CUP

    2017

    2015

    2014

     

    KOPPEL

    2017

    2016

    2015

    2014

    FOTOGALERIE

    KAMPIOENENVIERING

    2014 2013

    PETANQUEKOPPEL

    2015

    2014



    Categorie:HOME
    10-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Intro

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    WELKOM

    HOME





    Wat doen we?
    Het vriendschappelijk beoefenen van de petanquesport via deelname aan verschillende competities die jaarlijks binnen onze club georganiseerd worden van april tot en met september.

    Wat bieden we?
    6 verlichte outdoor petanqueterreinen gelegen naast de tennisvelden in een groene omgeving met een gezellig chalet met cafetaria en terras voor zowel tennissers als petanquers.

    Bij wie kan je terecht?
    Organisatie:
    Peeters Walter
    Tel: 03/480 06 60
    E-mail :
    E-mail mij!

    Administratie:
    Leemans Nicole
    Ondersteuning:
    Venus Rudi


    Wie mag deelnemen?
    Je kan aan de competities deelnemen :
    - als spelend tennislid van TC Emblem 
    - als erelid van TC Emblem ( 30 € ) 
    Het innen van deze lidgelden valt onder het beheer
    van Tennisclub Emblem.



    Categorie:INTRO
    05-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De competities

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    DE VERSCHILLENDE COMPETITIES

    HOME





    DE VERSCHILLENDE COMPETITIES


    - Het petanque kampioenschap
    - De petanque beker
    - De super-cup
    - De mixED competitie
    - De olympiade


    Het petanque kampioenschap

    De wedstrijden worden gespeeld in 2 SPELLEN naar 13 PUNTEN
    Een ploeg bestaat hetzij uit 2 spelers, iedere speler beschikt over 3 boules, hetzij uit 3 spelers, iedere speler beschikt over 2 boules.
    Zodra de wedstrijd is begonnen mogen geen spelers meer bijgevoegd of vervangen worden tijdens het
    begonnen spel.
    De thuisploeg mag het terrein kiezen en zorgt voor de reservatie op het reservatieblad en vult de wedstrijdfiche  in.
    Door loting wordt bepaald welke ploeg als eerste mag werpen, het 2de spel de tegenstander
    .
    Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de spelregels van PC Emblem (zie PETANQUE REGLEMENT PC EMBLEM).
    Het opmaken van het klassement is als volgt:
    1. Punten totaal : 1 punt per gewonnen spel + 1 punt per gewonnen wedstrijd + 1 punt per gespeelde wedstrijd.
    2. Gewonnen wedstrijden.
    3. Uitslagen saldo (+/-).
    4. Bij gelijke stand : de onderlinge wedstrijd.


    De petanque beker ( Nieuwe formule )

    Een ploeg kan bestaan uit spelers van verschillende afdelingen.
    Sterkte van de ploeg is afhankelijk van de samenstelling, speler afd1 = 3ptn; afd2 = 2ptn ;  afd3 = 1pt
    Ploegen tot 2ptn spelen een voorronde ( pre-kwalificatietabel ) - de winnaar(s) komen in de kwalificatietabel terecht met de ploegen tot 4ptn - de winnaar(s) hiervan gaan door naar de hoofdtabel met de ploegen tot 6ptn.
    Een ploeg bestaat uit 2 of 3 spelers.
    Alle wedstrijden worden gespeeld naar 2 GEWONNEN SPELEN van 13 ptn

    De Super-Cup ( gedurende 1 week in het begin van het seizoen - mei )

    De wedstrijden worden gespeeld naar 2 gewonnen spellen van 13 punten met rechtstreekse uitschakeling.
    De 8 ploegen die hieraan mogen deelnemen zijn:
    - de vorige winnaar
    - de eerste 3 van de petanque beker van vorig seizoen
    - de eerste 3 van het petanque kampioenschap van vorig seizoen 
    - de  winnaar(s) van afdeling 2 van vorig seizoen


    MixED Competitie

    Voor ploegen bestaande uit 2 spelers.
    Afhankelijk van het aantal inschrijvingen bestaat de competitie uit een voorronde in poules en een eindronde.
    Elke wedstrijd bestaat uit
    twee enkel en één dubbelspel naar 13 punten.
    Het opmaken van het klassement is als volgt:
    1. De gewonnen punten: 1 punt per enkelspel + 2 punten voor het dubbelspel + 1 punt per wedstrijd
    2. Het verschil tussen vóór- en tegengemaakte punten.
    3. De onderlinge wedstrijd, bij gelijke stand is het dubbelspel bepalend.

    Olympiade (Individueel)

    Individuele competitie in poules naar
    2  spellen van 15 ptn.
    Eindronde naar 2 gewonnen spellen van 15 ptn met rechtstreekse uitschakeling
    .
    Het opmaken van het klassement is als volgt:
    1. De gewonnen punten: 1 punt per gewonnen spel + 1 punt per wedstrijd
    2. Het verschil tussen vóór- en tegengemaakte punten.
    3. De onderlinge wedstrijd.



    Categorie:COMPETITIES
    02-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERN REGLEMENT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INTERN REGLEMENT PC EMBLEM

    HOME




     

    Artikel 1

    Alle wedstrijden worden gespeeld op de terreinen van PC Emblem en dit volgens het petanquereglement van PC Emblem, min of meer in overeenstemming met de spelregels van de petanquefederatie.

     

    Artikel 2

    Het spel wordt gespeeld tussen twee ploegen, te weten :

    ·         2 spelers tegen 2 spelers, iedere speler beschikt over 3 boules.

    ·         3 spelers tegen 3 spelers, iedere speler beschikt over 2 boules.

    ·         2 spelers tegen 3 spelers.

    Zodra de wedstrijd is begonnen mogen geen spelers meer bijgevoegd of vervangen worden tijdens een begonnen spel.

     

    Artikel 3


    Alle wedstrijden worden gespeeld in 2 SPELLEN naar 13 PUNTEN

    De thuisploeg mag het terrein kiezen, neemt het initiatief om de match af te spreken en zorgt voor de reservatie op het reservatieblad ( prikbord ) of in de reserveringmap.

    Door loting wordt bepaald welke ploeg mag beginnen, de tegenstander begint het 2de spel. Het spelen van beslissingswedstrijden behoort altijd tot de mogelijkheden.

     

    Artikel 4


    Het opmaken van het klassement gebeurt als volgt:

    1. punten totaal ( gewonnen wedstrijd [2-0] = 4 ptn ; gelijkspel [1-1] = 2 ptn ; verloren wedstrijd [0-2] = 1 pt

    2. gewonnen wedstrijden

    3. uitslagen saldo (+/-)

    4. bij gelijke stand telt de onderlinge wedstrijd

     

    Artikel 5


    De competitie eindigt rond +/- 15 september ( voor juiste datum, zie jaarlijkse kalender )

    Op het einde van de competitie worden de dalers ( vooraf bepaald aantal ) uit afdeling 1 en 2 vervangen door de stijgers ( vooraf bepaald aantal ) uit respectievelijk afdeling 2 en 3. Dit vormt de basis voor het volgend seizoen.

    Het aantal reeksen en ploegen per reeks hangt af van het aantal inschrijvingen.

    De organisator bepaalt het aantal reeksen en ploegen per reeks om een vlotte competitie te kunnen garanderen.

    Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen er meer of minder dalers en meer of minder stijgers zijn. Het wel of niet dalen of stijgen, gebeurt in dat geval afwisselend, te beginnen met de ploeg uit de hogere reeks.


    Voor het seizoen 2017 betekent dit:
    42 ploegen ( Reeks 1: 16; Reeks 2: 13; Reeks 3: 13 )
    Dalers afdeling 1: 2 + de 3de laatste speelt een beslissingsmatch tegen de 3de van afdeling 2.

    Stijgers afdeling 2: 2 + de 3de speelt een beslissingsmatch tegen de 3de laatste van afdeling 1.
    Dalers afdeling 2: 2 + de 3de laatste speelt een beslissingsmatch tegen de 3de van afdeling 3.

    Stijgers afdeling 3: 2 + de 3de speelt een beslissingsmatch tegen de 3de laatste van afdeling 2.


                                      


    Artikel 6


    Transfertmodaliteiten tussen de ploegen onderling:

    Een ploeg die na het voorbije kampioenschap in haar afdeling blijft volgens artikel 5, heeft daar enkel recht op, als ze uit minstens 2 volwaardige spelers bestaat.

    Een volwaardige speler is iemand die in de eerste plaats niet tot een van de dalende ploegen behoort en die minstens de helft van de spellen +1 heeft gespeeld of iemand die, voorafgaand aan een onderbreking van 1 jaar ( sabbatjaar ), minstens 5 jaar ononderbroken in dezelfde afdeling heeft gespeeld.

    Een ploeg mag tijdens de competitie een nieuwe speler aansluiten als die voldoet aan:

    ·    lid of erelid zijn van TC Emblem.

    ·    een speler die nog geen enkele wedstrijd heeft betwist tijdens de lopende competitie.

     

    Dit reglement kan aangepast of uitgebreid worden om de inhoud, de uitleg of toepassing ervan te verbeteren.

     

    Dit reglement treedt in werking op 1 april 1990

    aangepast op : 20/4/1991 ; 25/4/1992 ; 25/4/1993 ; 24/4/1994 ; 17/4/2000 ; 27/4/2002 ; 14/4/2003 ; 12/4/2005 ; 13/4/2006 ; 12/4/2010 ; 11/4/2011; 10/4/2012 ; 11/4/2013 ; 6/4/2014 ; 3/4/2015 ; 4/4/2016 ; 4/4/2017


    Categorie:REGLEMENT
    01-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Petanque reglement PC EMBLEM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUE REGLEMENT PC EMBLEM

    HOME




    ALGEMENE REGELS

    ARTIKEL 1

    Spelsamenstelling
    Petanque is een sport tussen twee ploegen van twee (doublet) of drie spelers(triplet).
    Bij tripletten beschikt iedere speler over twee boules en bij doubletten over drie boules.
    Ook is het mogelijk in sommige competities één tegen één (tête à tête) te spelen, iedere speler beschikt dan over drie boules.

    ARTIKEL 2

    Boules diameter, gewicht en eigenschappen
    Petanque wordt gespeeld met boules welke door de':'Fédération Internationale de Pétanque et Jeu Provençal" (FIPJP) zijn goedgekeurd en welke moeten voldoen aan de volgende eisen:
    * Zij moeten van metaal zijn;
    * Een diameter hebben tussen de 7,05 en 8 cm;
    * Een gewicht hebben tussen de 650 en 800 gr.
    De naam en/of voornaam van de speler (of initialen) mogen in de boules worden gegraveerd.

    ARTIKEL 3

    Buts diameter en eigenschappen
    Buts zijn uitsluitend van hout.
    De diameter moet tussen de 25 en 35 mm zijn.
    Geverfde buts, ongeacht de kleur, zijn toegestaan.

    ARTIKEL 4

    Wisselen van boules en breuk van boules of but
    Het is de spelers verboden boules of het but tijdens de partij te vervangen, behalve in de volgende gevallen:
    * De boules of het but zijn onvindbaar. Zoeken is beperkt tot 5 minuten;
    * De boule of het but breekt. Wanneer er geen boules meer te spelen zijn komt het grootste stuk in aanmerking voor het tellen van de punten.
    Indien er nog boules te spelen zijn, dan moet het grootste stuk na de meting onmiddellijk worden vervangen door een boule of but van gelijke of nagenoeg gelijke diameter.
    De vervanging van een gebroken boule door een gelijke boule, of door een andere set boules, is vanaf de volgende mène (werpronde) toegestaan.

    HET SPEL

    ARTIKEL 5

    Terrein en competities
    Er wordt gespeeld op een met koorden afgebakend terrein.
    Al naargelang de competitie wordt er naar 13, 11 of 15 punten gespeeld. De mogelijkheid bestaat ook om in poules te spelen.

    ARTIKEL 6

    Spel
    De thuisploeg ( of speler) kiest het terrein.
    Er wordt geloot welke ploeg als eerste het but mag werpen.
    Een van de spelers van de ploeg die de loting heeft gewonnen kiest de plaats waar wordt begonnen en trekt een cirkel, zodanig dat de voeten van iedere speler geheel binnen de cirkel kunnen worden geplaatst.
    De diameter van de cirkel mag niet kleiner dan 35 cm en niet groter dan 50 cm zijn.
    De voeten behoren zich geheel binnen de cirkel te bevinden, mogen de cirkellijn niet overschrijden en niet van de grond loskomen voordat de gespeelde boule de grond heeft geraakt.
    Geen enkel ander lichaamsdeel mag de grond buiten de cirkel raken.
    Gehandicapten mogen bij wijze van uitzondering met één voet buiten de cirkel staan.
    Voor spelers in een rolstoel moet de cirkel zich in het midden van de twee wielen bevinden en de voetsteun ter hoogte van de cirkellijn.
    Het werpen van het but door een speler van een ploeg houdt niet in dat hij ook als eerste een boule moet spelen.

    ARTIKEL 7

    Gooi-afstand en -voorwaarden
    Om geldig te zijn moet het but dat door een speler is geworpen voldoen aan de volgende voorwaarden:
    * De afstand tussen het but en het dichtstbijzijnde deel van de cirkellijn moet minimaal 6 meter bedragen;
    * De afstand tussen het but en de bovengrens van het terrein moet minimaal 0.5 meter bedragen;
    * Het but moet zichtbaar zijn voor de speler, die geheel rechtop staat, met de voeten geheel binnen de rand van de cirkel.
    In de volgende mène wordt het but geworpen vanuit een cirkel die getrokken is rondom het punt waar het but in de vorige mène lag, of loodrecht achteruit in het verlengde ervan.
    Wanneer na drie achtereenvolgende worpen door dezelfde ploeg het but niet volgens de hiervoor gestelde voorwaarden reglementair is geworpen, komt het toe aan de tegenstander die eveneens over drie pogingen beschikt.
    In elk geval behoudt de ploeg die het but na de eerste drie worpen heeft verloren, het recht om als eerste een boule te spelen.

    ARTIKEL 8

    Geldigheid van het but
    Als het but bij het uitwerpen wordt tegengehouden door de scheidsrechter, een speler, een toeschouwer, een dier of een bewegend voorwerp is het niet geldig.
    Het but moet opnieuw worden geworpen, zonder dat deze worp meetelt als één van de drie worpen waarop de ploeg of de speler recht heeft.
    Indien na het uitwerpen van het but de eerste boule is gespeeld heeft de tegenstander nog het recht de reglementaire ligging van het but te betwisten.
    Indien het bezwaar als geldig wordt erkend wordt het but opnieuw geworpen en de boule opnieuw gespeeld.
    Wanneer de tegenstander eveneens een boule heeft gespeeld wordt het but definitief als geldig beschouwd en is geen enkel protest meer toegestaan.
    Om het but opnieuw uit te werpen moeten de beide ploegen het eens zijn dat de worp ongeldig was, of dat de scheidsrechter daartoe besliste.
    Het is dan onmogelijk om terug te komen op de voorgaande worp.

    ARTIKEL 9

    Ongeldigheid van het but
    Het but is ongeldig in de volgende gevallen:
    * Wanneer het, na het uitwerpen, zich niet bevindt binnen de gestelde grenzen in overeenstemming met artikel 7;
    * Wanneer het tijdens een mène wordt verplaatst buiten het terrein;
    * Wanneer het voor meer dan de helft de grens (koord) overschrijdt.
    * Een plas water waarop het but vrij drijft, wordt als niet toegestaan terrein beschouwd.

    ARTIKEL 10

    Verwijderen van obstakels
    Het is de spelers verboden welk obstakel dan ook op het terrein (stenen, zand, bladeren enz.) te verwijderen, te verplaatsen, te verbrijzelen of in de grond te drukken.
    De speler die zich gereed maakt om te gaan spelen of één van zijn medespelers mag de inslag, welke door het laatst gespeelde boule werd gemaakt, dichtmaken.

    ARTIKEL 11

    Verplaatsing van het but door natuur, personen of dieren
    Indien tijdens een mène het but onverwacht wordt bedekt door een boomblad of een stuk papier worden deze voorwerpen verwijderd.
    Indien het but dat stilligt in beweging komt, bijvoorbeeld als gevolg van de wind of de helling van het terrein, wordt het but op zijn oorspronkelijke plaats teruggelegd, onder voorwaarde dat het was gemarkeerd.
    Indien het but per ongeluk wordt verplaatst door de scheidsrechter, een speler, een toeschouwer, een boule of een but uit een ander spel, een dier of een bewegend voorwerp, wordt het but eveneens op zijn oorspronkelijke plaats teruggelegd.
    Om elke onenigheid te vermijden behoren de spelers het but te markeren.
    Geen enkel protest wordt toegestaan dat betrekking heeft op de boules of het but welke niet zijn gemarkeerd.  

    ARTIKEL 12

    Puntentelling als het but uit het spel is
    Wanneer het but tijdens een mène ongeldig wordt, doen zich drie mogelijkheden voor:
    * Beide ploegen hebben nog boules te spelen. De mène is ongeldig;
    * Slechts één ploeg heeft nog boules te spelen. Deze ploeg krijgt evenveel punten als het aantal nog te spelen boules; * Beide ploegen hebben geen boules meer te spelen. De mène is ongeldig.

    ARTIKEL 13

    Plaatsing van het but na tussenkomst
    Wanneer het but door een boule is geraakt en wordt tegengehouden door een toeschouwer of door de scheidsrechter behoudt het zijn plaats.
    Indien het but door een boule is geraakt en wordt tegengehouden door een speler dan heeft de tegenstander van degene die het heeft tegengehouden de keuze uit:
    * Het but laten liggen op zijn nieuwe plaats;
    * Het but terugleggen op zijn oorspronkelijke plaats, dit mag alleen worden toegepast als het but tevoren was gemarkeerd. Zo niet, dan behoudt het zijn nieuwe plaats.  

    ARTIKEL 14

    Start van een mène nadat het but buiten het toegestane terrein komt
    Wanneer het but tijdens een mène buiten het terrein wordt verplaatst, wordt het in de volgende mène geworpen vanaf de plaats waar het zich bevond, voordat het werd verplaatst, onder voorbehoud van de in artikel 7 gestelde regels.

    BOULES

    ARTIKEL 15

    Werpen van de eerste boule
    De eerste boule van een mène wordt gespeeld door een speler van de ploeg die de loting heeft gewonnen.
    De speler mag van geen enkel voorwerp gebruik maken of op de grond een streep zetten om de plaatst aan te duiden waar hij zijn boule wil werpen.
    Wanneer een speler zijn laatste boule speelt is het niet toegestaan een extra boule in de andere hand te houden.
    Het is niet toegestaan het but of de boule vochtig te maken.
    Indien de eerste gespeelde boule zich buiten het terrein bevindt moet de tegenstander de volgende boule spelen.
    Wanneer ook deze uit gaat moet er beurtelings worden gespeeld totdat er een boule op toegestaan terrein ligt.
    Wanneer geen enkele boule meer op toegestaan terrein ligt ten gevolge van een geschoten of geplaatste boule is de mène onbeslist en het but blijft aan de ploeg die de voorafgaande mène heeft gewonnen.

    ARTIKEL 16

    Toegestane speeltijd
    Zodra het but is geworpen heeft iedere speler maximaal 1 minuut om zijn boule te spelen.
    De tijd gaat in zodra het but of een gespeelde boule stilligt en wanneer er moet worden gemeten, zodra de meting is verricht.
    Dezelfde regels gelden met betrekking tot het uitwerpen van het but na elke mène.

    ARTIKEL 17

    Gedrag van spelers en toeschouwers tijdens het spel
    Gedurende de reglementaire tijd ( zie artikel 16 )die de speler heeft om een boule te spelen behoren de toeschouwers en de spelers de grootst mogelijke stilte in acht te nemen.
    De tegenstanders mogen niet lopen, geen gebaren maken of iets anders doen wat de speler zou kunnen storen.

    ARTIKEL 18

    Boules welke zijn tegengehouden, van richting veranderd of buiten het spel zijn geraakt
    Een gespeelde boule mag niet opnieuw worden gespeeld. De boules echter die op hun weg tussen de cirkel en het but onopzettelijk worden tegengehouden of uit hun koers worden gebracht door een boule of een but uit een ander spel, door een dier, of door een bewegend voorwerp, moeten opnieuw worden gespeeld.
    Niemand mag bij wijze van proef zijn boule in het spel werpen.

    ARTIKEL 19

    Ongeldige boules
    Een boule is ongeldig zodra hij buiten het terrein komt.
    De boule is pas ongeldig nadat hij voor meer dan de helft de grens (koord) van het terrein is gepasseerd. Indien de boule via een bewegend of vast obstakel wordt teruggekaatst moet hij onmiddellijk uit het spel worden genomen. Alles wat de boule bij zijn terugkomst op het speelterrein heeft verplaatst moet op zijn plaats worden teruggelegd.
    Een ongeldige boule moet onmiddellijk uit het spel worden genomen.
    Wanneer dit niet onmiddellijk gebeurt wordt de boule als geldig beschouwd zodra een volgende boule is gespeeld.  

    ARTIKEL 20

    Boules welke zijn tegengehouden
    Een gespeelde boule die is tegengehouden door een toeschouwer of door de scheidsrechter, behoudt zijn plaats waar hij tot stilstand is gekomen.
    Een gespeelde boule die is tegengehouden door een speler van de ploeg aan wie de boule toebehoort, is ongeldig.
    Een geplaatste boule die is tegengehouden door een tegenstander mag naar keuze van de speler opnieuw worden gespeeld of blijven liggen op de plaats waar hij tot stilstand is gekomen.
    Wanneer een geschoten of geraakte boule wordt tegengehouden door een speler, mag de tegenstander van degene die de fout heeft gemaakt de boule laten liggen op de plaats waar hij tot stilstand is gekomen, onder voorwaarde dat hij was gemarkeerd.

    ARTIKEL 21

    Verplaatsing van boules door natuur of personen
    Wanneer een stilliggende boule in beweging komt, bijvoorbeeld als gevolg van de wind of de helling van het terrein, wordt de boule op zijn plaats teruggelegd.
    Hetzelfde gebeurt met een boule die per ongeluk wordt verplaatst door een speler, een scheidsrechter, een toeschouwer, een dier of door een bewegend voorwerp.
    Om onenigheid te vermijden moeten de spelers de boules en het but markeren.

    ARTIKEL 22

    Spelen van verkeerde boules
    Een speler die met een andere boule speelt dan die van hem, heeft een geldige worp, maar moet onmiddellijk, eventueel na meting ervan, worden vervangen door een eigen boule.
    Voordat een speler zijn boule speelt, moet de speler hem ontdoen van elk spoor van modder of wat er ook aankleeft.
    Het is de spelers niet toegestaan de gespeelde boules op te rapen vóór het einde van de mène.

    ARTIKEL 23

    Verkeerde plaatsing van boules
    Een niet reglementair gespeelde boule is ongeldig en alles wat door de boule op zijn weg is verplaatst moet op zijn oorspronkelijke plaats worden teruggelegd.
    Hetzelfde geldt voor een boule die vanuit een andere cirkel is gespeeld dan die van waaruit het but is geworpen.
    De tegenstander heeft echter steeds het recht de voordeelregel toe te passen en deze boule geldig te verklaren.
    In dit geval is de geplaatste of geschoten boule geldig en blijft alles wat de boule heeft verplaatst, op de nieuwe plaats liggen.
    De ploeg die het but gaat uitwerpen moet alle cirkels in de nabijheid van de cirkel vanwaar hij gaat uitwerpen uitwissen.

    PUNTEN EN METING

    ARTIKEL 24

    Wegnemen van boules om te (kunnen) meten
    De boules die zich bevinden tussen het but en de te meten boules, mogen om de meting te kunnen verrichten tijdelijk van hun plaats worden weggenomen, nadat deze zijn gemarkeerd.
    Na de meting worden de boules weer op hun plaats teruggelegd.
    Indien de boules niet kunnen worden weggenomen kan met behulp van een passer worden gemeten.

    ARTIKEL 25

    Meting
    De taak om te meten berust op de speler die het laatst een boule heeft gespeeld of op één van zijn medespelers.
    De tegenstanders hebben steeds het recht om opnieuw te meten.
    Ongeacht de positie van de te meten boules en het moment in de mène kan de scheidsrechter worden geraadpleegd.
    Tegen de uitspraak van de scheidsrechter is geen beroep mogelijk.
    Iedere ploeg moet het juiste meetgereedschap bezitten om de metingen te kunnen uitvoeren.
    Het is niet toegestaan de metingen uit te voeren met behulp van de voeten of handen.  

    ARTIKEL 26

    Verwijderen van de boules na het spel
    Een boule die aan het einde van de mène wordt opgeraapt voordat de puntentelling heeft plaatsgevonden, is ongeldig wanneer de boule niet was gemarkeerd.

    ARTIKEL 27

    Verplaatsing van boules of but tijdens de meting
    Het punt is verloren voor een ploeg indien een van de spelers die de meting verricht, het but of een van de betwiste boules verplaatst.
    Indien de scheidsrechter bij de meting het but of de boule beweegt of verplaatst en na de nieuwe meting blijkt dat de boule die aanvankelijk werd geacht op punt te liggen, nog steeds op punt ligt, dan doet de scheidsrechter in alle rechtvaardigheid een uitspraak.
    Hetzelfde gebeurt in het veronderstelde geval waarin na een nieuwe meting blijkt dat de boule die aanvankelijk geacht werd op punt te liggen, niet meer op punt ligt.

    ARTIKEL 28

    Gelijkwaardige boules
    Wanneer twee boules, die elk aan een ploeg toebehoren, op gelijke afstand van het but liggen of het but raken en er zijn geen boules meer te spelen dan is de mène onbeslist en het but blijft aan de ploeg die de voorafgaande mène heeft gewonnen.
    Wanneer slechts één ploeg nog over één of meer boules beschikt, dan wordt er doorgespeeld en tellen de boules die uiteindelijk dichter bij het but liggen dan de dichts liggende boule van de tegenstander als punt.
    Indien de beide ploegen over één of meer boules beschikken speelt de ploeg die het laatst heeft gespeeld opnieuw, daarna moet er beurtelings worden gespeeld totdat het punt door een ploeg is gewonnen. Wanneer er één ploeg overblijft die nog over boules beschikt, dan wordt er doorgespeeld en tellen de boules die tenslotte dichter bij het but liggen als punt.
    Indien aan het eind van de mène geen enkele boule op het terrein ligt is de mène ongeldig.

    ARTIKEL 30

    Aankomst van afwezige speler
    Indien de afwezige speler zich komt melden nadat de eerste mène van een spel is begonnen mag hij aan dit spel niet meer deelnemen.
    Een mène wordt geacht te zijn begonnen wanneer het but op reglementaire wijze op het speelterrein is geworpen.
    De speler wordt pas bij het volgende spel toegelaten.

    ARTIKEL 31

    Vervanging van spelers
    Vervanging van één speler of van twee spelers is in het zelfde spel niet toegestaan. De speler(s) wordt(worden) pas bij het volgende spel toegelaten.

    ARTIKEL 32

    Slecht weer, onafgemaakte partijen
    In geval van regen moet men trachten de mène die aan de gang is, te voltooien.
    Bij het stopzetten van de wedstrijd dient men de stand te noteren en wie het but mag werpen, om op een later tijdstip (dag) de partij te hervatten.

    N.B. Dit reglement kan op ieder moment aangepast of uitgebreid worden om de inhoud, de uitleg of toepassing ervan te verbeteren.

     

    Bijlagen:
    PETreglement2011(lezen).htm (90.6 KB)   
    PETreglement2011(PDFbestand).pdf (266.6 KB)   
    PETreglement2011(Wordbestand).docx (31.1 KB)   


    Categorie:REGLEMENT
    25-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwsbrief januari 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    NIEUWSBRIEF

    HOME







    P.C. Emblem                                                                                    Emblem, 1 januari 2017

    St. Gummarusveld 1

    2520 Emblem

    Tel.  03/480.97.97

    xml:namespace prefix = "o" /> 

     

     

    Beste petanquers,

     

    Wij wensen iedereen een gelukkig en gezond 2017.

     

    Als aanloop naar de 29ste petanquecompetitie geven we graag volgende info:

     

    De competitie loopt van  maandag 10 april tot vrijdag 15 september 2017.

    Inschrijven als ploeg kan tot en met zondag 12 maart op de inschrijvingslijst in de chalet, via de website of telefonisch: 03/480 06 60 ( Walter & Nicole ); GSM : 0474/65 10 87( Walter )

     

    Bij voldoende interesse organiseren we tevens de jaarlijks terugkerende evenementen:

    • SUPER-CUP: start begin mei -  kampioenen van 2016
    • MixED COMPETITIE ( voorronde juni – juli / eindronde augustus – september )
    • OLYMPIADE ( Enkel ) ( voorronde juni – juli / eindronde augustus – september )
    • PETANQUEBEKER ( juni - juli - augustus – september )
    • KOPPEL, -ONDERONS, … ( zie infobord )

    Petanquers die zelf  een ontmoeting, een onderonsje, …, willen organiseren kunnen dit steeds in samenspraak met de organisatie doen.

     

    Om deel te nemen aan onze activiteiten moet je lid zijn, tennis- of erelid, van T.C. Emblem.

    Wij vragen om het lidgeld vóór de start van de competitie te regelen, dus vóór 10 april.

    Inschrijven kan via overschrijving op rek: ING BE27-3200-4067-2473 ( Erelid = 30€ )

     

    Persoonlijk inschrijven in de chalet kan op zondag 19 februari  van 10u30 tot 12u30.

    Goed om weten:

    • Kampioenen van 2016 vergeet jullie waardebon niet !!!
    • De kalenderboekjes worden uitgedeeld op zondag 9 april van 10u30 tot 12u30
    • Terugtrekken van je ziekenfonds:
      Het volstaat dat we je ziekenfonds en ook je e-mailadres kennen. Je krijgt het formulier dan  in je mailbox.
      Heb je geen e-mailadres, haal dan het formulier bij je ziekenfonds en bezorg  het aan Walter of Nicole om het in te vullen.

     

    Wij sturen regelmatig e-mails om jullie op de hoogte te houden van onze activiteiten. Een kopie daarvan hangen we steeds op het infobord in de chalet.

    Vergeet niet regelmatig te kijken !!!

    Je kunt ook nog steeds terecht op onze website: www.bloggen.be/pcemblem

     

     

     

    Groetjes en tot binnenkort,

    Walter, Nicole en Rudi

     


     



    Categorie:NIEUWSBRIEF
    23-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDER 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2017

    HOME





    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 10 april tot 15 september 2017


    SUPER - CUP

    van 8 tot 12 mei 2017


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 15 sep 2017


    PETANQUEBEKER

    van 15 mei tot 15 sep 2017


    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 15 sep 2017


    PETANQUEONDERONS

    zondag 2 juli 2017
     


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 3 sept 2017




    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 8 okt 2017



    Categorie:KALENDER
    22-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2016

    HOME





    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 11 april tot 11 september 2016


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 11 sep 2016


    PETANQUEBEKER

    van 1 mei tot 11 sep 2016

    ( NIEUWE FORMULE )



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 11 sep 2016

    PETANQUEONDERONS

    zondag 3 juli 2016


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 28 aug 2016


    SUPER - CUP

    mei 2017 



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 9 okt 2016



    Categorie:KALENDER
    21-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2015

    HOME






    CLUBKAMPIOENSCHAP

    van 13 april tot 11 september 2015


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 11 sep 2015


    PETANQUEBEKER

    week van 22 juni 2015



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 11 sept 2015


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 5 juli 2015


    SUPER - CUP

    week van 14 september 2015



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 11 oktober 2015



    Categorie:KALENDER
    20-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2014

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KALENDER 2014

    HOME






    PETANQUE KAMPIOENSCHAP

    van 14 april tot 14 september 2014


    MixED COMPETITIE

    voorronde: 1 juni tot 31 juli / eindronde: 1 aug tot 14 sep 2014


    PETANQUEBEKER

    week van 23 juni 2014



    OLYMPIADE

    voorronde: 1 juni tot 15 aug / eindronde: 16 aug tot 14 sept 2014


    PETANQUEKOPPEL

    zondag 29 juni 2014


    PETANQUEONDERONS

    zondag 24 augustus 2014


    SUPER - CUP

    week van 15 september 2014



    HULDIGING KAMPIOENEN

    zondagvoormiddag 12 oktober 2014



    Categorie:KALENDER
    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenen van vroeger

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KAMPIOENEN

    HOME




    CLUBKAMPIOENSCHAP

    Jaar Afd Ploeg Winnaars
    1989

    1

    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman, Van Dessel Leo 
    1990

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991

    1

    DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992

    1
    2

    DE BELGAS
    DE MAAGDBOKKEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Verhoeven Ludo, Ceulemans Jan
    1993

    1
    2

    DEN OVERSCHOT
    VAN WANTEN
    Claes François, Verhulsel Eddy
    Bauwens Danny, Gerits Gino, Smits David
    1994

    1
    2

    DE KAMPIOENEN
    DONDER & BLIKSEM
    Claes François, Verhulsel Eddy
    De Belder Dirk, Van Impe Lutgard
    1995

    1
    2

    DE BELGAS
    VAN WANTEN
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Bauwens Danny, Gerits Gino
    1996

    1
    2

    DE BELGAS
    DE BOULODROMERS
    Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    Panken Michel, Verlinden Vincent
    1997

    1
    2

    DE PLAKKERS
    VODDE BRODDERS
    De Meyer Jef, De Groote Eddy
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    1998

    1
    2
    3

    DE NOORDSE HOEK
    DE KOMETEN
    DE VAN CAMPJES
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Claes François, Pylyser Karel
    Van Camp Luc, Geritys Lydia
    1999

    1
    2
    3

    DE KASTRAARS
    DE OPTIMISTEN
    LAST MINUTE
    Mariën Ludo, Bossaerts Guido, Van Tendeloo Hugo
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Somers Gerard, Lippevelt Jozef
    2000

    1
    2
    3

    DE BOSDUIVEN
    BLANQUETTTE DE LIMOUX
    FROU-FROU
    De Wachter Jos, Leemans Nina
    Janssens Jef, Verlinden Vincent
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2001

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    VODDE BRODDERS
    KRUK & KRAK
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    Decan Marnix, Matthyssens Eddy
    2002

    1
    2
    3

    DE OPTIMISTEN
    DE SHERPAS
    HARTEN 2
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Deliën Julienne, Henderyckx Alice
    Simons Jefke, Henderyckx Nana
    2003

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    FROU-FROU
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2004

    1
    2A
    2B

    DE NOORDSE HOEK
    LUKRAAK
    DE KLAKKEN
    De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    Andries Luk, Van Dingenen Renilde
    Smits Jef, Wangen Jef
    2005

    1
    2

    DE OPTIMISTEN
    DE JUPEKES
    Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    De Jonhge Ronny, Heylen Geert
    2006

    1
    2

    THE DAY AFTER
    FROU-FROU
    De Wachter Carl, Smits David
    Valckx Herman, Aerts Maria
    2007

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    ANIMO
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Anderson Mike, Bastaens Ulrich
    2008

    1
    2

    DE KASTRAARS
    AGHERAPZA
    Mariën Ludo, Bossaerts Guido
    Van Rompaey Patrick, Goovaerts Francis
    2009

    1
    2

    DE BRAVE JONGENS
    TMOETKUNNEN
    Welz Uwe, De Peuter Jos
    Peeters Walter, Leemans Nicole
    2010

    1
    2

    THE DAY AFTER
    DE STOCKSKES
    De Wachter Carl, Smits David
    Stockman Steven, Stockman Dora
    2011

    1
    2

    DE MAESEKENS
    IJZER OP IJZER
    Maes Jos, Spruyt Peter, Maes Kristel
    Peelman Edwin, Vermeiren Paul
    2012

    1
    2A
    2B

    DE PRUTSERS
    HEMA
    BONNIE & CLYDE
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Hendrickx Jan, Mariën Mia
    Haegemans Hugo, Wouters Denise
    2013

    1
    2A
    2B

    DE PLATANEN
    THE DALTONS
    IKMOEIMIJNI
    Dresen Johan, Panken Jef
    Garcia Louis, Vervloet Eddy
    Van Dessel Peter, Bauwens Danny, De Wachter Martine
    2014

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    TEAM MIKADO
    DE BOENKERS
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Thoillants Ivan, Reynders Carine
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    2015

    1
    2
    3

    DE PRUTSERS
    DE BOENKERS
    GOED BEZIG
    Bossaerts Guido, Merckx Nest
    Swinkels Nadia, Wouters Denise
    Van Beeumen Frank, De Pauw Karin
    2016

    1
    2
    3

    AMATEURKES
    DE VOSKES
    DE KLUNZEN
    Bossaerts Guido, Venus Rudi
    Hofman André, De Vos Lea
    Heylen Eddy, Torfs Stefaan
    2017

    1
    2
    3

    AMATEURKES
    STABELINOS
    KRUK KRAK
    Bossaerts Guido, Venus Rudi
    Stabel Tuur, Stabel Wim
    Matthijssens Eddy, Heylen René

    BEKER

    1989 DE BOLLEROLLERS De Wachter Jos, Van Humskerken Louis
    1990 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1991 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1992 DE TRANSFERS Van Tendeloo Romain, Bovijn Rita
    1993 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1994 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina, Moermans Gaston
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1997 DE BOULODROMERS Panken Michael, Verlinden Vincent
    1998 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1999 VODDE BRODDERS Van Beeumen Frank, Van Rompaey Patrick
    2000 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2003 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2004 DE OPTIMISTEN Bogaerts Carl, De Peuter Jos
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2007 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2008 DE KRABBERS Welz Uwe, Schoovaerts Stefan
    2009 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2010 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2011 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2012 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2013 VEUL TET Venus Sven, Mariën Mia
    2014 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan
    2015 THE LOZERS Tempst Patrick, Swinkels Nadia
    2016 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan
    2017 JUST Venus Rudi, Hendrickx Jan

    SUPER-CUP

    1991 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1992 DE ZWARTE PENSKES Van Hool Marc, Van Hool Roger
    1993 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1994 DE WOESTIJNRATTEN Dresen Johan, Panken Jef
    1995 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    1996 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    1997 DE PLAKKERS De Meyer Jef, De Groote Eddy
    1998 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Kreydt Herman
    1999 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2000 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2001 DE PLATANEN Dresen Johan, Panken Jef
    2002 DE BELGAS Van Humskerkek Louis, Van Hool Marc
    2003 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2004 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2005 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 THE DAY AFTER De Wachter Carl, Smits David
    2008 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2011 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2012 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2013 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2014 DE PRUTSERS Bossaerts Guido, Merckx Nest
    2015 DE BRAVE JONGENS Welz Uwe, De Peuter Jos
    2016/17 AMATEURKES Bossaerts Guido, Venus Rudi


    OLYMPIADE ( individueel )

    1992 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Jonkergauw Monique
    1993 HEREN
    DAMES
    Henderyckx Herman
    De Wachter Martine
    1994 HEREN
    DAMES
    De Keuster Vic
    De Wachter Martine
    1995 MIX Henderyckx Herman
    1996 MIX De Keuster Vic
    1997 MIX De Keuster Vic
    1998 MIX De Keuster Vic
    1999 MIX De Wachter Jos
    2000 MIX De Keuster Vic
    2001 MIX De Keuster Vic
    2002 MIX De Keuster Vic
    2003 MIX Bossaerts Guido
    2004 MIX Schoovaerts Stefan
    2005 MIX Welz Uwe
    2006 MIX De Keuster Vic
    2007 MIX Welz Uwe
    2008 xxx xxx
    2009 MIX Welz Uwe
    2010 MIX Welz Uwe
    2011 HEREN
    DAMES
    Van Hool Marc
    Leemans Nina
    2012 HEREN
    DAMES
    Dresen Johan
    Leemans Nina
    2013 MIX Welz Uwe
    2014 HEREN
    DAMES
    Maes Jos
    Reynders Carine
    2015 MIX Van Hauwe Dirk
    2016 MIX Maes Jos
    2017 MIX Van Rompeay Patrick


    MixED


    Categorie:KAMPIOENEN
    2006 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2007 DE BOSDUIVEN De Wachter Jos, Leemans Nina
    2008 PASMAAROEP Schoovaerts Stefan, Buyckx Bertha
    2009 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2010 DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic, Henderyckx Herman
    2011 DE PALJASSEN Schoovaerts Stefan, Welz Uwe
    2012 JANNEKE & GIEKE Bossaerts Guido, Hendrickx Jan
    2013 GEIL EN ZWET
    10-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kent U ze nog

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KEN JE ZE NOG

    HOME





    Ken je ze nog !!!

    Petanquers en petanqueploegen die deelnamen aan de competities vanaf 1992  tot en met 2017
    ( Ref. : petanqueboekjes )
    Voor de competities 1989 - 1990 - 1991 zijn enkel de kampioenen en bekerwinnaars gekend ( zie: Overzicht kampioenen van vroeger)


    Bijlagen:
    petanquedeelnemers_2017.htm (176.6 KB)   
    petanqueploegen_2017.htm (137.6 KB)   


    Categorie:KEN JE ZE NOG
    27-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2017

    'T GEVOGELTE

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2017
    Competitiestart : maandag 10 april 2017
    Inschrijving : tot en met zondag 12 maart 2017

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 9 april 2017 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    3

    DE BOEMANNEN

    De Boe Jacques

    Speetjens Jan

     

    4

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    5

    DE BALLEBOZEN Minnen Freddy Verlinden Agnes

    6

    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David

    7

    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane

    8

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    9

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    10

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    11

    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge

    12

    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise

    13

    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido

    14

    PAROCHIE VAN MISERIE Van Den Broeck Swa Verdonck Lutgarde

    15

    SUS & KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    16

    ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria

    17

    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria

    18

    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos

    19

    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman

    20

    DE MOLTENIS

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    21

    ACHERAPZA

    Van Rompaey Patrick

    Toelen Stef

     

     

    22

    DE WIMPIES

    Vercammen Wim

    Cornelis Mieke

     

    23

    DE GOEIE GOOIERS

    Van Den Bulck Frank

    Van Den Bulck Betty

    Boeckx Lea

    24

    DE KLUNZEN

    Heylen Eddy

    Torfs Stefaan

     

    25

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    26

    KIPKAP

    Van Hool Marc

    Op de Becq Swa

    27

    DE GENIETERS

    De Belder Dirk

    Van Uytsel Desiré

     

    28

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos De Wachter Martine

    29

    NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

     

    30

    DUBBEL L

    Vandenhoeck Leon

    Gielen Lisette

     

    31

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    Stabel Wim

    32

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    33

    DE DUVELTJES

    Van Hout Rita

    Vaes Thea

    Cailliau Chris

    34

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Wuyts Maria

     

    35

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

    36

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymaekers Dirk

    Cavens Guy

    37

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    38

    'T GEVOGELTE

    Paris Victor

    Jan Frank

     

    39

    TOETERNITOE

    Vloeberghs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    40

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Wouters Denise

     

    41

    NIVANDAAGDANMORGEN

    Schoovaerts Stefan

    Van den Brugghen Hugo

    Janssens Maria

     

    42

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Heylen Rene

     



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2016

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2016
    Competitiestart : maandag 11 april 2016
    Inschrijving : tot en met zondag 13 maart 2016

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 10 april 2016 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    3

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    Vancolen Willy

    4

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    5

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    6

    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn

    7

    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria

    8

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    9

    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine

    10

    DE GENIETERS Van Uytsel Desiré De Belder Dirk

    11

    DE KOMETEN Pylyser Carl Deckers Lydia

    12

    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula

    13

    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter

    14

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris

    15

    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann

    16

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    17

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    18

    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc

    19

    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom

    20

    DE LEEUWKES

    Vekemans Emile

    Verbist Liliane

    21

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    22

    CANNIKSKE

    De Wachter Carl

    Smits David

    Van Dessel Annik

    23

    KIP KAP

    Op de Becq Swa

    Van Hool Marc

    24

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

     

    25

    KRUK KRAK

    Matthijssens Eddy

    Matthijssens Timothy

    26

    DE NOORDSE HOEK

    Henderyckx Herman

    De Keuster Vic

    27

    SHERPAS

    Deliën Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    28

    AMATEURKES

    Venus Rudi

    Bossaerts Guido

    29

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx François

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    30

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenbergh Marc

    31

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    32

    DE PRUTSERS

    Merckx Nest

    Tempst Patrick

    33

    DE KLUNZEN

    Torfs Stefaan

    Heylen Eddy

     

    34

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

     

    35

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    36

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Minnen Freddy

    37

    DE PLATANEN

    Dresen Johan

    Panken Jef

    38

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    39

    DE KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

     

    40

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Vermeulen Jeannine

    Gerits Maria

     

    41

    DE VOSKES

    Hofman André

    De Vos Lea

     

     

    42

    DE MOLTENIS

    Van Den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    25-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clubkampioenschap 2015

     Klik op de afbeelding om de link te volgen

    INSCHRIJVINGEN

    HOME







    PETANQUECOMPETITIE 2015
    Competitiestart : maandag 13 april 2015
    Inschrijving : tot en met zondag 29 maart 2015

    via inschrijvingslijsten in 't chalet

    via E-mail mij!

    via Tel. : 03 480 06 60 of GSM : 0474 87 10 65
    Verdeling kalenders : zondag 12 april 2015 [ van 10.30 tot 12.30 uur ]


    PLOEGNAAM

    SPELER 1

    SPELER 2

    SPELER 3

    SPELER 4

    1

    TMOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse

    2

    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette

    3

    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea

    4

    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy Van Osselaer Inge

    5

    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny

    6

    THE DAY AFTER De Wachter Carl Smits David

    7

    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert

    8

    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef

    9

    KIP KAP Van Hool Marc Op de Becq Swa

    10

    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia

    11

    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl

    12

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    13

    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré

    14

    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda

    15

    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Speetjens Jan Maes Diane

    16

    MANNENMETBALLEN Venus Rudi Venus Sven

    17

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    18

    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman

    19

    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea

    20

    DE PRUTSERS

    Bossaerts Guido

    Merckx Nest

    21

    GOED BEZIG

    Van Beeumen Frank

    De Pauw Karin

    22

    DE BALLEBOZEN

    Haegemans Hugo

    Verlinden Agnes

    Knight Frank

    23

    THE DALTONS

    Garcia Louis

    Vervloet Eddy

    24

    DE MAESEKENS

    Maes Jos

    Maes Kristel

    Spruyt Peter

    25

    STABELINOS

    Stabel Tuur

    Van de Peer Paula

    26

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    Gerits Maria

    Vermeulen Jeannine

    27

    DE NOORDSE HOEK

    De Keuster Vic

    Henderyckx Herman

    28

    LAST MINUTE

    Somers Gerard

    Van Mirlo Jules

    29

    DE BOENKERS

    Swinkels Nadia

    Wouters Denise

    30

    DE MOLTENIS

    Van den Eynde Simone

    Lambrecht Nicole

    Simons Jefke

    31

    DE STOCKSKES

    Stockman Steven

    Stockman Dora

    32

    THE BEARS

    Verwerft Frans

    Gerits Francis

    33

    DE MARIANNEKES

    Cailliau Ann

    Kustermans Maria

    34

    DE ZENUWPEZEN

    Dierckx François

    Laureys Charles

    Janssens Maria

    35

    DE SHERPAS

    Deliën Julienne

    Aerts Maria

    Valckx Herman

    36

    MIKADO

    Thoilants Ivan

    Reynders Carine

    37

    PASMAAROEP

    Schoovaerts Stefan

    Buyckx Bertha

    38

    BRAVE JONGENS

    Welz Uwe

    De Peuter Jos

    39

    KONDOR

    Goossens Pieter

    Burmensky Igor

    40

    TOETERNITOE

    Vloebergs Jos

    Jacobs Lutgard

    Cauwenberghs Marc

    41

    IKMOEIMIJNI

    Van Dessel Peter

    Bauwens Danny

    De Wachter Jos

    De Wachter Martine

    42

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    Gerits Gino

    Bossaerts Bart

    Raeymakers Dirk

    Cavens Guy

    43

    DE RODE LANTAREN

    Vekemans Marcel

    Verbist Liliane



     


    Categorie:CK_INSCHRIJVINGEN
    28-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2017

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BALLEBOZEN Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Wouters Denise
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    27-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling1 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2016

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    DE AMATEURKES Venus Rudi Bossaerts Guido
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    CANNIKSKE De Wachter Carl Van Dessel Annik Smits David
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Merckx Nest Tempst Patrick
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    NOORDSE HOEK Henderyckx Herman De Keuster Vic



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    26-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd1 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2015

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Jos De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy Van Osselaer Inge
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha Van Hauwe Dirk
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    25-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 1 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 1 - 2014

    HOME






    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Goovaerts Francis Toelen Stef
    BRAVE JONGENS Welz Uwe De Peuter Jos
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré
    DE MAESEKENS Maes Jos Maes Kristel Spruyt Peter
    DE NOORDSE HOEK De Keuster Vic Henderyckx Herman
    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy
    DE PLATANEN Dresen Johan Panken Jef
    DE PRUTSERS Bossaerts Gie Merckx Nest
    HEMA Hendrickx Jan Mariën Mia
    IKMOEIMIJNI Van Dessel Peter Bauwens Danny De Wachter Martine
    KIPKAP Van Hool Marc Op de Becq Swa
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    MANNENMETBALLEN Venus Rudy Venus Sven
    PASMAAROEP Schoovaerts Stefan Buyckx Bertha
    THE DALTONS Garcia Louis Vervoort Eddy
    THE DAY AFTER Smits David De Wachter Carl



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD1
    23-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2017

    HOME





    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymaekers Dirk Cavens Guy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    NIVANDAAGDANMORGEN Schoovaerts Stefan Van den Brugghen Hugo Janssens Maria
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula Stabel Wim
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    22-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling2 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2016

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Minnen Freddy
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE LEEUWKES Vekemans Marcel Verbist Liliane
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman
    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GOED BEZIG Van Beeumen Franck De Pauw Karin Vancolen Willy
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Matthijssens Timothy
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    21-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd2 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2015

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Knight Frank
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE FOEFELAARS Du Jardin Gerard Hendrickx Hubert
    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Valckx Herman Henderyckx Alice
    DE STOCKSKES Stockman Steven Stockman Dora
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    THE DALTONS Garcia Louis Vervloet Eddy
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    20-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 2 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 2 - 2014

    HOME





    DE BALLEBOZEN Haegemans Hugo Verlinden Agnes Knight Frank
    DE BLEUKES Truyts Herman Van Oost Lynn
    DE BOSDUIVEN De Wachter Jos Leemans Nina Mariën Ludo
    DE KOMETEN Claes François Pylyser Carl
    DE KONDOR Goossens Pieter Burmensky Igor
    DE MARIANNEKES Cailliau Ann Kustermans Maria
    DE SHERPAS Deliën Julienne Aerts Maria Henderyckx Alice
    DE ZENUWPEZEN Dierckx François Laureys Charles Janssens Maria
    DE STOCKSKES Stockman Steven Stockman Dora
    DUBBEL L Vandenhoeck Leon Gielen Lisette
    STABELINOS Stabel Tuur Van de Peer Paula
    TEAM MIKADO Thoilants Ivan Reynders Carine
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard
    T MOETKUNNEN Peeters Walter Leemans Nicole Peeters Ilse



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD2
    18-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling3 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2017

    HOME





    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea Cailliau Chris
    DE GOEIE GOOIERS Van den Bulck Franck Van den Bulck Betty Boeckx Lea
    DE MOLTENIS Lambrecht Nicole Simons Jefke Melsen Rudy
    DE OLDTIMERS Kevelaerts Swa Verelst Denise
    DE PLANEETJES De Coninck Dirk Van Vlerken Inge
    DE WIMPIES Vercammen Wim Cornelis Mieke
    KRUK KRAK Matthijssens Eddy Heylen Rene
    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria
    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine
    PAROCHIE VAN MISERIE Van den Broeck Swa Verdonck Lutgarde
    'T GEVOGELTE Paris Victor Jan Frank



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    17-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling3 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2016

    HOME





    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE KLUNZEN Heylen Eddy Torfs Stefaan
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE SJASKES Goormans Jules Goormans Tom
    KOMETEN Deckers Lydia Pylyser Carl
    LAST MINUTE Somers Gerard Wuyts Maria
    LOSLOPEND WILD Lammineur Yolanda Chauvaux Jeannine
    SUS EN KLUS Moons Jef Van Herck Marc
    TOTAMHETKUNNE Knight Frank Leysen Ann



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    16-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen Afd3 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2015

    HOME





    DE BLEUKES Van Oost Lynn Truyts Herman
    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Bossaerts Bart Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE VOSKES Hofman André De Vos Lea
    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny
    GOED BEZIG De Pauw Karin Van Beeumen Frank
    LAST MINUTE Somers Gerard Van Mirlo Jules Wuyts Maria
    THE BEARS Verwerft Frans Gerits Francis
    TOETERNITOE Vloeberghs Jos Jacobs Lutgard Cauwenbergh Marc
    DE RODE LANTAREN Vekemans Emile Verbist Liliane



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    15-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegen afdeling 3 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PLOEGEN AFDELING 3 - 2014

    HOME





    DE BLIKKEN BLUTSERS Gerits Gino Bossaerts Bart Raeymakers Dirk Cavens Guy
    DE BOEMANNEN De Boe Jacques Maes Diane Speetjens Jan
    DE BOENKERS Swinkels Nadia Wouters Denise
    DE BOEZEMVRIENDINNEN Vermeulen Jeannine Gerits Maria
    DE BOULERS De Pauw Karin Verbeeck Rita Vancolen Willy
    DE DUVELTJES Van Hout Rita Vaes Thea
    DE MOLTENIS Van den Eynde Simone Lambrecht Nicole Simons Jefke
    DE WIPPERS Deckers Lydia Jacobs Anny
    EMBLEM GIANTS Grielen Roger De Wilde Ludo
    GOD-EN-KLEINPIERKE Goovaerts Jef Cauwenbergh Marc
    GRAND - CRU Tempst Patrick Lammineur Yolanda
    LAST MINUTE Somers Gerard Van Mirlo Jules Lippevelt Jozef
    THE BEARS Verwerft Frans Gerits Francis
    T SAS De Vries Lief Van Noten Kim Mariën Eddy



    Categorie:CK_PLOEGEN AFD3
    28-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT AFD1 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 AMATEURKES 15 8 1 6 134 45
    2 DE PLATANEN 15 7 2 6 80 42
    3 DE PLAKKERS 15 7 3 5 64 41
    4 NOORDSE HOEK 15 6 2 7 33 40
    5 HEMA 14 6 1 7 71 39
    6 DE GENIETERS 15 5 2 8 -9 38
    7 DE MAESEKENS 15 5 3 7 26 37
    8 BRAVE JONGENS 15 5 6 4 8 34
    9 DE PRUTSERS 14 4 2 8 68 34
    10 DE ZENUWPEZEN 15 4 4 7 17 34
    11 AGHERAPZA 15 2 3 10 -7 31
    12 IKMOEIMIJNI 15 2 6 7 -54 28
    13 KIPKAP 15 1 5 9 -75 27
    14 DE BALLEBOZEN 15 3 10 2 -104 26
    15 DE KONDOR 15 1 8 6 -118 24
    16 CANNIKSKE 15 1 9 5 -134 23


    12/09/2017


    Bijlagen:
    Klassement AFD1_2017.htm (13.2 KB)   
    SpelerstatistiekAFD1.htm (810.6 KB)   
    UitslagenAFD1_2017.htm (65 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1
    27-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement afd1 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 AMATEURKES 15 12 2 1 173 52
    2 HEMA 15 8 0 7 94 46
    3 DE PRUTSERS 14 9 1 4 101 45
    4 IKMOEIMIJNI 15 6 3 6 68 39
    5 DE PLATANEN 15 5 2 8 75 38
    6 DE PLAKKERS 15 5 3 7 43 37
    7 BRAVE JONGENS 14 5 4 5 29 34
    8 DE MAESEKENS 15 4 4 7 2 34
    9 DE BOENKERS 15 3 5 7 -47 31
    10 NOORDSE HOEK 14 2 4 8 -36 28
    11 AGHERAPZA 15 2 6 7 -56 28
    12 DE KONDOR 14 2 5 7 -67 27
    13 DE GENIETERS 15 2 7 6 -81 27
    14 DE ZENUWPEZEN 15 2 8 5 -56 26
    15 CANNIKSKE 15 1 7 7 -111 25
    16 KIPKAP 15 0 7 8 -131 23


    23/09/2016


    Bijlagen:
    KlassementAfd12016.htm (12.4 KB)   
    UitslagenAfd12016.htm (63.9 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1
    26-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2015 AFD 1

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl

    Ploeg

    W

    W+

    W-

    W=

    +/-

    Ptn

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    DE PRUTSERS

    15

    11

    2

    2

    106

    50

    2

    HEMA

    15

    8

    1

    6

    120

    45

    3

    MANNENMETBALLEN

    15

    6

    3

    6

    55

    39

    4

    DE PLAKKERS

    15

    5

    2

    8

    30

    38

    5

    BRAVE JONGENS

    15

    5

    4

    6

    48

    36

    6

    DE PLATANEN

    15

    5

    4

    6

    -22

    36

    7

    THE DAY AFTER

    15

    4

    2

    9

    14

    36

    8

    IKMOEIMIJNI

    15

    4

    4

    7

    8

    34

    9

    DE MAESEKENS

    15

    3

    3

    9

    -20

    33

    10

    DE GENIETERS

    15

    3

    5

    7

    -30

    31

    11

    PASMAAROEP

    15

    4

    8

    3

    -80

    30

    12

    TEAM MIKADO

    15

    3

    6

    6

    -51

    30

    13

    AGHERAPZA

    15

    2

    4

    9

    12

    30

    14

    DE NOORDSE HOEK

    15

    3

    7

    5

    -50

    29

    15

    KIPKAP

    15

    3

    7

    5

    -61

    29

    16

    DE ZENUWPEZEN

    15

    3

    10

    2

    -79

    26

    17

    KRUK KRAK

    0

    0

    0

    0

    0

    0

    9/09/2015



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1
    25-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2014 AFDELING 1

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 1

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 DE PRUTSERS 16 12 0 4 201 56
    2 BRAVE JONGENS 16 8 2 6 113 46
    3 HEMA 16 8 2 6 96 46
    4 DE PLAKKERS 16 7 4 5 20 42
    5 DE MAESEKENS 16 5 1 10 36 41
    6 THE DAY AFTER 16 5 1 10 16 41
    7 KIPKAP 16 5 3 8 -7 39
    8 DE PLATANEN 16 4 4 8 46 36
    9 AGHERAPZA 16 5 7 4 -48 35
    10 PASMAAROEP 16 4 5 7 -59 35
    11 DE NOORDSE HOEK 16 3 4 9 -2 34
    12 MANNENMETBALLEN 16 3 5 8 8 33
    13 IKMOEIMIJNI 16 3 5 8 -18 33
    14 KRUK KRAK 16 3 6 7 -52 32
    15 DE GENIETERS 16 2 6 8 -49 30
    16 THE DALTONS 16 0 11 5 -134 21
    17 DE FOEFELAARS 16 0 11 5 -167 21



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD1
    23-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT AFD2 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 2

    HOME

     


    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 STABELINOS 12 9 0 3 130 42
    2 SUS EN KLUS 12 6 0 6 84 36
    3 DE BLIKKEN BLUTSERS 12 4 0 8 76 32
    4 NIVANDAAGDANMORGEN 12 5 3 4 10 31
    5 DE KLUNZEN 12 2 2 8 7 26
    6 TMOETKUNNEN 12 2 3 7 -28 25
    7 DE LEEUWKES 12 3 6 3 -41 24
    8 DE FOEFELAARS 12 2 4 6 -11 24
    9 DE MARIANNEKES 12 2 4 6 -26 24
    10 DUBBEL L 12 2 4 6 -29 24
    11 TOETERNITOE 12 2 6 4 -60 22
    12 DE SHERPAS 12 1 5 6 -72 21
    13 THE DALTONS 12 0 3 9 -40 21

    12/09/2017


    Bijlagen:
    KlassementAFD2_2017.htm (13.6 KB)   
    SpelerstatistiekAFD2.htm (521.8 KB)   
    UitslagenAFD2_2017.htm (46.5 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD2
    22-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement afd2 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 2

    HOME

     


    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 DE VOSKES 12 7 2 3 79 36
    2 DE BALLEBOZEN 12 6 1 5 35 35
    3 GOED BEZIG 12 6 2 4 56 34
    4 DE LEEUWKES 12 5 3 4 18 31
    5 KRUK KRAK 12 5 3 4 17 31
    6 THE DALTONS 12 5 5 2 1 29
    7 DUBBEL L 12 4 3 5 22 29
    8 DE SHERPAS 12 3 5 4 -29 25
    9 TMOETKUNNEN 12 2 3 7 -50 25
    10 STABELINOS 12 3 6 3 -8 24
    11 DE MARIANNEKES 12 2 5 5 3 23
    12 DE FOEFELAARS 12 2 5 5 -20 23
    13 TOETERNITOE 12 0 7 5 -124 17

    5/09/2016


    Bijlagen:
    KlassementAfd22016.htm (14.9 KB)   
    UitslagenAfd22016.htm (46.2 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD2
    21-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2015 AFD 2

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 2

    HOME

     


    Kl

    Ploeg

    W

    W+

    W-

    W=

    +/-

    Ptn

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    DE BOENKERS

    11

    8

    0

    3

    122

    38

    2

    GRAND-CRU

    11

    5

    0

    6

    94

    32

    3

    DE KONDOR

    11

    5

    3

    3

    27

    29

    4

    DE BALLEBOZEN

    11

    4

    2

    5

    60

    28

    5

    STABELINOS

    11

    4

    3

    4

    -24

    27

    6

    DUBBEL L

    11

    3

    2

    6

    24

    26

    7

    DE MARIANNEKES

    11

    3

    4

    4

    -12

    24

    8

    THE DALTONS

    11

    3

    4

    4

    -39

    24

    9

    DE FOEFELAARS

    11

    3

    6

    2

    -41

    22

    10

    TMOETKUNNEN

    11

    2

    5

    4

    -55

    21

    11

    DE SHERPAS

    11

    1

    5

    5

    -79

    19

    12

    DE KOMETEN

    11

    0

    7

    4

    -77

    15

    13

    DE STOCKSKES

    0

    0

    0

    0

    0

    0

    9/09/2015



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD2
    20-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2014 AFDELING 2

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 2

    HOME

     


    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 TEAM MIKADO 13 6 1 6 89 37
    2 DE ZENUWPEZEN 13 6 1 6 37 37
    3 DE KOMETEN 13 5 2 6 71 34
    4 DE BALLEBOZEN 13 5 3 5 17 33
    5 DUBBEL L 13 4 1 8 62 33
    6 TMOETKUNNEN 13 4 2 7 2 32
    7 STABELINOS 13 3 3 7 31 29
    8 DE BOSDUIVEN 13 3 3 7 -13 29
    9 DE KONDOR 13 3 4 6 -22 28
    10 DE MARIANNEKES 13 3 4 6 -22 28
    11 DE STOCKSKES 13 3 5 5 -17 27
    12 DE SHERPAS 13 2 5 6 -33 25
    13 TOETERNITOE 13 0 5 8 -88 21
    14 DE BLEUKES 13 0 8 5 -114 18



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD2
    18-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT AFD3 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 3

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 KRUK KRAK 10 8 0 2 128 36
    2 ´T GEVOGELTE 10 8 1 1 118 35
    3 DE OLDTIMERS 10 7 1 2 102 33
    4 LOSLOPEND WILD 10 2 2 6 -6 22
    5 DE PLANEETJES 10 2 4 4 -26 20
    6 DE GOEIE GOOIERS 10 2 4 4 -61 20
    7 DE MOLTENIS 10 1 4 5 -70 18
    8 DE BOEMANNEN 10 1 5 4 -49 17
    9 DE DUVELTJES 10 0 3 7 -33 17
    10 LAST MINUTE 10 0 3 7 -74 17
    11 PAROCHIE VAN MISERIE 10 0 4 6 -29 16
    12 DE BOEZEMVRIENDINNEN 0 0 0 0 0 0
    13 DE WIMPIES 0 0 0 0 0 0

    9/09/2017


    Bijlagen:
    KlassementAFD3_2017.htm (12.8 KB)   
    SpelerstatistiekAFD3.htm (617.7 KB)   
    UitslagenAFD3_2017.htm (49.9 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD3
    17-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement afd3 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 3

    HOME




    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 DE KLUNZEN 9 6 1 2 89 29
    2 DE BLIKKEN BLUTSERS 9 6 1 2 59 29
    3 TOTAMHETKUNNE 9 6 2 1 62 28
    4 SUS EN KLUS 9 4 2 3 55 24
    5 DE BOEZEMVRIENDINNEN 9 3 5 1 -49 19
    6 DE DUVELTJES 9 2 4 3 -31 18
    7 DE BLEUKES 8 2 3 3 -34 17
    8 LAST MINUTE 7 3 4 0 -26 16
    9 DE BOEMANNEN 9 1 7 1 -87 13
    10 LOSLOPEND WILD 8 0 4 4 -38 12
    11 DE SJASKES 0 0 0 0 0 0
    12 KOMETEN 0 0 0 0 0 0
    13 DE MOLTENIS 0 0 0 0 0 0

    16/09/2016


    Bijlagen:
    KlassementAfd32016.htm (13.1 KB)   
    UitslagenAfd32016.htm (49.9 KB)   


    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD3
    16-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2015 AFD 3

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 3

    HOME




    Kl

    Ploeg

    W

    W+

    W-

    W=

    +/-

    Ptn

     

     

     

     

     

     

     

     

    1

    GOED BEZIG

    10

    9

    0

    1

    175

    38

    2

    DE VOSKES

    10

    7

    0

    3

    125

    34

    3

    DE RODE LANTAREN

    9

    6

    2

    1

    47

    28

    4

    TOETERNITOE

    10

    3

    2

    5

    7

    24

    5

    DE BLIKKEN BLUTSERS

    9

    3

    2

    4

    -4

    22

    6

    THE BEARS

    9

    2

    4

    3

    -39

    18

    7

    DE DUVELTJES

    10

    0

    3

    7

    -57

    17

    8

    DE BOEMANNEN

    10

    0

    4

    6

    -32

    16

    9

    DE MOLTENIS

    9

    1

    5

    3

    -78

    15

    10

    LAST MINUTE

    8

    1

    4

    3

    -75

    14

    11

    DE BLEUKES

    10

    0

    6

    4

    -69

    14

    12

    DE WIPPERS

    0

    0

    0

    0

    0

    0

    13

    DE BOEZEMVRIENDINNEN

    0

    0

    0

    0

    0

    0

    11/09/2015



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD3
    15-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLASSEMENT 2014 AFDELING 3

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KLASSEMENT + uitslagen AFDELING 3

    HOME





    Kl Ploeg W W+ W- W= +/- Ptn
    1 DE BOENKERS 10 6 0 4 141 32
    2 GRAND-CRU 10 6 0 4 119 32
    3 DE BOULERS 9 5 0 4 59 28
    4 LAST MINUTE 10 5 4 1 -16 26
    5 DE BLIKKEN BLUTSERS 10 2 2 6 4 22
    6 THE BEARS 10 1 1 8 -12 21
    7 DE WIPPERS 10 2 6 2 -73 18
    8 DE DUVELTJES 10 1 4 5 -53 18
    9 DE MOLTENIS 10 1 4 5 -57 18
    10 DE BOEZEMVRIENDINNEN 9 1 3 5 -37 17
    11 DE BOEMANNEN 10 0 6 4 -75 14
    12 EMBLEM GIANTS 0 0 0 0 0 0
    13 T SAS 0 0 0 0 0 0
    14 GOD-EN- KLEINPIERKE 0 0 0 0 0 0



    Categorie:CK_KLASSEMENT AFD3
    13-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barrage wedstrijden 2017
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BARRAGE WEDSTRIJDEN 2017

    HOME







    14A1 DE BALLEBOZEN

     

    DE BALLEBOZEN
    3A2 DE BLIKKEN BLUTSERS
    ***************************
    11A2 TOETERNITOE

     

    DE OLDTIMERS
    3A3 DE OLDTIMERS
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn






















    Categorie:CK_BARRAGE WEDSTRIJDEN
    12-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barrage wedstrijden 2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BARRAGE WEDSTRIJDEN 2016

    HOME







    14A1 DE ZENUWPEZEN

     

    DE ZENUWPEZEN
    3A2 GOED BEZIG
    ***************************
    10A2 DE MARIANNEKES

     

    DE MARIANNEKES
    3A3 TOTAMHETKUNNE
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn






















    Categorie:CK_BARRAGE WEDSTRIJDEN
    11-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barrage wedstrijden 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BARRAGE WEDSTRIJDEN 2015

    HOME







    14A1 DE NOORDSE HOEK

     

    DE NOORDSE HOEK
    3A2 DE KONDOR 13/2    13/5
    ***************************
    10A2 TMOETKUNNEN

     

    TMOETKUNNEN
    3A3 DE RODE LANTAREN 13/5    13/2
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn






















    Categorie:CK_BARRAGE WEDSTRIJDEN
    10-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barrage wedstrijden 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BARRAGE WEDSTRIJDEN 2014

    HOME







    15A1 DE GENIETERS

    ma 15/09/2014 om 19.00 op Ter 3

    DE GENIETERS
    3A2 DE KOMETEN 9/13     13/7     13/10
    ***************************
    12A2 DE SHERPAS

     

    DE SHERPAS
    3A3 DE BOULERS FF
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn






















    Categorie:CK_BARRAGE WEDSTRIJDEN
    07-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Super-cup 2016/17

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    SUPER - CUP 2016/17

    HOME





    1/4 FINALES

    1/2 FINALES

    FINALE

    WINNAAR

    1a1

    AMATEURKES

     

    AMATEURKES

    1a2

    DE PLAKKERS 13-10 / 13-6
    AMATEURKES

    3a1

    DE PLATANEN 13-7 / 7-13 / 13-9

     

    DE PLATANEN

    1b

    IKMOEIMIJNI 13-8 / 8-13 / 13-9
    AMATEURKES

    2b

    DE MAESEKENS 13-7 / 13-8

     

    HEMA

    2a1

    HEMA 1-13 / 13-10 / 13-10

     

    HEMA

    2a2

    DE BALLEBOZEN 13-3 / 13-6

     

    DE BALLEBOZEN

    sc15

    BRAVE JONGENS 6-13 / 13-9 / 13-6

    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn

    Een speler die met 2 ploegen in aanmerking komt voor de Supercup, speelt met zijn ploeg uit de competitie.


    Categorie:SUPER-CUP
    06-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Supercup 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    SUPER - CUP 2015

    HOME





    1/4 FINALES

    1/2 FINALES

    FINALE

    WINNAAR

    1a1

    HEMA

    di 15/09/2015 om 19.00 op Ter 3

    HEMA

    1a2

    DE MAESEKENS 7/13   13/9   13/7

    di 15/09/2015 om 21.00 op Ter 1

    MANNENMETBALLEN

    3a1

    DE PLATANEN 13/4   13/8

    di 15/09/2015 om 19.00 op Ter 1

    MANNENMETBALLEN

    1b

    MANNENMETBALLEN 13/6   13/0

    do 17/09/2015 om 19.00 op Ter 2

    BRAVE JONGENS

    2b

    DE PLAKKERS 13/12   13/3

    ma 14/09/2015 om 19.00 op Ter 5

    BRAVE JONGENS

    2a1

    BRAVE JONGENS 13/3   13/2

    di 15/09/2015 om 19.00 op Ter 2

    BRAVE JONGENS

    2a2

    DE GENIETERS 13/7   0/13   13/10

    ma 14/09/2014 om 19.00 op Ter 1

    DE PRUTSERS

    sc13

    DE PRUTSERS 13/11   13/3
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn

    een speler die met 2 ploegen in aanmerking komt voor de Supercup, speelt met zijn ploeg uit de competitie.


    Categorie:SUPER-CUP
    05-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Super-Cup 2014

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    SUPER - CUP

    HOME





    1/4 FINALES

    1/2 FINALES

    FINALE

    WINNAAR

    1a1

    DE BRAVE JONGENS

    di 16/09/2014 om 19.00 op Ter 3

    DE BRAVE JONGENS

    1a2

    MIKADO 13/8    13/8

    wo 17/09/2014 om 19.00 op Ter 1

    JUST

    3a1

    DE PLAKKERS 13/9     13/5

    ma 15/09/2014 om 20.00 op Ter 2

    JUST

    1b

    JUST 13/12     13/10

    di 23/09/2014 om 19.30 op Ter 2

    DE PRUTSERS

    2b

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP 13/7     13/11

    di 16/09/2014 om 19.00 op Ter 1

    HEIDE(NS)GENOOTSCHAP

    2a1

    THE DAY AFTER 13/5     13/7

    wo 17/09/2014 om 19.00 op Ter 3

    DE PRUTSERS

    2a2

    DE ZENUWPEZEN 13/9     13/12

    di 16/09/2014 om 19.00 op Ter 2

    DE PRUTSERS

    sc13

    DE PRUTSERS 13/9     13/7
    naar 2 gewonnen spelen van 13 ptn




    Categorie:SUPER-CUP
    28-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEKER 2017

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2017

    HOME




    PETANQUEBEKER 2017

    De bedoeling is om zoveel mogelijk
    van onze petanquers te betrekken bij de beker.
    Een ploeg kan bestaan uit spelers van verschillende afdelingen.
    Om de sterkte van een ploeg te bepalen gaan we als volgt te werk:
         Een speler uit afdeling 1 = 3 ptn
         Een speler uit afdeling 2 = 2 ptn
         Een speler uit afdeling 3 = 1 pt
    Vbn:
         Ploeg A : 2 spelers uit afd1 = 6 ptn
         Ploeg B : 1 speler uit afd1 + 1 speler uit afd2 = 5 ptn
         Ploeg C : 1 speler uit afd2 + 2 spelers uit afd3 = 3 ptn
    Ploegen tot 2 ptn spelen een voorronde ( pre-kwalificatietabel.
    De winnaar(s) van de pre-kwalificatie komen in de kwalificatietabel terecht samen met de ploegen tot 4 ptn.
    De winnaar(s) van de kwalificatieronde gaan door naar de hoofdtabel met de ploegen tot 6 ptn.
    Alle wedstrijden worden gespeeld naar 2 GEWONNEN SPELEN van 13 PUNTEN.
    De tabellen worden opgemaakt bij loting.
    Het al dan niet spelen van voorrondes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen.
    Start pre - kwalificatieronde : 15/juni (1 )
    Start kwalificatieronde : 15/juli ( 2 )
    Start hoofdtabel : 15/augustus ( 3 )
    Inschrijven kan tot en met 28  mei.

    Deelnemers

    Ploeg

    Ptn

    Speler 1

    Speler 2

    Speler3

    1

    DE PLAKKERS

    6

    De Meyer Jef De Groote Eddy

    2

    KRUK KRAK

    2

    Matthijssens Eddy Heylen Rene

    3

    SNEL EN VINNIG

    4

    Peeters Walter De Wachter Jos

    4

    JUST

    6

    Venus Rudi Hendrickx Jan

    5

    SCHILDPAD

    4

    Van den Brugghen Hugo Janssen Maria

    6

    SMEDJES

    4

    Van Uytsel Desiré

    Lammineur Yolanda

    7

    DE PLATANEN

    6

    Dresen Johan Panken Jef

    8

    TEUTEBOLLEN

    6

    Bossaerts Gie

    Van Rompaey Patrick

    1/4 FINALE

    1/2 FINALE

    FINALE

    WINNAARS

    .

    te spelen vóór

    1 augustus .

    JUST

    . . DE PLATANEN
    . KRUK KRAK . DE PLATANEN .........
    . KRUK KRAK . DE PLAKKERS
    .

    SCHILDPAD

    . ......
    . . KRUK KRAK
    . SNEL EN VINNIG .

     

    TEUTEBOLLEN

    .

    SMEDJES

    .

    TEUTEBOLLEN

    .

    SMEDJES

    .
    . .

    Naar 2 gewonnen spellen van 13 ptn
     




    Categorie:BEKER
    27-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker 2016

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2016

    HOME




    PETANQUEBEKER 2016 ( Nieuwe formule )

    De bedoeling is om zoveel mogelijk
    van onze petanquers te betrekken bij de beker.
    Een ploeg kan bestaan uit spelers van verschillende afdelingen.
    Om de sterkte van een ploeg te bepalen gaan we als volgt te werk:
         Een speler uit afdeling 1 = 3 ptn
         Een speler uit afdeling 2 = 2 ptn
         Een speler uit afdeling 3 = 1 pt
    Vbn:
         Ploeg A : 2 spelers uit afd1 = 6 ptn
         Ploeg B : 1 speler uit afd1 + 1 speler uit afd2 = 5 ptn
         Ploeg C : 1 speler uit afd2 + 2 spelers uit afd3 = 3 ptn
    Ploegen tot 2 ptn spelen een voorronde ( pre-kwalificatietabel.
    De winnaar(s) van de pre-kwalificatie komen in de kwalificatietabel terecht samen met de ploegen tot 4 ptn.
    De winnaar(s) van de kwalificatieronde gaan door naar de hoofdtabel met de ploegen tot 6 ptn.
    Alle wedstrijden worden gespeeld naar 2 GEWONNEN SPELEN van 13 PUNTEN.
    De tabellen worden opgemaakt bij loting.
    Het al dan niet spelen van voorrondes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen.
    Start pre - kwalificatieronde : 1/juni ( 1 )
    Start kwalificatieronde : 15/juni ( 2 )
    Start hoofdtabel : 1/juli ( 3 )
    Inschrijven kan tot en met 22 mei.

       
    Deelnemers

    Ploeg Ptn Speler 1 Speler 2 Ronde

    1

    TMOETKUNNEN

    4

    Peeters Walter Peeters Ilse

    2

    2

    DE BLEUKES

    2

    Truyts Herman Van Oost Lynn

    1

    3

    DE PLAKKERS

    6

    De Meyer Jef De Groote Eddy

    3

    4

    DE GENIETERS

    6

    De Belder Dirk Van Uytsel Desiré

    3

    5

    DE PLATANEN

    6

    Dresen Johan Panken Jef

    3

    6

     DE AGNUSKES

    6

    De Wachter Carl

     Bauwens Danny

    3

    7

     DE KAJOKES

    3

     Cailliau Ann

     Cailliau Chris

    2

    8

     JUST

    6

     Venus Rudi

     Hendrickx Jan

    3

    9

    WWW-BE

    6

     Bossaerts Guy

     Mariën Mia

    3

    10

     DE MAMBAS

    6

     Schoovaerts Stefan

     Welz Uwe

    3

    11

     DE BOEMANNEN

    2

     De Boe Jacques

     Speetjens Jan

    1

    12

    DE LEEUWKES

    4

    Vekemans Marcel Verbist Liliane

    2

    1/4 FINALE

    1/2 FINALE

    FINALE

    WINNAARS

    te spelen vóór

    .

    te spelen vóór

    1 juli . GENIETERS

    15 juni

    . . MAMBAS
    . . MAMBAS
    . . MAMBAS
    BLEUKES . .

    PLAKKERS

    . BLEUKES .

     

    PLAKKERS

    BOEMANNEN . KAJOKES .

    WWW-BE

    . KAJOKES . JUST
    . . KAJOKES
    . TMOETKUNNEN .

    PLATANEN

    . LEEUWKES .

    PLATANEN

    . LEEUWKES . JUST
    . . AGNUSKES
    . . JUST
    . .

    JUST

    . .

    Naar 2 gewonnen spellen van 13 ptn
     




    Categorie:BEKER
    26-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEKER 2015

    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    PETANQUEBEKER 2015

    HOME




    PETANQUEBEKER 2015

         Deelnemers

    Ploeg Speler 1 Speler 2 Speler 3 niet op Reeks

    1

    DE PLAKKERS De Meyer Jef De Groote Eddy

    maa

    B

    2

    JUST Hendrickx Jan Venus Rudi

     

    A

    3

    AGHERAPZA Van Rompaey Patrick Toelen Stef

    maa

    B

    4

    THE LOSERS Swinkels Nadia Tempst Patrick

    A

    5

    GENIETERS De Belder Dirk Van Uytsel Desiré

    A

    6

    NOORDSE BOCHT

    De Keuster Vic Peeters Walter

    B

    7

    PINEUTEN

    Bossaerts Gie

    Van Hauwe Dirk

    maa

    B

    8

    HOPELOZE GEVALLEN

    Truyts Herman

    Van Oost Lynn

    Mariën Ludo

    din

    A


    Uitslagen reeks A

    1

    JUST

    -

    HOPELOZE GEVALLEN

    11

    /

    7

    2

    GENIETERS

    -

    THE LOZERS

    2

    /

    11

    3

    HOPELOZE GEVALLEN

    -

    THE LOZERS

    5

    /

    11

    4

    JUST

    -

    GENIETERS

    10

    /

    11

    5

    THE LOZERS

    -

    JUST

    11

    /

    1

    6

    HOPELOZE GEVALLEN

    -

    GENIETERS

    11

    /

    8


    Uitslagen reeks B

    1

    NOORDSE BOCHT

    -

    PINEUTEN

    6

    /

    11

    2

    AGHERAPZA

    -

    DE PLAKKERS

    3

    /

    11

    3

    PINEUTEN

    -

    DE PLAKKERS

    4

    /

    11

    4

    NOORDSE BOCHT

    -

    AGHERAPZA

    11

    /

    7

    5

    DE PLAKKERS

    -

    NOORDSE BOCHT

    8

    /

    11

    6

    PINEUTEN

    -

    AGHERAPZA

    11

    /

    8


    Klassement reeks A

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    THE LOZERS

    3

    +25

    3

    2

    JUST

    3

    -7

    1

    3

    HOPELOZE GEVALLEN

    3

    -7

    1

    4

    GENIETERS

    3

    -11

    1


    Klassement reeks B

    Kl

    Ploeg

    Wed

    +/-

    Ptn

    1

    DE PLAKKERS

    3

    +12

    2

    2

    NOORDSE BOCHT

    3

    +2

    2

    3

    PINEUTEN

    3

    +1

    2

    4

    AGHERAPZA

    3

    -15

    0


    Finales
    1/2 Finale  Finale Winnaar
    A1 THE LOZERS
    THE LOZERS
    B2 NOORDSE BOCHT 15 - 5
    THE LOZERS
    15 - 10
    A2 JUST JUST