Foto
Winnaar eerste periode:
Danny Roos - Michelbeke
Foto
Welkom bij het tiende seizoen van 'onze pronostiek'. 
Veel succes aan de 160 leden en een speciale welkom
aan onze nieuwe leden. Mits geen afgelastingen
zal er dit seizoen geen pronostiek zijn
in de weekends van 23 en 30 december
en 3 maart. Op zondag 14 maart komt er
een einde aan ons tiende pronostiekseizoen.
Net voor de start van dit seizoen kregen 
we er ook dit jaar mee te maken. 
Nico Bauwens, vorig seizoen lidnummer 50, 
is plots overleden.
Foto
Hij zou op 29 augustus 46 jaar geworden zijn.
Heel veel sterkte aan familie en vrienden van Nico !

Nog even terug naar het pronostiekseizoen 2017-2018:
Koen De Loof uit Oudenaarde werd met 182 punten onze 
pronostiekkampioen 2017-2018. Koen was dat ook al
in het seizoen 2010-2011. Benjamin Vekeman
uit Brakel en Antoine Walraed uit Moortsele delen samen
de tweede plaats met 173 punten. De drie periodewinnaars
waren Franjo Roman uit Maarkedal, Danny Roos uit Michelbeke 
en Frederik Bouten uit Langemark. Het seizoensrecord staat op 
naam van Frederik Bouten uit Langemark die op speeldag 26
alle twaalf prognoses juist had. 

Onze pronostiek onder toeziend oog
van Patrick De Poortere.
Patrick zorgt voor het mailen, invullen,
verbeteren en de rangschikking.
Foto
Wim Vermeer zorgt voor de wekelijkse samenstelling.
Foto
Foto
Winnaar seizoen 2017-2018:
Koen De Loof - Oudenaarde
Foto
Winnaar seizoen 2016-2017 :
Luc De Bleeker - Kluisbergen
Foto
Winnaar seizoen 2015-2016 :
Benjamin Vekeman - Brakel
Foto
Winnaar seizoen 2014-2015 :
Franky Devrieze - Asper
Foto
Winnaar seizoen 2013-2014 :
Luc Vekeman - Zwalm
Foto

Winnaar seizoen 2012-2013 : 
Wim De Bleeker - Oudenaarde

Foto

Winnaar seizoen 2011-2012 : 
Matthias Lecluyse - Deinze

Foto
Winnaar seizoen 2010-2011 :
Koen De Loof - Kruishoutem
Foto
Winnaars seizoen 2009-2010 :
Erwin Merchiers - Brakel en Benji Vekeman - Brakel
Foto
Foto
Foto
Winnaar seizoen 2008-2009 :
Marc Truyen - Zwalm
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 16 : LIJST 7 en 8
  • PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 3
  • PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 4
    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
    Hoofdpunten blog wimvermeer
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Uitslagen 1/8ste finales Croky Cup - Loting 1/4de finales Croky Cup
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
    ONZE PRONOSTIEK
    Dit is 'ONZE PRONOSTIEK', de pronostiek van www.bloggen.be/wimvermeer
    VEEL SUCCES AAN AL ONZE LEDEN !
    09-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'

    Welkom bij " Onze Pronostiek "


    De Rycke & zonen

    Legen Heirweg 20

    9890 Gavere     09/384.23.64

    NV Tuinmachines Lasseel Eddy

                                    Legen Heirweg 61

    9890 Asper (industriezone)

    09/384.74.16    Eddy.lasseel@skynet.be 


               

    De pronostiek van www.bloggen.be/wimvermeer

    Welkom bij het tiende seizoen van 'mijn pronostiek'. 
    Mits geen afgelastingen is er dit voetbalseizoen geen pronostiek in de weekends van 
    23 en 30 december 2018 en 3 maart 2019. Op zondag 14 april 2019 eindigt ons tiende seizoen.

    Onze pronostiek wordt samengesteld met nationaal en provinciaal voetbal. Meestal zijn 
     de eerste vier wedstrijden duels uit eerste klasse a en b. Dan volgen duels uit de  
    eerste amateurklasse, tweede amateurklasse a en derde amateurklasse a.  
    De laatste vier wedstrijden zijn telkens duels uit het provinciaal voetbal in   
    Oost-Vlaanderen. Bijna altijd met één wedstrijd uit eerste provinciale, één uit  
    tweede provinciale b, één uit derde provinciale c en één uit vierde provinciale b of c.   
    De reservewedstrijden kunnen uit alle reeksen komen zelfs uit het provinciaal  
    voetbal van West-Vlaanderen.

    Patrick en Wim



    WEEK 15 - 8 en 9 december

      .

    Moeskroen - Zulte Waregem

    X

    Oostende - Lokeren

    1

    Sint-Truiden - Standard

    X

    Lommel - Union

      2   

    Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen

    2

    RC Gent - Ronse

    1

    Olsa Brakel - Mandel United

    2

    Melsele - Wervik

       X   

    KVV Ardennen - Zele

    2

    Geraardsbergen - Denderhoutem

    2

    Michelbeke - Velzeke

     X 

    Mater - Eine B

    2

    Reserve :

        

    Otegem - Moen

    1

    Avelgem - Oostrozebeke
    1

    LIDNUMMER

     



    WEEK 16 - 15 en 16 december

      .

    KV Kortrijk - Club Brugge


    Eupen - Moeskroen


    Cercle Brugge - Anderlecht


    Union - Beerschot-Wilrijk

         

    Oudenaarde - Geel


    Harelbeke - Ronse


    Olsa Brakel - Wijgmaal


    Zwevezele - Merelbeke

          

    Jong Zulte - Lochristi


    Kluisbergen Sportief - Meldert


    Eine - Bevere

      

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem


    Reserve :

        

    Wielsbeke - RC Waregem


    Anzegem - Otegem

    LIDNUMMER

     


    De pronostiek in het weekend van 15 en 16 december is de laatste pronostiek
    voor dit jaar. Na de winterstop en de feestdagen zal speelweek 17 in het weekend van
    5 en 6 januari afgewerkt worden.



    WIJ ONTHOUDEN OOK IN DIT SEIZOEN :

    * Pronostiek steeds doorsturen voor zaterdagmiddag 12 uur.

    Pronostiek niet doorsturen = geen punten
    5 keer niet doorgestuurd = nieuw lid.

    * Vermeld steeds jullie lidnummer .... lidnummer vergeten ....
    klik rechts bovenaan op ledenlijst.

    * Op zondagavond kennen we steeds de weekwinnaars.

    Nog vragen mail ons gerust :

    pronostiekvoetbal@telenet.be of wimvermeer40@gmail.com

    Veel succes !

            


    08-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reglement
    REGLEMENT :

    De pronostiek wordt wekelijks per mail naar alle leden verstuurd en leden mailen ons terug voor zaterdagmiddag 12 uur.
    Gelieve dit uur te respecteren a.u.b. !
    Elk lid heeft een lidnummer en gelieve telkens dat nummer te vermelden bij het doorsturen van de pronostiek.

    Er wordt slechts 1 lid per e-mailadres en gezin toegelaten, elk lid heeft dus een eigen e-mailadres !

    De pronostiek is volledig gratis doch gelieve hem wekelijks door te sturen.
    Wanneer dit niet gebeurt zal de pronostiek dus ook niet ingevuld worden met als gevolg dat er geen punten bijkomen 
    tellende voor het eindklassement. Indien je 5 keer de pronostiek niet ingevuld hebt word je geschrapt van de lendenlijst
    en zal je plaats door één van de reservekandidaten ingenomen worden.

    Wanneer er een afgelasting is zal de eerste reservewedstrijd dan meetellen, bij een tweede afgelasting de 
    tweede reservewedstrijd. Wanneer er meer dan 6 afgelastingen zijn gaat de pronostiek niet door.

    Bij de periodestand zorgen wij voor een periodegeschenk.
    Wanneer iemand winnaar is van de eerste periode en wint men ook de daarop volgende periode zal het geschenk
    naar de tweede geklasseerde gaan. Dit om zoveel mogelijk leden een kans op een prijsje te bieden.


    Via de site wordt een algemeen- en periodeklassement bijgehouden.
    Pronostieken enkel mailen aan pronostiekvoetbal@telenet.be

    VEEL SUCCES !

    Wim en Patrick.


    12-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           

    LIJST 2 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           



    11-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           

    LIJST 4 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           



    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           

    LIJST 6 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           



    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 16 : LIJST 7 en 8
    LIJST 7 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           

    LIJST 8 :

    Speeldag 16 : 15 en 16 dec

    141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160

    Kortrijk - Cl Brugge

                                           

    Eupen - Moeskroen

                                           

    Cercle - Anderlecht

                                           

    Union - Beerschot-W

                                           

    Oudenaarde - Geel

                                           

    Harelbeke - Ronse

                                           

    Olsa Brakel - Wijgmaal

                                           

    Zwevezele - Merelbeke

                                           

    J Zulte - Lochristi

                                           

    Kluisb Sp - Meldert

                                           

    Eine - Bevere

                                           

    Ronse - Huise-Ouweg

                                           

     Reserve :

                                           

    Wielsbeke - R Waregem

                                           

    Anzegem - Otegem

                                           

     Aantal juist

                                           



    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 1
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 75 Elias Wangermez - Brakel 9
    2 86 Luc Dekens - Oudenaarde 9
    3 90 Jonathan Forè - Eeklo 9
    4 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 9
    5 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 9
    6 5 Luc Van Damme - Zingem 8
    7 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 8
    8 54 Clement Heyse - Oudenaarde 8
    9 55 Jelle Seys - Wervik 8
    10 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 8
    11 98 Frans Ornelis - Waregem 8
    12 138 Frederik Bouten - Langemark 8
    13 144 Luc Loquet - Kluisbergen 8
    14 147 Gino Baert - Hansdonk 8
    15 10 Marc Lycke - Oostkamp 7
    16 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 7
    17 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 7
    18 26 Benjamin Vekeman - Brakel 7
    19 27 Peter Bruyneel - Horebeke 7
    20 43 Luc Vandriessche - Heurne 7
    21 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 7
    22 48 Guy Schietecatte - Volkegem 7
    23 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 7
    24 65 Koen de Loof - Oudenaarde 7
    25 70 Joris Holvoet - Kruishoutem 7
    26 79 Emiel De Wreede - Beveren 7
    27 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 7
    28 91 Erwin Merchiers - Elst 7
    29 94 Luc Vekeman - Zwalm 7
    30 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 7
    31 114 Gentil Dossche - Dendermonde 7
    32 125 Kurt Dhont - Asper 7
    33 135 Wim Van Bellingen - Gavere 7
    34 148 Philippe Vandenhende - Nazareth 7
    35 152 Luc Coppens Erpe-Mere 7
    36 159 Ronny Crombez - Zwalm 7
    37 7 Jan t'Kindt - Eine 6
    38 9 Benny Van Strijthem - Brakel 6
    39 12 Luc De Bleeker - Kluisbergen 6
    40 14 Peter Motte - Oudenaarde 6

    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 2
    41 16 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 6
    42 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 6
    43 23 Sven De Smet - Zottegem 6
    44 31 Stefan Dubus - Ronse 6
    45 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 6
    46 40 Andy de Langhe - Brakel 6
    47 56 Eric De Leurere - Wortegem 6
    48 57 Philippe Laemont - Zomergem 6
    49 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 6
    50 63 Franky Devriese - Asper 6
    51 66 Adrien Putman - Oudenaarde 6
    52 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 6
    53 72 Antoine Walraed - Moortsele 6
    54 73 Redgy Taildeman - Zottegem 6
    55 76 Johan Herman - Oudenaarde 6
    56 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 6
    57 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 6
    58 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 6
    59 87 Yves Pyck - Aalst 6
    60 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 6
    61 99 Andy Van Hecke - Zwalm 6
    62 105 Franjo Roman - Maarkedal 6
    63 106 Pieter De Coker - Nazareth 6
    64 110 Peter Lodens - Oudenaarde 6
    65 118 Michel Wangermez - Brakel 6
    66 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 6
    67 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 6
    68 137 Erik Laurier - Ronse 6
    69 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 6
    70 145 Nico De Vos - Brakel 6
    71 150 Marc Claeys - Zomergem 6
    72 154 Tom Limpens - Oudenhove 6
    73 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 5
    74 4 Stefaan Devisscher - Gavere 5
    75 11 Wouter Beulque - Deerlijk 5
    76 13 Willy Persoons - Kluisbergen 5
    77 15 Luc Piens - Dikkelvenne 5
    78 29 Nico Beyens - Gent 5
    79 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 5
    80 36 Luc Maes - Nazareth 5

    06-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 3
    81 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 5
    82 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 5
    83 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 5
    84 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 5
    85 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 5
    86 62 Geert Roos - Ronse 5
    87 82 Joeri Devreese - Landegem 5
    88 89 Marc Truyen - Zwalm 5
    89 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 5
    90 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 5
    91 107 Gunther Martens - Merelbeke 5
    92 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 5
    93 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 5
    94 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 5
    95 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 5
    96 126 Gio Martens - Ename 5
    97 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 5
    98 133 Bramme Forment - Kluisbergen 5
    99 134 Johan Dhaene - Evergem 5
    100 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 5
    101 141 Ulrich Maheur - Zulte 5
    102 142 Humphrey Bauters - Berchem 5
    103 151 Jacques Cans - Landen 5
    104 153 Arthur Van Loo - Evergem 5
    105 156 Gino Goossens - Steenhuize 5
    106 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 5
    107 1 Remi Eeckhout - Horebeke 4
    108 6 Johan Verleye - Waregem 4
    109 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 4
    110 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 4
    111 30 Michel Roman - Kluisbergen 4
    112 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 4
    113 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 4
    114 41 Luc Declercq - Kluisbergen 4
    115 42 Gino Viaene - Oudenaarde 4
    116 46 Yves Mejor - Oudenaarde 4
    117 50 William Vermeulen - Oudenaarde 4
    118 51 Jan De Wulf - Drongen 4
    119 52 Joël Martens - Gavere 4
    120 64 René Bogaert - Gavere 4

    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 15 - DEEL 4
    121 68 Danny Roos - Michelbeke 4
    122 100 Peter De Smet - Brakel 4
    123 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 4
    124 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 4
    125 108 Dirk Verleye - Waregem 4
    126 112 Ides Dubelloy - Zottegem 4
    127 123 Jan Bauters - Brakel 4
    128 127 Wouter Vandenbergh - Ename 4
    129 130 Willy De Couvreur - Brakel 4
    130 132 Wouter Leyman - Nederename 4
    131 140 Geert Verstraeten - Zingem 4
    132 158 Johan Cottenier - Otegem 4
    133 3 Mario De Smet  - Michelbeke 3
    134 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 3
    135 17 Steven Raevens - Kluisbergen 3
    136 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 3
    137 71 Jeroen Degroote - Haasdonk 3
    138 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 3
    139 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 3
    140 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 3
    141 109 Laurens Roos - Asper 3
    142 111 Hans Dupont - Zottegem 3
    143 115 Luc De Bruyne - Boeckhout 3
    144 129 Matthias Lecluyse - Deinze 3
    145 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 3
    146 155 Giovanni Desmet - Zulte 3
    147 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 3
    148 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 2
    149 45 Pieter Danneels - Deinze 2
    150 59 David Kerkhove - Waregem 2
    151 77 Marc Anno - Oudenaarde 2
    152 92 Rudy De Backer - Brakel 2
    153 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 2
    154 97 Niels De Smet - Pittem 2
    155 117 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 2
    156 146 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 2
    157 34 Alex Melis - Beveren-Waas 1
    158 69 Frank Spiessens - Vichte 1
    159 124 Marc De Staercke - Brakel 1
    160 33 Mathias Roos - Asper 0

    04-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VIJFTIEN WEKEN - DEEL 1
    deze week vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    Klassering Klassering   deze week vorige week
    1 4 Luc Dekens - Oudenaarde 94 85
    2 3 Philippe Laemont - Zomergem 92 86
    3 6 Clement Heyse - Oudenaarde 92 84
    4 1 Danny Roos - Michelbeke 91 87
    5 5 Jurgen De Geyter - Zottegem 91 85
    6 2 Giovanni Desmet - Zulte 90 87
    7 7 Joeri Devreese - Landegem 89 84
    8 8 Wouter Beulque - Deerlijk 88 83
    9 12 Koen de Loof - Oudenaarde 88 81
    10 15 Eddy Lampe - Oudenaarde 88 80
    11 11 Luc De Bleeker - Kluisbergen 87 81
    12 14 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 87 80
    13 20 Frans Ornelis - Waregem 87 79
    14 21 Frederik Bouten - Langemark 87 79
    15 9 Michel Roman - Kluisbergen 86 82
    16 13 Jan t'Kindt - Eine 86 80
    17 19 Luc Vekeman - Zwalm 86 79
    18 10 Bert Cauwenberg - Vrasene 85 82
    19 17 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 85 79
    20 22 Franky Devriese - Asper 84 78
    21 23 Peter Lodens - Oudenaarde 84 78
    22 24 Patrick Haezebaut - Zottegem 84 78
    23 28 Erwin Merchiers - Elst 84 77
    24 34 Jelle Seys - Wervik 84 76
    25 40 Gino Baert - Hansdonk 84 76
    26 16 Lieven Van Der Linden - Zottegem 83 80
    27 18 William Vermeulen - Oudenaarde 83 79
    28 25 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 83 78
    29 26 Bramme Forment - Kluisbergen 83 78
    30 29 Andy Van Hecke - Zwalm 83 77
    31 32 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 83 76
    32 36 Joris Holvoet - Kruishoutem 83 76
    33 60 Martin Schiettecatte - Nukerke 83 74
    34 31 Robin Collyns - Geraardsbergen 82 77
    35 35 Eric De Leurere - Wortegem 82 76
    36 39 Erik Laurier - Ronse 82 76
    37 41 Tom Limpens - Oudenhove 82 76
    38 44 Benjamin Vekeman - Brakel 82 75
    39 46 Wim Van Bellingen - Gavere 82 75
    40 59 Luc Loquet - Kluisbergen 82 74

    03-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VIJFTIEN WEKEN - DEEL 2
    41 65 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 82 73
    42 27 Johan Verleye - Waregem 81 77
    43 37 Jos Lenaerts - Tessenderlo 81 76
    44 38 Tyben D'haeze - Maarkedal 81 76
    45 50 Peter Bruyneel - Horebeke 81 74
    46 33 Yves Mejor - Oudenaarde 80 76
    47 43 Willy Persoons - Kluisbergen 80 75
    48 47 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 80 75
    49 52 Andy de Langhe - Brakel 80 74
    50 54 Adrien Putman - Oudenaarde 80 74
    51 55 Yves Pyck - Aalst 80 74
    52 61 Luc Vandriessche - Heurne 80 73
    53 62 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 80 73
    54 67 Ronny Crombez - Zwalm 80 73
    55 30 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 79 77
    56 42 Remi Eeckhout - Horebeke 79 75
    57 45 Peter De Smet - Brakel 79 75
    58 56 Janik De Poortere - Oudenaarde 79 74
    59 58 Humphrey Bauters - Berchem 79 74
    60 63 Johan Herman - Oudenaarde 79 73
    61 64 Sven Collyns - Geraardsbergen 79 73
    62 72 Mario Van Schorisse - Horebeke 79 72
    63 81 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 79 71
    64 49 Patrick Reynaert - Oudenaarde 78 74
    65 57 Wouter Leyman - Nederename 78 74
    66 70 Bart D'Haeze - Maarkedal 78 72
    67 71 Antoine Walraed - Moortsele 78 72
    68 75 Marc Claeys - Zomergem 78 72
    69 85 Kurt Dhont - Asper 78 71
    70 87 Luc Coppens Erpe-Mere 78 71
    71 100 Jonathan Forè - Eeklo 78 69
    72 48 Steven Raevens - Kluisbergen 77 74
    73 66 Johan Cottenier - Otegem 77 73
    74 69 Nico Beyens - Gent 77 72
    75 74 Pascal Vilyn - Oudenaarde 77 72
    76 76 Benny Van Strijthem - Brakel 77 71
    77 77 Stefan Dubus - Ronse 77 71
    78 83 Pieter De Coker - Nazareth 77 71
    79 86 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 77 71
    80 96 Luc Van Damme - Zingem 77 69

    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VIJFTIEN WEKEN - DEEL 3
    81 53 Pieter Danneels - Deinze 76 74
    82 79 Bert Schietecatte - Oudenaarde 76 71
    83 89 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 76 70
    84 90 Sven De Smet - Zottegem 76 70
    85 91 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 76 70
    86 93 Eddy Dhondt - Oudenaarde 76 70
    87 101 Gentil Dossche - Dendermonde 76 69
    88 51 Alex Melis - Beveren-Waas 75 74
    89 68 Mario De Smet  - Michelbeke 75 72
    90 78 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 75 71
    91 82 Dirk Goeman - Oudenaarde 75 71
    92 88 Wim Vermeer - Oudenaarde 75 70
    93 92 Geert Roos - Ronse 75 70
    94 94 Filip Hellebaut - Nederzwalm 75 70
    95 105 Guy Schietecatte - Volkegem 75 68
    96 73 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 74 72
    97 84 Hans Dupont - Zottegem 74 71
    98 95 Wouter Vandenbergh - Ename 74 70
    99 98 Luc Piens - Dikkelvenne 74 69
    100 99 Xavier Hanssens - Oudenaarde 74 69
    101 106 Jeroen Baert - Oudenaarde 74 68
    102 113 Emiel De Wreede - Beveren 74 67
    103 130 Elias Wangermez - Brakel 74 65
    104 80 Marc Anno - Oudenaarde 73 71
    105 103 Luc Maes - Nazareth 73 68
    106 104 Jo De Tandt - Oudenaarde 73 68
    107 109 Peter Motte - Oudenaarde 73 67
    108 112 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 73 67
    109 114 Anicq Vanheuverswyn - Ename 73 67
    110 115 Michel Wangermez - Brakel 73 67
    111 116 Nico De Vos - Brakel 73 67
    112 97 Luc Wachtelaer - Wetteren 72 69
    113 102 Frank Vaneeckhout - Avelgem 72 69
    114 110 Rudy De Clercq - Oudenaarde 72 67
    115 118 Arthur Van Loo - Evergem 72 67
    116 119 Gino Goossens - Steenhuize 72 67
    117 124 Franjo Roman - Maarkedal 72 66
    118 129 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 72 65
    119 133 Jurgen Lataer - Oudenaarde 72 65
    120 108 Matthias Lecluyse - Deinze 71 68

    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VIJFTIEN WEKEN - DEEL 4
    121 123 Robert De Moor - Dikkelvenne 71 66
    122 107 Rudy De Backer - Brakel 70 68
    123 120 Wilfried Aernoudt - Snellegem 70 66
    124 121 Gino Viaene - Oudenaarde 70 66
    125 122 Jan De Wulf - Drongen 70 66
    126 125 Dirk Verleye - Waregem 70 66
    127 128 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 70 65
    128 134 Gunther Martens - Merelbeke 70 65
    129 135 Johan Dhaene - Evergem 70 65
    130 111 David Kerkhove - Waregem 69 67
    131 117 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 69 67
    132 139 Gio Martens - Ename 69 64
    133 143 Marc Lycke - Oostkamp 69 62
    134 127 Peter Ketsman - Oudenaarde 68 65
    135 131 Angelo Van Slycke - Zomergem 68 65
    136 136 Luc Declercq - Kluisbergen 68 64
    137 142 Ulrich Maheur - Zulte 68 63
    138 126 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 67 65
    139 132 Niels De Smet - Pittem 67 65
    140 138 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 67 64
    141 140 René Bogaert - Gavere 67 63
    142 141 Ides Dubelloy - Zottegem 67 63
    143 144 Marc Truyen - Zwalm 67 62
    144 145 Stefaan Devisscher - Gavere 66 61
    145 137 Frank Spiessens - Vichte 65 64
    146 147 Peter Browaeys - Oudenaarde 65 61
    147 148 Jan Bauters - Brakel 65 61
    148 149 Willy De Couvreur - Brakel 65 61
    149 146 Jeroen Degroote - Haasdonk 64 61
    150 150 Joël Martens - Gavere 64 60
    151 151 Geert Verstraeten - Zingem 64 60
    152 153 Redgy Taildeman - Zottegem 63 57
    153 154 Philippe Vandenhende - Nazareth 63 56
    154 152 Luc De Bruyne - Boeckhout 62 59
    155 155 Kurt Cauwenbergh - Leest 58 54
    156 156 Laurens Roos - Asper 57 54
    157 158 Kevin Eggermont - Zwevegem 56 51
    158 157 Mathias Roos - Asper 51 51
    159 160 Jacques Cans - Landen 47 42
    160 159 Marc De Staercke - Brakel 43 42

    29-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND TWEEDE PERIODE - DEEL 1
    Klassering Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week vorige week   deze week vorige week
    1 10 Luc Dekens - Oudenaarde 36 27
    2 1 Andy de Langhe - Brakel 35 29
    3 8 Clement Heyse - Oudenaarde 35 27
    4 23 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 35 26
    5 2 Filip Hellebaut - Nederzwalm 34 29
    6 3 Luc De Bleeker - Kluisbergen 34 28
    7 6 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 34 27
    8 32 Jonathan Forè - Eeklo 34 25
    9 47 Martin Schiettecatte - Nukerke 34 25
    10 5 Joeri Devreese - Landegem 33 28
    11 12 Jurgen De Geyter - Zottegem 33 27
    12 17 Koen de Loof - Oudenaarde 33 26
    13 25 Eddy Lampe - Oudenaarde 33 25
    14 29 Jelle Seys - Wervik 33 25
    15 35 Frans Ornelis - Waregem 33 25
    16 41 Frederik Bouten - Langemark 33 25
    17 44 Luc Loquet - Kluisbergen 33 25
    18 46 Gino Baert - Hansdonk 33 25
    19 4 Patrick Reynaert - Oudenaarde 32 28
    20 9 Bert Schietecatte - Oudenaarde 32 27
    21 11 Jos Lenaerts - Tessenderlo 32 27
    22 13 Jan t'Kindt - Eine 32 26
    23 15 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 32 26
    24 16 Philippe Laemont - Zomergem 32 26
    25 18 Adrien Putman - Oudenaarde 32 26
    26 19 Johan Herman - Oudenaarde 32 26
    27 27 Guy Schietecatte - Volkegem 32 25
    28 33 Erwin Merchiers - Elst 32 25
    29 7 Yves Mejor - Oudenaarde 31 27
    30 14 Wouter Beulque - Deerlijk 31 26
    31 20 Janik De Poortere - Oudenaarde 31 26
    32 22 Pascal Vilyn - Oudenaarde 31 26
    33 36 Andy Van Hecke - Zwalm 31 25
    34 37 Peter Lodens - Oudenaarde 31 25
    35 39 Michel Wangermez - Brakel 31 25
    36 40 Patrick Haezebaut - Zottegem 31 25
    37 45 Nico De Vos - Brakel 31 25
    38 52 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 31 24
    39 64 Luc Coppens Erpe-Mere 31 24
    40 93 Elias Wangermez - Brakel 31 22

    28-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND TWEEDE PERIODE - DEEL 2
    41 42 Humphrey Bauters - Berchem 30 25
    42 48 Arthur Van Loo - Evergem 30 25
    43 54 Sven De Smet - Zottegem 30 24
    44 56 Eddy Dhondt - Oudenaarde 30 24
    45 57 Yves Pyck - Aalst 30 24
    46 58 Sven Collyns - Geraardsbergen 30 24
    47 63 Erik Laurier - Ronse 30 24
    48 69 Benjamin Vekeman - Brakel 30 23
    49 70 Peter Bruyneel - Horebeke 30 23
    50 75 Joris Holvoet - Kruishoutem 30 23
    51 79 Kurt Dhont - Asper 30 23
    52 81 Ronny Crombez - Zwalm 30 23
    53 82 Luc Van Damme - Zingem 30 22
    54 21 Hans Dupont - Zottegem 29 26
    55 24 Frank Vaneeckhout - Avelgem 29 26
    56 28 William Vermeulen - Oudenaarde 29 25
    57 49 Wim Vermeer - Oudenaarde 29 24
    58 50 Willy Persoons - Kluisbergen 29 24
    59 60 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 29 24
    60 61 Robin Collyns - Geraardsbergen 29 24
    61 62 Johan Dhaene - Evergem 29 24
    62 71 Stefan Dubus - Ronse 29 23
    63 76 Anicq Vanheuverswyn - Ename 29 23
    64 77 Jeroen Baert - Oudenaarde 29 23
    65 78 Franjo Roman - Maarkedal 29 23
    66 80 Tom Limpens - Oudenhove 29 23
    67 94 Mario Van Schorisse - Horebeke 29 22
    68 95 Luc Vekeman - Zwalm 29 22
    69 31 Lieven Van Der Linden - Zottegem 28 25
    70 43 Bert Cauwenberg - Vrasene 28 25
    71 59 Peter De Smet - Brakel 28 24
    72 66 Johan Cottenier - Otegem 28 24
    73 72 Xavier Hanssens - Oudenaarde 28 23
    74 73 Geert Roos - Ronse 28 23
    75 86 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 28 22
    76 88 Eric De Leurere - Wortegem 28 22
    77 89 Franky Devriese - Asper 28 22
    78 91 Antoine Walraed - Moortsele 28 22
    79 98 Marc Claeys - Zomergem 28 22
    80 106 Luc Vandriessche - Heurne 28 21

    27-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND TWEEDE PERIODE - DEEL 3
    81 110 Emiel De Wreede - Beveren 28 21
    82 122 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 28 20
    83 26 Pieter Danneels - Deinze 27 25
    84 30 Marc Anno - Oudenaarde 27 25
    85 34 Rudy De Backer - Brakel 27 25
    86 38 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 27 25
    87 53 Peter Ketsman - Oudenaarde 27 24
    88 65 Giovanni Desmet - Zulte 27 24
    89 74 Danny Roos - Michelbeke 27 23
    90 84 Nico Beyens - Gent 27 22
    91 87 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 27 22
    92 96 Gunther Martens - Merelbeke 27 22
    93 97 Tyben D'haeze - Maarkedal 27 22
    94 99 Gino Goossens - Steenhuize 27 22
    95 101 Benny Van Strijthem - Brakel 27 21
    96 102 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 27 21
    97 112 Pieter De Coker - Nazareth 27 21
    98 118 Marc Lycke - Oostkamp 27 20
    99 120 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 27 20
    100 127 Wim Van Bellingen - Gavere 27 20
    101 51 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 26 24
    102 67 Luc Wachtelaer - Wetteren 26 23
    103 68 Steven Raevens - Kluisbergen 26 23
    104 83 Johan Verleye - Waregem 26 22
    105 85 Michel Roman - Kluisbergen 26 22
    106 90 René Bogaert - Gavere 26 22
    107 103 Luc Maes - Nazareth 26 21
    108 107 Jo De Tandt - Oudenaarde 26 21
    109 108 Robert De Moor - Dikkelvenne 26 21
    110 111 Marc Truyen - Zwalm 26 21
    111 114 Bramme Forment - Kluisbergen 26 21
    112 115 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 26 21
    113 121 Bart D'Haeze - Maarkedal 26 20
    114 55 Alex Melis - Beveren-Waas 25 24
    115 92 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 25 22
    116 100 Remi Eeckhout - Horebeke 25 21
    117 104 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 25 21
    118 105 Luc Declercq - Kluisbergen 25 21
    119 132 Redgy Taildeman - Zottegem 25 19
    120 133 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 25 19

    26-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND TWEEDE PERIODE - DEEL 4
    121 139 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 25 18
    122 141 Jurgen Lataer - Oudenaarde 25 18
    123 113 Matthias Lecluyse - Deinze 24 21
    124 119 Gino Viaene - Oudenaarde 24 20
    125 125 Ides Dubelloy - Zottegem 24 20
    126 126 Wouter Vandenbergh - Ename 24 20
    127 128 Rudy De Clercq - Oudenaarde 24 19
    128 138 Ulrich Maheur - Zulte 24 19
    129 149 Philippe Vandenhende - Nazareth 24 17
    130 116 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 23 21
    131 117 Mario De Smet  - Michelbeke 23 20
    132 129 Jan De Wulf - Drongen 23 19
    133 130 Joël Martens - Gavere 23 19
    134 135 Peter Browaeys - Oudenaarde 23 19
    135 136 Wouter Leyman - Nederename 23 19
    136 137 Geert Verstraeten - Zingem 23 19
    137 152 Gentil Dossche - Dendermonde 23 16
    138 109 Frank Spiessens - Vichte 22 21
    139 123 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 22 20
    140 124 Niels De Smet - Pittem 22 20
    141 131 Jeroen Degroote - Haasdonk 22 19
    142 134 Angelo Van Slycke - Zomergem 22 19
    143 140 Dirk Goeman - Oudenaarde 22 18
    144 142 Dirk Verleye - Waregem 22 18
    145 144 Willy De Couvreur - Brakel 22 18
    146 145 Stefaan Devisscher - Gavere 22 17
    147 146 Luc Piens - Dikkelvenne 22 17
    148 148 Gio Martens - Ename 22 17
    149 150 Peter Motte - Oudenaarde 22 16
    150 154 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 22 16
    151 143 Luc De Bruyne - Boeckhout 21 18
    152 147 Wilfried Aernoudt - Snellegem 21 17
    153 153 Jan Bauters - Brakel 20 16
    154 155 Kurt Cauwenbergh - Leest 19 15
    155 151 David Kerkhove - Waregem 18 16
    156 156 Laurens Roos - Asper 18 15
    157 159 Kevin Eggermont - Zwevegem 17 12
    158 157 Marc De Staercke - Brakel 15 14
    159 158 Mathias Roos - Asper 12 12
    160 160 Jacques Cans - Landen 11 6

    25-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 15 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    Moeskroen - Z Waregem

     1  1  2  2  2  2  2  1  2  2  1  2  1  1  1  2  2  2  2  2

    Oostende - Lokeren

     1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    St Truiden - Standard

     1  1  X  X  1  1  1  1  1  1  2  2  2  1  1  1  1  1  1  1

    Lommel - Union

     1  1  2  X  2  2  1  1  X  2  1  2  1  2  X  X  X  X  1  1

    Oudenaarde - L-Kemp

     X  1  X  1  2  1  1  1  2  2  1  1  2  1  2  1  1  1  2  X

    RC Gent - Ronse

     1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  X  2  1  2  2  1  1

    Brakel - Mandel U

     1  2  X  X  2  2  2  1  2  1  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2

    Melsele - Wervik

     2  1  2  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1

    Ardennen - Zele

     2  2  X  1  2  1  2  1  2  2  2  1  X  2  2  2  1  1  2  2

    G'bergen - D'houtem

     X  X  1  2  2  1  2  X  X  X  2  2  1  2  1  X  2  1  2  2

    Michelb - Velzeke

     1  1  1  X  X  1  2  2  1  X  1  1  1  2  X  X  1  1  1  X

    Mater - Eine B

     2  2  1  1  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  1  X  2  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     X  1  1  X  1  X  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  2  2  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2

     Aantal juist


    LIJST 2 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    Moeskroen - Z Waregem

     2  2  1  2  1  2  1  2  1  2  2  1    1  2  1  X  2  2  X

    Oostende - Lokeren

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2    X  2  X  1  1  1  1

    St Truiden - Standard

     1  1  2  1  X  2  1  1  1  1  2  2    2  1  1  X  2  1  1

    Lommel - Union

     1  1  2  1  1  1  2  2  2  X  X  1    X  2  1  1  1  1  X

    Oudenaarde - L-Kemp

     2  1  2  1  1  2  1  2  2  1  X  1    1  2  2  X  1  2  1

    RC Gent - Ronse

     2  1  1  1  2  1  1  1  1  X  1  1    2  X  1  X  1  2  2

    Brakel - Mandel U

     2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2    1  2  2  2  2  1  2

    Melsele - Wervik

     2  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  1  1

    Ardennen - Zele

     2  1  2  2  1  2  2  X  1  X  X  2    1  2  1  X  2  2  2

    G'bergen - D'houtem

     2  2  X  1  1  2  2  2  1  2  2  2    X  1  2  X  1  1  1

    Michelb - Velzeke

     2  2  2  1  X  2  1  X  1  1  X  1    1  2  1  X  1  2  X

    Mater - Eine B

     2  1  1  1  1  2  2  2  1  2  2  1    2  2  2  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1    2  1  2  1  1  1  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     2  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  1  1

     Aantal juist

     6  3  6  4  4  7  7  8  5  4  6  4  0  1  5  5  6  5  4  6



    24-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 15 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    Moeskroen - Z Waregem

     X  1  1  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  X  2  2  X  X  2  X

    Oostende - Lokeren

     1  X  1  1  X  X  X  1  1  1  1  X  1  1  1  1  X  1  1  1

    St Truiden - Standard

     X  X  2  2  X  1  1  X  1  1  2  X  2  X  X  X  X  X  2  1

    Lommel - Union

     X  2  2  1  X  1  1  1  1  X  2  1  2  1  1  1  X  2  2  X

    Oudenaarde - L-Kemp

     1  1  2  2  1  1  2  1  1  1  1  X  2  X  X  X  X  1  1  1

    RC Gent - Ronse

     2  1  2  1  X  1  X  1  2  1  1  X  1  1  1  X  X  X  2  1

    Brakel - Mandel U

     1  X  2  2  1  2  2  2  2  1  1  2  2  2  2  2  2  2  1  2

    Melsele - Wervik

     X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  X  1  2  1

    Ardennen - Zele

     1  X  2  2  1  1  2  2  2  2  2  X  1  2  2  2  X  1  1  1

    G'bergen - D'houtem

     X  X  2  X  1  1  2  2  2  X  1  X  1  2  2  2  X  2  1  2

    Michelb - Velzeke

     1  1  1  X  2  X  1  1  1  1  1  1  2  1  X  1  X  1  2  2

    Mater - Eine B

     X  2  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  1  2  2  2  2  2  1  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     X  1  2  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  2  1  X  X  1  2  X

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  X  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X

     Aantal juist

     4  4  7  7  2  4  5  7  5  4  4  4  5  8  8  6  6  7  2  6

    LIJST 4 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    Moeskroen - Z Waregem

     X  2  1  1  2  2  1  1  2  2  2  2  2  X  X  1  2  2  X  X

    Oostende - Lokeren

     1  1  1  1  1  X  1  1  X  1  2  1  X  X  1  1  X  X  1  1

    St Truiden - Standard

     2  X  1  1  1  1  X  X  1  2  2  1  1  1  X  1  2  X  1  1

    Lommel - Union

     X  1  2  1  2  1  2  1  1  2  2  1  2  1  2  1  1  1  2  X

    Oudenaarde - L-Kemp

     2  1  1  2  2  1  X  1  1  2  2  2  2  1  X  1  2  X  1  1

    RC Gent - Ronse

     2  2  1  1  1  1  1  2  2  2  2  2  1  1  X  1  2  1  1  X

    Brakel - Mandel U

     2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  1  2  1  1  2  2  1  2  2  2

    Melsele - Wervik

     1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  X  2  1  X  1  1  X  1  1

    Ardennen - Zele

     1  X  1  1  2  X  1  1  X  2  2  1  2  1  2  2  1  2  2  2

    G'bergen - D'houtem

     1  2  2  1  1  2  1  1  2  2  1  2  2  X  X  2  1  X  2  2

    Michelb - Velzeke

     1  X  2  1  1  X  1  X  1  2  1  X  1  1  X  1  1  1  1  1

    Mater - Eine B

     2  1  2  1  2  2  2  1  1  2  1  1  2  2  2  2  2  2  1  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     1  X  1  2  1  X  X  2  1  X  1  X  1  1  X  1  1  X  1  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  2  1  2

     Aantal juist

     5  5  6  4  7  6  6  4  1  7  3  6  6  3  9  6  2  6  7  6



    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 15 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    Moeskroen - Z Waregem

     1  2  2  2  2  2  2  2  1  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Oostende - Lokeren

     1  1  1  1  X  1  1  1  X  1  1  2  X  1  1  1  2  1  1  2

    St Truiden - Standard

     1  2  1  X  X  X  2  1  2  X  1  2  1  1  X  1  1  2  1  1

    Lommel - Union

     1  1  1  1  1  X  2  X  1  2  X  1  1  2  2  1  1  X  2  2

    Oudenaarde - L-Kemp

     1  1  1  1  1  2  2  2  2  X  2  1  1  2  2  1  1  2  1  1

    RC Gent - Ronse

     1  1  1  2  1  1  1  X  2  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  X

    Brakel - Mandel U

     X  2  2  X  2  2  1  2  2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2

    Melsele - Wervik

     2  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  2  1  1  1  1  1  X  1  1

    Ardennen - Zele

     1  2  2  2  2  2  2  2  1  2  1  1  2  1  1  1  1  2  2  2

    G'bergen - D'houtem

     1  1  2  1  2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  1  1  2  1  X

    Michelb - Velzeke

     1  1  2  2  X  X  1  X  2  X  1  1  1  1  2  2  1  X  2  2

    Mater - Eine B

     2  2  2  1  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  1  1  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     X  1  X  X  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  X

    Avelgem - Oostrozebeke

     X  1  1  X  1  X  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1

     Aantal juist

     3  5  6  3  7  9  6  6  5  9  7  2  5  7  8  2  2  8  6  4

    LIJST 6 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    Moeskroen - Z Waregem

     2  2  X  2  1  1  1  2  X  2  2  X  1  2  2  2  2  1  2  1

    Oostende - Lokeren

     1  2  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  X  1  X  X  2  2  1

    St Truiden - Standard

     1  1  X  1  1  X  1  1  1  1  1  X  1  X  1  X  1  1  1  1

    Lommel - Union

     1  2  1  2  2  1  2  X  1  2  1  1  1  1  1  1  1  2  2  1

    Oudenaarde - L-Kemp

     1  1  1  2  X  1  1  1  1  1  2  1  1  2  2  1  X  X  2  1

    RC Gent - Ronse

     1  2  X  1  1  1  X  1  2  2  1  1  1  1  X  2  X  X  2  1

    Brakel - Mandel U

     2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  1  1  2  2  X  2  2  2  2  2

    Melsele - Wervik

     1  1  2  1  1  X  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X  X  1

    Ardennen - Zele

     1  1  2  1  2  1  2  2  1  2  1  1  2  2  2  2  1  2  1  1

    G'bergen - D'houtem

     1  2  1  2  1  X  1  X  1  2  1  X  X  2  X  2  X  2  X  2

    Michelb - Velzeke

     2  2  1  1  2  1  1  1  2  2  1  1  2  1  1  1  1  1  2  X

    Mater - Eine B

     2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  1  1  2  2  X  2  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     1  1  1  1  1  2  -  1  X  1  1  1  1  1  X  1  X  X  X  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  2  1  1  1  1  -  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  X  X  1

     Aantal juist

     4  4  5  7  6  6  5  4  3  6  3  4  5  7  3  5  2  6  5  6



    22-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 15 : LIJST 7 en 8
    LIJST 7 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

    Moeskroen - Z Waregem

     X  2  2  1  1  2  X  2  2  X  1  2  2  1  2  2  2  X  2  2

    Oostende - Lokeren

     1  X  1  2  1  1  2  1  2  1  1  1  1  X  1  1  2  1  2  2

    St Truiden - Standard

     1  1  X  2  1  1  1  1  2  X  2  2  2  1  1  2  2  1  2  2

    Lommel - Union

     2  1  2  2  1  2  1  1  2  1  1  1  1  X  2  2  1  1  2  X

    Oudenaarde - L-Kemp

     2  X  1  X  X  1  1  2  1  X  1  1  1  1  X  1  2  2  2  X

    RC Gent - Ronse

     1  1  X  X  1  1  1  X  X  1  1  2  1  1  1  1  1  1  2  2

    Brakel - Mandel U

     2  2  1  1  2  1  1  2  2  1  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2

    Melsele - Wervik

     1  1  1  2  1  X  1  1  1  1  2  X  1  1  1  1  1  1  1  1

    Ardennen - Zele

     2  2  X  X  2  1  2  2  2  1  2  1  2  2  2  2  2  1  2  2

    G'bergen - D'houtem

     X  2  1  X  2  1  1  X  1  1  X  1  X  2  2  1  2  2  2  2

    Michelb - Velzeke

     X  1  2  2  X  X  1  1  2  2  X  X  1  2  1  1  2  X  2  1

    Mater - Eine B

     2  2  2  1  2  X  2  2  X  1  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     1  1  1  X  1  X  1  X  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  1  1  X  1  X  2  1  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

     Aantal juist

     9  5  4  1  7  5  4  5  3  4  6  4  5  5  7  5  6  8  6  4

    LIJST 8 :

    Speeldag 15: 8 en 9 dec

    141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160

    Moeskroen - Z Waregem

     2  2  2  X  2  1  2  2  X  X  X  1  2  1  X  X  2  2  2  2

    Oostende - Lokeren

     1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  2  1  1  X  1  1

    St Truiden - Standard

     1  2  2  X  1  X  X  1  1  2  X  2  1  1  1  1  X  2  1  X

    Lommel - Union

     2  2  X  2  1  1  2  1  2  1  1  1  1  2  1  X  1  1  X  1

    Oudenaarde - L-Kemp

     1  1  1  X  2  1  1  2  2  1  1  2  1  2  1  1  1  2  2  X

    RC Gent - Ronse

     1  2  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X  1  2  1  1  1  1  1

    Brakel - Mandel U

     2  1  2  2  2  X  2  2  2  X  1  2  2  1  1  1  1  X  2  2

    Melsele - Wervik

     X  1  1  1  1  1  1  1  2  1  X  1  1  1  1  2  2  1  1  2

    Ardennen - Zele

     1  2  1  2  1  1  2  2  2  2  1  2  2  1  2  2  1  1  2  X

    G'bergen - D'houtem

     1  2  1  X  2  1  2  2  2  2  1  1  2  2  X  X  X  2  2  1

    Michelb - Velzeke

     1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  X  2  1  1  1  1  1  1  X

    Mater - Eine B

     1  2  1  2  2  1  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  1  2  2  1

     Reserve :

                                           

    Otegem - Moen

     1  2  1  1  1  X  1  1  X  2  1  X  1  1  X  1  1  2  1  1

    Avelgem - Oostrozebeke

     1  X  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1

     Aantal juist

     5  5  3  8  6  2  8  7  9  6  5  7  5  6  3  5  3  4  7  5



    21-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 14 - DEEL 1
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 142 Humphrey Bauters - Berchem 11
    2 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 10
    3 65 Koen de Loof - Oudenaarde 10
    4 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 10
    5 110 Peter Lodens - Oudenaarde 10
    6 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 10
    7 147 Gino Baert - Hansdonk 10
    8 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 9
    9 7 Jan t'Kindt - Eine 9
    10 11 Wouter Beulque - Deerlijk 9
    11 12 Luc De Bleeker - Kluisbergen 9
    12 16 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 9
    13 17 Steven Raevens - Kluisbergen 9
    14 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 9
    15 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 9
    16 26 Benjamin Vekeman - Brakel 9
    17 29 Nico Beyens - Gent 9
    18 46 Yves Mejor - Oudenaarde 9
    19 54 Clement Heyse - Oudenaarde 9
    20 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 9
    21 68 Danny Roos - Michelbeke 9
    22 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 9
    23 86 Luc Dekens - Oudenaarde 9
    24 91 Erwin Merchiers - Elst 9
    25 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 9
    26 100 Peter De Smet - Brakel 9
    27 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 9
    28 112 Ides Dubelloy - Zottegem 9
    29 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 9
    30 123 Jan Bauters - Brakel 9
    31 132 Wouter Leyman - Nederename 9
    32 134 Johan Dhaene - Evergem 9
    33 135 Wim Van Bellingen - Gavere 9
    34 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 9
    35 153 Arthur Van Loo - Evergem 9
    36 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 8
    37 10 Marc Lycke - Oostkamp 8
    38 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 8
    39 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 8
    40 27 Peter Bruyneel - Horebeke 8

    20-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 14 - DEEL 2
    41 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 8
    42 31 Stefan Dubus - Ronse 8
    43 40 Andy de Langhe - Brakel 8
    44 43 Luc Vandriessche - Heurne 8
    45 48 Guy Schietecatte - Volkegem 8
    46 55 Jelle Seys - Wervik 8
    47 57 Philippe Laemont - Zomergem 8
    48 63 Franky Devriese - Asper 8
    49 70 Joris Holvoet - Kruishoutem 8
    50 75 Elias Wangermez - Brakel 8
    51 76 Johan Herman - Oudenaarde 8
    52 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 8
    53 82 Joeri Devreese - Landegem 8
    54 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 8
    55 90 Jonathan Forè - Eeklo 8
    56 94 Luc Vekeman - Zwalm 8
    57 99 Andy Van Hecke - Zwalm 8
    58 105 Franjo Roman - Maarkedal 8
    59 107 Gunther Martens - Merelbeke 8
    60 117 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 8
    61 118 Michel Wangermez - Brakel 8
    62 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 8
    63 137 Erik Laurier - Ronse 8
    64 144 Luc Loquet - Kluisbergen 8
    65 148 Philippe Vandenhende - Nazareth 8
    66 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 8
    67 150 Marc Claeys - Zomergem 8
    68 155 Giovanni Desmet - Zulte 8
    69 159 Ronny Crombez - Zwalm 8
    70 1 Remi Eeckhout - Horebeke 7
    71 15 Luc Piens - Dikkelvenne 7
    72 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 7
    73 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 7
    74 23 Sven De Smet - Zottegem 7
    75 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 7
    76 30 Michel Roman - Kluisbergen 7
    77 34 Alex Melis - Beveren-Waas 7
    78 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 7
    79 42 Gino Viaene - Oudenaarde 7
    80 45 Pieter Danneels - Deinze 7

    19-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 14 - DEEL 3
    81 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 7
    82 50 William Vermeulen - Oudenaarde 7
    83 56 Eric De Leurere - Wortegem 7
    84 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 7
    85 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 7
    86 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 7
    87 71 Jeroen Degroote - Haasdonk 7
    88 72 Antoine Walraed - Moortsele 7
    89 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 7
    90 77 Marc Anno - Oudenaarde 7
    91 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 7
    92 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 7
    93 109 Laurens Roos - Asper 7
    94 111 Hans Dupont - Zottegem 7
    95 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 7
    96 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 7
    97 125 Kurt Dhont - Asper 7
    98 127 Wouter Vandenbergh - Ename 7
    99 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 7
    100 129 Matthias Lecluyse - Deinze 7
    101 133 Bramme Forment - Kluisbergen 7
    102 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 7
    103 138 Frederik Bouten - Langemark 7
    104 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 7
    105 145 Nico De Vos - Brakel 7
    106 152 Luc Coppens Erpe-Mere 7
    107 158 Johan Cottenier - Otegem 7
    108 3 Mario De Smet  - Michelbeke 6
    109 5 Luc Van Damme - Zingem 6
    110 6 Johan Verleye - Waregem 6
    111 14 Peter Motte - Oudenaarde 6
    112 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 6
    113 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 6
    114 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 6
    115 52 Joël Martens - Gavere 6
    116 59 David Kerkhove - Waregem 6
    117 62 Geert Roos - Ronse 6
    118 64 René Bogaert - Gavere 6
    119 73 Redgy Taildeman - Zottegem 6
    120 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 6

    18-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 14 - DEEL 4
    121 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 6
    122 89 Marc Truyen - Zwalm 6
    123 92 Rudy De Backer - Brakel 6
    124 98 Frans Ornelis - Waregem 6
    125 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 6
    126 106 Pieter De Coker - Nazareth 6
    127 108 Dirk Verleye - Waregem 6
    128 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 6
    129 146 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 6
    130 154 Tom Limpens - Oudenhove 6
    131 156 Gino Goossens - Steenhuize 6
    132 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 6
    133 9 Benny Van Strijthem - Brakel 5
    134 13 Willy Persoons - Kluisbergen 5
    135 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 5
    136 36 Luc Maes - Nazareth 5
    137 41 Luc Declercq - Kluisbergen 5
    138 51 Jan De Wulf - Drongen 5
    139 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 5
    140 66 Adrien Putman - Oudenaarde 5
    141 69 Frank Spiessens - Vichte 5
    142 79 Emiel De Wreede - Beveren 5
    143 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 5
    144 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 5
    145 87 Yves Pyck - Aalst 5
    146 126 Gio Martens - Ename 5
    147 141 Ulrich Maheur - Zulte 5
    148 4 Stefaan Devisscher - Gavere 4
    149 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 4
    150 97 Niels De Smet - Pittem 4
    151 114 Gentil Dossche - Dendermonde 4
    152 115 Luc De Bruyne - Boeckhout 4
    153 140 Geert Verstraeten - Zingem 4
    154 151 Jacques Cans - Landen 4
    155 124 Marc De Staercke - Brakel 3
    156 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 3
    157 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 2
    158 33 Mathias Roos - Asper 0
    159 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 0
    160 130 Willy De Couvreur - Brakel 0

    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VEERTIEN WEKEN - DEEL 1
    deze week Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    Klassering vorige week   deze week vorige week
    1 1 Giovanni Desmet - Zulte 87 79
    2 3 Danny Roos - Michelbeke 87 78
    3 2 Philippe Laemont - Zomergem 86 78
    4 4 Luc Dekens - Oudenaarde 86 77
    5 6 Jurgen De Geyter - Zottegem 85 76
    6 5 Joeri Devreese - Landegem 84 76
    7 8 Clement Heyse - Oudenaarde 84 75
    8 11 Wouter Beulque - Deerlijk 83 74
    9 7 Michel Roman - Kluisbergen 82 75
    10 10 Bert Cauwenberg - Vrasene 82 75
    11 13 Luc De Bleeker - Kluisbergen 81 72
    12 21 Koen de Loof - Oudenaarde 81 71
    13 9 Lieven Van Der Linden - Zottegem 80 75
    14 14 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 80 72
    15 15 Eddy Lampe - Oudenaarde 80 72
    16 20 Jan t'Kindt - Eine 80 71
    17 12 Frans Ornelis - Waregem 79 73
    18 16 William Vermeulen - Oudenaarde 79 72
    19 18 Frederik Bouten - Langemark 79 72
    20 22 Luc Vekeman - Zwalm 79 71
    21 25 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 79 70
    22 17 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 78 72
    23 23 Bramme Forment - Kluisbergen 78 71
    24 26 Franky Devriese - Asper 78 70
    25 27 Patrick Haezebaut - Zottegem 78 70
    26 40 Peter Lodens - Oudenaarde 78 68
    27 19 Johan Verleye - Waregem 77 71
    28 28 Robin Collyns - Geraardsbergen 77 70
    29 33 Andy Van Hecke - Zwalm 77 69
    30 35 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 77 69
    31 39 Erwin Merchiers - Elst 77 68
    32 29 Tom Limpens - Oudenhove 76 70
    33 30 Eric De Leurere - Wortegem 76 69
    34 34 Tyben D'haeze - Maarkedal 76 69
    35 37 Jelle Seys - Wervik 76 68
    36 38 Joris Holvoet - Kruishoutem 76 68
    37 43 Erik Laurier - Ronse 76 68
    38 44 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 76 67
    39 48 Yves Mejor - Oudenaarde 76 67
    40 49 Jos Lenaerts - Tessenderlo 76 67

    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VEERTIEN WEKEN - DEEL 2
    41 59 Gino Baert - Hansdonk 76 66
    42 24 Willy Persoons - Kluisbergen 75 70
    43 36 Remi Eeckhout - Horebeke 75 68
    44 42 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 75 68
    45 53 Benjamin Vekeman - Brakel 75 66
    46 56 Peter De Smet - Brakel 75 66
    47 57 Wim Van Bellingen - Gavere 75 66
    48 31 Adrien Putman - Oudenaarde 74 69
    49 32 Yves Pyck - Aalst 74 69
    50 45 Alex Melis - Beveren-Waas 74 67
    51 47 Pieter Danneels - Deinze 74 67
    52 50 Janik De Poortere - Oudenaarde 74 67
    53 54 Peter Bruyneel - Horebeke 74 66
    54 55 Andy de Langhe - Brakel 74 66
    55 58 Luc Loquet - Kluisbergen 74 66
    56 60 Martin Schiettecatte - Nukerke 74 66
    57 62 Steven Raevens - Kluisbergen 74 65
    58 63 Patrick Reynaert - Oudenaarde 74 65
    59 71 Wouter Leyman - Nederename 74 65
    60 97 Humphrey Bauters - Berchem 74 63
    61 46 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 73 67
    62 61 Johan Cottenier - Otegem 73 66
    63 65 Luc Vandriessche - Heurne 73 65
    64 67 Johan Herman - Oudenaarde 73 65
    65 68 Sven Collyns - Geraardsbergen 73 65
    66 72 Ronny Crombez - Zwalm 73 65
    67 95 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 73 63
    68 51 Mario De Smet  - Michelbeke 72 66
    69 66 Antoine Walraed - Moortsele 72 65
    70 79 Marc Claeys - Zomergem 72 64
    71 83 Nico Beyens - Gent 72 63
    72 89 Bart D'Haeze - Maarkedal 72 63
    73 92 Mario Van Schorisse - Horebeke 72 63
    74 94 Pascal Vilyn - Oudenaarde 72 63
    75 41 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 71 68
    76 52 Benny Van Strijthem - Brakel 71 66
    77 64 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 71 65
    78 69 Pieter De Coker - Nazareth 71 65
    79 73 Bert Schietecatte - Oudenaarde 71 64
    80 75 Marc Anno - Oudenaarde 71 64

    15-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VEERTIEN WEKEN - DEEL 3
    81 77 Hans Dupont - Zottegem 71 64
    82 78 Kurt Dhont - Asper 71 64
    83 80 Luc Coppens Erpe-Mere 71 64
    84 84 Stefan Dubus - Ronse 71 63
    85 103 Dirk Goeman - Oudenaarde 71 62
    86 113 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 71 61
    87 74 Geert Roos - Ronse 70 64
    88 82 Sven De Smet - Zottegem 70 63
    89 87 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 70 63
    90 90 Eddy Dhondt - Oudenaarde 70 63
    91 93 Filip Hellebaut - Nederzwalm 70 63
    92 96 Wouter Vandenbergh - Ename 70 63
    93 100 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 70 62
    94 104 Wim Vermeer - Oudenaarde 70 61
    95 70 Gentil Dossche - Dendermonde 69 65
    96 81 Luc Van Damme - Zingem 69 63
    97 85 Xavier Hanssens - Oudenaarde 69 63
    98 98 Frank Vaneeckhout - Avelgem 69 63
    99 99 Luc Piens - Dikkelvenne 69 62
    100 105 Luc Wachtelaer - Wetteren 69 61
    101 112 Jonathan Forè - Eeklo 69 61
    102 86 Luc Maes - Nazareth 68 63
    103 91 Jeroen Baert - Oudenaarde 68 63
    104 102 Rudy De Backer - Brakel 68 62
    105 107 Jo De Tandt - Oudenaarde 68 61
    106 115 Matthias Lecluyse - Deinze 68 61
    107 119 Guy Schietecatte - Volkegem 68 60
    108 88 Rudy De Clercq - Oudenaarde 67 63
    109 101 Emiel De Wreede - Beveren 67 62
    110 106 Peter Motte - Oudenaarde 67 61
    111 110 David Kerkhove - Waregem 67 61
    112 111 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 67 61
    113 117 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 67 61
    114 118 Gino Goossens - Steenhuize 67 61
    115 121 Nico De Vos - Brakel 67 60
    116 126 Anicq Vanheuverswyn - Ename 67 59
    117 129 Michel Wangermez - Brakel 67 59
    118 136 Arthur Van Loo - Evergem 67 58
    119 108 Jan De Wulf - Drongen 66 61
    120 109 Robert De Moor - Dikkelvenne 66 61

    14-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE STAND NA VEERTIEN WEKEN - DEEL 4
    121 120 Dirk Verleye - Waregem 66 60
    122 122 Wilfried Aernoudt - Snellegem 66 59
    123 124 Gino Viaene - Oudenaarde 66 59
    124 134 Franjo Roman - Maarkedal 66 58
    125 114 Niels De Smet - Pittem 65 61
    126 127 Angelo Van Slycke - Zomergem 65 59
    127 128 Jurgen Lataer - Oudenaarde 65 59
    128 131 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 65 58
    129 132 Peter Ketsman - Oudenaarde 65 58
    130 133 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 65 58
    131 140 Elias Wangermez - Brakel 65 57
    132 141 Gunther Martens - Merelbeke 65 57
    133 143 Johan Dhaene - Evergem 65 56
    134 145 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 65 55
    135 76 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 64 64
    136 123 Luc Declercq - Kluisbergen 64 59
    137 125 Frank Spiessens - Vichte 64 59
    138 130 Gio Martens - Ename 64 59
    139 139 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 64 57
    140 135 Ulrich Maheur - Zulte 63 58
    141 138 René Bogaert - Gavere 63 57
    142 151 Ides Dubelloy - Zottegem 63 54
    143 142 Marc Truyen - Zwalm 62 56
    144 147 Marc Lycke - Oostkamp 62 54
    145 116 Willy De Couvreur - Brakel 61 61
    146 137 Stefaan Devisscher - Gavere 61 57
    147 149 Jeroen Degroote - Haasdonk 61 54
    148 150 Peter Browaeys - Oudenaarde 61 54
    149 152 Jan Bauters - Brakel 61 52
    150 144 Geert Verstraeten - Zingem 60 56
    151 148 Joël Martens - Gavere 60 54
    152 146 Luc De Bruyne - Boeckhout 59 55
    153 154 Redgy Taildeman - Zottegem 57 51
    154 157 Philippe Vandenhende - Nazareth 56 48
    155 155 Kurt Cauwenbergh - Leest 54 49
    156 158 Laurens Roos - Asper 54 47
    157 153 Mathias Roos - Asper 51 51
    158 156 Kevin Eggermont - Zwevegem 51 49
    159 159 Marc De Staercke - Brakel 42 39
    160 160 Jacques Cans - Landen 42 38



    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto



    Laatste commentaren

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 02-2017
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!