Links
  • Marathon- en Ultracup
  • Inhoud blog
  • 2018 Kalender
  • 2018 Cijfers deel 2
  • 2018 Cijfers deel 1
  • 2018 Prijsuitreiking
  • 2018 Puntensysteem
  • 2018 Prijzengeld
  • 2018 Eindstand
  • 2018 Uitslagen
  • 2018 Finishercijfers
  • 2018 Statistieken
  • 2017 Kalender
  • 2017 Cijfers deel 2
  • 2017 Cijfers deel 1
  • 2017 Prijsuitreiking
  • 2017 Puntensysteem
  • 2017 Prijzengeld
  • 2017 Eindstand
  • 2017 Uitslagen
  • 2017 Finishercijfers
  • 2017 Statistieken
  • 2016 KALENDER
  • 2016 Cijfers deel 2
  • 2016 Cijfers deel 1
  • 2016 Prijsuitreiking
  • 2016 Puntensysteem
  • 2016 Prijzengeld
  • 2016 Eindstand
  • 2016 Uitslagen
  • 2016 Finishercijfers
  • 2016 Statistieken
  • 2015 Kalender
  • 2015 Cijfers deel 2
  • 2015 Cijfers deel 1
  • 2015 Prijsuitreiking
  • 2015 Puntensysteem
  • 2015 Prijzengeld
  • 2015 Eindstand
  • 2015 Uitslagen
  • 2015 Finishercijfers
  • 2015 Statistieken
  • 2014 Kalender
  • 2014 Cijfers deel 2
  • 2014 Cijfers deel 1
  • 2014 Prijsuitreiking
  • 2014 Puntensysteem
  • 2014 Prijzengeld
  • 2014 Eindstand
  • 2014 Uitslagen
  • 2014 Finishercijfers
  • 2014 Statistieken
  • 2013 KALENDER
  • 2013 Cijfers deel 1
  • 2013 Cijfers deel 2
  • 2013 Prijsuitreiking
  • 2013 Puntensysteem
  • 2013 Prijzengeld
  • 2013 Eindstand
  • 2013 Uitslagen
  • 2013 Finishercijfers
  • 2013 Statistieken
  • 2012 KALENDER
  • 2012 Cijfers deel 1
  • 2012 Cijfers deel 2
  • 2012 Prijsuitreiking
  • 2012 Puntensysteem
  • 2012 Prijzengeld
  • 2012 Eindstand
  • 2012 Uitslagen
  • 2012 Finishercijfers
  • 2012 Statistieken
  • 2011 Kalender
  • 2011 Cijfers
  • 2011 Prijsuitreiking
  • 2011 Puntensysteem
  • 2011 Prijzengeld
  • 2011 EINDSTAND
  • 2011 Uitslagen
  • 2011 Finishercijfers
  • 2011 Statistieken
  • 2010 Kalender
  • 2010 Cijfers
  • 2010 Prijsuitreiking
  • 2010 Puntensysteem
  • 2010 Prijzengeld
  • 2010 EINDSTAND
  • 2010 Uitslagen
  • 2010 Verslagen
  • 2010 Finishercijfers
  • 2010 Statistieken
  • 2009 KALENDER
  • 2009 Cijfers
  • 2009 Prijsuitreiking
  • 2009 Alg Info
  • 2009 Prijzengeld
  • 2009 EINDSTAND
  • 2009 Uitslagen
  • 2009 Verslagen
  • 2009 Finishercijfers
  • 2009 Statistieken
  • 2008 Cijfers
    Zoeken in blog

    Vorige edities M&U Cup

    09-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Cijfers
    Net als de vorige jaren zullen we de komende dagen een aantal cijferlijstjes i.v.m. de M&U Cup 2010 publiceren.

    1. Overzichtslijst met topptestaties M&U Cup 2010 (MARATHON)

    Wedstrijd Naam Eindtijd Gebj. Geslacht Nation. Basisptn. Handicapptn. Tot. ptn.
    1 ANTWERPEN PREIBISCH RALF 2.34.08 1962      M   NED      77          5     82
    2 MAASDAM PREIBISCH RALF 2.37.00 1962      M   NED      75          5     80
    3 EINDHOVEN PREIBISCH RALF 2.40.11 1962      M   NED      73          5     78
    4 SPIJKENISSE PREIBISCH RALF 2.41.51 1962      M   NED      72          5     77
    5 ANTWERPEN TAELMAN LUCIEN 2.48.11 1957      M   BEL      67          9     76
    ANTWERPEN VANDERLINDEN MARC 2.46.52 1958      M   BEL      68          8     76
    7 ANTWERPEN PARDAENS LEO 3.21.06 1944      M   BEL      47        28     75
    APELDOORN PARDAENS LEO 3.22.45 1944      M   BEL      47        28     75
    APELDOORN PREIBISCH RALF 2.43.44 1962      M   NED      70          5     75
    10 MAAS EN WAAL TAELMAN LUCIEN 2.51.51 1957      M   BEL      65          9     74
    11 BRUSSEL CASIER GINO 2.39.34 1972      M   BEL      73          0     73
    KASTERLEE DAEMS JAN 2.41.03 1970      M   BEL      72          1     73
    STEENBERGEN DE GROVE BART 2.39.34 1972      M   BEL      73          0     73
    BRUSSEL MERTENS PAUL 2.46.49 1962      M   BEL      68          5     73
    ANTWERPEN MERTENS PAUL 2.47.16 1962      M   BEL      68          5     73
    16 EINDHOVEN DAEMS JAN 2.42.20 1970      M   BEL      71          1     72
    SCHAARBEEK PARDAENS LEO 3.31.53 1944      M   BEL      44        28     72
    MAASDAM PARDAENS LEO 3.32.45 1944      M   BEL      44        28     72
    SCHAARBEEK TAELMAN LUCIEN 2.54.09 1957      M   BEL      63          9     72
    KASTERLEE TAELMAN LUCIEN 2.54.48 1957      M   BEL      63          9     72
    HILVARENBEEK TAELMAN LUCIEN 2.55.07 1957      M   BEL      63          9     72
    22 MAASDAM DE GROVE BART 2.42.31 1972      M   BEL      71          0     71
    KASTERLEE DE GROVE BART 2.43.24 1972      M   BEL      71          0     71
    HILVARENBEEK PREIBISCH RALF 2.50.29 1962      M   NED      66          5     71
    KASTERLEE RUMPHAKWAEN NID 2.46.25 1968      M   BEL      69          2     71
    In deze lijst staan alle prestaties van meer dan 70 punten door cuplopers behaald in de marathons van de M&U Cup 2010.
    Dit jaar slaagde een enkele cuploper erin meer dan 80 punten te scoren. Ralf Preibisch is op dit ogenblik onmiskenbaar de
    beste marathonloper onder de cuplopers. Mocht hij meer cupwedstrijden lopen zou hij een grote kanshebber op de eindover-
    winning zijn. Opmerkelijk is ook de prestatie van Marc Vanderlinden. Na zijn hersenbloeding van vorig jaar wist hij dit jaar
    weer een marathon aan meer dan 15km/u te lopen.
    Ralf Preibisch staat maar liefst 6 keer in de toplijst. Lucien Taelman 5 keer, Leo Pardaens 4 keer en Bart De Grove 3 keer.
    9 verschillende lopers (1 Nederlander en 8 Belgen) behaalden meer dan 70 punten in een marathon. 
    Net als vorig jaar werden de meeste topprestaties gerealiseerd in Antwerpen (5) .

    2. Overzichtslijst met topprestaties M&U Cup 2010 (ULTRALOPEN)

    Wedstrijd Naam Eindtijd/Afstand Gebj. Geslacht Nation. Basisptn. Handicapptn. Tot. ptn.
    1 50K ASSEN PREIBISCH RALF       3.09.49 1962      M  NED     80           5     85
    6U LOOS PARDAENS LEO      70,340km 1944      M  BEL     57         28     85
    3 6U HAARLEMMERMEER PARDAENS LEO      69,031km 1944      M  BEL     55         28     83
    4 6U STEIN PARDAENS LEO      67,770km 1944      M  BEL     53         28     81
    5 6U AALTER PARDAENS LEO      66,152km 1944      M  BEL     51         28     79
    6 100M JKM LEYSEN PAT      16.10.44 1957      M  BEL     69           9     78
    50K ASSEN PARDAENS LEO       4.09.13 1944      M  BEL     50         28     78
    8 6U STEIN MERTENS GERT      81,722km 1964      M  BEL     73           4     77
    9 100K HULSHOUT PARDAENS LEO      10.19.18 1944      M  BEL     47         28     75
    100K HULSHOUT TAELMAN LUCIEN       8.28.39 1957      M  BEL     66           9     75
    100K AMSTERDAM TAELMAN LUCIEN       3.37.55 1957      M  BEL     66           9     75
    60K HANK VAN LEEST WIM       4.33.30 1955      M  NED     64         11     75
    6U STEIN CASIER GINO      82,688km 1972      M  BEL     75           0     75
    6U LOOS TAELMAN LUCIEN      76,642km 1957      M  BEL     66           9     75
    15 6U STEIN LEYSEN PAT      75,563km 1957      M  BEL     65           9     74
    6U TROISDORF MERTENS GERT      79,627km 1964      M  BEL     70           4     74
    17 6U LOOS CALLENS XAVIER      58,843km 1942      M  BEL     41         32     73
    6U STEENBERGEN DOMHOF PETRA      70,654km 1966      W  NED     58         15     73
    6U STEIN HOSTENS IVAN      78,602km 1963      M  BEL     69           4     73
    6U STEIN TAELMAN LUCIEN      75,271km 1957      M  BEL     64           9     73
    21 50K ASSEN DE GROVE BART       3.24.16 1972      M  BEL     72           0     72
    50K AMSTERDAM OKKERSEN HENRY       4.22.32 1945      M  NED     46         26     72
    6U STEIN CALLENS XAVIER      58,395km 1942      M  BEL     40         32     72
    6U STEIN DERKS HENK      72,711km 1955      M  NED     61         11     72
    25 100M JKM STYNEN GEERT      15.56.28 1969      M  BEL     70           1     71
    50K ASSEN HOSTENS IVAN       3.35.38 1963      M  BEL     67           4     71
    6U STEIN GENDRAULT JEAN-PIERRE      65,851km 1948      M  NED     51         20     71
    6U HAARLEMMERMEER OKKERSEN HENRY      61,827km 1945      M  NED     45         26     71
    6U STEIN VANDERLINDEN MARC      74,592km 1958      M  BEL     63           8     71
    In deze lijst staan alle prestaties van meer dan 70 punten door cuplopers behaald in de ultralopen van de M&U Cup 2010.
    2 cuplopers, Leo Pardaens en Ralf Preibisch, slaagden erin meer dan 80 punten te scoren. Leo deed dat zelfs 3 keer. In totaal staat hij 6 keer
    in deze toplijst. Hij is dan ook de terechte winnaar van de M&U Cup 2010. Lucien Taelman, de nummer 2 in de eindstand, staat 4 maal
    in de lijst. Pat Leysen, Gert Mertens, xavier Callens, Ivan Hostens en Henry Okkersen staan elk 2 maal in de lijst. Petra Domhof is de enige
    vrouw in dit gezelschap dankzij haar 70,654km in Steenbergen.
    16 verschillende cuplopers (6 Nederlanders en 10 Belgen) behaalden meer dan 70 punten in een ultraloop. 
    De meeste topprestaties werden net als vorig jaar gerealiseerd in Stein (10). In Assen waren het er 4 en in Loos 3.

    3. Overzicht toptijden M&U Cup 2010 (MARATHON)
     
    Wedstrijd Naam Gebj. Gesl. Nat. Eindtijd
    1 ANTWERPEN PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.34.08
    2 MAASDAM PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.37.00
    3 BRUSSEL CASIER GINO 1972   M BEL 2.39.34
    4 STEENBERGEN DE GROVE BART 1972   M BEL 2.39.34
    5 EINDHOVEN PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.40.11
    6 KASTERLEE DAEMS JAN 1970   M BEL 2.41.03
    7 SPIJKENISSE PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.41.51
    8 EINDHOVEN DAEMS JAN 1975   M BEL 2.42.20
    9 MAASDAM DE GROVE BART 1972   M BEL 2.42.31
    10 KASTERLEE DE GROVE BART 1972   M BEL 2.43.24
    11 APELDOORN PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.43.44
    12 KASTERLEE RUMPHAKWAEN NID 1968   M BEL 2.46.25
    13 BRUSSEL MERTENS PAUL 1962   M BEL 2.46.49
    14 ANTWERPEN VANDERLINDEN MARC 1958   M BEL 2.46.52
    15 APELDOORN DE GROVE BART 1972   M BEL 2.46.58
    16 ANTWERPEN MERTENS PAUL 1962   M BEL 2.47.16
    17 HULSHOUT CASIER GINO 1972   M BEL 2.48.01
    18 ANTWERPEN TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.48.11
    19 EINDHOVEN ANDRIES MICHAEL 1982   M BEL 2.48.30
    20 SCHINNEN DE GROVE BART 1972   M BEL 2.48.40
    21 HILVARENBEEK PREIBISCH RALF 1962   M NED 2.50.29
    22 SPIJKENISSE DE GROVE BART 1972   M BEL 2.50.31
    23 HAARLEMMERMEER DE GROVE BART 1972   M BEL 2.50.48
    24 KASTERLEE REYNDERS GEERT 1980   M BEL 2.50.57
    25 SPIJKENISSE TRAMONTINA MARCO 1968   M NED 2.50.58
    26 EINDHOVEN RUMPHAKWAEN NID 1968   M BEL 2.51.17
    27 MAAS EN WAAL TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.51.51
    28 ANTWERPEN PEETERS RUDY 1964   M BEL 2.52.21
    29 APELDOORN LEUS FRANKIE 1962   M BEL 2.52.30
    30 GELDROP TRAMONTINA MARCO 1968   M NED 2.52.32
    31 ANTWERPEN LEUS FRANKIE 1962   M BEL 2.53.46
    32 KASTERLEE VAN WALLENDAEL WILLY 1967   M BEL 2.53.50
    33 APELDOORN MERTENS GERT 1964   M BEL 2.53.57
    34 ANTWERPEN VERHEYEN WOUTER 1985   M BEL 2.53.59
    35 SCHAARBEEK TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.54.09
    36 BRUSSEL PEETERS RUDY 1964   M BEL 2.54.39
    37 KASTERLEE TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.54.48
    38 BRUSSEL DRIESEN WIM 1967   M BEL 2.54.51
    39 BRUSSEL VAN NIEUWENHOVE 1968   M BEL 2.55.03
    40 HILVARENBEEK TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.55.07
    41 BRUSSEL VAN WALLENDAEL WILLY 1967   M BEL 2.56.01
    42 HULSHOUT MERTENS PAUL 1962   M BEL 2.56.07
    43 SPIJKENISSE MERTENS GERT 1964   M BEL 2.56.13
    44 BRUSSEL REYNDERS GEERT 1980   M BEL 2.56.37
    45 ANTWERPEN DRIESEN WIM 1967   M BEL 2.56.50
    46 BRUSSEL HOSTENS IVAN 1963   M BEL 2.56.58
    47 EINDHOVEN TRAMONTINA MARCO 1968   M NED 2.57.04
    48 ANTWERPEN HOSTENS IVAN 1963   M BEL 2.57.39
    49 BRUSSEL WATTHY JOHAN 1967   M BEL 2.57.40
    50 HILVARENBEEK MERTENS GERT 1964   M BEL 2.57.42
    51 BRUSSEL TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 2.57.53
    52 KASTERLEE DRIESEN WIM 1967   M BEL 2.57.57
    53 KASTERLEE VAN NIEUWENHOVE 1968   M BEL 2.58.18
    54 ANTWERPEN WATTHY JOHAN 1967   M BEL 2.58.22
    55 APELDOORN GRUBEN MARCO 1966   M NED 2.58.22
    56 GELDROP MERTENS GERT 1964   M BEL 2.58.29
    57 ANTWERPEN VAN NIEUWENHOVE 1968   M BEL 2.58.43
    58 SPIJKENISSE LEUS FRANKIE 1962   M BEL 2.59.20
    59 EINDHOVEN HEIJMINK FRANK 1964   M NED 2.59.28
    60 APELDOORN JURRIAANS HANS 1969   M NED 2.59.31
    61 HANK KLOEK PATRICK 1964   M BEL 2.59.37
    62 SPIJKENISSE ROODENBURG ANDY 1971   M NED 2.59.37
    63 EINDHOVEN GRUBEN MARCO 1966   M NED 2.59.38
    64 ANTWERPEN DAEMS JAN 1975   M BEL 2.59.39
    65 SCHAARBEEK MERTENS GERT 1964   M BEL 2.59.48
    66 KASTERLEE AMELOOT FREDERIK 1977   M BEL 2.59.53
    In deze lijst staan alle prestaties van minder dan 3u door cuplopers gerealiseerd in een marathon van de M&U Cup 2010.
    De snelste cuplopers in 2010 waren zonder enige twijfel Ralf Preibisch, Bart De Grove en Gino Casier.
    Bart De Grove wist 7 keer in minder dan 3 uur te finishen. Ralf Preibisch en Lucien Taelman 6 maal en Gert Mertens 5 maal. 
    26 cuplopers (6 Nederlanders en 20 Belgen) liepen minstens 1 marathon in een tijd onder de 3 uur.
    De meeste prestaties onder de 3 uur werden net als vorig jaar gelopen in Antwerpen (12) en Brussel (10).
    In Kasterlee waren er 9 lopers die onder de 3 uur bleven.


    4. Overzicht toptijden en -afstanden M&U Cup 2010 (ULTRALOPEN)
    Wedstrijd Naam Gebj. Gesl. Nat. Eindtijd
    1 ASSEN PREIBISCH RALF 1962   M NED 3.09.49
    2 ASSEN DE GROVE BART 1972   M BEL 3.24.16
    3 ASSEN HOSTENS IVAN 1963   M BEL 3.35.38
    4 AMSTERDAMSE BOS TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 3.37.55
    5 ASSEN VERHEYEN WOUTER 1985   M BEL 3.38.39
    6 BOTTROP JURRIAANS HANS 1969   M NED 3.44.29
    7 BOTTROP WATTHY JOHAN 1967   M BEL 3.45.15
    8 ASSEN MOYSON RENAAT 1961   M BEL 3.51.19
    9 ASSEN DÜMMER IGNAS 1966   M NED 3.52.10
    10 ASSEN THIJSSEN WIM B 1960   M NED 3.54.00
    11 ASSEN ROODENBURG ANDY 1971   M NED 3.59.07
    In deze lijst staan alle prestaties van minder dan 4u door cuplopers gerealiseerd op 50K tijdens de M&U Cup 2010.
    Ralf Preibisch realiseerde de beste tijd, een tijd waarmee hij trouwens de wereldjaarranglijst bij de M45 aanvoert. 
    11 cuplopers (5 Nederlanders en 6 Belgen) liepen een 50K onder 4u.


    Wedstrijd Naam Gebj. Gesl. Nat. Eindtijd
    1 HULSHOUT TAELMAN LUCIEN 1957   M BEL 8.28.39
    2 HULSHOUT DE POOTER DIRK 1963   M BEL 8.56.23
    3 HULSHOUT VANDEBEEK PATRICK 1974   M BEL 9.11.09
    4 HULSHOUT VAN HIEL PAUL 1970   M BEL 9.21.06
    In deze lijst staan alle prestaties van minder dan 9u30' door cuplopers gerealiseerd op 100K tijdens de M&U Cup 2010.
    De nummer 2 uit de eindstand, Lucien Taelman liet hier de beste prestatie optekenen.
    4 cuplopers (4 Belgen) liepen een 100K onder 9u30'.

    Wedstrijd Naam Gebj. Gesl. Nat. Afstand
    1 STEIN GINO CASIER 1972   M BEL 82,688
    2 STEIN GERT MERTENS 1964   M BEL 81,722
    3 TROISDORF GERT MERTENS 1964   M BEL 79,627
    4 STEIN IVAN HOSTENS 1963   M BEL 78,602
    5 STEIN KURT BOMERE 1968   M BEL 78,163
    6 STEIN JOHAN WATTHY 1967   M BEL 77,471
    7 TROISDORF IVAN HOSTENS 1963   M BEL 76,649
    8 LOOS LUCIEN TAELMAN 1957   M BEL 76,642
    9 HAARLEMMERMEER WIM DOUW 1963   M NED 76,106
    10 STEIN PAUL BECKERS 1962   M BEL 76,029
    11 STEIN PAT LEYSEN 1957   M BEL 75,563
    12 STEENBERGEN WIM CALLENS 1966   M BEL 75,340
    13 STEIN LUCIEN TAELMAN 1957   M BEL 75,271
    14 STEENBERGEN PETRA DOMHOF 1966   W NED 70,654
    In deze lijst staan alle prestaties van meer dan 75K (70K vrouwen) door cuplopers gerealiseerd op een 6U tijdens de M&U Cup 2010.
    Gino Casier leverde de topprestatie met meer dan 82K. Gert Mertens staat op plaats 2 en 3. Dankzij die prestaties wist hij de derde
    plaats in de eindklassering te veroveren. Ivan Hostens en Lucien Taelman staan ook twee maal in deze lijst. Petra Domhof is de enige
    vrouw in de lijst. 11 cuplopers (2 Nederlanders en 9 Belgen) liepen meer dan 75K of 70K (vrouwen) in 6 uur.


    Wedstrijd Naam Gebj. Gesl. Nat. Tijd of afstand
    1 60K HANK WIM VAN LEEST 1955   M NED 4u33'30"
    2 60K HANK PETER PALMANS 1962   M BEL 4u47'34"
                 
    1 LIMBURGS ZWAARSTE GEERT STYNEN 1969   M BEL 6u37'49"
    2 LIMBURGS ZWAARSTE WALTER BOUWEN 1965   M BEL 6u53'00"
                 
    1 50EM JKM HENK DERKS 1955   M NED 6u59'40"
    2 50EM JKM MIEKE HEKKERS 1965   W NED 7u29'23"
                 
    1 100EM JKM GEERT STYNEN 1969   M BEL 15u56'28"
    2 100EM JKM PAT LEYSEN 1957   M BEL 16u10'44"
    3 100EM JKM HENK DOORTEN 1963   M NED 17u19'14"
    4 100EM JKM DANIEL ERNST 1955   M NED 18u20'17"
    5 100EM JKM LUC DE JAEGER-BRAET 1957   M BEL 18u30'14"
                 
    1 12U DEN HAAG PETER PALMANS 1962   M BEL 134,166km
                 
    1 24U STEENBERGEN JAN SUIJKERBUIJK 1963   M NED 215,129km
    2 24U STEENBERGEN WILMA DIERX 1966   W NED 185,214km
    3 24U STEENBERGEN BOB STULTIENS 1964   M NED 180,142km
    In deze lijst staan alle prestaties onder 4u50' (60K), 7u/7u30' vrouwen (Limburgs Zwaarste of 50EM), 19u (100EM) en meer dan
    115km (12u) en 170km (24u) 
    door cuplopers gerealiseerd tijdens de M&U Cup 2010. Peter Palmans en Geert Stynen staan 2 maal
    in deze lijst.
    13 cuplopers (8 Nederlanders en 5 Belgen) liepen zich hier in de kijker.



    5. Nog wat cijfergegevens ivm de Cup 2010:

    Een overzicht van het gemiddeld aantal punten dat door de cuplopers in de marathons en de ultralopen behaald werd.
    In vergelijking met 2009 liggen de cijfers hoger. Vooral bij de nieuwe ultralopen is dat zo. Dit valt deels te verklaren door het
    beperkt aantal deelnemers bij die ultralopen. Als er bij die enkele deelnemers dan een aantal toplopers zijn, wordt het gemiddelde
    natuurlijk sterk naar boven getrokken. Bij de JKM 100EM waren er maar vijf cuplopers en dat waren niet de minste,
    nl. Pat Leysen, Geert Stynen, Ernst Daniel, Henk Doorten en Luc de Jaeger-Braet.

    Marathons 2010 Gem. punten Ultralopen 2010 Gem. punten
    1 SCHAARBEEK      54,09 JKM 100EM      69,60
    2 BRUSSEL      53,44 HANK 120K      67,00
    3 SCHINNEN      53,33 HULSHOUT 100K      61,88
    4 HILVARENBEEK      51,92 HANK 60K      57,33
    5 KASTERLEE      51,66 ASSEN 50K      55,54
    6 ANTWERPEN      50,98 LOOS 6U      55,33
    7 EINDHOVEN      50,58 AMSTERDAMSE BOS 100K      55,00
    8 BINNENMAAS      50,53 TROISDORF 6U      54,50
    9 HAARLEMMERMEER      50,22 BOTTROP 50K      53,33
    10 SPIJKENISSE      49,96 JKM 50EM      53,15
    11 STEENBERGEN      49,62 STEIN 6U      52,12
    12 MAAS EN WAAL      49,26 HAARLEMMERMEER 6U      51,43
    13 APELDOORN      48,82 AMSTERDAMSE BOS 50K      50,71
    14 HANK      48,70 LIMBURGS ZWAARSTE 72K      47,27
    15 TERSCHELLING      48,17 DEN HAAG 12U      46,00
    16 GELDROP      47,41 AMSTERDAMSE BOS 6U      45,21
    17 HULSHOUT      43,89 DEN HAAG 6U      44,19
    18     STEENBERGEN 6U      42,57
    19     AALTER 6U      41,77
    20     STEENBERGEN 24U      33,23

    09-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    08-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Prijsuitreiking
    Vorig jaar werd de prijsuitreiking van de jubileumeditie van de M&U Cup gehouden te Schoten.
    Peter Suijkerbuijk, mede-organisator van de loopwedstrijden in Steenbergen, deed toen het voorstel om voor de prijsuitreiking
    van de editie 2010 iets in elkaar te boksen.
    Hij is erin geslaagd om voor ons een zeer mooie formule uit te werken (Bedankt Peter!!!):

    Op zaterdag 12 februari worden we verwacht in Nieuw-Vossemeer, een dorp behorend bij de gemeente Steenbergen.
    Het programma:
    14u : Start groepsloop of groepswandeling (douches zijn beschikbaar)
    17u : Start bowling
    18u30: Eten en aansluitend prijsuitreiking voor de top 25 (met overhandiging van de oorkonde en het prijzengeld). Lopers die niet
               in de top 25 eindigden, maar wel op de prijsuitreiking aanwezig zijn, ontvangen een oorkonde.

    Het eten bestaat uit een driegangenmenu in "De Praeter" (http://www.depraeter.nl ).
    Drank bij het eten is in de prijs inbegrepen.

    Kostprijs voor dit alles: €25 per persoon
    .



    Alle lopers en sympathisanten van de M&U Cup zijn uiteraard welkom op deze prijsuitreiking.
    Je kan je aanmelden voor alle activiteiten of voor een deel ervan.


    De lopers die in 12 wedstrijden gefinisht zijn mogen samen met een tweede persoon gratis deelnemen. Dit zijn de volgende lopers:
    Leo Pardaens, Lucien Taelman, Gert Mertens, Els Annegarn, Sjaak Bus, Marc Bemong, Jos Hopman, Mo Idrissi, Ghislain Dops, Jacques Vandewal,
    Rudy Van Daele, Marc Blyaert en Vincent Meers.

    Iedereen (ook de lopers die gratis mogen deelnemen!!!) gelieve zo snel mogelijk in te schrijven via mail bij Gert Mertens: mertensgert@hotmail.com .
    Uiterlijk op 31/12/2010. Vermeld duidelijk met hoeveel personen je wenst deel te nemen en aan welke onderdelen van het programma.

    Het deelnamebedrag zou ook voor 31/12/2010 gestort moeten worden op
    IBAN: BE91 4245 5173 1976    BIC: KREDBEBB  (Torenlaan 43, 8790 Waregem)

    We wensen iedereen alvast prettige feestdagen!

    08-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    07-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Puntensysteem
    Om het ultralopen terug een prominentere plaats in de Marathon- en Ultracup te geven heeft het bestuur een nieuwe regel aan het puntenreglement toegevoegd.
    Deze regel vind je hieronder in het rood. We hopen hiermee een van onze doelstellingen, nl. het promoten van het ultralopen, beter te realiseren.


    A) ALGEMEEN

    1) In de eindrangschikking van de CUP worden opgenomen alle atleten die minstens 3 wedstrijden liepen.

    2) De punten van de 4 beste prestaties worden voor 100% in rekening gebracht, de volgende voor 20%.
    De 4 beste prestaties kunnen niet van hetzelfde wedstrijdtype(marathon,6u,...) zijn. Indien dat toch het geval is, wordt de 4de prestatie slechts aan 20 % in rekening gebracht. Alleen als bij de 5de of volgende prestaties een ander wedstrijdtype is wordt die prestatie in de plaats aan 100 % gerekend.

    3) De punten voor iedere prestatie worden bepaald door de basispunten naargelang de prestatie eventueel te vermeerderen met de handicappunten ingevolge leeftijd en/of geslacht.

    4) Atleten die aan 8 wedstrijden deelgenomen hebben ontvangen 25 bonuspunten. (In elk van die 8 wedstrijden dienen ze wel minstens 1 basispunt gescoord te hebben.)

    5) Atleten die aan 12 wedstrijden deelgenomen hebben ontvangen een tweede maal 25 bonuspunten. (In elk van die 12 wedstrijden dienen ze wel minstens 1 basispunt gescoord te hebben.)

    6) Atleten die aan 4 ultralopen deelgenomen hebben ontvangen een derde maal 25 bonuspunten. (In elk van die 4 ultralopen dienen ze wel minstens 1 basispunt gescoord te hebben.)

    7) Enkel de 12 beste prestaties worden in rekening gebracht volgens het in punt 2 beschreven systeem.


    Lopers ontvangen basispunten op basis van de gelopen eindtijd of afstand en handicappunten op basis van hun geslacht en leeftijd.
    Voor de basispunten en de handicappunten zie de tabellen op
    http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php .

    07-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    06-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Prijzengeld

    PRIJZENGELD 2010

    1. Voor 2010 worden de bedragen van 2009 behouden (zie onder).

    2. Daarnaast mogen de lopers die in 12 wedstrijden finishen (en daarbij telkens minstens 1 basispunt scoren) samen met hun partner
    gratis naar de activiteiten en het etentje ter gelegenheid van de prijsuitreiking in Nieuw-Vossemeer komen.


    Prijzengeld 2010

    Plaats Prijzengeld
    1. 750 EURO
    2. 500 EURO
    3. 250 EURO
    4. 200 EURO
    5. 150 EURO
    6. 125 EURO
    7. 100 EURO
    8. 100 EURO
    9. 100 EURO
    10. 100 EURO
    11. 75 EURO
    12. 75 EURO
    13. 75 EURO
    14. 75 EURO
    15. 75 EURO
    16. 50 EURO
    17. 50 EURO
    18. 50 EURO
    19. 50 EURO
    20. 50 EURO
    21. 50 EURO
    22. 50 EURO
    23. 50 EURO
    24. 50 EURO
    25. 50 EURO

    06-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    05-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 EINDSTAND
    Uiteindelijk wisten 203 lopers zich te plaatsen in de eindrangschikking. Daaronder 190 mannen en 13 vrouwen. Van die 13 vrouwen hebben
    er 4 een plaatsje in de top 25 veroverd: Els Annegarn, Suzanne Maes, Ineke Scheffer en Mieke Hekkers.
    De verdeling over de nationaliteiten is als volgt: 105 Nederlanders, 92 Belgen, 5 Duitsers en 1 Italiaan.
    De top 3 in het eindklassement wordt gevormd door Leo Pardaens, Lucien Taelman en Gert Mertens. Els Annegarn en Sjaak
    Bus vervolledigen de top 5.
    In de top 25 tellen we 14 Belgen en 11 Nederlanders.
    Proficiat aan alle 203 geklasseerden!

    De volledige eindstand vind je op Ultraned http://www.ultraned.org/N_item/f5186.php of kan je hier onderaan downloaden.

    In de loop van de volgende weken mag je ook onze jaarlijkse statistieken en overzichten van topprestaties van de M&U Cup 2010
    verwachten.


    We nodigen iedereen nog eens van harte uit voor de prijsuitreiking op 12 februari. Voor meer details zie het eerdere bericht:
    http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1004397 . Let op de deadline voor de inschrijving en betaling: 31/12/2010.


    De top 25:
    PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NAT PORTRET
    1 Leo Pardaens 519,6 6 6 12 1944    M  BEL
    http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=226071
    2 Lucien Taelman 488,6 7 5 12 1957    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=185551
    3 Gert Mertens 451,4 8 4 12 1964    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=180612
    4 Els Annegarn 436,8 7 11 18 1956    W  NED
    http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=302193
    5 Sjaak Bus 426,4 6 8 14 1955    M  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=781536
    6 Marc Bemong 425,4 8 6 14 1948    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=313341
    7 Henk Derks 404,4 6 4 10 1955    M  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=586945
    8 Jos Hopman 397,4 5 8 13 1939    M  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=250126
    9 Jean-Pierre Gendrault 391,2 3 8 11 1948    M  NED  
    10 Mo Idrissi 391 6 6 12 1952    M  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=328999
    11 Ghislain Dops 390,2 4 8 12 1955    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=223574
    12 Jacques Vandewal 379,2 7 7 14 1952    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=227215
    13 Rudy Van Daele 375,2 10 5 15 1962    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=189939
    14 Ralf Preibisch 369,6 6 1 7 1962    M  NED
    http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=907081
    15 Bart De Grove 365,4 7 1 8 1972    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=310858
    16 Gijs Honing 362,8 6 5 11 1945    M  NED  
    17 Suzanne Maes 353,6 6 4 10 1952    W  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=229802
    18 Vincent Meers 330,4 12 1 13 1973    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=907201
    19 Luc De Jaeger-Braet 329,6 3 5 8 1957    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=189732
    20 Marc Blyaert 329,4 8 7 15 1958    M  BEL
    21 Ineke Scheffer 320 4 5 9 1958    W  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=917186
    22 Pat Leysen 315,2 2 4 6 1957    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=192283
    23 Albert Meijer 303 4 6 10 1959    M  NED http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=287658
    24 Mieke Hekkers 297,4 1 4 5 1964    W  NED  
    25 Leon Dautzenberg 296,8 7 2 9 1951    M  BEL http://www.bloggen.be/menucupportretten/archief.php?ID=563616

    De tussenstanden:

    18. Tussenstand na Geldrop: http://www.ultraned.org/N_item/f5171.php

    17. Tussenstand na Troisdorf en Kasterlee: http://www.ultraned.org/N_item/f5160.php

    16. Tussenstand na Berenloop en Bottrop: http://www.ultraned.org/N_item/f5156.php

    15. Tussenstand na Schaarbeek: http://www.ultraned.org/N_item/f5146.php

    14. Tussenstand na 6u Amsterdamse Bos: http://www.ultraned.org/N_item/f5129.php

    13. Tussenstand na Hilvarenbeek: http://www.ultraned.org/N_item/f5124.php

    12. Tussenstand na Haarlemmermeer Marathon en Maas en Waalse Rabomarathon: http://www.ultraned.org/N_item/f5110.php
     
    11. Tussenstand na Hulshout: http://www.ultraned.org/N_item/f5094.php

    10. Tussenstand na Den Haag: http://www.ultraned.org/n_item/f5052.php

    9. Tussenstand na Child Learn Marathon: http://www.ultraned.org/n_item/f5047.php

    8. Tussenstand na Haarlemmermeer: http://www.ultraned.org/n_item/f5036.php

    7. Tussenstand na Amsterdamse Bos: http://www.ultraned.org/n_item/f5027.php

    6. Tussenstand na Steenbergen: http://www.ultraned.org/n_item/f5023.php

    5. Tussenstand na Hank: http://www.ultraned.org/n_item/f5009.php

    4. Tussenstand na Loos: http://www.ultraned.org/n_item/f5002.php

    3. Tussenstand na Limburgs Zwaarste: http://www.ultraned.org/n_item/f4959.php

    2. Tussenstand na Binnenmaas: http://www.ultraned.org/n_item/f4948.php

    1. Tussenstand na Stein: http://www.ultraned.org/n_item/f4943.php


    De volledige eindstand met 203 geklasseerden kan je hier onderaan downloaden.

    Bijlagen:
    Einduitslag.xls (55.5 KB)   

    05-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    04-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Uitslagen
    29. Zevenendertigste wedstrijd:  12/12/2010  Spijkenisse Spark Marathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.spijkenissemarathon.nl/ onder de rubriek "resultaten" of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f101220101212_2010_12.php#res


    28. Zesendertigste wedstrijd:  28/11/2010  't Is (voor) Niks Marathon Geldrop
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.tisvoorniks.nl/includes/images/'t%20Is%20(voor)%20niks-loop.htm of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f107120101128_2010_11.php#res


    27. Vijfendertigste wedstrijd:  14/11/2010  Marathon Kasterlee
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.chronorace.be/web2/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=6008659247108 of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f074220101114_2010_11.php#res


    26. Vierendertigste wedstrijd:  13/11/2010  6uren Troisdorf (D.)
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.marathon-ultra-team.de/6h/2010-erg/ein_gender.pdf of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f158020101113_2010_11.php#res


    25. Drieëndertigste wedstrijd:  7/07/2010  Berenloop Terschelling
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f006420101107_2010_11.php#res


    24. Tweeëndertigste wedstrijd: 7/07/2010  50K Bottrop (D.)
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f119120101107_2010_11.php#res


    23. Eenendertigste wedstrijd: 16/10/2010  Pistemarathon Schaarbeek
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f019520101016_2010_10.php#res


    22. Dertigste wedstrijd: 10/10/2010  Eindhoven Marathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://evenementen.uitslagen.nl/2010/marathoneindhoven/ of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f006220101010_2010_10.php#res


    21. Negenentwintigste wedstrijd: 10/10/2010  Brussels Marathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.chronorace.be/web2/Classements/Classement.aspx?eventId=5866925326349&master=runningtour&lng=NL&mode=large&IdClassement=6244 of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f119020101010_2010_10.php#res


    20. Achtentwintigste wedstrijd: 25/09/2010  Self Transcendence 6uren
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f093720100925_2010_09.php#res


    19. Zevenentwintigste wedstrijd: 19/09/2010  Beekse Marathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f005620100919_2010_09.php#res


    18. Zesentwintigste wedstrijd: 05/09/2010  Maas en Waalse Rabomarathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f010620100905_2010_09.php#res


    17. Vijfentwintigste wedstrijd: 05/09/2010  Haarlemmermeer Marathon
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f090420100905_2010_09.php#res


    16. Drieëntwintigste en vierentwintigste wedstrijd: 21/08/2010  Marathon en 100K van Hulshout
    De uitslag is te vinden op:
    http://www.ultraned.org/u_item/f168520100821_2010_08.php#res    100K
    http://www.ultraned.org/u_item/f168620100821_2010_08.php#res    Marathon


    15. Tweeëntwintigste wedstrijd: 11/07/2010  6uren van Aalter
    De uitslag is te vinden op: http://6uurvanaalter.blogspot.com/2010/07/einduitslag.html of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f169620100711_2010_07.php#res


    14. Eenentwintigste wedstrijd: 04/07/2010  50K van Assen
    De uitslag is te vinden op: http://www.de50vanassen.nl/index.php/nl/uitslag.html of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f105920100704_2010_07.php#res


    13. Negentiende en twintigste wedstrijd: 19/06/2010  Den Haag 6uren en 12uren
    De uitslag is te vinden op:
    http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2010/jun/19/denhaag/6Tot.html        6uren of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f025220100619_2010_06.php#res
    http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2010/jun/19/denhaag/12Tot.html      12uren of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f001520100619_2010_06.php#res


    12. Achttiende wedstrijd: 13/06/2010  Child Learn Marathon Schimmert
    De uitslag is te vinden op
    http://www.childlearnmarathon.nl/Uitslagen.html of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f148920100613_2010_06.php#res


    11. Zeventiende wedstrijd: 29/05/2010  6uren van de Haarlemmermeer
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f011120100529_2010_05.php#res


    10. Vijftiende en zestiende wedstrijd: 15/05/2010  Self Transcendence 50K en 100K Amsterdamse Bos
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f104920100515_2010_05.php#res         50K
    http://www.ultraned.org/u_item/f024520100515_2010_05.php#res         100K


    9. Twaalfde, dertiende en veertiende wedstrijd: 08 en 09/05/2010  Marathon, 6uren en 24uren van Steenbergen
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f105820100508_2010_05.php#res          Marathon

    http://www.ultraned.org/u_item/f084320100509_2010_05.php#res   6uren
    http://www.ultraned.org/u_item/f084320100508_2010_05.php#res   24uren


    8. Negende, tiende en elfde wedstrijd: 01-05-2010 Altena Marathon en Loopevenement Hank 60K en 120K
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f112020100501_2010_05.php#res Altena Marathon
    http://www.ultraned.org/u_item/f111920100501_2010_05.php#res Loopevenement Hank 60K
    http://www.ultraned.org/u_item/f178320100501_2010_05.php#res Loopevenement Hank 120K



    7. Achtste wedstrijd: 25-04-2010  Antwerp Marathon
    De uitslag is te vinden op
    http://www.chronorace.be/web2/classements/listerapports.aspx?=&lng=NL&relation=1258&master=RunningTour&resume=resumert&eventId=5866925326337 
    of op http://www.ultraned.org/u_item/f118920100425_2010_04.php#res


    6. Zevende wedstrijd: 18-04-2010  6uren van Loos
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f096420100418_2010_04.php#res


    5. Vijfde en zesde wedstrijd : 02/03-04-2010  Hele en halve JKM
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f105120100403_2010_04.php#res Halve JKM
    http://www.ultraned.org/u_item/f105120100402_2010_04.php#res Hele JKM


    4. Vierde wedstrijd : 20-03-2010  Limburgs Zwaarste 70K
    De uitslag van Limburgs Zwaarste is te vinden op
    http://www.funrunner-heerlen.nl/funrunnerlopen/pagina12.html of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f103220100320_2010_03.php#res


    3. Derde wedstrijd : 13-03-2010   Binnenmaas Marathon
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraned.org/u_item/f089820100313_2010_03.php#res



    2. Tweede wedstrijd : 07-03-2010   6 uren van Stein
    De uitslag is te vinden op
    http://www.ultraloopstein.nl/uitslagen/uitsl_6u2010_overall.html of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f000420100307_2010_03.php#res


    1. Eerste wedstrijd : 21-02-2010 Midwintermarathon Apeldoorn

    De uitslag is te vinden op
    http://www.midwintermarathon.nl/pages/uitslagen.php of op
    http://www.ultraned.org/u_item/f004520100221_2010_02.php#res

    04-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  


    03-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2010 Verslagen
    08/09-05-2010  Marathon, 6uren en 24uren van Steenbergen
    Wedstrijdverslag van Henri Thunissen: http://www.ultraned.org/n_item/f5014.php
    Wedstrijdverslag van Mark de Boer: http://www.ultraplatform.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=278:steenbergen-24-uur-van-start&catid=59:ultraloop-steenbergen-&Itemid=103
    Interview van Erwin van Diemen met Peter Rietveld: http://www.themazecorporation.net/lv/?p=31352
    Wedstrijdverslag van Hans Jurriaans: http://www.ultraned.org/V_item/f5028.php
    Wedstrijdverslag van Peter Rietveld: http://www.ultraned.org/V_item/f5025.php
    Wedstrijdverslag van Jannet Lange: http://www.ultraned.org/V_item/f5022.php
    Wedstrijdverslag van Jan Suijkerbuijk: http://www.ultraned.org/V_item/f5020.php
    Wedstrijdverslag van Theo de Jong: http://www.ultraned.org/V_item/f5019.php
    Wedstrijdverslag van Rinus van der Wal: http://www.ultraned.org/V_item/f5018.php
    Wedstrijdverslag van Majet Spoelder:
    http://www.ultraned.org/V_item/f5015.php
    Wedstrijdverslag van Willy Jonkers: http://willy-jonkers.spaces.live.com/blog/cns!DAB95955748F4B13!191.entry
    Wedstrijdverslag van Gert Jan van der End: http://marathonloper.web-log.nl/marathonloper/2010/05/steenbergen.html
    Wedstrijdverslag van Dik Jagerma: http://www.dehardloopkrant.com/artikel.php?date=2010-05-12
    Wedstrijdverslag van Bob Stultiens:http://ultrabob.punt.nl/#481704

    01-05-2010  Altena Marathon en Loopevenement Hank 60K en 120K
    Wedstrijdverslag van Henny Wijnands: http://www.stichtingh2o.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=103:uitslagflexcompany-marathon-van-altena&catid=1:latest-news&Itemid=18
    Wedstrijdverslag van Jean-Antoin van de Rijzen: http://www.ultraned.org/n_item/f5011.php


    02/03-04-2010   Hele en halve JKM
    Wedstrijdverslag van Marco Hartman: http://www.ultraned.org/V_item/f4991.php
    Wedstrijdverslag van Hans Jurriaans: http://www.ultraned.org/V_item/f4990.php
    Wedstrijdverslag van Marc vanden Driessche: http://www.ultraned.org/V_item/f4986.php
    Wedstrijdverslag van Henri Thunissen: http://www.ultraned.org/V_item/f4982.php
    Wedstrijdverslag van Herman Euverman: http://www.ultraned.org/V_item/f4981.php
    Wedstrijdverslag van Rinus van der Wal: http://www.ultraned.org/V_item/f4980.php
    Wedstrijdverslag van Henk Geilen: http://www.ultraned.org/V_item/f4978.php


    20-03-2010   Limburgs Zwaarste 70K
    Wedstrijdverslag van Henk Sipers: http://www.ultraned.org/V_item/f4949.php
    Wedstrijdverslag van André Boom: http://www.ultraned.org/V_item/f4950.php
    Wedstrijdverslag van Wim Reumkens: http://www.ultraned.org/V_item/f4952.php


    07-03-2010   6uren van Stein
    Verslag van Gino Casier: http://araginoca.skynetblogs.be/post/7724215/het-betere-smoelwerk-in-stein
    Verslag van Conny Braekman: http://sportymen-sportywomen.skynetblogs.be/post/7722441/blij-met-mijn-overwinning-te-stein
    Filmpje: http://www.youtube.com/watch?v=2tt_w3BOT8A
    Wedstrijdverslag Eric de Vries: http://www.ultraplatform.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=267:vermeesch-en-braekman-winnen-in-ijskoud-stein&catid=54:internationale-ultraloop-stein-6-uur&Itemid=103
    Nieuwsbericht Atletiekunie:  http://www.atletiek.nl/index.php?page=109&nieuwsitem=4512
    Nieuwsbericht Losse Veter: http://www.themazecorporation.net/lv/?p=28855


    21-02-2010 Midwintermarathon Apeldoorn
    Verslag van Hans Jurriaans: http://www.ultraned.org/n_item/f4926.php
    Verslag van Runningronald: http://www.runningronald.nl/binnenlandse-marathons/midwinter-marathon-2010-gegokt-en-verloren/comment-page-1
    Verslag van Frankie Leus: http://www.bloggen.be/joggerke/archief.php?ID=663982
    Verslag van Jo Schoonbroodt: http://www.mergellandmarathon.nl/jo.html
    Verslag van Marc Bemong: http://www.bloggen.be/marcoloopt/archief.php?ID=664344
    Verslag van Raoul Huisman: http://www.huisman.it/blogrun/?p=360
    Persbericht Hardloopkrant: http://www.midwintermarathon.nl/pages/Verslag_Hardloopkrant.php
    Enkele sfeerbeelden: http://www.dehardloopkrant.com/artikel.php?date=2010-02-21%2023%3A38&id=Sfeerreportage%20Midwintermarathon
    Persbericht Loopkrant: http://www.midwintermarathon.nl/pages/Verslag_Loopkrant.php
    Persbericht De Stentor:  http://www.destentor.nl/sport/grootapeldoorn/6281171/Kaminkova-weer-snelste-op-haar-Midwinter-Marathon.ece
    Perbericht 2 De Stentor: http://www.destentor.nl/sport/grootapeldoorn/6282005/Midwinter-trekt-toch-6754-deelnemers.ece

    Heb je zelf ook een verslag geschreven, laat het dan even weten dan plaatsen we de link in de lijst.
    Mailen naar mertensgert@hotmail.com .

    03-01-2011 om 00:00 geschreven door Bestuur M&U Cup  




    Archief per week
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!