Foto
Trainingen + Uitrusting
 

 
Maandag
18u - 19u30
Gele trui + blauwe broek + gele kousen
 

 
Woensdag
18u - 19u30
Blauwe trui + gele broek + blauwe kousen
 

 
Vrijdag
18u30 - 19u30
Gele trui + blauwe broek + gele kousen
 
Wedstrijd : gele broek + blauwe kousen
 
Afgelast?
Bel naar 09/360.11.60

IP ploeg A      
Datum      
12/01/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A K.SV.BORNEM A
19/01/2019 10:00 K.SK.L.TERNAT A SV.SOTTEGEM A
27/03/2019 18:00 SV.SOTTEGEM A KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
2/02/2019 10:00 K.VK.NINOVE A SV.SOTTEGEM A
9/02/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A VC.GROOT DILBEEK A
16/02/2019 11:00 S.K. PEPINGEN-HALLE A SV.SOTTEGEM A
23/02/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A KHO WOLVERTEM MERCHTEM A
13/03/2019 19:00 K.SV. BORNEM A
SV.SOTTEGEM A
16/03/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A K.SK.L.TERNAT A
23/03/2019 10:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A SV.SOTTEGEM A
30/03/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A K.VK.NINOVE A
6/04/2019 10:00 VC.GROOT DILBEEK A SV.SOTTEGEM A
13/04/2019 13:00 SV.SOTTEGEM A S.K. PEPINGEN-HALLE A
27/04/2019 10:00 KHO WOLVERTEM MERCHTEM A SV.SOTTEGEM A
IP ploeg B      
Datum      
12/01/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B K.SV.BORNEM B
19/01/2019 10:00 K.SK.L.TERNAT B SV.SOTTEGEM B
27/03/2019 18:00 SV.SOTTEGEM B KFC.RHODIENNE-DE HOEK B
2/02/2019 10:00 K.VK.NINOVE B SV.SOTTEGEM B
9/02/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B VC.GROOT DILBEEK B
16/02/2019 11:00 S.K. PEPINGEN-HALLE B SV.SOTTEGEM B
23/02/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B KHO WOLVERTEM MERCHTEM B
09/03/2019 10:00 K.SV BORNEM B SV.SOTTEGEM B
16/03/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B K.SK.L.TERNAT B
23/03/2019 10:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK B SV.SOTTEGEM B
30/03/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B K.VK.NINOVE B
6/04/2019 10:00 VC.GROOT DILBEEK B SV.SOTTEGEM B
13/04/2019 13:00 SV.SOTTEGEM B S.K. PEPINGEN-HALLE B
27/04/2019 10:00 KHO WOLVERTEM MERCHTEM B SV.SOTTEGEM B
Gew ploeg C      
Datum      
12/01/2019 9:30 EEG SV SOTTEGEM D
19/01/2019 10:00 SV SOTTEGEM D SP. MOERBEKE-G'BERGEN
2/03/2019 9:30 KVE WINNIK B SV SOTTEGEM D
2/02/2019 10:00 SV SOTTEGEM D FC ZEGELSEM
9/02/2019 11:15 EC OUDENHOVE SV SOTTEGEM D
16/02/2019 10:00 SV SOTTEGEM D VK NEDERHASSELT
23/02/2019 11:30 KSV GERAARDSBERGEN B SV SOTTEGEM D
9/03/2019 10:00 SV SOTTEGEM D EEG
16/03/2019 13:00 SP. MOERBEKE-G'BERGEN SV SOTTEGEM D
23/03/2019 10:00 SV SOTTEGEM D KVE WINNIK B
30/03/2019 13:00 FC ZEGELSEM SV SOTTEGEM D
6/04/2019 10:00 SV SOTTEGEM D EC OUDENHOVE
13/04/2019 9:45 VK NEDERHASSELT SV SOTTEGEM D
27/04/2019 10:00 SV SOTTEGEM D KSV GERAARDSBERGEN B

KSV Sottegem U12

14-05-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi zondag 19 mei
Volgende spelers worden op zondag 19 mei om 8:30u in de kleedkamer verwacht voor het tornooi op KSV Sottegem

Albert, Elias, Remy, Hamza, César, Kasper, Matisse, Mauro DC, Lukas, Jesse, Mauro DZ, Owen, Emiel, Keano, Rune H, Jeroome, Arno, Noah, Yari, Yarne, Stan

Sottegem 1 is de ploeg van Antoine
Sottegem 2 is de ploeg van Lennert
Sottegem 3 en 4 zijn U11 spelers

Tijd Veld Thuis Uit
09:00 - 09:20 A1 KSV Sottegem 1 KSV Sottegem 3
09:25 - 09:45 A1 Eendracht Houtem KVE Winnik
09:50 - 10:10 A1 Eendracht Houtem KSV Sottegem 3
10:15 - 10:35 A1 KVE Winnik KSV Sottegem 1
10:40 - 11:00 A1 KSV Sottegem 1 Eendracht Houtem
11:05 - 11:25 A1 KSV Sottegem 3 KVE Winnik
11:30 - 11:50 A2 4 de plaats poule 1 4 de plaats poule 2
11:30 - 11:50 A1 3 de plaats poule 1 3 de plaats poule 2
11:55 - 12:15 A2 2 de plaats poule 1 2 de plaats poule 2
11:55 - 12:15 A1 winnaar poule 1 winnaar poule 2


Tijd Veld Thuis Uit
09:00 - 09:20 A2 KSV Sottegem 2 KSV Sottegem 4
09:25 - 09:45 A2 Kluisbergen SK Munkzwalm
09:50 - 10:10 A2 Kluisbergen KSV Sottegem 4
10:15 - 10:35 A2 SK Munkzwalm KSV Sottegem 2
10:40 - 11:00 A2 KSV Sottegem 2 Kluisbergen
11:05 - 11:25 A2 KSV Sottegem 4 SK Munkzwalm
11:30 - 11:50 A2 4 de plaats poule 1 4 de plaats poule 2
11:30 - 11:50 A1 3 de plaats poule 1 3 de plaats poule 2
11:55 - 12:15 A2 2 de plaats poule 1 2 de plaats poule 2
11:55 - 12:15 A1 winnaar poule 1 winnaar poule 2


Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

14-05-2019 om 00:00 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
05-05-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Enkel nog training op woensdag en vrijdag.

Laatste training vrijdag 17 mei.

05-05-2019 om 00:00 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
04-05-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Communie
Volgende spelers doen in de loop van de maand mei hun communie

César, Kasper, Mauro DC, Lukas, Jesse, Mauro DZ, Owen, Emial, Keano, Yarne, Kyan, Stan, Rune D

Houden in de loop van de maand mei een lentefeest

Elias, Remy, Matisse, Rune H, Arno, Noah, Yari

04-05-2019 om 10:51 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
26-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooien
Volgende spelers worden op woensdag 1 mei om 8:30 in de kleedkamer van Laarne Kalken verwacht (Leeweg 23, 9270 Laarne)
Albert, Elias, Hamza, Kasper, Matisse, Lukas, Jesse, Owen, Rune H, Jerome, Brent, Arno
eerste wedstrijd 9:10u, prijsuitreiking 13:45u

Volgende spelers worden op zondag 5 mei  om 8:25u nog in de kleedkamer van Lochristi verwacht (Bosdreef 57, 9080 Lochristi)
Albert, Remy, César, Mauro DC, Mauro DZ, Emiel, Keano, Noah, Yari, Yarne, Kyan, Stan
eerste wedstrijd 9:05u, prijsuitreiking 12u

Tornooi op KSVS 18 (1 ploeg) en 19 mei (1 ploeg) info volgt

Indien je niet aanwezig kan zijn  gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen

26-04-2019 om 22:08 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
24-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd zaterdag 27 april
Volgende spelers worden op zaterdag 27 april om 9 u in de kleedkamer van Wolvertem verwacht voor de wedstrijd Wolvertem - KSVS

Remy, César, Mauro DC, Mauro DZ, Emiel, Keano, Noah, Yari, Yarne, Kyan

Albert, Elias, Hamza, Kasper, Matisse, Lukas, Jesse, Jerome, Arno, Stan

Volgende spelers worden op zaterdag 27 april om 9u in de kleedkamer verwacht voor de wedstrijd KSVS - Geraardsbergen
Owen, Rune H, Youssef, + spelers u11

Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen.

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

24-04-2019 om 22:10 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
23-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd woensdag 24 april
Volgende spelers worden op woensdag 24 april om 17:30u in de kleedkamer van Nederhasselt verwacht voor de wedstrijd Nederhasselt - 
KSVS

Matisse, Arno, Yari, Rune H, Youssef, Jesse, Stan, Elias, Hamza, Lukas, Owen, Jerome

Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve de trainer te verwittigen.

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

23-04-2019 om 22:21 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
15-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooien
Volgende spelers worden op maandag 22 april om 13:30u verwacht in de kleedkamer van EEG (Gentse Steenweg 119, 9620 Grotenberge)
Remy, César, Kasper, Mauro DC, Mauro DZ, Emiel, Keano, Noah, Yari, Yarne, Kyan, Stan
eerste wedstrijd 14:15u laatste wedstrijd 17:45u


Volgende spelers worden op woensdag 1 mei om 8:30 in de kleedkamer van Laarne Kalken verwacht (Leeweg 23, 9270 Laarne)
Albert, Elias, Hamza, Kasper, Matisse, Lukas, Jesse, Owen, Rune H, Jerome, Brent, Arno
eerste wedstrijd 9:10u, prijsuitreiking 13:45u

Volgende spelers worden op zondag 5 mei  om 8:25u nog in de kleedkamer van Lochristi verwacht (Bosdreef 57, 9080 Lochristi)
Albert, Remy, César, Mauro DC, Mauro DZ, Emiel, Keano, Noah, Yari, Yarne, Kyan, Stan

Tornooi op KSVS 18 (1 ploeg) en 19 mei (1 ploeg) info volgt

Indien je niet aanwezig kan zijn  gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen

15-04-2019 om 00:00 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
11-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd zaterdag 13 april
Volgende spelers worden op zaterdag 13 april om 12u in de kleedkamer verwacht voor de wedstrijd KSVS - Pepingen

Remy, César, Mauro DC, Mauro DZ, Emiel, Keano, Yari, Yarne, Kyan

Albert, Elias, Hamza, Kasper, Matisse, Jerome, Arno, Noah

Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve de trainer te verwittigen

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

11-04-2019 om 00:00 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
03-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd zaterdag 6 april
Volgende spelers worden op zaterdag 6 april om 9u in de kleedkamer van Dilbeek verwacht voor de wedstrijd Dilbeek - KSVS

Remy, César, Mauro DC(?), Mauro DZ, Emiel, Keano, Yari, Yarne, Kyan

Albert, Elias, Hamza, Kasper, Lukas, Jesse, Rune H, Jerome, Arno


Volgende spelers worden op zaterdag 6 april om 9u in de kleedkamer verwacht voor de wedstrijd KSVS - Oudenhove

Youssef, Rune D en u11 spelers


Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

03-04-2019 om 21:58 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
01-04-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd woensdag 3 april
Volgende spelers worden op woensdag 3 april om 17:30u in de kleedkamer van Moerbeke verwacht voor de wedstrijd Moerbeke - KSVS

Albert, Elias, Hamza, César, Kasper, Lukas, Jesse, Rune H, Arno, Robbe, Youssef


Indien je niet aanwezig kan zijn gelieve zo vlug mogelijk de trainer te verwittigen

Kledij: gele broek, blauwe kousen, drinkbus en bal

01-04-2019 om 21:08 geschreven door Antoine De Clercq

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)

Trainers


De Clercq Antoine

antoine.dc@telenet.be

0476 30 39 27



De Saveur Lennert

lds.1999@hotmail.com

0479 34 31 43



Trappeniers Koen


0499 05 79 69

Adressen

KSK Ternat
Campus Lombeek
Heidestraat 71
1742 St Katherina Lombeek

Winnik
Minnehofstraat 9a
9400 Denderwindeke

KVK Ninove
Denderstraat
9402 Meerbeke

Oudenhove
Pijperzele
9620 St Maria Oudenhove

Deinze
Stadionlaan 5
9800 Deinze

Racing Club Gent
Eikstraat 85a
9041 Oostakker

Pepingen
Vroembos 17
1670 Pepingen

KSV Geraardsbergen
Molendreef
9500 Geraardsbergen

KVE Winnik
Minnenhofstraat 9a
9400 Denderwindeke

KSV Bornem
Breevendreef
2880 Bornem

Rhodienne - De Hoek
Wauterbos
1640 St Genesius Rode

Zegelsem
Hul 1
9660 Zegelsem

Sp Moerbeke Geraardsbergen
Zikastraat
9500 Moerbeke

Groot Dilbeek
Sportlaan 24
1700 Dilbeek

Nederhasselt
Nederhasseltstraat 166
9400 Nederhasselt

Wolvertem - Merchtem
Jan Stallaertstraat 10
1785 Merchtem

Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!