Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Inschrijvingen U8 Eindeseizoensfeestje 17 juni 2017
  • Week 21 Programma U8
  • Zaterdag 27/05/17 Tornooi U8 Elite Itea E. Aalst
  • Week 20 Programma U8
  • Cupwinners U8 Beker van West-Vlaanderen
    K.S.V. Roeselare U7-U8 Seizoen 2016-2017
    Reilen en zeilen over U7-U8 van K.S.V.R.
    20-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inschrijvingen U8 Eindeseizoensfeestje 17 juni 2017
    In bijlage de tussenstand van de inschrijvingen U8 voor zaterdag 17 juni 2017 Eindeseizoensfeestje BBQ.
    Update : 23/05/17.

    Hoe inschrijven?
     
    Schrijf het correcte bedrag ( ? personen x 9€ + ? personen x 4,5€ = ?€) over via overschrijving naar mijn rekeningnummer Devos-Botterman BE57 001 40017 9135
    Vergeet niet bij mededeling volgende te plaatsen : Speler/Trainer ‘naam’ : ‘aantal’ personen volwassenen + ‘aantal’ personen kinderen = ‘hoeveel’ €
     
    Inschrijving geldig nadat het geld overgeschreven werd. Geen overschrijving = niet ingeschreven!
     
    Belangrijk : deadline vrijdagavond 02 juni!

    Bijlagen:
    Eindeseizoensfeestje 17 juni.xlsx (20.7 KB)   

    20-05-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    06-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 21 Programma U8
    * Dinsdag 23/05/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 27/05/17 Tornooi Elite U8 E. Aalst

    06-05-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 27/05/17 Tornooi U8 Elite Itea E. Aalst
    Trainer : Steven & Mike

    Selectie :

    8 Claeys Izar 22/05/2009
    1 Daenens Charles (K) 3/03/2009
    7 Decorte Gust  8/09/2009
    7 Deschamps Ibe 20/09/2010
    9 Devos Keira 16/03/2009
    11 Roelens  Hasse 19/03/2009
    10 Stragier  Arthur  22/01/2009

    Adres : Zandberg 4 9300 Aalst

    Afspraak kleedkamer : 09u30 (STIPT a.u.b. + Kids-ID meehebben a.u.b.)

    Bijlagen:
    9de ITEA-programmabrochure NL Aalst.docx (805.8 KB)   
    U8za itea2017 Aalst.xlsx (18.6 KB)   

    05-05-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    20-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 20 Programma U8
    * Dinsdag 16/05/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 20/05/17 Finale Sint-Niklaas
                                     Tornooi K.V.K. Jako Cup

    20-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    17-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cupwinners U8 Beker van West-Vlaanderen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Cupwinners U8 Beker van West-Vlaanderen zondag 14 mei 2017!

    17-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 19 Programma U8
    * Dinsdag 09/05/17     Training Decathlon 18u00-19u15
    * Donderdag 11/05/17 Training Decathlon 18u00-19u15
    * Zondag 14/05/17       Finale Beker van Nieuwsblad U8 in Nieuwpoort : K.S.V. Roeselare - R.C. Harelbeke 09u00 : 6-4
                 

    17-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    15-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 18 Programma U8
    * Maandag 01/05/17 EXTRA training Schiervelde 18u00-19u00 selectie Beker
    * Dinsdag 02/05/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 (Selectie beker NIET trainen!)
    * Woensdag 03/05/17 Beker van Nieuwsblad Halve Finales U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 18u30 : 7-9
    * Donderdag 04/05/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 06/05/17  Coca Cola Cup Provinciaal U8 Poperinge 13u00-18u00
    * Zondag 07/05/17    Tornooi Nationaal U8 Tempo Overijse Internationaal 08u30-17u00
                                       Tornooi Gewestelijk U8 Bissegem 13u15-17u45

    15-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    13-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 17 Programma U8
    * Dinsdag 25/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 27/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 29/04/17  Tornooi Provinciaal U8 Rumbeke 12u15-16u15
    * Zondag 30/04/17    Tornooi Nationaal U8 Harelbeke 09u00-16u00
                                    

    13-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    12-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 16 Programma U8
    * Dinsdag 18/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 19/04/17 Beker van Nieuwsblad Halve Finales U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare : 6-12
    * Donderdag 20/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 22/04/17  Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.V.K. Westhoek - K.S.V. Roeselare 10u30 : 15-8
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.V.K. Westhoek - K.S.V. Roeselare 10u30 : 11-16
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : S.K. Staden - K.S.V. Roeselare 10u30 : 20-9

    12-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    10-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 15 Programma U8
    * Dinsdag 11/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 13/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 + Wedstrijd K.S.V.R. U8 - K.S.V.R. U9 : 18u15
    * Zaterdag 15/04/17 Tornooi Koksijde Provinciaal U8 : 09u00-11u45
                                      Tornooi Deinze Provinciaal U8 : 09u00-13u20
                                     

    10-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    08-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 14 Programma U8
    * Dinsdag 04/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST
    * Donderdag 06/04/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 08/04/17  Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - Torhout 1992 KM 11u00 : 8-5
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - Torhout 1992 KM 11u00 : 13-10
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. De Ruiter 09u00 : 21-2
    * Zondag 09/04/17 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.V.C. Westerlo - K.S.V. Roeselare 11u30 : 17-3

    08-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    06-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 13 Programma U8
    * Dinsdag 28/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 30/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 01/04/17  Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Wevelgem-City - K.S.V. Roeselare 09u00 : 5-7
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Wevelgem-City - K.S.V. Roeselare 09u00 : 3-20
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.C. Ardooie 09u00 : 6-14

    06-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    04-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 12 Programma U8
    * Dinsdag 21/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 23/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 25/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Rumbeke - K.S.V. Roeselare 10u30 : 4-10
    * Zondag 26/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 11-7
                                    Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 25-3
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 : Lommel United - K.S.V. Roeselare 10u00 : 13-14

    04-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    02-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 11 Programma U8
    * Dinsdag 14/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 15/03/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 18u30 : 5-8
    * Donderdag 16/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 : 16-7
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 : 13-6
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Rumbeke 09u00 : 20-3

    02-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 10 Programma U8
    * Dinsdag 07/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 08/03/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Oostkamp - K.S.V. Roeselare 18u30 : 7-8
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 18u30 AFGELAST
    * Donderdag 09/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : R.F.C. Luingnois - K.S.V. Roeselare 09u30 : 3-10
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : R.F.C. Luingnois - K.S.V. Roeselare 09u30 : 0-26
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : S.V. De Ruiter - K.S.V. Roeselare 09u00 : 4-11
    * Zondag 12/03/17 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.V. Kortrijk - K.S.V. Roeselare 10u00 : 16-5

    06-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    04-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 09 Programma U8
    * Dinsdag 28/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST
    * Donderdag 02/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.C. Harelbeke 11u00 : 13-3
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.C. Harelbeke 11u00 : 12-5
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - S.K. Staden 09u00 : 5-17

    04-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    02-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 08 Programma U8
    * Dinsdag 21/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 
    * Woensdag 22/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Oostkamp 18u30 : 12-7
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 8-7
    * Donderdag 23/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST

    02-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    25-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 07 Programma U8
    * Dinsdag 14/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 16/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/02/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Westhoek 11u00 : 8-5
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Westhoek 11u00 : 13-9
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.F.C. Lichtervelde - K.S.V. Roeselare 09u15 : 22-2
    * Zondag 19/02/17 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - K.V. Oostende 10u30 : 12-10
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - K.V. Oostende 10u30 : 23-5

    25-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    21-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 06 Programma U8
    * Dinsdag 07/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 08/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : V.V.C. Beernem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 3-6
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Avelgem 18u30 : 4-9
    * Donderdag 09/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/02/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : Torhout 1992 KM - K.S.V. Roeselare 09u00 : 11-16
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : Torhout 1992 KM - K.S.V. Roeselare 09u00 : 4-7
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Lichtervelde 09u00 : 2-16

    21-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    19-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 05 Programma U8
    * Maandag 30/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 01/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - V.V.C. Beernem 18u30 : 10-9
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.V.K. Avelgem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 4-11
    * Donderdag 02/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Wevelgem-City 11u00 : 19-5
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Wevelgem-City 11u00 : 13-5
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.V.C. Ardooie - K.S.V. Roeselare 09u00 : 5-7

    19-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    17-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 04 Programma U8
    * Maandag 23/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 25/01/17 Oefenwedstrijd U8 E. Hooglede - K.S.V. Roeselare 18u30 : 2-23
    * Donderdag 26/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 28/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 11u00 : 12-8
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 11u00 : 7-8
                                      Tornooi Indoor Dadizele Gewestelijk U8 13u00-18u00

    17-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    15-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 03 Programma U8
    * Maandag 16/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 18/01/17 Oefenwedstrijd U8 K.S.V. Roeselare - E. Hooglede 18u30 : 17-5
                                        Oefenwedstrijd U8 Ol. Ledegem - K.S.V. Roeselare 18u15 : 6-24
    * Donderdag 19/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 21/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 3-18
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 2-8
    * Zondag 22/01/17 Oefenwedstrijd Elite U8 K.A.A. Gent - K.S.V. Roeselare 10u00 : 27-3
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 K.A.A. Gent - K.S.V. Roeselare 10u00 : 25-7

    15-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    13-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 02 Programma U8
    * Maandag 09/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Donderdag 12/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 14/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 AFGELAST
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 AFGELAST
    * Zondag 15/01/17 Tornooi Indoor Vlamertinge Elite U8 (boarding)

    13-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    11-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 01 Programma U8
    * Donderdag 05/01/17 Tornooi Indoor K.S.V. Roeselare (3 ploegen)
    * Zaterdag 07/01/17
    Tornooi Indoor Izegem Gewestelijk U8
    * Zondag 08/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.R.C. Harelbeke - K.S.V. Roeselare 10u00 : 8-11
                                    Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.R.C. Harelbeke - K.S.V. Roeselare 10u00 : 3-25


                                     

    11-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    08-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 51-52 Programma U8
    * Maandag 19/12/16 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Maandag 26/12/16 Tornooi BK Soccer Genk (kunstgrasveld indoor)

    08-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    06-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 50 Programma U8
    * Maandag 12/12/16 Training Indoor 18u30-19u30
    * Zaterdag 17/12/16 Tornooi Indoor K.V.E. Aalter U8
    * Zondag 18/12/16 Oefenwedstrijd Elite U8 K.S.V. Roeselare - Exc. Moeskroen 10u30 : 7-7
                                    Tornooi Indoor O.M.S. Ingelmunster U8
                                    Tornooi Kunstgras Torhout 1992 K.M. U8


    06-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    30-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 49 Programma U8
    * Maandag 05/12/16 Training Indoor 18u30-19u30
    * Zondag 11/12/16 Oefenwedstrijd Elite U8 K.S.V. Roeselare - Club Brugge 10u30 : 11-18
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 K.S.V. Roeselare - Club Brugge 10u30 : 8-20

    30-11-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    27-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 48 Programma U8
    * Dinsdag 29/11/16 Training 18u00-19u15
    * Woensdag 30/11/16 Beker van Nieuwsblad Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.D.N.S. Heule 18u00 : 14-2
                                        Beker van Nieuwsblad Provinciaal U8 : K.S.V. Diksmuide - K.S.V. Roeselare 18u00 : 4-11
    * Donderdag 01/12/16 Training 18u00-19u15
    * Zaterdag 03/12/16 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 : 27-3
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 : 30-1
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Rumbeke - K.S.V. Roeselare 10u30 : 8-12

    27-11-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    20-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 47 Programma U8
    * Dinsdag 22/11/16 Training 18u00-19u15
    * Donderdag 24/11/16 Training 18u00-19u15
    * Zaterdag 26/11/16 Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 : 22-3
    * Zondag 27/11/16 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 10-6
                                    Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 10-12
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u30 : 25-7

    20-11-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    12-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 46 Programma U8
    * Dinsdag 15/11/16 Training 18u00-19u15
    * Woensdag 16/11/16 Beker van Nieuwsblad Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Diksmuide 18u00 : 9-1
                                        Beker van Nieuwsblad Provinciaal U8 : K.D.N.S. Heule - K.S.V. Roeselare 18u00 : 10-5
    * Donderdag 17/11/16 Training 18u00-19u15
    * Zaterdag 19/11/16 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 Afgelast
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare  - S.V. Zulte-Waregem 11u00 Afgelast
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : V.V. Tielt - K.S.V. Roeselare 09u00 Afgelast
    * Zondag 20/11/16 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - S.C. Lokeren 10u30 Afgelast
                                   Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - S.C. Lokeren 10u30 Afgelast

    12-11-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 15/05-21/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Trainer U8 Steven Devos
    0476/50.87.08
    steven.devos3@telenet.be

    Trainer U8 Bjorn Bonte
    0494/80.66.58
    bjornbonte@icloud.com

    Trainer U8 Philippe Bostoen
    0491/64.95.00
    bostoenphilippe@gmail.com

    Trainer U8 Mike Deschamps
    0472/23.59.94
    mike.deschamps@automotivegroup.be

    Trainer U7 Mario Leman
    0486/42.50.47
    mario.leman@telenet.be

    Trainer U7 Nicolaas Claeys
    0477/48.27.33
    nicolaas.claeys@gmail.com

    Trainer U7 Werner Deguffroy
    0476/46.97.97
    werner.deguffroy@gmail.com






    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!