Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Week 13 Programma U8
  • Week 13 Programma U7
  • Competitiewedstrijd woensdag 29/03/17 U7 K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
  • Competitiewedstrijd woensdag 29/03/17 U7 K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
  • Week 12 Programma U8
    K.S.V. Roeselare U7-U8 Seizoen 2016-2017
    Reilen en zeilen over U7-U8 van K.S.V.R.
    25-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 13 Programma U8
    * Dinsdag 28/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 30/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 01/04/17  Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Wevelgem-City - K.S.V. Roeselare 09u00
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Wevelgem-City - K.S.V. Roeselare 09u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.C. Ardooie 09u00

    25-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    24-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 13 Programma U7
    * Dinsdag 28/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 29/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
                                        Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
    * Donderdag 30/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 01/04/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.F.C. Meulebeke - K.S.V. Roeselare 09u15
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K. Dosko Beveren 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Moorslede - K.S.V. Roeselare 09u00

    24-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    12-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijd woensdag 29/03/17 U7 K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
    Trainer :

    Selectie :

    Adres : Sint-Jorisstraat 76 8870 Izegem

    Afspraak kleedkamer :

    12-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    11-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiewedstrijd woensdag 29/03/17 U7 K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 18u00
    Trainer :

    Selectie :

    Adres : Sint-Jorisstraat 76 8870 Izegem

    Afspraak kleedkamer :
     

    11-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    04-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 12 Programma U8
    * Dinsdag 21/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 23/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 25/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Rumbeke - K.S.V. Roeselare 10u30 : 4-10
    * Zondag 26/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 11-7
                                    Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 25-3
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 : Lommel United - K.S.V. Roeselare 10u00 : 13-14

    04-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    03-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 12 Programma U7
    * Dinsdag 21/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 23/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 25/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Izegem 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.K. Oostnieuwkerke - K.S.V. Roeselare 10u30
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Izegem 11u00

    03-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    02-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 11 Programma U8
    * Dinsdag 14/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 15/03/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 18u30 : 5-8
    * Donderdag 16/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 : 16-7
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Zulte-Waregem 11u00 : 13-6
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Rumbeke 09u00 : 20-3

    02-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    01-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 11 Programma U7
    * Dinsdag 14/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 16/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 09u15 Uitgesteld
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.S.K. Oostnieuwkerke 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.F.C. Izegem - K.S.V. Roeselare 09u15 Uitgesteld

    01-03-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    01-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 17 juni 2017 Eindeseizoensfeestje
    Idea Idea
    Noteer alvast in de agenda : zaterdag 17 juni 2017 eindeseizoensfeestje U7 & U8.
    Details volgen uiteraard nog!

    ExclamationExclamation

    01-02-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 10 Programma U8
    * Dinsdag 07/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 08/03/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Oostkamp - K.S.V. Roeselare 18u30 : 7-8
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 18u30 AFGELAST
    * Donderdag 09/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : R.F.C. Luingnois - K.S.V. Roeselare 09u30 : 3-10
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : R.F.C. Luingnois - K.S.V. Roeselare 09u30 : 0-26
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : S.V. De Ruiter - K.S.V. Roeselare 09u00 : 4-11
    * Zondag 12/03/17 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.V. Kortrijk - K.S.V. Roeselare 10u00 : 16-5

    06-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    05-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 10 Programma U7
    * Dinsdag 07/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 09/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Izegem 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : Club Roeselare - K.S.V. Roeselare 10u00

    05-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    04-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 09 Programma U8
    * Dinsdag 28/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST
    * Donderdag 02/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/03/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.C. Harelbeke 11u00 : 13-3
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.C. Harelbeke 11u00 : 12-5
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - S.K. Staden 09u00 : 5-17

    04-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    03-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 09 Programma U7
    * Dinsdag 28/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST
    * Donderdag 02/03/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/03/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Westhoek 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Rumbeke - K.S.V. Roeselare 10u30
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - V.K. Dadizele 11u00

    03-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    02-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 08 Programma U8
    * Dinsdag 21/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 
    * Woensdag 22/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Oostkamp 18u30 : 12-7
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 8-7
    * Donderdag 23/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST

    02-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    01-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 08 Programma U7
    * Dinsdag 21/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 23/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15 AFGELAST

    01-01-2017 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    25-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 07 Programma U8
    * Dinsdag 14/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 16/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/02/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Westhoek 11u00 : 8-5
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Westhoek 11u00 : 13-9
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.F.C. Lichtervelde - K.S.V. Roeselare 09u15 : 22-2
    * Zondag 19/02/17 Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - K.V. Oostende 10u30 : 12-10
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 : K.S.V. Roeselare - K.V. Oostende 10u30 : 23-5

    25-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    24-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 07 Programma U7
    * Dinsdag 14/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Donderdag 16/02/17 Training Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 18/02/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : E. Hooglede - K.S.V. Roeselare 09u15
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.S.V. Rumbeke 11u00

    24-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    21-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 06 Programma U8
    * Dinsdag 07/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Woensdag 08/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : V.V.C. Beernem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 3-6
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - K.V.K. Avelgem 18u30 : 4-9
    * Donderdag 09/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/02/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : Torhout 1992 KM - K.S.V. Roeselare 09u00 : 11-16
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : Torhout 1992 KM - K.S.V. Roeselare 09u00 : 4-7
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Lichtervelde 09u00 : 2-16

    21-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    20-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 06 Programma U7
    * Dinsdag 07/02/17 Training Outdoor Burgerschool 18u00-19u15
    * Donderdag 09/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 11/02/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : F.C. Gullegem - K.S.V. Roeselare 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - E. Hooglede 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Rumbeke - K.S.V. Roeselare 10u30

    20-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    19-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 05 Programma U8
    * Maandag 30/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 01/02/17 Beker van Nieuwsblad U8 : K.S.V. Roeselare - V.V.C. Beernem 18u30 : 10-9
                                        Beker van Nieuwsblad U8 : K.V.K. Avelgem - K.S.V. Roeselare 18u30 : 4-11
    * Donderdag 02/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Wevelgem-City 11u00 : 19-5
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - S.V. Wevelgem-City 11u00 : 13-5
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U8 : K.V.C. Ardooie - K.S.V. Roeselare 09u00 : 5-7

    19-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    18-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 05 Programma U7
    * Dinsdag 31/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u00-19u00
    * Donderdag 02/02/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 04/02/17 Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - K.F.C. Meulebeke 11u00
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K. Dosko Beveren - K.S.V. Roeselare 10u30
                                      Competitiewedstrijd Gewestelijk U7 : K.S.V. Roeselare - S.V. Moorslede 11u00
    * Zondag 05/02/17 Oefenwedstrijd Elite U7 : K.S.V. Roeselare - K.S.C. Lokeren U6 10u00

    18-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    17-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 04 Programma U8
    * Maandag 23/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 25/01/17 Oefenwedstrijd U8 E. Hooglede - K.S.V. Roeselare 18u30 : 2-23
    * Donderdag 26/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 28/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 11u00 : 12-8
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - F.C. Gullegem 11u00 : 7-8
                                      Tornooi Indoor Dadizele Gewestelijk U8 13u00-18u00

    17-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    16-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 04 Programma U7
    * Dinsdag 24/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u00-19u00
    * Donderdag 26/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15

    16-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    15-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 03 Programma U8
    * Maandag 16/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Woensdag 18/01/17 Oefenwedstrijd U8 K.S.V. Roeselare - E. Hooglede 18u30 : 17-5
                                        Oefenwedstrijd U8 Ol. Ledegem - K.S.V. Roeselare 18u15 : 6-24
    * Donderdag 19/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 21/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 3-18
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : S.V. Zulte-Waregem - K.S.V. Roeselare 10u00 : 2-8
    * Zondag 22/01/17 Oefenwedstrijd Elite U8 K.A.A. Gent - K.S.V. Roeselare 10u00 : 27-3
                                    Oefenwedstrijd Elite U8 K.A.A. Gent - K.S.V. Roeselare 10u00 : 25-7

    15-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    14-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 03 Programma U7
    * Dinsdag 17/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u00-19u00
    * Donderdag 19/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zondag 22/01/17 Oefenwedstrijd Elite U7 K.A.A. Gent - K.S.V. Roeselare 10u00

    14-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    13-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 02 Programma U8
    * Maandag 09/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Donderdag 12/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15
    * Zaterdag 14/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 AFGELAST
                                      Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.S.V. Roeselare - R.F.C. Luingnois 11u00 AFGELAST
    * Zondag 15/01/17 Tornooi Indoor Vlamertinge Elite U8 (boarding)

    13-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    12-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 02 Programma U7
    * Dinsdag 10/01/17 Training Indoor Burgerschool 18u00-19u00
    * Donderdag 12/01/17 Training Outdoor Schiervelde 18u00-19u15

    12-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    11-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 01 Programma U8
    * Donderdag 05/01/17 Tornooi Indoor K.S.V. Roeselare (3 ploegen)
    * Zaterdag 07/01/17
    Tornooi Indoor Izegem Gewestelijk U8
    * Zondag 08/01/17 Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.R.C. Harelbeke - K.S.V. Roeselare 10u00 : 8-11
                                    Competitiewedstrijd Provinciaal U8 : K.R.C. Harelbeke - K.S.V. Roeselare 10u00 : 3-25


                                     

    11-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    10-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 01 Programma U7
    * Vrijdag 06/01/17 Tornooi Indoor K.S.V. Roeselare (3 ploegen)
    * Zaterdag 07/01/17 Tornooi Indoor Izegem
                                      Tornooi Indoor Bissegem (2 ploegen)

    10-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)
    08-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 51-52 Programma U8
    * Maandag 19/12/16 Training Indoor Burgerschool 18u30-19u30
    * Maandag 26/12/16 Tornooi BK Soccer Genk (kunstgrasveld indoor)

    08-12-2016 om 00:00 geschreven door Voske  


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 20/03-26/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Trainer U8 Steven Devos
    0476/50.87.08
    steven.devos3@telenet.be

    Trainer U8 Bjorn Bonte
    0494/80.66.58
    bjornbonte@icloud.com

    Trainer U8 Philippe Bostoen
    0491/64.95.00
    bostoenphilippe@gmail.com

    Trainer U8 Mike Deschamps
    0472/23.59.94
    mike.deschamps@automotivegroup.be

    Trainer U7 Mario Leman
    0486/42.50.47
    mario.leman@telenet.be

    Trainer U7 Nicolaas Claeys
    0477/48.27.33
    nicolaas.claeys@gmail.com

    Trainer U7 Werner Deguffroy
    0476/46.97.97
    werner.deguffroy@gmail.com






    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!