KSV Roeselare U10 Seizoen 2016-2017
Inhoud blog
  • Tornooi Tubeke zondag 28 mei : Selectie aangepast
  • Tornooien in MEI
  • Eindeseizoensfeestje
  • weekprogramma 24/4
  • Weekprogramma 17/4

    De Trainers :

    Davy Demeurisse
    0471/02.35.82
    davy.demeurisse@telenet.be

    Patrick Vandeghinste
    0475/30.00.95
    Patrick.vandeghinste@skynet.be

    Jourik Denorme
    0474/51.11.38
    Jourik.denorme@telenet.be

    Trainingsdagen :

    Maandag en woensdag
    van 18u tot 19u15
    Vrijdag van 17u30 tot 18u30


    Zoeken in blog

    22-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Tubeke zondag 28 mei : Selectie aangepast

    Beste,

    Tornooi Tubeke

    Adres : Royal Stade Brainois, Rue du Poseur, 7090 Braine-Le-Comte

    Ongeveer 1u15’ rijden vanaf Schiervelde. Zie bijlages voor verschillende parkings.

    We verzamelen om 9u aan de ingang in Braine-Le-Comte.

    Iedere ploeg speelt 6 wedstrijden. (Eerste om 9u50, laatste om 17u15)

    Een lunch is voorzien voor de spelers..

    Indien je niet kan spelen, verwittig trainer Patrick : patrick.vandeghinste@skynet.be

    Voorlopige selectie :

    Blomme Viktor
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Couffez Lander
    Decorte Stan
    Frickelo Rune
    Guillemyn Nathan
    Jansseune Lars
    Kouassi Dit Kalifa Hakim
    Leverze Liano
    Samijn Mathijs
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Van Maldeghem Cobe
    Vandekerkhove Emiel
    Vanderschaeghe Maxim
    Vandewynckele Yaxano
    Verbeke Dré
    Verschaeve Yorbe
    Winne Gianni

    Mvg,

    Trainers U10 


    Bijlagen:
    HT U10 Fr.pdf (2.1 MB)   
    INFORMATIONS PARENTS HT.pdf (202.6 KB)   
    Reglement NED.pdf (201 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-05-2017, 00:00 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    03-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooien in MEI
    Onderhandelingen bezig voor 2 ploegen in KV Kotrijk op Zondag 21 mei in de voormiddag

    Ook op 28 mei ganse dag in Tubeke Hazard tornooi aangevraagd voor 2 ploegen 

    Laat iets weten aan Patrick.vandeghinste@skynet.be als je niet kan spelen

    Mvg, trainers U10

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    03-05-2017, 14:49 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindeseizoensfeestje

    Geen trainingen, geen wedstrijden en geen tornooien meer voor dit seizoen.

    Wel nog een eindeseizoensfeestje.

    Daarvoor graag de doodle hieronder invullen, zodanig dat de organiserende ouders de datum definitief kunnen vastleggen.

    http://doodle.com/poll/i6vkcz6sg5h269ad

    In bijlage nog een paar foto’s van in Waasland-Beveren






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    02-05-2017, 09:21 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekprogramma 24/4
    Maandag training om 18u
    Woensdag training om 17u45
    Vrijdag geen training

    Cobe en Yaxano spelen mee in het U11-tornooi in Bissegem
    Op zaterdag 29/4 in de voormiddag voor meer info zie blog U11 of bij Danny Packu

    Zaterdag 29/4 in de namiddag tornooi voor Prov. ploeg in Bissegem
    Adres : Sportcentrum "Ter Biezen"Heulsestraat 82, 8501 Bissegem
    Verzamelen om 13u15 in Bissegem 
    4 wedstrijden van 2x 12 minuten
    Om 14u : tegen Kluisbergen, om 15u : tegen Comines-Warneton, om 15u30 : Penaltycup
    Daarna nog 2 finale wedstrijden, einde om 18u
    Selectie : (indien je niet kan spelen trainer Patrick verwittigen)
    Ooghe Edouard
    Truyaert Lasse
    Vanderschaeghe Maxim
    De Coster Eli
    Frickelo Rune
    Guillemyn Nathan
    Kouassi Dit Kalifa Hakim
    Smitz Jerôme
    Vandekerkhove Emiel
    Vervaeke Juul
    Devolder Kai

    Zondag 30/4 om 10u30 Waasland-Beveren – KSVRU10 Elite
    Bus vertrekt om 8u. Verzamelen om 7u55 Stipt aan Expo-hallen
    Adres : Freethiel, Stadionlaan 1, Beveren-Waas (GPS=Lindenlaan)
    Selectie : 
    Blomme Viktor
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Jansseune Lars
    Leverze Liano
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Vandendriessche Warre
    Verbeke Dré
    Verschaeve Yorbe
    Dewitte Andres
    Samijn Mathijs
    Seynhaeve Guillaume
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Winne Gianni
    Couffez Lander

    Maandag 1 mei : Halve finale Beker van Belgie
    Om 9u30 : KSV Roeselare – Crossing Schaerbeek
    Verzamelen om 8u45 in Gullegem
    Adres : Poezelhoek 12, Gullegem
    Selectie :
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Leverze Liano
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Verschaeve Yorbe
    Nog 1 aan te duiden zondag
     
    Mvg, Trainers U10
     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-04-2017, 00:00 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma 17/4
    ZIE GEWIJZIGDE SELECTIES !!!

    Paasmaandag geen training
    Woensdag training om 17u30 groep Davy, de rest om 18u
    Vrijdag training om 17u30
     
    Zaterdag 22/4 om 9u30 KSVRU10 Prov – Diksmuide
    We verzamelen om 8u45 in de kleedkamer van Schiervelde
    Selectie : 
    Ooghe Edouard
    Truyaert Lasse
    De Coster Eli
    Ameel Ziggy
    Frickelo Rune
    Kouassi Dit Kalifa Hakim
    Vandekerkhove Emiel
    Vandewynckele Yaxano
    Vervaeke Juul
    Devolder Kai
    Lannoo Milo
     
    Zondag 23/4 om 10u30 KSVRU10 Elite – Tubeke
    We verzamelen om 9u45 in de kleedkamer van Schiervelde
    Selectie :
    Blomme Viktor
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Leverze Liano
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Vandendriessche Warre
    Verbeke Dré
    Verschaeve Yorbe
    Dewitte Andres
    Samijn Mathijs
    Seynhaeve Guillaume
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Vanderschaeghe Maxim
    Winne Gianni
    Couffez Lander
    Van Maldeghem Cobe
     
    Mvg, Trainers U10



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-04-2017, 00:00 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paastornooi Deinze zaterdag 15 april in de voormiddag

    Beste U10,

    We verzamelen in Deinze om 8u15.

    Maak dat je enkel nog uw wedstrijdtruitje en evt. voetbalschoenen moet aandoen.

    Adres : Burgemeester Van de Wielestadion, Stadionlaan 5, 9800 Deinze

    Selectie :

    Vandendriessche Warre
    Verbeke Dré
    Dewitte Andres
    Samijn Mathijs
    Seynhaeve Guillaume
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Vanderschaeghe Maxim
    Winne Gianni
    Couffez Lander

    Programma : 5 wedstrijden van 2 x 10’

    Schiftingswedstrijden :

    Om 9u : Club Brugge – KSV Roeselare

    Om 9u30 : KSV Roeselare – KRC Gent

    Om 10u : KSV Roeselare – FC Bergen(NL)

     

    Aansluitend nog 2 weedstrijden voor de plaatsen om 11u, 11u30 of 12u

    Mvg, Trainer Patrick

    Bijlagen:
    Deinze Brochure.pdf (2.5 MB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-04-2017, 20:32 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paastornooi Izegem Zaterdag 15 april in de namiddag

    Beste U10,

    We verzamelen in Izegem om 14u15

    Maak dat je enkel nog uw wedstrijdtruitje en evt. voetbalschoenen moet aandoen.

    Adres : Stedelijk Stadion, St.-Jorisstraat, Izegem

    Selectie :

    De Coster Eli
    Ameel Ziggy
    Frickelo Rune
    Guillemyn Nathan
    Kouassi Dit Kalifa Hakim
    Van Maldeghem Cobe
    Vandekerkhove Emiel
    Vandewynckele Yaxano
    Arabi Samy
    Lannoo Milo

    Programma : 4 wedstrijden van 2 x 10’

    Schiftingswedstrijden :

    Om 15u : KFC Izegem 2 – KSV Roeselare

    Om 15u30 : KSV Roeselare – KdNS Heule

    Om 16u : KSV Roeselare – KSV Moorsele

    Aansluitend nog 1 Finalewedstrijd om 17u30 of 18u.

    Mvg, Trainer Jourik


    Bijlagen:
    Paastornooi KFC Izegem 2017 programmaboekje_28032017.pdf (2 MB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-04-2017, 20:31 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paastornooi Zondag 16 april en maandag 17 april
    Beste U10,

    We verzamelen in Koksijde om 8u45
    Maak dat je enkel nog uw wedstrijdtruitje en Evt. voetbalschoenen moet aandoen.
    Adres : Henri Houtsaegerstadion, Pylyserlaan 34, Koksijde

    Selectie :

    Blomme Viktor
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Jansseune Lars
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Verschaeve Yorbe

    Programma : 4 wedstrijden van 1 x 25’

    4 groepswedstrijden :
    Om 9u30 : KSV Roeselare – Club Brugge
    Om 10u30 : KV Mechelen - KSV Roeselare
    Om 11u30 : KSV Roeselare – RFC Liège
    Om 12u ; Warm Middagmaal
    Om 13u30 : FC Everton – KSV Roeselare

    Op Maandag worden nog 5 wedstrijden gespeeld.

    VERGEET US KODS-ID NIET !!!!

    Mvg, Trainer Davy

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    10-04-2017, 20:31 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma 10/4
    Maandag training om 18u
    Woensdag training om 17u30
    Vrijdag geen training
     
    Selecties voor de paastornooien volgen maandagavond na de training
     
    Paastornooien :
    Zaterdag 15/4 in de voormiddag Deinze met trainer Patrick
    Zaterdag 15/4 in de namiddag Izegem met trainer Jourik
    Zondag 16/4 en maandag 17/4 Koksijde met trainer Davy.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-04-2017, 10:25 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekprogramma 3/4
    Enkel Maandag training om 18u
     
    Woensdag 5/4 om 18u KSVRU10 elite – Antwerp
    Verzamelen om 17u15 in de kleedkamer van Schiervelde
    Selectie :
    Blomme Viktor
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Jansseune Lars
    Leverze Liano
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Vandendriessche Warre
    Verbeke Dré
    Verschaeve Yorbe
    Dewitte Andres
    Samijn Mathijs
    Seynhaeve Guillaume
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Winne Gianni
    Couffez Lander
    Smitz Jerôme
    Van Maldeghem Cobe
     
    Zaterdag 8/4 om 9u30 Blankenberge – KSVRU10 Prov.
    We verzamelen in Blankenberge om 8u45.
    Adres : Bloso – K. Boudewijnlaan 15, 8370 Blankenberge.
    Selectie : 
    Ooghe Edouard
    Vanderschaeghe Maxim
    De Coster Eli
    Frickelo Rune
    Guillemyn Nathan
    Kouassi Dit Kalifa Hakim
    Van Maldeghem Cobe
    Vandekerkhove Emiel
    Vandewynckele Yaxano
    Arabi Samy
    Lannoo Milo
     
    Zondag 9/4 om 11u30 Westerlo – KSVRU10 Elite
    De bus zal vertrekken om 8u15. Verzamelen om 8u10 aan Expo.
    Adres : ‘t Kuipke, De Merodedreef 189, 2260 Westerlo.
    Selectie :
    Blomme Viktor
    Buyck Aimé
    Cattry Nathan
    Decorte Stan
    Jansseune Lars
    Leverze Liano
    Maerten Korneel
    Maerten Mathijs
    Soenen Milan
    Vandeginste Thiemen
    Vandendriessche Warre
    Verbeke Dré
    Verschaeve Yorbe
    Dewitte Andres
    Samijn Mathijs
    Seynhaeve Guillaume
    Tincul Emy
    Truyaert Roan
    Winne Gianni
    Couffez Lander
     
    Mvg, Trainers U10
     
    Paastornooien :
    Zaterdag 15/4 in de Voormiddag Deinze
    Zaterdag 15/4 in de Namiddag Izegem
    Zondag 16/4 en maandag17/4 Koksijde.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    02-04-2017, 00:00 geschreven door KSVRU10 S15-16  
    Reacties (0)
    Archief per week
  • 22/05-28/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!