U11 KSVR
Dirk Lefevere
0493 21 66 63
dirklefevere59@gmail.com

Gregory Bauwens
0470 85 72 39
bauwensvanbelle@hotmail.com

Danny Packu
0475 31 67 90
danny.packu@telenet.be

Links
  • Jeugd KSVR
  • Wedstrijdinformatie
    14-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekprogramma van 16/01 tot en met 22/01
    Weekprogramma

    maandag 16/01:      training

    woensdag 18/01:    training

    donderdag 19/01:   training

    zaterdag 21/01:           wedstrijd 1 en 2 om 10u30    KSVR - KAA Gent   AFGELASTING
                               

    Deze middag is er beslist geweest om ALLE wedstrijden die doorgaan OP SCHIERVELDE af te gelasten wegens de gevaarlijke toestand van de velden.

    Dit voor zowel zaterdag als zondag.


    Aanwezig om 9u45 in Roeselare

    Selectie:ploeg dirk Rune, Liam, Bert, Remi, Lowie, Matisse, Yarneh, Inaki, Olivier en Arend
                 ploeg Gregory Santiago, Yentel, Andreas , Sadjed,  Brandon, Lucas, Matiz, Emeric ,  Milo en Nicolas

                   Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Dirk/Gregory verwittigen


    wedstrijd 3 om 10u45   KVC Wingene - KSVR  (

    Aanwezig om 10 uur in Wingene
                                            Rozendalestraat
                                            8750 Wingene

    Selectie: Adriaan, Odré, Wout, Navayo, Jason, Iben Parmentier, Lars, Victor Seynhaeve, Valentino en Victor verfaillie

                   Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen


    zondag 22/01 :  Wie wil ballenjongen zijn geeft zijn naam op aan de trainer. Eerste ploeg speelt om 16 uur

                              Indoortornooi te Brugge   trainer Dirk

                              Aanwezig om 9u30 te Brugge
                                                                   Gaston Roelandtsplein 15
                                                                    8310 Assebroek

                               Selectie Lowie, Rune, Remi, Bert, Arend, Inaki en Matisse Meirlevede

                              groepsfase: zie link :http://preview.garrincha.be/standings/u11-wintercup

     

                                     plaatsingsfase: zie bijlage


    Weetje


    Maandag 6/02 speelt de provinciale ploeg om 18u30 een oefenwedstrijd.

    Bijlagen:
    Plaatsingswedstrijden Garrincha U11 Winter Cup 2017 (2).docx (14 KB)   
    Reglement Garrincha U11 Winter Cup (1).docx (15.3 KB)   
    Tornooi-scheidrechtersblad (1).pdf (422.7 KB)   

    14-01-2017, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekprogramma van 9/01 tot en met 15/01
    Weekprogramma

    Indien de weergoden wat mee willen

    maandag 9/01:      evaluaties

    woensdag 11/01:   training

    donderdag 12/01:  training

    zaterdag 14/01:     wedstrijd om 9u30 : KSVR - FC Knokke  AFGELASTING (veld onbespeelbaar)

                                  aanwezig om 8u45 op schiervelde

                                  selectie: Iben Decru, Odré, Wout, Nicolas, Navayo, Jason, Iben parmentier, Lars, Victor seynhaeve, 
                                                Victor Verfaillie                                                  
                                               Indien je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen.

    07-01-2017, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekprogramma van 2/01 tot en met 8/01
    Weekprogramma

    dinsdag 3/01:       Tornooi op KSVR ( zie indoortornooi KSVR)

    woensdag 4/01:    Tornooi in Geraardsbergen ( zie onder indoortornooi KSVR)

    donderdag 5/01:   training voor de ploeg van Danny

    zaterdag 7/01:      wedstrijd om 10u45: oms Ingelmunster - KSVR

                                 Aanwezig om 10u te Ingelmunster
                                                                     gemeentelijk sportstadion
                                                                     Bollewerpstraat 92B
                                                                     8770 Ingelmunster

                                 Selectie Wout / Victor V / Victor S / Iben P / Iben D / Adriaan / Lars / Jason / Nicolas / en Valentino
                                                 Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen.

    03-01-2017, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.schema evaluaties
    Maandag 9 januari evaluaties. Indien het niet lukt, gelieve een seintje te geven. 
    Er is die dag geen training. Er is waarschijnlijk wel keepertraining (wordt nog nagevraagd).

     uur    Dirk           uur    Gregory       uur    Danny       
     18.00  Rune  18.00  Brandon  18.00  Adriaan
     18.10  Yarneh  18.10  Yentel  18.10  Iben Decruy
     18.20    18.20  Otis  18.20  Wout
     18.30  Liam  18.30  Milo  18.30  Victor Seynhaeve
     18.40  Matisse   18.40  Emeric  18.40  Navayo
     18.50  Olivier  18.50  Lucas  18.50  Mathis
     19.00  Inaki  19.00  Andreas  19.00  Iben Parmentier
     19.10  Bert  19.10  Matiz  19.10  Lars
     19.20  Arend  19.20  Santiago  19.20  Victor Verfaillie
     19.30  Lowie  19.30  Sadjed  19.30  Valentino 
     19.40  Nicolas  19.40    19.40  Odré
     19.50  Remi  19.50    19.50  Jason
     




    31-12-2016, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.indoortornooi KSVR
    In bijlage het tornooireglement alsook het speelschema voor ons indoortornooi.

    aanwezig  om 17 uur. 1 ploegje om 17u30 (info volgt nog)

    Adriaan, Rune, Milo, Otis, Iben Decru, Yentel, Yarneh, Lowie, Wout, Remi, Liam, Emeric, Matisse, Brandon, Iben Parmentier, Lars, Victor Seynhaeve, Andreas, Inaki, Bert, Matiz , Arend , Santiago en Valentino en Victor Verfaillie hebben al  gereageerd .

    Aanwezig om 17 u in de hallen
    Ploeg Dirk:
     Lowie, Rune, Remi, Bert, Arend, Inaki
    Ploeg Gregory:
    Otis, Milo, Yentel, Emeric Brandon en Santiago
    Ploeg Danny:
    Wout, Adriaan, Iben Parmentier, Iben decru, Lars, Victor seynhaeve en Victor Verfaillie

    Aanwezig om 17u30 in de hallen
    Ploeg Jurn
    Matisse, Liam, Yarneh, Andreas, Matiz en Valentino


    Voor het tornooi  in Geraardsbergen  op woensdag 4 januari: ( 5 tegen 5 met boarding) tornooireglement in bijlage
                                                                                                      Alleen zaalvoetbalschoenen zijn toegelaten. 

    Aanwezig  om 15 uur in Geraardsbergen
                                             sporthal " De Veldmuis"
                                            Felicien Cauwelstraat 39
                                           9500 Geraardsbergen

    Selectie : Lowie, Rune, Remi, Bert, Arend, Inaki

                   Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Dirk verwittigen.

    Bijlagen:
    ksvrindoortornooi U11 januari 2017 (3).xls (67.5 KB)   
    Reglement 14° Euro Shop Indoor Cup 2017 - KSV Roeselare (1).pdf (497.1 KB)   
    wedstrijdreglement Jartazi.docx (505.6 KB)   

    29-12-2016, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorlopig maandschema januari 2017
    Voorlopig maandschema januari

    Als het weer het toelaat:

    dinsdag 3 januari:        indoortornooi in KSVR

    woensdag 4 januari:    indoortornooi in Geraardsbergen ( 5↔5     1 ploegje Dirk)

    donderdag 5 januari:   training voor het ploegje van Danny

    zaterdag 7 januari:      wedstrijd  OMS Ingelmunster - KSVR ( provinciale ploeg)

    maandag 9  januari:    evaluatie

    woensdag 11 januari:  training

    donderdag 12 januari: training

    zaterdag  14 januari: wedstrijd KSVR - Knokke FC (provinciale ploeg)

    maandag 16 januari: training

    woensdag 18 januari: training

    donderdag 19 januari: training

    zaterdag 21 januari: wedstrijd  VC Wingene - KSVR ( provinciale ploeg)
                                     wedstrijd: KSVR - AA Gent ( 2 nationale ploegen)

    zondag 22 januari: tornooi in Club Brugge ( 1 ploegje Dirk)

    maandag 23 januari: training

    woensdag 25 januari: training

    donderdag 26 januari: training

    zaterdag 28 januari:    wedstrijd KSVR - KV Oostende ( provinciale ploeg)
                                        wedstrijd KV Kortrijk -KSVR ( 2 nationale ploegen)

    maandag 30 januari: training


    OP woensdag 22 februari spelen we voor de beker van Belgie om 18u30  : KRC Gent - KSVR ( ploeg dirk)

    28-12-2016, 20:51 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. speelschema provinciale ploeg
    Het speelschema voor de provinciale ploeg van Danny

    Datum Uitslag
    07-01-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
    07-01-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
    07-01-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    07-01-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    07-01-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
     
    14-01-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    14-01-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    14-01-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    14-01-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
    14-01-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
     
    21-01-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
    21-01-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    21-01-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    21-01-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    21-01-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
     
    28-01-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    28-01-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    28-01-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
    28-01-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    28-01-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
     
    04-02-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    04-02-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
    04-02-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    04-02-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    04-02-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
     
    11-02-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
    11-02-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    11-02-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    11-02-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    11-02-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
     
    18-02-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    18-02-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    18-02-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    18-02-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    18-02-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
     
    04-03-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    04-03-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
    04-03-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    04-03-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    04-03-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
     
    11-03-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
    11-03-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    11-03-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
    11-03-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
    11-03-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
     
    18-03-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    18-03-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  
    18-03-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    18-03-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
    18-03-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
     
    25-03-2017 09:30 KV OOSTENDE NIV.2 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    25-03-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3
      -  
    25-03-2017 10:00 OMS INGELMUNSTER NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
    25-03-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    25-03-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 K. DOSKO BEVEREN NIV.3
      -  
     
    01-04-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    01-04-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
    01-04-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    01-04-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    01-04-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
     
    08-04-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 K. SV ROESELARE NIV.3
      -  
    08-04-2017 09:30 R. FC LUINGNOIS NIV.3 K. VC WINGENE NIV.3
      -  
    08-04-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
    08-04-2017 10:00 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3 R. KNOKKE FC NIV.3
      -  
    08-04-2017 10:45 K. SV DIKSMUIDE NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
     
    22-04-2017 09:30 R. KNOKKE FC NIV.3 KV OOSTENDE NIV.2
      -  
    22-04-2017 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.3 SV ZULTE-WAREGEM NIV.3
      -  
    22-04-2017 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE NIV.3 R. FC LUINGNOIS NIV.3
      -  
    22-04-2017 10:45 K. VC WINGENE NIV.3 OMS INGELMUNSTER NIV.3
      -  
    22-04-2017 09:30 K. SV ROESELARE NIV.3 K. SV DIKSMUIDE NIV.3
      -  


    Legende

    28-12-2016, 20:36 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roeselare Oltegoare Run
    Even ter herinnering



    28-12-2016, 20:18 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    19-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.indoortornooi KSVR

     

    Beste ouders,

     

    Op 3, 4, 5 & 6 januari 2017 gaat in de Expo Hallen van Roeselare het grootse indoortornooi door van KSV Roeselare.

    Tientallen ploegen nemen deel aan een tornooi voor U5 tot en met u10.

     

    Een groots event met vier overvolle tornooidagen.

    De spelers en ouders van de oudere leeftijdsgroepen (u14 t.e.m. U17) zorgen al voor hulp als scheidsrechter of bediener van de hoogstnoodzakelijke bar J.

     

    Doordat oudejaar en nieuwjaar dit jaar in een weekend vallen, hebben we echter slechts 1 dag tijd om alles klaar te zetten :

    maandag 2 januari tussen 10.00 uur en 16.00 uur.

     

    Daarom deze oproep aan alle ouders van de deelnemende ploegen van ksv roeselare (u5/6/7/8/9/10/11)..

    We hebben die bewuste maandag (jaja, we weten het, net na de feestdagen J) nood aan een tiental mensen om de hallen “tornooiklaar” te maken :

    Installeren bar, tafels en stoelen, de terreinen afbakenen, doeltjes klaarzetten, nadars plaatsen, kleedkamers aanmaken, microwagen klaarzetten, …

    Eventueel zelfs de bar testen op zijn degelijkheid J

     

    Daarom een warme oproep naar kandidaten die zich die maandag kunnen vrijmaken tussen 10.00 uur en 16.00 uur (zelfs voor een paar uurtjes ben je meer dan welkom).

    Opgave van je naam en tijdstip dringend aan tvjo@ksvroeselare.be.

    Met jullie hulp zorgen we er samen voor dat jullie zoon/dochter tijdens deze vierdaagse een sportief hoogtepuntje beleeft.

     

    Thanks,

     

    Tom/Dirk/Patrick/Karel

     

    19-12-2016, 16:26 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    14-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.minivoetbaltornooi in Drongen
    Dinsdag 27/12 in de namiddag doen we mee aan een minivoetbaltornooi te Drongen.(zie bijlage)

    Alle info kan je terug vinden in de bijlage. 

       Aanwezig om 12u45 in Drongen
                                               sporthal keiskant
                                               Keiskantstraat 3
                                               9031 Drongen

       Selectie: Jason, Victor Seynhaeve, Wout, Iben, Nicolas Dhont, Otis en Iben Decru

                      Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen.

    Bijlagen:
    2016 tornooireglement U11 en U13 (1).pdf (178.4 KB)   
    Tornooischema_U11 (1).pdf (332.8 KB)   

    14-12-2016, 00:00 Geschreven door Dirk Lefevere  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 20/06-26/06 2016

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!