beloften Ksv De Ruiter seizoen 2017-2018
Categorieën
  • competitiekalender (1)
  • info seizoen 2017-2018 (1)
  • loopschema voorbereiding (0)
  • oefenmatchen (0)
  • voorbereiding (54)
  • wedstrijdselectie (0)
  • 06-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beloften- ksv rumbeke
    we verzamelen om 19u in de kleedkamer.


    selectie:

    1.Thomas Vercruysse
    2.Arne Scheldeman
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5.Robbe De Meyere
    6.Thomas Demuynck
    7.Louis Sanders
    8.Alexander Lodrioor
    9. Adam Selembou
    10.Viktor dierynck
    11. Junior Alliet
    12.Lowie Raveschot
    13.Suleiman Kelzi



    Categorie:voorbereiding
    06-12-2018, 00:00 geschreven door Bram  
    29-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beloften-sk oostnieuwkerke
    We verzamelen om 19u in de kleedkamer.( iedereen in trainingspak ksv)

    U21: Yaron Beernaert zal meedoen met de U21.
    liefst nog 3 spelers die kunnen meedoen ,
    8u15 verzamelen in Ardooie,9u15 wedstrijd.



    selectie:

    1.Thomas Vercruysse
    2. Maxim Lapperuque
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5.Arne scheldeman
    6.Thomas Demuynck
    7.Louis Sanders
    8.Viktor Dierynck
    9.Adam Selembou
    10.Lowie Raveschot
    11. Junior Alliet
    12. Suleiman Kelzi
    13.Arthur Demeulenaere




    Categorie:voorbereiding
    29-11-2018, 21:36 geschreven door Bram  
    22-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.blankenberge- beloften
    We verzamelen om 18u aan de parking van campus B of 19 u ter plaatse

    Wedstrijd gaat door ,we zijn met 12
    selectie:

    1.Sam Vandenborre
    2.suleiman
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5. Egon Despeghel
    6.Thomas Demuynck
    7.Lowie Raveschot
    8. Robbe De Meyere
    9.Adam Selembou
    10. Viktor Dierynck
    11.Jamal Ibrahim
    12abrao


    Categorie:voorbereiding
    22-11-2018, 00:00 geschreven door Bram  
    16-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beloften-ws oudenburg
    we verzamelen om 19u in de kleedkamer.

    U21:
    Yaron Beernaert en Robbe De Meyere spelen voorlopig mee met de U21,(liefst nog 2 spelers ), Zondagmorgen om 8u15 verzamelen in Moorslede.(wedstrijd begint om 9u15)


    selectie:

    1. Thomas Vercruysse
    2.Thomas  Demuynck
    3. Yaron Beernaert
    4. Rob Landuyt
    5.Eduard Gheeraert
    6.Ensor Despeghel
    7.Louis Sanders
    8.Viktor Dierynck
    9.Emiel Knokcaert
    10.Lowie Raveschot
    11.Junior Alliet
    12.Robbe De Meyere
    13.Adam Selembou
    14.Egon Despeghel
    15. Maxim Lapperuque


    Categorie:voorbereiding
    16-11-2018, 00:19 geschreven door Bram  
    09-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sv Jabbeke- beloften.
    We verzamelen om 18u15 aan parking campus B.
    Wie rechtstreeks gaat ,19u ter plaatse.

    adres: Vlamingveld 14 Jabbeke

    Junior Alliet,Thomas Demuycnk,Maxim Lapperuque,Adam Selembou spelen ook mee met de U21 zaterdagnamiddag tegen Wervik,16u verzamelen ,om 17 u wedstrijd.



    selectie:

    1.Thomas Vercruysse
    2.Arne Scheldeman
    3.Thomas Demuynck
    4.Robbe De Meyere
    5.Egon Despeghel
    6.Viktor dierynck
    7.Louis Sanders
    8.Lowie Raveschot
    9.Adam Selembou
    10.Thibeau Rosseel
    11.Junior Alliet
    12.?
    13?



    Categorie:voorbereiding
    09-11-2018, 00:40 geschreven door Bram  
    01-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ksv de ruiter- Sk Eernegem
    We verzamelen om 19u.
    wedstrijd begint om 20u.

    Maxim Laperruque ,David Vanden Bogaerde, seppe Maes, Egon Despeghel   zullen zondagmorgen   meedoen met de U21 in Geluwe(8u15 verzamelen ter plaatse,9u15 wedstrijd)ik laat nog weten hoelaat Franky zal verzamelen in de Ruiter.graag bevestiging van aanwezigheid.


    Selectie:

    1. Sam Vandenborre
    2.Thomas Demuynck
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5.Robbe De Meyere
    6.Viktor Dierynck
    7.Lowie Raveschot
    8.Aurelien Delneste
    9.Thibeau Rosseel
    10.Alexander Lodrioor
    11.Junior Alliet
    12.Egon Despeghel
    13.Seppe Maes



    Categorie:voorbereiding
    01-11-2018, 14:46 geschreven door Bram  
    25-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fc varsenare - beloften
    We verzamelen om 18u15 in de ruiter,of om 19u ter plaatse.
    Maxim Laperuque,Seppe Maes,en David vanden Bogaerde(ook met de beloften) zullen meedoen met de U21.8u15 verzamelen,zondagmorgen thuiswedstrijd om 9u15 tegen staden

    selectie:

    1. Sam Vandenborre
    2. Thomas Demuynck
    3. Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5. Robbe Demeyere
    6.Viktor Dierynck (c)
    7.Louis Sanders
    8. Alexander Lodrioor
    9. Adam Selembou
    10.Thibeau Rosseel
    11.Junior Alliet
    12. Lowie Raveschot
    13.Egon Despeghel
    14.David Vandenbogaerde


    Categorie:voorbereiding
    25-10-2018, 22:04 geschreven door Bram  
    18-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beloften-kfc meulebeke
    We verzamelen om 19u in de kleedkamer.
    Wedstrijd begint om 20u

    Maxim Laperuque en David Vanden bogaerde zullen morgenavond meespelen met de U21.
    verzamelen om 18u parking campus B,of18u30 in Oostrozebeke (adres Ettingen 6b ) westrijd begint om 19u30.


    selectie:

    1. Thomas Vercruysse
    2.Thomas Demuynck
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5.Robbe Demeyere
    6.Viktor Dierynck
    7.Louis Sanders
    8.Aurelien Delneste
    9. Thibeau Rosseel
    10.Lowie Raveschot
    11.Junior Alliet
    12.Egon Despeghel
    13.Adam Selmbou
    14 Seppe Maes



    Categorie:voorbereiding
    18-10-2018, 23:01 geschreven door Bram  
    12-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ksv bredene- beloften
    we verzamelen om 18u aan campus B of om 19u in de kleedkamer.

    selectie:

    1. Thomas 
    2.Thomas Demuynck
    3.Yaron Beernaert
    4.Rob Landuyt
    5.Robbe Demeyere
    6.Robbe Fabry
    7.Thibeau Rossseel
    8.Alex Lodrioor
    9.Adam Selembou
    10.Lowie Raveschot
    11. Junior Alliet
    12.Viktor Dierynck
    13.Egon Despeghel
    14.Seppe Maes
    15.David Vandenbogaerde


    Categorie:voorbereiding
    12-10-2018, 00:43 geschreven door Bram  
    04-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vv tielt -ksv de ruiter
    We verzamelen om 18u15 aan campus B,of om 19u  in tielt.(nog 3 plaatsen over bij mij)
    adres :sportlaan 1 tielt
     
    Volgende spelers spelen morgenavond mee met de U21: Seppe Maes ,David Vandenbogaerde,Maxim Lapperuque
     (19u verzamelen in de kleedkamer ,20u thuiswedstrijd tegen Houtem)

    graag bevestiging van aanwezigheid.
    Selectie:

    1. Sam Vandenborre
    2.Thomas Demuynck
    3.Ensor Despeghel
    4.Rob Landuyt
    5.Robbe Demeyere
    6.Viktor Dierynck
    7.Louis Sanders
    8.Alexander Lodrioor
    9.Adam Selembou
    10.Aurelien Delneste
    11.Junior Alliet
    12.Yaron Beernaert
    13.Lowie Raveschot
    14.Thibeau Rosseel
    15Egon Despeghel





    Categorie:voorbereiding
    04-10-2018, 23:45 geschreven door Bram  
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    trainer:Bram Blondeel
    gsm:0498/2747749
    email:bramworlds@hotmail.com

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!