Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • Ronde van Luik
  • GP Etienne De Wilde Laarne (BvB)
  • Breedhout-Halle
  • Podium Brabants kampioenschap
  • Brabants kampioenschap Wezembeek-Oppem
  • Herzele
  • Schepdaal
  • Schepdaal
  • GP Roeselare
  • Zellik-Galmaarden
    Archief per maand
  • 07-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 02-2010
  • 12-2009
    Volgende koersen:

    07/08/11 Meerbeke 114km start om 15uur Halsesteenweg, Meerbeke 15/08/11 Lennik 114km start om 15uur Frans Devolghellaan1, Lennik 20/08/11 Wambeek 110km start 15uur Langestraat, Wambeek 22/08/11 Wambeek 110km start 15uur Langestraat, Wambeek

    Kevin Crabbe
    2de jaars elite zonder contract - Wielerteam Van Eyck Sport Wambeek
    18-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Palmares

    Kevin was actief van zijn 7 jaar tot 12 jaar in Nederland. Daar behaalde hij 29 overwinningen.
    Zijn belangrijkste overwinningen waren:

    -  Kampioen van Nederland bij 7 en 8 jarigen
    -  Ronde van Mierlo: Proloog, Bergtijdrit en 1 dag in de leiderstrui. Hij werd 3e in het eindklassement en eindwinnaar van de bolletjes trui bij de 11 jarigen.
    -  Als 9-jarigen werd hij 2e in Nederlands kampioenschap.
    -  Verder behaalde hij bij de 12-jarigen 10 overwinningen en bij de 13-jarigen 2 overwinningen.

    1e jaars Nieuweling:

    - 1overwinning - belangrijkste hiervan zijn:
    Brabants kampioenschap tijdrijden: 1e
    -  Brabants kampioenschap: 4e

    2e jaars Nieuweling:

    4 overwinningen - belangrijkste hiervan zijn:
      
    -  Brabants kampioenschap tijdrijden
       -  Belgisch kampioenschap teamsprint (Piste)
    -  Belgisch kampioenschap tijdrijden: 3e
    -  Tijdrit Ronde van het Meetjesland: 4e
    -  1e rit Ronde van het Meetjesland: 7e
    -  Polleur - Stoumont - Polleur: 8e
    -  Klimkoers Herbeumont: 19e
    -  Klimkoers Harzé: 20e

    1e jaars Junior:

    -  3 overwinningen - belangrijkste hiervan zijn:
       -  Belgisch kampioenschap Scratch (Piste)
    -  Brabants kampioenschap tijdrijden: 2e
    -  Tour du Valromey: 2e in eindstand jongeren klassement
                                   13e in eindstand algemeen klassement
                                   5e in proloog
                                   15e in 1e rit
                                   16e in 4e rit
    -  Brabants kampioenschap tijdrijden: 3e
    -  Belgisch kampioenschap tijdrijden: 4e
    -  Tour du Pays de la Chataigneraie: 5e
    -  GP du Parc du Pays des Collines: 15e

    2e jaars Junior:

    8 overwinngen - belangrijkste hiervan zijn:
      
    - GP Louis Caput - Tijdrit
       - Omloop der Kempen Veldhoven
       - Eindklassement 4-daagse van Kontich
       - Brabants kampioenschap tijdrijden
       - Remouchamps - Ferrieres - Remouchamps

    -  Tijdrit Lac de l'Eau d'Heure: 2e
    -  Belgisch kampioenschap tijdrijden: 2e
    -  Ledegem - Kemmel - Ledegem: 3e
    -  Proloog 4-daagse van Kontich: 4e
    -  2e rit 4-daagse van Kontich: 4e
    -  Brabants kampioenschap: 5e
    -  Vlaams Brabantse pijl: 5e
    -  3e rit Acht van Bladel: 9e
    -  1e rit 4-daagse van Kontich: 10e
    -  Eindklassement Acht van Bladel: 13e
    -  Eindklassement Liege - la - Gleize: 17e
    -  Wereldkampioenschap Tijdrijden (Oostenrijk): 25e

    1e jaars Beloften:

    -  Brabants kampioenschap tijdrijden: 2e
    -  Belgisch kampioenschap ploegenachtervolging (Piste): 3e
    -  2daagse van de Gaverstreek tijdrit: 13e
    -  Reningelst-Westouter: 16e
    -  Belgisch kampioenschap tijdrijden: 18e
    -  Triptique des Barrages tijdrit: 28e
    -  Gooikse Pijl: 37e
    -  Eindstand Triptique des Barrages: 45e
    -  IWT Oetingen: 53e

    2e jaars Beloften:

    -  Groot-Bijgaarden: 2e

    -  Wambeek: 4e

    -  Itterbeek: 5e

    -  Brabants kampioenschap tijdrijden: 3e

    -  Brabants kampioenschap: 11e

    -  Ronde van Vlaams-Brabant tijdrit: 15e

    -  Gooikse Pijl: 22e

    -  2de rit ronde van Vlaams-Brabant: 37e
    -  Ninove (profs): 38e


    3e jaars Beloften:

    -  Sinaai: 2e
    -  Itterbeek: 2e
    -  Proloog Ronde van Antwerpen: 8e
    -  Eindstand Ronde van Antwerpen: 40e
    -  1e rit Ronde van Vlaams Brabant: 42e
    -  IWT Oetingen: 49e

    4e jaars Beloften:

    - 1 overwinning:
      - Brabants kampioenschap tijdrijden
    - Brabants kampioenschap ploegentijdrit: 3e
    - Zonnegem: 2e
    - Tielt-Winge: 2e
    - Groot-Bijgaarden: 3e
    - Wambeek: 4e
    - 2-daagse Wambeek 1ste
    - Ronde van Vlaams-Brabant: 1ste in eindstand beste Vlaams-Brabander
                                               5e in eindstand jongeren klassement
                                               7e in eindstand algemeen eindklassement
                                               13e in 1e rit
                                               14e in 4e rit                                         
    - Ronde van Antwerpen: 13e in proloog
                                        22e in 1e rit
    - Brabants kampioenschap: 13e algemeen en 6e beloften
    -GP Affligem: 15e

    1ste jaars Elite zonder contract:

    - 2 overwinningen: Tielt-Winge
                          Hoeilaart
    -  Brabants kampioenschap tijdrijden: 2e
    - Schellebelle: 3e
    - Wambeek: 4e
    - Oplinter: 5e
    - Putte: 5e
    - Nieuwkerken-Waas: 5e
    - Volta Castello (Spanje): 14e in 1e rit + 1dag trui Metas Volantes (tussensprintenklassement)
                                          28e in 2de rit
                                          31e in eindstand
                                          5e in eindstand Metas Volantes (tussensprintenklassement)
    - Ronde van Vlaams-Brabant: 16e in tijdrit
    - Kattekoers Deinze-Ieper (Topcompetitie): 27e
    - Omloop van het Waasland: 40e





    18-12-2009 om 00:00 geschreven door kevve  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 2009
    01/03/09 Oud-Heverlee 43ste op 131
    08/03/09 Neerlinter 14de op 135
    11/03/09 Templeuve 26ste op 110
    15/03/09 Merelbeke in het peleton op 327
    22/03/09 Boutersem in het peleton op 236
    29/03/09 Florennes 20ste op 124
    05/04/09 Tourinnes- St. Lambert 6de op 150
    08/04/09 Herne in het peleton op 200
    13/04/09 Schepdaal opgave op 66
    15/04/09 Herzele 44ste op 180
    16/04/09 Brabants kampioenschap tijdrijden Hoksem 1ste op 16
    16/04/09 Brabants kampioenschap ploegentijdrit Hoksem 3de op 11ploegen
    19/04/09 Zonnegem 2de op 92
    22/04/09 Bever in het peleton op 188
    26/04/09 GP Affligem 15de op 192
    03/05/09 Brabants kampioenschap wegrit Wezembeek-Oppem 13de op 122 (6de beloften)
    07/05/09 Kortenaken Stok in het peleton op 192
    10/05/09 Circuit de Wallonie Fleurus (Top) 61ste op 198
    13/05/09 Borlo testtijdrit 8ste op 15 (ziek)
    21/05/09 Oordegem 9de op 112
    24/05/09 Kl-Brabant Classic Ruisbroek-Puurs 107de op 199
    01/06/09 Liedekerkse Pijl opgave op 150
    03/06/09 Steenhuffel opgave op 53
    14/06/09 Meise-Wolvertem 25ste op 80
    21/06/09 Tielt-Winge 2de op 63
    24/06/09 IWT Oetingen opgave op 192
    27/06/09 Omloop Het Nieuwsblad Zottegem (Top) 84ste op 192 (gevallen)
    02/07/09 Oplinter 36ste op 145
    06/07/09 Denderwindeke 22ste op 56 (materiaal pech)
    12/07/09 Drie Zustersteden Breendonk 73ste op 191
    19/07/09 Nederzwalm 15de op 72
    22/07/09 1e rit ronde v. Vlaams-Brabant Wilsele 13de op 196
    23/07/09 2e rit ronde v. Vlaams-Brabant Lubbeek 92ste op 184
    24/07/09 3e rit ronde v. Vlaams-Brabant Dilbeek 27ste op 168
    25/07/09 4e rit ronde v. Vlaams-Brabant Rotselaar 14de op 168
    26/07/09 5e rit ronde v. Vlaams-Brabant Asse 61ste op 150
    Algemeen eindklassement: 7de op 150
    Jongerenklassement: 5de 
    Beste renner Vlaams-Brabant: 1ste  
    27/07/09 Itterbeek 7de op 50
    02/08/09 Buggenhout (Profkoers) in het peleton op 101
    07/08/09 1e rit ronde v. Antwerpen proloog Booischot 13de op 197
    07/08/09 2e rit ronde v. Antwerpen Booischot 22ste op 197
    08/08/09 3e rit ronde v. Antwerpen Vorselaar 131ste op 178
    09/08/09 4e rit ronde v. Antwerpen Mol-Maria Ter Heide 80ste op 170
    Algemeen eindklassement: 38ste op 170
    15/08/09 Lennik 16de op 74
    16/08/09 Itterbeek 16de op 55 (materiaal pech)
    22/08/09 Wambeek 7de op 73
    23/08/09 Belgisch kampioenschap wegrit La Roche opgave op 190
    24/08/09 Wambeek 4de op 64
    2-daagse Wambeek: 1ste
    28/08/09 Groot-Bijgaarden 3de op 55
    06/09/09 Wolvertem 7de op 75
    10/09/09 Sint-Gillis-Waas 6de op 80
    13/09/09 Jodoigne opgave op 85
    19/09/09 Dilbeek 15de op 85
    27/09/09 Gooikse Pijl 112de op 186

    18-12-2009 om 00:00 geschreven door kevve  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Biografie

    Biografie

     

    Naam: Kevin Crabbe
    Geboortedatum: 10/04/1987

     

    Geboorteplaats: Anderlecht
    Lengte: 1m82
    Gewicht: 67kg
    Woonplaats: Lennik
    Nationaliteit: Belg
    Huidige ploeg: Rock Werchter-Chocolade Jacques
    Vorige ploegen:

    2009: Sportkring Van Eyck Wambeek

    2008: Sportkring Van Eyck Wambeek

    2007: Bodysol-Lotto-Jong-Vlaanderen

    2006: Bodysol-Win for live - Jong Vlaanderen

    2005: Avia Wielerteam

    2004: Daikin Team

    2003: Daikin Team

    2002: WT Affligem - l'Atré Fleuri

    2001: Kortrijkse Groeningenspurters

    2000: Volvo Desmet Asse-Zellik

    1999: Volvo Desmet Asse-Zellik

    1994-1998: Koepelboys Oudenbosch (Ned.)

     

    Hobby's: Cinema
    Favoriete koers: Zellik - Galmaarden en GP Affligem
    Favoriete Belgische renner: Philippe Gilbert, Francis De Greef & Jurgen Roelandts
    Favoriete buitenlandse renner:

    Fabian Cancellara

    18-12-2009 om 00:00 geschreven door kevve  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 2010

    28/02/10 Brussel-Opwijk afgestapt (ziek)
    07/03/10 Brussel-Zepperen 52ste op 188
    10/03/10 Gooik 16de op 120
    14/03/10 Kattekoers Deinze-Ieper (Top) 27ste op 190
    17/03/10 Esplechin 21ste op 180
    21/03/10 Mol-Sluis GP Wilfried Peeters 81ste op 196 (ziek)
    28/03/10 Aalst (St-Truiden) Trofee van Haspengouw 57ste op 193
    02/04/10 1ste rit Triptyque des Monts et Chateaux Vieux-Condé-Quevaucamps 109de op 153
    03/04/10 2de rit tijdrit Triptyque des Monts et Chateaux Lessines 62ste op 140
    03/04/10 3de rit Triptyque des Monts et Chateaux Frasnes-Lez-Buissenal-Soignies 69ste op 140
    04/04/10 4de rit Triptyque des Monts et Chateaux Chateau de Beloeil-Tournai materiaal pech
    07/04/10 Herzele 35ste op 180
    11/04/10 Hoeilaart 9de op 165
    15/04/10 Brabants kampioenschap tijdrijden Hoksem-Hoegaarden 2de op 10
    18/04/10 Zellik-Galmaarden (Top) 81ste op 197
    22/04/10 1ste rit Volta Castello (Spanje) Benicasim-Vall d'Alba 14de op 98
    23/04/10 2de rit Volta Castello (Spanje) Vall d'Alba-Vilafranca 28ste op 85
    24/04/10 3de rit Volta Castello (Spanje) Vilafranca-La Llos 50ste op 85
    25/04/10 4de rit Volta Castello (Spanje) Grao de Castellon-Vistabella 38ste op 85
    Algemeen Eindklassement: 31ste op 98
    Metas Volantes Tussensprintenklassement: 5de
    01/05/10 Halle-Breedhout afgestapt
    02/05/10 Brabants kampioenschap Wezembeek-Oppem afgestapt
    13/05/10 Oordegem 24ste op 115
    16/05/10 Londerzeel -St-Jozef  34ste op 105
    27/05/10 Begijnendijk in het peleton op 150
    31/05/10 Kester 8ste op 48
    03/06/10 Bierbeek afgestapt
    06/06/10 Wolvertem 67ste op 127
    13/06/10 Lembeek 47ste op 82
    15/06/10 Omloop van het Waasland Belsele 40ste op 180
    20/06/10 Tielt-Winge
    1ste op 45
    21/06/10 Aspelare 8ste op 46
    27/06/10 Oplinter 5de op 103
    30/06/10 IWT Oetingen materiaal pech
    18/07/10 Borsbeke-Herzele plat gereden
    22/07/10 Ninove (Profkoers) plat gereden
    24/07/10 Lichtervelde 15de op 100
    25/07/10 Nederzwalm 40ste op 82
    28/07/10 1ste rit ronde v. Vlaams-Brabant Lubbeek 136ste op 197
    29/07/10 2de rit ronde v. Vlaams-Brabant Wilsele 128ste op 184
    30/07/10 3de rit ronde v. Vlaams-Brabant tijdrit Rotselaar 16de op 166
    31/07/10 4de rit ronde v. Vlaams-Brabant Betekom 106de op 163
    01/08/10 5de rit ronde v. Vlaams-Brabant Dilbeek 56ste op 160
    01/08/10 Eindstand ronde v. Vlaams-Brabant 92ste op 197
    08/08/10 Meerbeke afgestapt
    13/08/10 Dernycriterium piste Elewijt 1ste reeks 5de
    13/08/10 Dernycriterium piste Elewijt kleine finale 6de
    21/08/10 Wambeek 46ste op 103
    23/08/10 Wambeek 4de op 31
    27/08/10 Groot-Bijgaarden 7de op 30
    29/08/10 Schellebelle 3de op 51
    01/09/10 Putte 5de op 115
    05/09/10 Imde-Wolvertem 14de op 60
    09/09/10 Sint Gillis Waas 63ste op 98
    13/09/10 Nieuwkerken-Waas 5de op 42
    15/09/10 Hoegaarden 11de op 124
    18/09/10 Dilbeek 11de op 100
    20/09/10 Hoeilaart 1ste op 40
    23/09/10 Stekene (profkoers) 86ste op 128

    26/09/10 Gooikse Pijl 60ste op 180
    28/09/10 Londerzeel-Linde 68ste op 80

    Cyclocross:

    21/11/10 Loonbeek (WVZ) 9de op 70
    05/12/10 Sint-Laureins-Berchem (WVZ) 6de op 73
    12/12/10 Elewijt (WVZ) 19de op 70
    19/12/10 Tildonk (WVZ) 12de op 60

    18-12-2009 om 00:00 geschreven door kevve  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 2010

    Onder voorbehoud programma kan nog iets wijzigen

    06 tot 07/02/10 Trainingsweekend zee ploeg
    13 tot 20/02/10 Ploegstage Spanje
    21/02/10 Oefenkoers Kapellen-Glabbeek
    28/02/10 Brussel-Opwijk
    03/03/10 Le Samyn Dour
    07/03/10 Vlaamse Pijl (Top) of Brussel-Zepperen
    10/03/10 Gooik
    14/03/10 Deinze-Ieper (Top) of GP Kemzeke
    17/03/10 Esplechin
    21/03/10 Mol-Sluis
    28/03/10 Trofee Haspengouw
    31/03/10 Herne
    02 tot 04/04/10 Triptyque Mont & Chateau
    07/04/10 Herzele
    10 tot 11/04/10 2daagse Gaverstreek
    15/04/10 Brabants kampioenschap tijdrijden
    18/04/10 Zellik-Galmaarden (Top)
    22 tot 25/04/10 Volta Castello (Spanje)
    02/05/10 Brabants kampioenschap wegrit Wezembeek-Oppem
    09/05/10 Circuit Du Wallonie (Top)
    13/05/10 GP Impanis (Beker van Belgie)
    14 tot 16/05/10 Triptyque Adennais
    21 tot 24/05/10 Tour de Berlin (Duitsland)
    31/05/10 Kester
    05/06/10 Halle-Buizingen
    06/06/10 Waver-Rijmenam (Top)
    12/06/10 Memorial Noel Soetaert Moorsele
    13/06/10 Lembeek
    15/06/10 GP Belsele
    20/06/10 Ardense Pijl (Top)
    27/06/10 Omloop Het Nieuwsblad (Top)
    30/06/10 IWT Oetingen
    04/07/10 GP Aarschot
    11/07/10 GP Stad Geel (Top)
    17 tot 21/07/10 Ronde van Luik of een alternatieve ronde in Italie
    25/07/10 Falmagne-Dinant (Beker van Belgie)
    28 tot 01/08/10 Ronde van Vlaams-Brabant
    07 tot 11/08/10 Ronde van Namen
    08/08/10 Brasschaat (Top)
    12 tot 15/08/10 Ronde van Antwerpen
    15/08/10 Belgisch kampioenschap tijdrijden of Havenpijl
    21/08/10 Lennik of Wambeek
    22/08/10 Belgisch kampioenschap wegrit
    23/08/10 Wambeek
    27/08/10 Groot-Bijgaarden (criterium)
    02/09/10 Kortemark (profs)
    05/09/10 Imde-Wolvertem
    11/09/10 GP Hotton (Top) of Nieuwkerken-Waas
    18/09/10 Dilbeek
    19/09/10 Duo Normand (Frankrijk)
    26/09/10 Gooikse Pijl
    28/09/10 Londerzeel-Linde
    29/09/10 GP Berlare (profs)
    03/10/10 Nieuwrode
    06/10/10 GP Zele (profs)

    18-12-2009 om 00:00 geschreven door kevve  


    >> Reageer (1)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Wielerteam Van Eyck Sport
  • Dieter Verbeek
  • Dieter Uyttersprot
  • Jurgen Roelandts
  • Matti Stiens
  • Francis De Greef
  • Fredje Penne
  • Mario De Koker
  • Joeri Stallaert
  • Garrit Broeders


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!