* Urban Trail Run in Brussel voor Onafhankelijk Leven
AUGUSTUS
19-23/08
* zomerkamp op HO
TOPSCORER HO I (25w=>41g)
8. De Brabander
6. Cnockaert, Elewaut
5. Bonny, Poppe
4. Buyl
2. Heirewegh, Neve
1. Aps, Baes, Keisers, own-goal
TOPSCORER HO II (25w=>41g)
9. Neus
7. Van Belle, Van Nieuwenhuyse
3. Kuppens, Ritière, Schollaert,
2. Kaddour
1. Baes, Bogaert, Buggenhout, De Geest, De Vleeschouwer, Hendrickx, Schack
ASSISTS HO I (25w => 25a)
8. Buyl
5. De Brabander
3. Bonny
2. Heirewegh, Poppe
1. Y Aps, Baes, Cnockaert, Elewaut, Janssens
ASSISTS HO II (25w => 24a)
8. De Vleeschouwer
5. Kuppens
3. Neus, Van Belle
1. Baes, De Geest, Finck, Kaddour, Ritière
KAARTENDANS I
GEEL (25w)
4. Heirewegh
3. Janssens, Keisers, Neve, Van der Eedt
2. De Brabander, Elewaut
1. Aps, Baes, Bonny, Cnockaert, De Corte, Poppe, Verhelst
ROOD (2)
1. Buyl (Ternat), Mbow (Lede)
KAARTENDANS II
GEEL (25w)
7. Kuppens, Neus
6. De Mey
5. Schollaert, Van Nieuwenhuyse
4. De Geest, De Vleeschouwer
2. Bogaert, Buggenhout, Van Den Abeele
1. Baes, Bänt De Neve, De Praeter, Finck, Hendrickx, Kaddour, Nuytens, Ongena, Schack, Van Belle
ROOD (2)
1. Finck (Massemen), Kaddour (Bottelare)
Transferoverzicht
HO I
VERLENGD (16)
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Björn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* KT Wouter Van Kerckhove
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
NIEUW
* T1 Maarten De Landtsheer (Haasdonk)
* T2 Jan Criel (Grembergen)
* Jelle D'heer (Stekene)
* Jari Van Hauwermeiren (Grembergen)
* Benoit Vermeer (Elene)
WEG
* Vincent Aps (Haasdonk)
* Senn De Corte (Elene)
* Yente De Jonge (Liedekerke)
* Finn Keisers (Haasdonk)
* Bram Vrijens (Latem)
* David Verhelst (Merelbeke)
HO II
VERLENGD (8)
* Davor Baes
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Giovanni Hendrickx
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Aaron Vereecken
NIEUW
*
Vanuit de eigen opleiding
*
WEG (6)
* Nicola De Geest (stopt)
* Jonas De Vleeschouwer (C Melle)
* Wout Matthys (stopt)
* Aaron Schollaert (Massemen B of stopt)
* Tjorven Van den Abeele (stopt)
* Michiel Van Nieuwenhuyse (C Melle)
2023-2024
HO I
* Vincent Aps
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Finn Keisers
* Abdoulay Mbow
* Xibo Montegnie
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* T1 David Verhelst
* T2 Kris Bogaert
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Kevin Buggenout
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Mauro Finck
* Joppe Hauspie
* Rachid Kaddour
* Ken Kuppens
* Wout Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Bas Van Belle
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Bengy Dissenbergen
T2 Jan Bulté
DLG Robin Simoens
kiné Eline Eeckman
verzorger Freddy Schepens
ass Michiel Van Der Sypt & Jonas De Mulder
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Kris Bogaert & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Bengy Dissenbergen, Lander Bracke en Jan Bulté Beloften: Lander Bracke en Jan Bulté U21: Lander Bracke
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Shaun Saveyn en ? Knapen U15: Levi Schack, Jan Bulté en ?
Miniemen U13: Stijn Van Kerckhove en Tom Praet Miniemen U12: Tim Verstraeten Preminiemen U11: Pieter De Landtsheer, Frauke Pauwels en Audrick Van Der Beken
Preminiemen U10: Pieter De Croock Duivels U9: Francis Dierickx, Jens Dehaemers en Kevin Buggenhout Duivels U8: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot Duivels U7: Seppe Denkens, Mathieu Verhoeven, Lowie Vandaele en Glenn Van De Weghe
Duivels U6: Lara De Munter en Mauro Rogiers
Keepers: Thierry De Jonge
Vlindertrainers: Roel, Robbe, Kristof, Julot, Tiebe, Wout, Bas en Ben
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO onderbouw: Kevin Buggenhout middenbouw: Pieter De Landtsheer bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Evelyn Maenhout Admin jeugd Anneleen Verstraeten en Evelyn Maenhout