C Melle - Bottelare 3-2 Wichelen - Zevergem 0-1 Oostakker - Moortsele 3-1 Massemen - De Pinte 4-1 Latem - Overmere 3-4 HT Z'naarde - Gijzel 1-0 T Melle - HO 2-3 VC Z'naarde - Heusden 2-3
K. KVVE Massemen* - 68 E. KFC Heusden A* - 62 3. JV De Pinte A - 50 4. Cercle Melle - 47 5. Gijzel-Oosterzele - 41 6. KESA Bottelare A - 40 7. VC Zwijnaarde - 37 8. HT Zwijnaarde A - 35 9. FC Latem B - 34 10. Tenstar Melle - 33 10. Zevergem Sport - 33 10. SKV Oostakker - 33 13. Eendracht Moortsele - 31 14. SKV Overmere - 29 15. HO Kalken II - 26 15. SK Wichelen - 26
HO AGENDA
APRIL
Maa 15/04
Din 16/04
* training HO I & HO II 19u30
Woe 17/04
* Jeugdcup halve finale terug
U13 - Nederhasselt 17u
U15 - Erpe-Mere United 18u45
Oostakker - U15 20u
Lede - U21 20u
Don 18/04
* training HO I & HO II 19u30
Vrij 19/04
* 13de speeldag voor de jeugd
Zat 20/04
* 13de speeldag voor de jeugd
Zon 21/04
* 13de speeldag voor de jeugd
* Wervik - HO I 15u
* HO II - Massemen 15u
vooraf footlunch
Maa 22/04
Din 23/04
Woe 24/04
Don 25/04
Vrij 26/04
Zat 27/04
* laatste speeldag jeugd
met eten en DJ
Zon 28/04
* tornooi
U10 en U11 in Laarne
30/04
* laatste training jeugd
MEI
01/05
* tornooien
U6, U7, U8 en U9 bij RFC Wetteren
U9 bij Cercle Melle
U12 en U13 in Laarne
U15 en U17 in Massemen
03/05
* tornooi
U21 bij KFC Heikant Zele
04/05
* 2de elitetornooi U9 op HO
met ook U6 en U7
05/05
* 6de Wilfried Boudeweel jeugdtornooi op HO
06/05
* terreinen inzaaien
09/05
* tornooi
U8 bij Cercle Brugge
10/05
* tornooi
U15 bij VSV Gent
11/05
* tornooi
U10 in Vlierzele
U12 bij KFC Wintam Eikevliet
U13 bij SK Lochristi
12/05
* tornooi
U9 bij Teralfene
U11 bij SK Lochristi
15/05
* eerste pasdag kledij
18/05
* tornooi
U8 bij Dikkelvenne
JUNI
23/06
* Urban Trail Run in Brussel voor Onafhankelijk Leven
AUGUSTUS
19-23/08
* zomerkamp op HO
TOPSCORER HO I (28w=>46g)
9. Elewaut
8. De Brabander
7. Cnockaert
6. Poppe
5. Bonny
4. Buyl
2. Heirewegh, Neve
1. Aps, Baes, Keisers, own-goal
TOPSCORER HO II (28w=>44g)
11. Neus
7. Van Belle, Van Nieuwenhuyse
4. Kuppens
3. Ritière, Schollaert,
2. Kaddour
1. Baes, Bogaert, Buggenhout, De Geest, De Vleeschouwer, Hendrickx, Schack
ASSISTS HO I (28w => 29a)
9. Buyl
6. De Brabander
3. Bonny
2. Cnockaert, Heirewegh, Poppe
1. Y Aps, Baes, Elewaut, Janssens, Keisers
ASSISTS HO II (28w => 25a)
8. De Vleeschouwer
5. Kuppens
4. Neus
3. Van Belle
1. Baes, De Geest, Finck, Kaddour, Ritière
KAARTENDANS I
GEEL (28w)
5. Heirewegh
3. Elewaut, Janssens, Keisers, Neve, Van der Eedt
2. De Brabander
1. Aps, Baes, Bonny, Cnockaert, De Corte, Poppe, Verhelst
ROOD (2)
1. Buyl (Ternat), Mbow (Lede)
KAARTENDANS II
GEEL (28w)
8. Kuppens
7. Neus
6. De Mey, Van Nieuwenhuyse
5. Schollaert
4. De Geest
3. Bogaert, De Vleeschouwer
2. Buggenhout, Hendrickx, Van Den Abeele
1. Baes, Bänt De Neve, De Praeter, Dissenbergen, Finck, Kaddour, Nuytens, Ongena, Renzo Paelinck, Schack, Van Belle
ROOD (2)
1. Finck (Massemen), Kaddour (Bottelare)
Transferoverzicht
HO I
VERLENGD (17)
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Björn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Abdoulaye Mbow
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* KT Wouter Van Kerckhove
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
NIEUW
* T1 Maarten De Landtsheer (Haasdonk)
* T2 Jan Criel (Grembergen)
* Jelle D'heer (Stekene)
* Joachim Eeckhout (Deinze)
* Matisse Moeraert (KV Oostende)
* Jari Van Hauwermeiren (Grembergen)
* Benoit Vermeer (Elene)
WEG
* Vincent Aps (Haasdonk)
* Senn De Corte (Elene)
* Yente De Jonge (Liedekerke)
* Finn Keisers (Haasdonk)
* Xibo Montegnie (Vrasene) * Levi Schack (Waasmunster)
* Bram Vrijens (Latem)
* David Verhelst (Merelbeke)
* Kris Bogaert (scout Anderlecht)
HO II
VERLENGD (8)
* Davor Baes
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Giovanni Hendrickx
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Aaron Vereecken
NIEUW
*
Vanuit de eigen opleiding
*
WEG (6)
* Nicola De Geest (stopt)
* Jonas De Vleeschouwer (C Melle)
* Wout Matthys (stopt)
* Aaron Schollaert (Massemen B of stopt)
* Tjorven Van den Abeele (stopt)
* Michiel Van Nieuwenhuyse (C Melle)
2023-2024
HO I
* Vincent Aps
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Finn Keisers
* Abdoulay Mbow
* Xibo Montegnie
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* T1 David Verhelst
* T2 Kris Bogaert
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Kevin Buggenout
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Mauro Finck
* Joppe Hauspie
* Rachid Kaddour
* Ken Kuppens
* Wout Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Bas Van Belle
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Bengy Dissenbergen
T2 Jan Bulté
DLG Robin Simoens
kiné Eline Eeckman
verzorger Freddy Schepens
ass Michiel Van Der Sypt & Jonas De Mulder
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Kris Bogaert & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Bengy Dissenbergen, Lander Bracke en Jan Bulté Beloften: Lander Bracke en Jan Bulté U21: Lander Bracke
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Shaun Saveyn en ? Knapen U15: Levi Schack, Jan Bulté en ?
Miniemen U13: Stijn Van Kerckhove en Tom Praet Miniemen U12: Tim Verstraeten Preminiemen U11: Pieter De Landtsheer, Frauke Pauwels en Audrick Van Der Beken
Preminiemen U10: Pieter De Croock Duivels U9: Francis Dierickx, Jens Dehaemers en Kevin Buggenhout Duivels U8: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot Duivels U7: Seppe Denkens, Mathieu Verhoeven, Lowie Vandaele en Glenn Van De Weghe
Duivels U6: Lara De Munter en Mauro Rogiers
Keepers: Thierry De Jonge
Vlindertrainers: Roel, Robbe, Kristof, Julot, Tiebe, Wout, Bas en Ben
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO onderbouw: Kevin Buggenhout middenbouw: Pieter De Landtsheer bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Evelyn Maenhout Admin jeugd Anneleen Verstraeten en Evelyn Maenhout