Wie rijdt waar?
Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!

Renners
Nieuwelingen
1e jaars

TIMON BOGAERT
MILAN DE MEESTER
JONAS DE SCHAMPHELEIRE
ARNO DIERICKX
ARTUUR TORNEY
LORAN MAES
LUCAS MINNAERT

2e jaars

BRIAN BERWOUTS
SENNE BLOEM
JONAS CHRISTIAENS
ISAAK DE SWAEF
SENNE DE GENDT
SANDER DE VOS
SIEBE DE WAELE
THIBAULT FOSTIER
JELLE ROGGEMAN
GILLES VAN ALBOOM
SANDRINO VAN DEN NESTE
JORDY VAN PARYS

Inhoud blog
  • uitslagen 7 en 8 juli
  • midweekuitslagen
  • uitslagen 30 juni en 1 juli
  • Uitslagen 22 en 23 juni
  • uitslagen 16 en 17 juni
    Belangrijke links
  • lijst van verzetten
  • Een interessant adres?
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    NIEUWELINGEN
    WIELERSEIZOEN 2018
    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 7 en 8 juli
    BRAKEL-PARIKE

    8e CHRISTIAENS Jonas

    19e DE WAELE Siebe


    OOSTKERKE/DAMME
    17e FOSTIER Thibault

    LANGEMARK (SINT JULIAAN)

    4e DE MEESTER Milan


    ROESELARE - BEVEREN

    15e LAUWEREYS Tjebbe

    24e DE GENDT Senne

    35e BOGAERT Timon

    >> Reageer (0)
    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.midweekuitslagen
    SCHELDEWINDEKE
    7e LAUWEREYS Tjebbe
    17e VAN PARYS Jordy
    21e TORNEY Artuur
    39e DE MEESTER Milan
    40e BLOEM Senne
    DNF DIERICKX Arno - FOSTIER Thibault

    >> Reageer (0)
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 30 juni en 1 juli
    GEETBETS
    48e BOGAERT Timon

    ZINGEM

    19e DE GENDT Senne

    21e BLOEM Senne

    DNF CHRISTIAENS Jonas - BERWOUTS Brian - LAUWEREYS Tjebbe

    LICHTERVELDE
    8e LAUWEREYS Tjebbe

    MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE
    19e TORNEY Artuur


    >> Reageer (0)
    26-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 22 en 23 juni
    BARVAY
    9e DE CLERCK Katrijn

    KUURNE

    40e BOGAERT Timon

    47e MAES Sara

    OOSTROZEBEKE
    12e TORNEY Artuur

    ROOSDAAL
    22e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    SNELLEGEM

    6e DE GENDT Senne

    14z BERWOUTS Brian

    19e FOSTIER Thibault

    >> Reageer (0)
    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 16 en 17 juni

    WETTEREN TEN EDE

    5e CHRISTIAENS Jonas

    12e DE WAELE Siebe

    13e DE GENDT Senne

    15e VAN DEN NESTE Sandrino

    22e TORNEY Artuur

    23e BLOEM Senne

    24e LAUWEREYS Tjebbe

    28e BERWOUTS Brian

    >> Reageer (0)
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 juni
    KUURNE

    24e LAUWEREYS Tjebbe

    32e TORNEY Artuur

    34e DE WAELE Siebe

    STEKENE

    8e CHRISTIAENS Jonas

    16e VAN PARYS Jordy

    20e VAN DEN NESTE Sandrino

    22e BLOEM Senne

    ZEDELGEM
    46e FOSTIER Thibault

    >> Reageer (0)
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 2 en 3 juni
    BONHEIDEN - PRINS DER NIEUWELINGEN

    31e CHRISTIAENS Jonas

    59e DE GENDT Senne

    62e DE WAELE Siebe

    67e VAN DEN NESTE Sandrino

    87e DE MEESTER Milan

    MEULEBEKE

    64e FOSTIER Thibault

    DNF TORNEY Artuur

    ROOSDAAL

    36e VAN PARYS Jordy

    54e ROGGEMAN Jelle

    GERAARDSBERGEN
    DNF LAUWEREYS Tjebbe

    >> Reageer (0)
    28-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 26 en 27 mei
    WAKKEN

    1e CHRISTIAENS Jonas

    9e DE MEESTER Milan

    31e TORNEY Artuur

    DNF BLOEM Senne - DE GENDT Senne - MAES Loran


    OOSTNIEUWKERKE
    55e BOGAERT Timon

    BIERBEEK

    46e DE WAELE Siebe


    KRUISHOUTEM

    Tijdrit

    54e DIERICKX Arno

    70e LAUWEREYS Tjebbe


    Wegrit Beker Vlaamse Ardennen

    DNF DIERICKX Arno - LAUWEREYS Tjebbe


    >> Reageer (0)
    23-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen pinksterweekend
    OOSTERZELE

    12e CHRISTIAENS Jonas

    13e DE MEESTER Milan

    24e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    29e VAN PARYS Jordy

    40e DE WAELE Siebe

    41e DE GENDT Senne

    43e BLOEM Senne

    44e LAUWEREYS Tjebbe

    DNF DIERICKX Arno -ROGGEMAN Jelle


    KIELDRECHT

    22e LAUWEREYS Tjebbe

    28e FOSTIER Thibault

    ORROIR
    10e DE MEESTER Milan

    >> Reageer (0)
    13-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 12 en 13 mei
    ZOMERGEM

    4e DE MEESTER Milan

    17e TORNEY Artuur

    18e DE GENDT Senne

    DNF LAUWEREYS Tjebbe

    PEPINGEN

    7e CHRISTIAENS Jonas

    12e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    22e DE WAELE Siebe


    AALBEKE

    35e FOSTIER Thibault

    39e VAN DEN NESTE Sandrino

    >> Reageer (0)
    10-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 10 mei
    LAARNE - KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN

    26e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    57e DIERICKX Arno

    67e DE MEESTER Milan BEL20030416 1H40´36" +2´35"


    2° jaars

    43e DE GENDT Senne

    70e VAN DEN NESTE Sandrino

    DNF CHRISTIAENS Jonas - VAN PARYS Jordy - DE WAELE Siebe

    SLEIDINGE

    12e TORNEY Artuur
    DNF MAES Loran - LAUWEREYS Tjebbe

    >> Reageer (0)
    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 5 en 6 mei
    VERREBROEK - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars

    7e TORNEY Artuur

    19e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    26e DIERICKX Arno

    38e DE MEESTER Milan


    2° jaars

    12e CHRISTIAENS Jonas

    21e VAN PARYS Jordy

    24e DE GENDT Senne

    29e DE WAELE Siebe

    53e LAUWEREYS Tjebbe

    55e VAN DEN NESTE Sandrino

    60e MAES Loran

    >> Reageer (0)
    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 1 mei
    BK TIJDRIJDEN
    7e DE MEESTER Milan
    28e DIERICKX Arno

    ZOTTEGEM - ERWETEGEM

    4e CHRISTIAENS Jonas

    11e DE WAELE Siebe

    18e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    29e VAN PARYS Jordy

    DNF MAES Lora


    LENDELEDE

    18e VAN DEN NESTE Sandrino

    40e LAUWEREYS Tjebbe

    45e TORNEY Artuur

    >> Reageer (0)
    29-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 28 en 29 april
    WIM HENDRIKS TROFEE TERNEUZEN-KOEWACHT
    19e CHRISTIAENS Jonas
    83e DE GENDT Senne
    DNF DIERICKX Arno

    DEINZE-VINKT

    19e VAN DEN NESTE Sandrino

    34e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    40e VAN PARYS Jordy

    DNF MAES Loran - DE MEESTER Milan - BERWOUTS Brian

    >> Reageer (0)
    22-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 en 22 april
    HARELBEKE
    33e DIERICKX Arno

    BERLARE

    10e CHRISTIAENS Jonas

    18e VAN PARYS Jordy

    23e DE GENDT Senne

    24e VAN DEN NESTE Sandrino

    30e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    35e DE WAELE Siebe

    44e BERWOUTS Brian

    DNF ROGGEMAN Jelle - LAUWEREYS Tjebbe


    DADIZELE

    45e TORNEY Artuur


    >> Reageer (0)
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 14 en 15 april
    MERELBEKE
    3e DE MEESTER Milan
    19e LAUWEREYS Tjebbe
    39e DIERICKX Arno
    53e DE WAELE Siebe
    DNF TORNEY Artuur - MAES Loran - ROGGEMAN Jelle - MAES Sara

    CHAUMONT
    41e CHRISTIAENS Jonas
    69e DE GENDT Senne
    DNF VAN PARYS Jordy - DE MEESTER Milan - DIERICKX Arno

    BRAKEL
    35e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)
    09-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 en 8 april
    BACHTE-MARIA-LEERNE
    12e CHRISTIAENS Jonas
    21e VAN DEN NESTE Sandrino
    28e LAUWEREYS Tjebbe
    36e DE GENDT Senne
    46e BERWOUTS Brian
    63e VAN PARYS Jordy
    64e DIERICKX Arno
    72e ROGGEMAN Jelle

    VELDEGEM
    62e TORNEY Artuur

    >> Reageer (0)
    05-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK Tijdrijden Ursel
    EERSTEJAARS
    1e DE MEESTER Milan
    5e DIERICKX Arno
    15e TORNEY ARTUUR

    TWEEDEJAARS
    11e CHRISTIAENS Jonas
    17e VAN PARYS Jordy

    >> Reageer (0)
    03-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasmaandag
    WAARSCHOOT
    4e VAN PARYS Jordy
    11e DE GENDT Senne
    DNF ROGGEMAN Jelle - LAUWEREYS Tjebbe

    >> Reageer (0)
    01-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 31 maart en 1 april
    BEVEREN
    9e CHRISTIAENS Jonas
    20e VAN PARYS Jordy
    33e DE GENDT Senne
    62e DIERICKX Arno
    DNF TORNEY Artuur - ROGGEMAN Jelle - LAUWEREYS Tjebbe

    ROTSELAAR
    9e DE MEESTER Milan
    19e DE CLERCQ Katrijn
    26e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 059 158


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Carl Van de Casteele
     carl.vandecasteele@skynet.be
     +32 491 / 562 700


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!