Wie rijdt waar?
Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!

Renners
Nieuwelingen
1e jaars

TIMON BOGAERT
MILAN DE MEESTER
JONAS DE SCHAMPHELEIRE
ARNO DIERICKX
ARTUUR TORNEY
LORAN MAES
LUCAS MINNAERT

2e jaars

BRIAN BERWOUTS
SENNE BLOEM
JONAS CHRISTIAENS
ISAAK DE SWAEF
SENNE DE GENDT
SANDER DE VOS
SIEBE DE WAELE
THIBAULT FOSTIER
JELLE ROGGEMAN
GILLES VAN ALBOOM
SANDRINO VAN DEN NESTE
JORDY VAN PARYS

Inhoud blog
  • uitslagen 16 en 17 juni
  • uitslagen 9 en 10 juni
  • uitslagen 2 en 3 juni
  • uitslagen 26 en 27 mei
  • Uitslagen pinksterweekend
    Belangrijke links
  • lijst van verzetten
  • Een interessant adres?
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    NIEUWELINGEN
    WIELERSEIZOEN 2018
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 14 en 15 april
    MERELBEKE
    3e DE MEESTER Milan
    19e LAUWEREYS Tjebbe
    39e DIERICKX Arno
    53e DE WAELE Siebe
    DNF TORNEY Artuur - MAES Loran - ROGGEMAN Jelle - MAES Sara

    CHAUMONT
    41e CHRISTIAENS Jonas
    69e DE GENDT Senne
    DNF VAN PARYS Jordy - DE MEESTER Milan - DIERICKX Arno

    BRAKEL
    35e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)
    09-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 en 8 april
    BACHTE-MARIA-LEERNE
    12e CHRISTIAENS Jonas
    21e VAN DEN NESTE Sandrino
    28e LAUWEREYS Tjebbe
    36e DE GENDT Senne
    46e BERWOUTS Brian
    63e VAN PARYS Jordy
    64e DIERICKX Arno
    72e ROGGEMAN Jelle

    VELDEGEM
    62e TORNEY Artuur

    >> Reageer (0)
    05-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK Tijdrijden Ursel
    EERSTEJAARS
    1e DE MEESTER Milan
    5e DIERICKX Arno
    15e TORNEY ARTUUR

    TWEEDEJAARS
    11e CHRISTIAENS Jonas
    17e VAN PARYS Jordy

    >> Reageer (0)
    03-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasmaandag
    WAARSCHOOT
    4e VAN PARYS Jordy
    11e DE GENDT Senne
    DNF ROGGEMAN Jelle - LAUWEREYS Tjebbe

    >> Reageer (0)
    01-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 31 maart en 1 april
    BEVEREN
    9e CHRISTIAENS Jonas
    20e VAN PARYS Jordy
    33e DE GENDT Senne
    62e DIERICKX Arno
    DNF TORNEY Artuur - ROGGEMAN Jelle - LAUWEREYS Tjebbe

    ROTSELAAR
    9e DE MEESTER Milan
    19e DE CLERCQ Katrijn
    26e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)
    18-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen17 en 18 maart
    BOUTERSEM
    5e DE MEESTER Milan

    TEMSE, WIJK VELLE

    13e VAN PARYS Jordy

    26e DE WAELE Siebe

    DNF DIERICKX Arno - ROGGEMAN Jelle - VAN ALBOOM Gilles


    ICHTEGEM
    51e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)
    11-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 10 en 11 maart
    OORDEGEM

    29e DE MEESTER Milan

    44e VAN PARYS Jordy

    45e DE GENDT Senne

    49e BERWOUTS Brian

    50e DE WAELE Siebe

    57e ROGGEMAN Jelle

    STEKENE - KEMZEKE

    49e DIERICKX Arno

    65e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    >> Reageer (0)
    04-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 3 en 4 maart
    KLEIN-SINAAI (STEKENE)

    5e DE MEESTER Milan

    27e DE GENDT Senne

    37e DE WAELE Siebe

    42e DE SWAEF Isaak

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    38e CHRISTIAENS Jonas

    50e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

    URSEL

    22e VAN DEN NESTE Sandrino

    33e DIERICKX Arno

    >> Reageer (0)
    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 en 25 februari
    DOTTIGNIES
    7e DE MEESTER Milan

    RIJKEVORSEL
    11e DE WAELE Siebe

    STADEN
    40e DE SCHAMPHELEIRE Jonas
    DNF VAN ALBOOM Gilles - MINNAERT Lucas

    LEBBEKE - veldrijden
    17e BLOEM Senne

    >> Reageer (0)
    04-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegtraining 4 februari

    Goedemorgen iedereen,

    De training van straks gaat door!

    Zorg wel voor warme kledij en eventueel iets om de hals/kin te beschermen.

    Afspraak om 10u30 te vertrekken aan de sporthal van Erpe Mere


    >> Reageer (0)
    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslag tombola
    Hierbij de uitslag van onze tombola met de steunkaarten van onze renners.
    De doorstreepte prijzen werden opgehaald bij de ploegvoorstelling. Indien u hebt gewonnen kunt ons contacteren via secretariaat@gentsevelosport.be

    13617

    Healthy grill

    15114

    Kärcher window vac

    22045

    Groentesnijder

    17267

    Sandwich toaster

    17906

    Raclette grill

    13600

    Koffiezet

    18241

    Friteuse

    17400

    Cote du Rhone 2011

    19343

    Bbq set en boek

    15092

    Azalea

    14152

    Azalea

    14804

    Azalea

    12648

    Azalea

    12437

    Azalea

    22081

    Azalea

    21245

    Azalea

    18535

    Azalea

    18894

    Cava

    15204

    Cava

    16385

    Cava


    >> Reageer (0)
    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pasdag

    Hallo renners,

    Naar jaarlijkse gewoonte is er de pasdag voor de kledij begin november.

    Dit jaar zal dit doorgaan op zaterdag 4 november in zaal GOK te Melle - Geraardsbergsesteenweg 94.
    Hierbij de momenten waarop iedere categorie zich kan wenden:

    DAMES 9u45 tot 10u15
    MINIEMEN en ASPIRANTEN 10u15 tot 11u30
    NIEUWELINGEN 11u30 tot 13u
    JUNIOREN 13u tot 14u15
    BELOFTEN/ ELITE ZC 14u15 tot 15u


    Renners die op dat moment niet aanwezig kunnen zijn, gelieve uw ploegleider of het secretariaat te contacteren voor een nieuw pasmoment af te spreken.


    >> Reageer (0)
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste wegweek
    28° AFFLIGEM CLASSIC - TOPCOMPETITIE
    26e CHRISTIAENS Jonas

    47e VAN RANSBEECK Josse

    DNF DE KINDER Matthias

    AALTER-LOTENHULLE

    25e DE GENDT Senne

    29e KAES Xedric

    46e FOSTIER Thibault

    51e BOURÉ Jens

    RONSE Veldrijden

    17e DE VOS Sander

    28e BLOEM Senne

    31e DIERICKX Arno

    ELST-BRAKEL Veldrijden

    11e DE VOS Sander

    20e BLOEM Senne

    27e DIERICKX Arno

    SINT-DENIJS

    23e KAES Xedric

    DNF MALFAIT Willem - DE SWAEF Isaak

    >> Reageer (0)
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 30 september en 1 oktober
    TIELT KEIZER DER NIEUWELINGEN Beker van België

    17e VAN RANSBEECK Josse

    46e CHRISTIAENS Jonas

    DNF VAN PARYS Jordy - VAN ALBOOM Gilles


    ZELE Veldrijden

    21e DE VOS Sander

    29e BLOEM Senne

    34e DIERICKX Arno

    DENDERLEEUW-WELLE

    27e KAES Xedric

    40e DE SWAEF Isaak

    41e DE GENDT Senne

    54e BOURÉ Jens

    55e ROGGEMAN Jelle

    56e DE KINDER Matthias

    VOLLEZELE Veldrijden

    13e DE VOS Sander

    18e BLOEM Senne

    >> Reageer (0)
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 september
    MEMORIAL WILLY DE RIJCK - OPHASSELT - Beker van België

    48e VAN RANSBEECK Josse

    54e VAN ALBOOM Gilles

    78e CHRISTIAENS Jonas
    DNF KAES Xedric

    POEKE

    22e MALFAIT Willem

    30e DE KINDER Matthias

    DNF BOURÉ Jens - DE SWAEF Isaak - FOSTIER Thibault

    EEKLO Veldrijden

    40e BLOEM Senne

    57e DIERICKX Arno

    MERELBEKE

    13e KAES Xedric

    15e MALFAIT Willem
    22e VAN PARYS Jordy
    32e DE KINDER Matthias
    33e BERWOUTS Brian

    38e DE GENDT Senne

    40e LAUWEREYS Tjebbe

    41e DE WAELE Siebe

    >> Reageer (0)
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen laatste week augustus
    VOLLEZELE
    3e VAN RANSBEECK Josse

    MACHELEN-ZULTE

    16e KAES Xedric

    28e DE VOS Sander

    34e DE GENDT Senne

    DNF MALFAIT Willem - LAUWEREYS Tjebbe


    WICHELEN

    11e KAES Xedric

    21e CHRISTIAENS Jonas

    29e VAN ALBOOM Gilles

    35e DE VOS Sander

    39e DE SWAEF Isaak

    DNF ROGGEMAN Jelle - DE GENDT Senne - DE WAELE Siebe - BERWOUTS Brian

    STEENHUFFEL-LONDERZEEL
    50e BLOEM Senne

    BAARDEGEM
    22e VAN RANSBEECK Josse

    ERWETEGEM

    13e LAUWEREYS Tjebbe

    16e DE KINDER Matthias


    >> Reageer (0)
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 tot 27 augustus
    GROTE PRIJS TANIA DE JONGE - NEDERHASSELT - Beker van België

    3e VAN RANSBEECK Josse

    30e CHRISTIAENS Jonas
    DNF VAN ALBOOM Gilles - DE GENDT Senne

    BERLARE

    10e KAES Xedric

    29e DE VOS Sander

    32e BOURÉ Jens

    38e ROGGEMAN Jelle

    39e DE WAELE Siebe
    GENT-OOOSTAKKER

    1e KAES Xedric

    17e FOSTIER Thibault

    19e DE SWAEF Isaak

    20e BOURÉ Jens

    24e BERWOUTS Brian

    OTTERGEM

    24e DE KINDER Matthias

    30e VAN PARYS Jordy

    RUISELEDE
    33e VAN DEN NESTE Sandrino

    >> Reageer (0)
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 tot 13 augustus
    LOVENDEGEM

    4e VAN RANSBEECK Josse

    12e KAES Xedric

    38e BOURÉ Jens

    40e BERWOUTS Brian

    45e DE GENDT Senne


    ZWALM (NEDERZWALM)

    10e CHRISTIAENS Jonas 

    31e MALFAIT Willem

    DNF VAN ALBOOM Gilles - DE KINDER Matthias - LAUWEREYS Tjebbe


    HEESTERT
    67e ROGGEMAN Jelle

    >> Reageer (0)
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 tot 6 augustus
    ZINGEM

    17e CHRISTIAENS Jonas

    22e VAN RANSBEECK Josse

    24e KAES Xedric

    29e VAN ALBOOM Gilles

    55e DE SWAEF Isaak

    EGEM (PITTEM)
    63e BOURÉ Jens

    BORNEM (WEERT)

    36e DE GENDT Senne


    DENDERWINDEKE

    31e CHRISTIAENS Jonas

    66e ROGGEMAN Jelle

    KOOIGEM
    44e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 tot 30 juli
    BK LES LACS DE L'EAU D'HEURE
    85e VAN RANSBEECK Josse
    DNF CHRISTIAENS Jonas - VAN PARYS Jordy

    VELDEGEM

    57e DE GENDT Senne
    DNF  KAES Xedric - BOURÉ Jens - BERWOUTS Brian

    BAZEL-KRUIBEKE
    11e KAES Xedric
    22e BERWOUTS Brian
    31e DE GENDT Senne
    34e FOSTIER Thibault

      ERPE-MERE BAMBRUGGE
    41e MALFAIT Willem
    54e ROGGEMAN Jelle

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 059 158


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Carl Van de Casteele
     carl.vandecasteele@skynet.be
     +32 491 / 562 700


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!