Wie rijdt waar?
Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!

Renners
Nieuwelingen
1e jaars

TIMON BOGAERT
MILAN DE MEESTER
JONAS DE SCHAMPHELEIRE
ARNO DIERICKX
ARTUUR TORNEY
LORAN MAES
LUCAS MINNAERT

2e jaars

BRIAN BERWOUTS
SENNE BLOEM
JONAS CHRISTIAENS
ISAAK DE SWAEF
SENNE DE GENDT
SANDER DE VOS
SIEBE DE WAELE
THIBAULT FOSTIER
JELLE ROGGEMAN
GILLES VAN ALBOOM
SANDRINO VAN DEN NESTE
JORDY VAN PARYS

Inhoud blog
  • uitslagen 7 en 8 juli
  • midweekuitslagen
  • uitslagen 30 juni en 1 juli
  • Uitslagen 22 en 23 juni
  • uitslagen 16 en 17 juni
    Belangrijke links
  • lijst van verzetten
  • Een interessant adres?
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    NIEUWELINGEN
    WIELERSEIZOEN 2018
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasweekend
    WAARSCHOOT

    11e CHRISTIAENS Jonas
    24e VAN RANSBEECK Josse
    49e LAUWEREYS Tjebbe

    52e VAN PARYS Jordy

    DNF BOURÉ Jens - DE WAELE Siebe - DE GENDT Senne - ROGGEMAN Jelle - VAN ALBOOM Gilles -TORNEY Casper - BERWOUTS Brian - KAES Xedri


    GELUVELD

    60e LAUWEREYS Tjebbe

    62e KAES Xedric

    HARELBEKE-STASEGEM

    66e DE VOS Sander

    68e BOURÉ Jens

    >> Reageer (0)
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 april
    BACHTE-MARIA-LEERNE
    1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
    Herinneringsprijs wijlen Jozef Verleye
    30e CHRISTIAENS Jonas BEL20020430 1H30´27" +2´13"
    32e VAN PARYS Jordy BEL20020405 1H30´27" +2´13"
    55e MALFAIT Willem BEL20010221 1H30´27" +2´13"
    64e VAN RANSBEECK Josse BEL20010210 1H30´27" +2´13"
    DNF LAUWEREYS Tjebbe - BOURÉ Jens - VAN ALBOOM Gilles - DE
    GENDT Senne  - VAN DEN NESTE Sandrino - ROGGEMAN Jelle - BERWOUTS Brian - DE KINDER Matthias - DE VOS Sander

    ZANDVOORDE ZONNEBEKE
    81e DE SWAEF
    Isaak

    VELDEGEM
    (dames)
    21
    e DE CLERCQ Katrijn

    Op donderdag was er het PK tijdrijden in de provincie Vlaams Brabant.
    Matthias De Kinder werd hier 22e.


    >> Reageer (0)
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 en 2 april
    BEVEREN
    2e VAN RANSBEECK Josse
    19e CHRISTIAENS Jonas
    41e VAN DEN NESTE Sandrino
      DNF MALFAIT - BOURÉ Jens - VAN ALBOOM Gilles - BERWOUTS Brian

    >> Reageer (0)
    26-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 25 en 26 maart

    GENT - WEVELGEM KATJESKOERS IEPER

    22e VAN RANSBEECK Josse

    31e CHRISTIAENS Jonas

    74e VAN PARYS Jordy

    82e KAES Xedric

    GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS
    51e DE CLERCQ Katrijn

    KNESSELARE

    40e LAUWEREYS Tjebbe

    DNF DE WAELE Siebe -DE VOS Sander - DE GENDT Senne


    ROTSELAAR
    58e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 18 en 19 maart
    TEMSE, WIJK VELLE
    25e VAN PARYS Jordy
    34e TORNEY Casper
    36e VAN DEN NESTE Sandrino
    37e DE KINDER Matthias
    DNF LAUWEREYS Tjebbe - ROGGEMAN Jelle - DE WAELE Siebe

    KLEIN-SINAAI (STEKENE)

    5e VAN RANSBEECK Josse
    10
    e KAES Xedric
    24e VAN ALBOOM Gilles
    25e BERWOUTS Brian
    26e DE GENDT Senne
    27e DE SWAEF Isaak

    >> Reageer (0)
    12-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 11 en 12 maart
    OORDEGEM

    9e CHRISTIAENS Jonas

    15e DE KINDER Matthias

    25e KAES Xedric

    34e VAN ALBOOM Gilles

    36e DE SWAEF Isaak

    DNF DE WAELE Siebe - ROGGEMAN Jelle - BERWOUTS Brian - DE GENDT Senne


    KEMZEKE - STEKENE

    36e LAUWEREYS Tjebbe


    KORTEMARK-EDEWALLE

    14e MALFAIT Willem

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    42e KAES Xedric

    51e VAN PARYS Jordy

    >> Reageer (0)
    05-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 5 maart

    HEESTERT
    7e VAN RANSBEECK Josse
    32e CHRISTIAENS Jonas
    37e MALFAIT Willem
    57e VAN PARYS Jordy
    65e TORNEY Casper
    80e LAUWEREYS Tjebbe

    ICHTEGEM
    15e KAES Xedric
    32e DE KINDER Matthias
    36e DE SWAEF Isaak

    >> Reageer (0)
    26-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 25 en 26 februari
    OPWIJK
    Grote Prijs Familie Robijns.
    16e CHRISTIAENS Jonas
    33e KAES Xedric
      DNF DE KINDER Matthias - BERWOUTS Brian - DE WAELE Siebe

    RIJKEVORSEL
      DNF  MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    19-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenkoers Bottelare
    7 KAES Xedric
    8 VAN RANSBEECK Josse
    9 CHRISTIAENS Jonas
    18 MALFAIT Willem
    20 VAN PARYS Jordy
    21 VAN DEN NESTE Sandrino
    22 DE VOS Sander
    DNF LAUWEREYS Tjebbe - BERWOUTS Brian - DE WAELE Siebe - ROGGEMAN Jelle - DE SWAEF Isaak - VAN ALBOOM Gilles - DE KINDER Matthias - TORNEY Casper - HENDRIKX Laura

    >> Reageer (0)
    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegtraining
    Als de weersvoorspellingen blijven wat ze zijn, doen we deze zondag een wegtraining vanuit Melle, om 10u.
    Antoine volgt met de ploegauto. Elke renner draagt een mutsje of bandana onder zijn helm! Bij mistig weer is een fluovestje zeker niet verboden.
    We verzamelen aan de parking van de sporthal, naast de spoorweg, voor een rit van ca 50 km.
    Adres is Kouterslag in Melle.  (als je van Melle richting Oosterzele rijdt links net voorbij de spoorwegbrug en voor de visvijvers)
    Gelieve ons per mail te laten weten of je wel of niet komt.

    >> Reageer (0)
    30-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen training op 31 december
    Gezien voorspelde aanvriezende mistbanken van morgen zal er geen training zijn voor de nieuwelingen dit weekend.
    Het risico op valpartijen is te groot.
    Eventueel volgt een training volgende week woensdag. Bert zal jullie begin volgende week hiervoor op de hoogte brengen.

    Een andere goede tip met dit koude weer is een looptraining in te lassen!

    >> Reageer (0)
    16-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 15 en 16 oktober
    ZINGEM
    Veldrijden form. C -
    29e BLOEM Senne

    >> Reageer (0)
    09-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 oktober
    NOSSEGEM (ZAVENTEM)
    10 j.
    17e BRACKE Wout

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 oktober

    27° AFFLIGEM CLASSIC
    Topcompetitie - 101 deelnemers

    14e DE MEESTER Luca

    41e VERHULST Ruben

    45e STYLEMANS Mattis

    61e LIEVENS Lars


    APPELTERRE

    42 deelnemers

    27e MALFAIT Willem

    39e VERBEKEN Rob

    LENDELEDE
    41 deelnemers

    18e LAURENT Giovanni

    BRAKEL-ELST
    Veldrijden form. C - 24 deelnemers

    17e BLOEM Senne


    SINT-DENIJS
    54 deelnemers

    26e LAURENT Giovanni


    >> Reageer (0)
    26-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 en 25 september

    VELDEGEM
    11 deelnemers
    8e VERBEKEN Rob


    MAARKEDAL (MAARKE-KERKEM)

    42 deelnemers
    8e VERHULST Ruben

    32e ROELAND Tycho

    DNF LIEVENS Lars - BAUDEWIJNS Niels


    BERLARE
    52 deelnemers

    10e SENRAME Arthur

    16e VAN RANSBEECK Josse

    22e KAES Xedric

    33e SLOCK Gregory

    39e LAURENT Giovanni

    43e TORNEY Casper

    IZEGEM (EMELGEM)
    Veldrijden form. C - 35 deelnemers

    27e DE VOS Sander


    LICHTERVELDE
    52 deelnemers

    38e LAURENT Giovanni

    42e KAES Xedric

    45e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    18-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 en 18 september
    BAVEGEM

    33 deelnemers
    4e LIEVENS Lars

    7e VERHULST Ruben

    14e BAUDEWIJNS Niels

    26e DE MEESTER Luca

    32e KAES Xedric


    TIEGEM

    42 deelnemers
    30e ROELAND Tycho

    DNF VERBEKEN Rob

    ALVERINGEM
    36 deelnemers

    23e LAURENT Giovanni

    29e MALFAIT Willem

    30e KAES Xedric


    BRAKEL (OPBRAKEL)
    91 deelnemers

    5e LIEVENS Lars

    7e VERHULST Ruben

    46e MAERTENS Manu

    57e STYLEMANS Mattis

    67e VAN RANSBEECK Josse

    >> Reageer (0)
    12-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 september
    DEERLIJK
    13 j.

    11e TORNEY Artuur


    14 j.

    14e LAUWEREYS Tjebbe

    34e FOSTIER Thibault

    WORTEGEM PETEGEM
    12 jaar (U13)

    11e HOES Jonathan


    13 jaar (U14)

    8e DE SCHAMPHELEIRE Jonas


    14 jaar (U15)

    28e DE VOS Sander

    32e VAN DEN NESTE Sandrino


    OTTERGEM
    12 jaar (U13)

    17e KAES Xiebe


    13 jaar (U14)

    4e DE MEESTER Milan

    23e DIERICKX Arno

    24e BOGAERT Timon


    14 jaar (U15)

    3e VAN PARYS Jordy

    4e CHRISTIAENS Jonas

    15e VAN ALBOOM Gilles

    17e DE GENDT Senne

    20e ROGGEMAN Jellle

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 september
    MEMORIAL WILLY DE RIJCK OPHASSELT
    139 deelnemers - Beker van België

    10e DE MEESTER Luca

    85e SENRAME Arthur

    90e MAERTENS Manu

    98e LIEVENS Lars

    103e VERHULST Ruben


    GITS
    24 deelnemers

    16e MALFAIT Willem

    POEKE
    56 deelnemers
    32e BAUDEWIJNS Niels

    KUURNE
    31 deelnemers

    25e KAES Xedric

    28e TORNEY Casper

    DESSELGEM
    46 deelnemers

    20e SLOCK Gregory

    30e ROELAND Tycho

    41e VERBEKEN Rob


    DIEGEM
    32 deelnemers

    12e MAERTENS Manu

    20e LAURENT Giovanni

    22e STYLEMANS Mattis

    >> Reageer (0)
    07-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 3 en 4 september
    STEENHUFFEL-LONDERZEEL
    Veldrijden form. C - 59 deelnemers

    22e CLAUWAERT Maarten

    36e VLERICK Lars


    WICHELEN
    61 deelnemers

    13e SENRAME Arthur

    14e VAN RANSBEECK Josse

    16e MAERTENS Manu

    31e LAURENT Giovanni

    40e KAES Xedric

    41e ROELAND Tycho

    DNF MALFAIT Willem - TORNEY Casper

    KESSEL
    Veldrijden form. C - 76 deelnemers
    72e CLAUWAERT Maarten

    VOLLEZELE
    64 deelnemers

    2e VERHULST Ruben

    9e DE MEESTER Luca

    13e LIEVENS Lars

    42e STYLEMANS Mattis

    >> Reageer (0)
    31-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 31 augustus
    BAARDEGEM
    53 deelnemers
    1e VERHULST Ruben
    21e SLOCK Gregory
    22e VAN DE VELDE Remi
    23e SENRAME Arthur
    26e VAN RANSBEECK Josse
    39e MAERTENS Manu
    40e LAURENT Giovanni
    42e KAES Xedric
    43e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 059 158


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Carl Van de Casteele
     carl.vandecasteele@skynet.be
     +32 491 / 562 700


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!