Wie rijdt waar?
Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!

Renners
Nieuwelingen
1e jaars

BRIAN BERWOUTS
SENNE BLOEM
JONAS CHRISTIAENS
ISAAK DE SWAEF
SENNE DE GENDT
SANDER DE VOS
SIEBE DE WAELE
THIBAULT FOSTIER
TJEBBE LAUWEREYS
JELLE ROGGEMAN
GILLES VAN ALBOOM
SANDRINO VAN DEN NESTE
JORDY VAN PARYS

2e jaars


JENS BOURE
MATTHIAS DE KINDER
BONO DE LANDTSHEER
XEDRIC KAES
WILLEM MALFAIT
CASPER TORNEY
JOSSE VAN RANSBEECK

Inhoud blog
  • uitslagen laatste wegweek
  • uitslagen 30 september en 1 oktober
  • uitslagen 9 en 10 september
  • Uitslagen laatste week augustus
  • Uitslagen 21 tot 27 augustus
    Belangrijke links
  • lijst van verzetten
  • Een interessant adres?
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    NIEUWELINGEN
    WIELERSEIZOEN 2017
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste wegweek
    28° AFFLIGEM CLASSIC - TOPCOMPETITIE
    26e CHRISTIAENS Jonas

    47e VAN RANSBEECK Josse

    DNF DE KINDER Matthias

    AALTER-LOTENHULLE

    25e DE GENDT Senne

    29e KAES Xedric

    46e FOSTIER Thibault

    51e BOURÉ Jens

    RONSE Veldrijden

    17e DE VOS Sander

    28e BLOEM Senne

    31e DIERICKX Arno

    ELST-BRAKEL Veldrijden

    11e DE VOS Sander

    20e BLOEM Senne

    27e DIERICKX Arno

    SINT-DENIJS

    23e KAES Xedric

    DNF MALFAIT Willem - DE SWAEF Isaak

    >> Reageer (0)
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 30 september en 1 oktober
    TIELT KEIZER DER NIEUWELINGEN Beker van België

    17e VAN RANSBEECK Josse

    46e CHRISTIAENS Jonas

    DNF VAN PARYS Jordy - VAN ALBOOM Gilles


    ZELE Veldrijden

    21e DE VOS Sander

    29e BLOEM Senne

    34e DIERICKX Arno

    DENDERLEEUW-WELLE

    27e KAES Xedric

    40e DE SWAEF Isaak

    41e DE GENDT Senne

    54e BOURÉ Jens

    55e ROGGEMAN Jelle

    56e DE KINDER Matthias

    VOLLEZELE Veldrijden

    13e DE VOS Sander

    18e BLOEM Senne

    >> Reageer (0)
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 september
    MEMORIAL WILLY DE RIJCK - OPHASSELT - Beker van België

    48e VAN RANSBEECK Josse

    54e VAN ALBOOM Gilles

    78e CHRISTIAENS Jonas
    DNF KAES Xedric

    POEKE

    22e MALFAIT Willem

    30e DE KINDER Matthias

    DNF BOURÉ Jens - DE SWAEF Isaak - FOSTIER Thibault

    EEKLO Veldrijden

    40e BLOEM Senne

    57e DIERICKX Arno

    MERELBEKE

    13e KAES Xedric

    15e MALFAIT Willem
    22e VAN PARYS Jordy
    32e DE KINDER Matthias
    33e BERWOUTS Brian

    38e DE GENDT Senne

    40e LAUWEREYS Tjebbe

    41e DE WAELE Siebe

    >> Reageer (0)
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen laatste week augustus
    VOLLEZELE
    3e VAN RANSBEECK Josse

    MACHELEN-ZULTE

    16e KAES Xedric

    28e DE VOS Sander

    34e DE GENDT Senne

    DNF MALFAIT Willem - LAUWEREYS Tjebbe


    WICHELEN

    11e KAES Xedric

    21e CHRISTIAENS Jonas

    29e VAN ALBOOM Gilles

    35e DE VOS Sander

    39e DE SWAEF Isaak

    DNF ROGGEMAN Jelle - DE GENDT Senne - DE WAELE Siebe - BERWOUTS Brian

    STEENHUFFEL-LONDERZEEL
    50e BLOEM Senne

    BAARDEGEM
    22e VAN RANSBEECK Josse

    ERWETEGEM

    13e LAUWEREYS Tjebbe

    16e DE KINDER Matthias


    >> Reageer (0)
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 tot 27 augustus
    GROTE PRIJS TANIA DE JONGE - NEDERHASSELT - Beker van België

    3e VAN RANSBEECK Josse

    30e CHRISTIAENS Jonas
    DNF VAN ALBOOM Gilles - DE GENDT Senne

    BERLARE

    10e KAES Xedric

    29e DE VOS Sander

    32e BOURÉ Jens

    38e ROGGEMAN Jelle

    39e DE WAELE Siebe
    GENT-OOOSTAKKER

    1e KAES Xedric

    17e FOSTIER Thibault

    19e DE SWAEF Isaak

    20e BOURÉ Jens

    24e BERWOUTS Brian

    OTTERGEM

    24e DE KINDER Matthias

    30e VAN PARYS Jordy

    RUISELEDE
    33e VAN DEN NESTE Sandrino

    >> Reageer (0)
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 tot 13 augustus
    LOVENDEGEM

    4e VAN RANSBEECK Josse

    12e KAES Xedric

    38e BOURÉ Jens

    40e BERWOUTS Brian

    45e DE GENDT Senne


    ZWALM (NEDERZWALM)

    10e CHRISTIAENS Jonas 

    31e MALFAIT Willem

    DNF VAN ALBOOM Gilles - DE KINDER Matthias - LAUWEREYS Tjebbe


    HEESTERT
    67e ROGGEMAN Jelle

    >> Reageer (0)
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 tot 6 augustus
    ZINGEM

    17e CHRISTIAENS Jonas

    22e VAN RANSBEECK Josse

    24e KAES Xedric

    29e VAN ALBOOM Gilles

    55e DE SWAEF Isaak

    EGEM (PITTEM)
    63e BOURÉ Jens

    BORNEM (WEERT)

    36e DE GENDT Senne


    DENDERWINDEKE

    31e CHRISTIAENS Jonas

    66e ROGGEMAN Jelle

    KOOIGEM
    44e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 tot 30 juli
    BK LES LACS DE L'EAU D'HEURE
    85e VAN RANSBEECK Josse
    DNF CHRISTIAENS Jonas - VAN PARYS Jordy

    VELDEGEM

    57e DE GENDT Senne
    DNF  KAES Xedric - BOURÉ Jens - BERWOUTS Brian

    BAZEL-KRUIBEKE
    11e KAES Xedric
    22e BERWOUTS Brian
    31e DE GENDT Senne
    34e FOSTIER Thibault

      ERPE-MERE BAMBRUGGE
    41e MALFAIT Willem
    54e ROGGEMAN Jelle

    >> Reageer (0)
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 - 23 juli
    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    46e CHRISTIAENS Jonas BEL20020430 1H51´40" +8´55"

    DNF KAES Xedric - BERWOUTS Brian - ROGGEMAN Jelle - DE SWAEF Isaak - VAN ALBOOM Gilles


    MAARKEDAL

    DNF VAN PARYS Jordy - DE VOS Sander


    OPWIJK

    37e KAES Xedric

    56e FOSTIER Thibault

    >> Reageer (0)
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen eerste weekend juli
    FRASNES - BEKER VAN BELGIË
    60e CHRISTIAENS Jonas
    DNF LAUWEREYS Tjebbe - MALFAIT Willem - KAES Xedric

    OOSTKERKE - DAMME

    28e DE KINDER Matthias

    31e FOSTIER Thibault


    PARIKE

    29e VAN PARYS Jordy

    LANGEMARK (SINT JULIAAN)

    30e BOURÉ Jens


    ROESELARE - BEVEREN
    41e BERWOUTS Brian

    SCHELDEWINDEKE

    19e KAES Xedric

    26e DE VOS Sander

    30e MALFAIT Willem

    38e DE KINDER Matthias


    DNF LAUWEREYS Tjebbe - BOURÉ Jens - DE CLERCQ Katrijn

    >> Reageer (0)
    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste weekend juni
    BK Ploegentijdrit
    26e

    ZINGEM (HUISE)

    36e DE VOS Sander BEL20020410 1H40´48" +4´17"

    DNF VAN PARYS Jordy - DE GENDT Senne - ROGGEMAN Jelle


    MERELBEKE KWENENBOS

    4e VAN RANSBEECK Josse

    13e VAN ALBOOM Gilles

    14e KAES Xedric

    21e CHRISTIAENS Jonas

    24e LAUWEREYS Tjebbe

    37e MALFAIT Willem

    40e BERWOUTS Brian

    44e DE WAELE Siebe

    DNF BOURÉ Jens

    >> Reageer (0)
    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 en 18 juni
    GRAMMENE

    5e MALFAIT Willem

    8e KAES Xedric

    28e VAN DEN NESTE Sandrino


    LIERDE-DEFTINGE

    12e VAN PARYS Jordy

    >> Reageer (0)
    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 juni
    GERAARDSBERGEN

    52e MALFAIT Willem

    DNF VAN PARYS Jordy - VAN ALBOOM Gilles

    STEKENE

    13e KAES Xedric

    41e DE VOS Sander

    44e DE SWAEF Isaak

    >> Reageer (0)
    08-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen pinksterweekend
    PRINS DER NIEUWELINGEN BONHEIDEN

    31e VAN PARYS Jordy

    47e KAES Xedric

    53e VAN RANSBEECK Josse

    61e MALFAIT Willem

    87e VAN ALBOOM Gilles

    MEULEBEKE
    20e DE VOS Sander

    KIELDRECHT

    21e KAES Xedric

    DNF BOURÉ Jens - ROGGEMAN Jelle

    >> Reageer (0)
    29-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen mei
    MERELBEKE-MOLENHOEK

    5e VAN ALBOOM Gilles

    6e MALFAIT Willem

    16e DE VOS Sander

    21e KAES Xedric

    29e DE GENDT Senne

    31e VAN DEN NESTE Sandrino

    34e BOURÉ Jens

    36e DE SWAEF Isaak

    KRUISHOUTEM
    TIJDRIT

    56e VAN PARYS Jordy

    WEGRIT

    31e VAN PARYS Jordy

    LAARNE - Kampioenschap van Vlaanderen

    1° jaars

    36e VAN PARYS Jordy

    38e VAN ALBOOM Gilles

    DNF DE SWAEF Isaak - LAUWEREYS Tjebbe

    2° jaars

    8e VAN RANSBEECK Josse

    64e MALFAIT Willem

    77e KAES Xedric

    86e DE KINDER Matthias

    SLEIDINGE

    23e DE VOS Sander

    29e DE GENDT Senne

    32e BOURÉ Jens

    36e ROGGEMAN Jelle

    WAARSCHOOT

    17e VAN PARYS Jordy

    29e LAUWEREYS Tjebbe

    31e VAN RANSBEECK Josse

    49e VAN ALBOOM Gilles

    55e VAN DEN NESTE Sandrino

    73e DE GENDT Senne

    DNF BOURÉ Jens - ROGGEMAN Jelle

    NIEUWRODE
    DNF KAES Xedric


    ZOTTEGEM - ERWETEGEM

    2e VAN RANSBEECK Josse

    23e VAN PARYS Jordy

    LAUWEREYS Tjebbe - KAES Xedric - MALFAIT Willem - VAN ALBOOM Gilles - ROGGEMAN Jelle - DE GENDT Senne


    AALBEKE
    70e BOURÉ Jens

    >> Reageer (0)
    07-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 6 en 7 mei
    HERFELINGEN-HERNE
    PK Vlaams-Brabant

    63e DE KINDER Matthias



    MERELBEKE
    Provinciaal Kampioenschap U17 - 1° jaars

    7e VAN PARYS Jordy

    30e DE VOS Sander

    31e VAN ALBOOM Gilles

    35e BERWOUTS Brian

    37e VAN DEN NESTE Sandrino

    38e DE SWAEF Isaak

    40e DE WAELE Siebe

    DNF LAUWEREYS Tjebbe - ROGGEMAN


    Proviciaal Kampioenschap U17 2de jaars Nieuwelingen

    5e VAN RANSBEECK Josse

    43e MALFAIT Willem

    DNF BOURÉ Jens - KAES Xedric - TORNEY Casper


    >> Reageer (0)
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 29 april - 1 mei
    NINOVE

    11e MALFAIT Willem


    LENDELEDE

    38e VAN DEN NESTE Sandrino

    41e BOURÉ Jens


    PETEGEM SCHELDE

    9e VAN PARYS Jordy

    17e KAES Xedric

    18e DE SWAEF Isaak

    19e DE VOS Sander

    21e CHRISTIAENS Jonas

    DEINZE - VINKT

    34e KAES Xedric


    DNF VAN ALBOOM Gilles - VAN DEN NESTE Sandrino - ROGGEMAN Jelle - BOURÉ Jens - DE GENDT Senne - DE WAELE Siebe

    >> Reageer (0)
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 22 en 23 april
    SINT-JORIS (BEERNEM)
    35e VAN PARYS Jordy


    BERLARE

    2e VAN RANSBEECK Josse

    8e LAUWEREYS Tjebbe

    9e CHRISTIAENS Jonas

    24e KAES Xedric

    38e VAN ALBOOM Gilles

    42e VAN DEN NESTE Sandrino

    44e DE KINDER Matthias

    DNF ROGGEMAN Jelle - BOURÉ Jens - DE SWAEF Isaak - DE GENDT Senne - BERWOUTS Brian - TORNEY Casper - DE VOS Sander - DE WAELE Siebe


    ZOMERGEM
    32e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasweekend
    WAARSCHOOT

    11e CHRISTIAENS Jonas
    24e VAN RANSBEECK Josse
    49e LAUWEREYS Tjebbe

    52e VAN PARYS Jordy

    DNF BOURÉ Jens - DE WAELE Siebe - DE GENDT Senne - ROGGEMAN Jelle - VAN ALBOOM Gilles -TORNEY Casper - BERWOUTS Brian - KAES Xedri


    GELUVELD

    60e LAUWEREYS Tjebbe

    62e KAES Xedric

    HARELBEKE-STASEGEM

    66e DE VOS Sander

    68e BOURÉ Jens

    >> Reageer (0)
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 april
    BACHTE-MARIA-LEERNE
    1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
    Herinneringsprijs wijlen Jozef Verleye
    30e CHRISTIAENS Jonas BEL20020430 1H30´27" +2´13"
    32e VAN PARYS Jordy BEL20020405 1H30´27" +2´13"
    55e MALFAIT Willem BEL20010221 1H30´27" +2´13"
    64e VAN RANSBEECK Josse BEL20010210 1H30´27" +2´13"
    DNF LAUWEREYS Tjebbe - BOURÉ Jens - VAN ALBOOM Gilles - DE
    GENDT Senne  - VAN DEN NESTE Sandrino - ROGGEMAN Jelle - BERWOUTS Brian - DE KINDER Matthias - DE VOS Sander

    ZANDVOORDE ZONNEBEKE
    81e DE SWAEF
    Isaak

    VELDEGEM
    (dames)
    21
    e DE CLERCQ Katrijn

    Op donderdag was er het PK tijdrijden in de provincie Vlaams Brabant.
    Matthias De Kinder werd hier 22e.


    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 059 158


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Carl Van de Casteele
     carl.vandecasteele@skynet.be
     +32 491 / 562 700


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!