Wie rijdt waar?

Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!
Renners
Junioren
1ste jaars

XEDRIC KAES
WILLEM MALFAIT
CASPER TORNEY
JOSSE VAN RANSBEECK
LUCAS DE KEUNYNCK
BRENT SANDRIE

2de jaars

NIELS BAUDEWIJNS
MAARTEN CLAUWAERT
ZIAN DE BOCK
LUCA DE MEESTER
LARS LIEVENS
TYCHO ROELAND
ARTHUR SENRAME
GREGORY SLOCK
JENS VAN HOYWEGHEN
RUBEN VERHULST
LARS VLERICK
REMI VAN DE VELDE
TIJS BRACKE
KEVIN GADENNE
NIELS TORDEUR
GILAN VERHECKEN

Inhoud blog
  • uitslagen 9 en 10 juni
  • uitslagen 2 en 3 juni
  • uitslagen 26 en 27 mei
  • Uitslagen pinksterweekend
  • uitslagen 12 en 13 mei
    Mijn favorieten
  • Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    JUNIOREN
    WIELERSEIZOEN 2018
    22-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 en 22 april
    SINT-JORIS

    3e VERHECKEN Gilan

    11e SANDRIE Brent

    RECORD BANK E3 HARELBEKE

    15e DE MEESTER Luca

    41e LIEVENS Lars

    82e ROELAND Tycho
    DNF SANDRIE Brent - VERHULST Ruben - VAN RANSBEECK Josse

    GELUVELD
    18e SENRAME Arthur
    42e DE BOCK Zian

    MERCHTEM-PEIZEGEM

    45e VAN HOYWEGHEN Jens

    53e KAES Xedric

    VARSENARE

    15e TORDEUR Niels

    23e VLERICK Lars

    29e MALFAIT Willem

    41e GADENNE Kevin

    >> Reageer (0)
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 14 en 15 april

    NEERIJSE

    32e SANDRIE Brent

    38e SENRAME Arthur

    48e LIEVENS Lars

    78e DE BOCK Zian

    HERFELINGEN

    18e VERHULST Ruben

    29e VAN RANSBEECK Josse

    49e VERHECKEN Gilan

    72e ROELAND Tycho

    73e VLERICK Lars

    106e TORDEUR Niels


    >> Reageer (0)
    09-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 en 8 april
    PARIJS ROUBAIX
    11e DE MEESTER Luca

    TIELT
    13e SENRAME Arthur
    49e DE BOCK Zian
    59e KAES Xedric

    GROTE PRIJS TOMBROEK ROLLEGEM

    13e LIEVENS Lars
    28e VERHECKEN Gilan
    42e VLERICK Lars
    54 SANDRIE Brent
    68e ROELAND Tycho
    69e TORDEUR Niels

    Bachte Maria Leerne
    DNF KAES Xedric - VAN HOYWEGEN Jens - DE BOCK Zian

    WAMBEEK
    8e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    05-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK Tijdrijden Ursel
    3e DE MEESTER Luca
    7e LIEVENS Lars
    10e SLOCK Gregory
    18e VERHECKEN Gilan
    21e SENRAME Arthur
    23e TORDEUR Niels
    26e SANDRIE Brent
    31e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    03-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasmaandag
    WESTKERKE
    4e VAN RANSBEECK Josse

    WAARSCHOOT
    15e TORDEUR Niels
    32e SANDRIE Brent
    65e KAES Xedric
    DNF DE BOCK Zian -

    >> Reageer (0)
    01-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 31 maart en 1 april
    RONDE VAN VLAANDEREN JUNIOREN
    6e DE MEESTER Luca
    32e LIEVENS Lars
    DNF VERHECKEN Gilan - SLOCK Gregory - ROELANDT Tycho

    NIEUWKERKEN WAAS
    78e VLERICK Lars
    DNF KAES Xedric - BAUDEWIJNS Niels

    >> Reageer (0)
    18-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen17 en 18 maart
    BOUTERSEM

    1e DE MEESTER Luca

    3e LIEVENS Lars
    18e VERHULST Ruben
    59e GADENNE Kevin

    KACHTEM IZEGEM

    31e VLERICK Lars

    50e KAES Xedric

    74e DE BOCK Zian

     76e VAN HOYWEGHEN Jens
    DNF BAUDEWIJNS Niels - TORDEUR Niel

    >> Reageer (0)
    11-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 10 en 11 maart
    KNESSELARE

    7e SLOCK Gregory

    24e BAUDEWIJNS Niels

    DNF VAN HOYWEGHEN Jens - TORDEUR Niels


    DANILITH NOKERE KOERSE

    11e DE MEESTER Luca

    16e LIEVENS Lars

    50e VAN RANSBEECK Josse

    59e VERHECKEN Gilan
    DNF VLERICK Lars

    OUTRIJVE

    35e MALFAIT Willem

    81e DE BOCK Zian

    DNF GADENNE Kevin - SANDRIE Brent


    VOLLEZELE

    35e ROELAND Tycho

    38e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    04-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 3 en 4 maart

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    1e DE MEESTER Luca

    18e LIEVENS Lars

    32e VERHECKEN Gilan

    38e VAN RANSBEECK Josse

    41e BAUDEWIJNS Niels - SLOCK Gregory

    DNF TORDEUR Niels - VAN HOYWEGHEN Jens - MALFAIT Willem

    OPWIJK-MAZENZELE
    3e VERHULST Ruben

    DE KLIJTE-HEUVELLAND

    21e SANDRIE Brent

    42e VLERICK Lars

    59e DE BOCK Zian

    >> Reageer (0)
    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 en 25 februari
    KUURNE-BRUSSEL-KUURNE

    15e DE MEESTER Luca

    22e LIEVENS Lars

    59e VERHULST Ruben

    DNF VERHECKEN Gilan - ROELAND Tycho

    OOSTMALLE Veldrijden

    30e CLAUWAERT Maarten


    VLAMERTINGE

    9e VLERICK Lars

    23e GADENNE Kevin


    STADEN
    1e VAN RANSBEECK Josse
    8e BAUDEWIJNS Niels
    13e SANDRIE Brent
    DNF BOURE Jens - MALFAIT Willem

    RIJKEVORSEL
    72e VAN HOYWEGHEN Jens

    LEBBEKE veldrijden
    5e CLAUWAERT Maarten

    >> Reageer (0)
    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslag tombola
    Hierbij de uitslag van onze tombola met de steunkaarten van onze renners.
    De doorstreepte prijzen werden opgehaald bij de ploegvoorstelling. Indien u hebt gewonnen kunt ons contacteren via secretariaat@gentsevelosport.be

    13617

    Healthy grill

    15114

    Kärcher window vac

    22045

    Groentesnijder

    17267

    Sandwich toaster

    17906

    Raclette grill

    13600

    Koffiezet

    18241

    Friteuse

    17400

    Cote du Rhone 2011

    19343

    Bbq set en boek

    15092

    Azalea

    14152

    Azalea

    14804

    Azalea

    12648

    Azalea

    12437

    Azalea

    22081

    Azalea

    21245

    Azalea

    18535

    Azalea

    18894

    Cava

    15204

    Cava

    16385

    Cava


    >> Reageer (0)
    05-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training zaterdag 6 januari
    Training voorzien op zaterdag 6 januari om 10u30 gaat door.
    Afspraak domein "Steenberg" te Erpe-Mere (Mere)


    >> Reageer (0)
    29-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training zaterdag 30 december
    De training voor vandaag zaterdag 30 december GAAT DOOR op het geplande uur (1u45')
    Afspraak op het domein "steenberg" te Erpe-Mere (Mere)

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training zaterdag 30 december
    De training voor vandaag zaterdag 30 december GAAT DOOR op het geplande uur (1u45')
    Afspraak op het domein "steenberg" te Erpe-Mere (Mere)

    >> Reageer (0)
    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pasdag

    Hallo renners,

    Naar jaarlijkse gewoonte is er de pasdag voor de kledij begin november.

    Dit jaar zal dit doorgaan op zaterdag 4 november in zaal GOK te Melle - Geraardsbergsesteenweg 94.
    Hierbij de momenten waarop iedere categorie zich kan wenden:

    DAMES 9u45 tot 10u15
    MINIEMEN en ASPIRANTEN 10u15 tot 11u30
    NIEUWELINGEN 11u30 tot 13u
    JUNIOREN 13u tot 14u15
    BELOFTEN/ ELITE ZC 14u15 tot 15u


    Renners die op dat moment niet aanwezig kunnen zijn, gelieve uw ploegleider of het secretariaat te contacteren voor een nieuw pasmoment af te spreken.


    >> Reageer (0)
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste wegweek
    DRIESLINTER

    1e DE WILDE Gilles

    4e MARIT Arne

    35e VAN CANEYT Joren


    ARDOOIE Veldrijden
    2e CLAUWAERT Maarten

    ALKEN

    2e MARIT Arne

    ELST-BRAKEL Veldrijden

    3e CLAUWAERT Maarten

    6e VLERICK Lars
    PLOEGSTEERT
    1e DE WILDE Gilles
    5e LIEVENS Lars
    30e VAN CANEYT Joren

    >> Reageer (0)
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 30 september en 1 oktober
    INGOOIGEM

    1e MARIT Arne

    21e DE WILDE Gilles

    34e VAN CANEYT Joren

    73e BAUDEWIJNS Niels

    KNESSELARE

    4e DE MEESTER Luca

    18e SLOCK Gregory

    36e LINTHOUDT Arne

    HEESTERT

    4e DE WILDE Gilles

    17e LIEVENS Lars

    LONDERZEEL

    33e VERHULST Ruben

    34e LINTHOUDT Arne


    NEERPELT Veldrijden

    23e CLAUWAERT Maarten

    SINT GILLIS WAAS

    5e VAN KERCKVOORDE Gilles

    13e ROELAND Tycho

    20e VAN DORPE Guus

    24e DE MEESTER Luca

    >> Reageer (0)
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 september
    STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC

    2e DE WILDE Gilles

    24e MARIT Arne

    26e DE MEESTER Luca

    35e SENRAME Arthur

    48e LIEVENS Lars

    74e VAN KERCKVOORDE Gilles

    MESEN
    2e VAN CANEYT Joren

    EEKLO veldrijden

    15e CLAUWAERT Maarten

    40e VLERICK Lars

    LOCHRISTI

    6e VAN KERCKVOORDE Gilles

    8e ROELAND Tycho

    9e DE WILDE Gilles

    22e VAN HOYWEGHEN Jens


    MERELBEKE
    11e SENRAME Arthur
    15e VAN DORPE Guus
    30e OOSTERLINCK Daan

    32e SLOCK Gregory

    33e D´HAESELEER Yarni

    36e BAUDEWIJNS Niels

    38e VAN DE VELDE Remi

    VLADSLO
    7e MARIT Arne

    >> Reageer (0)
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen laatste week augustus
    STEENHUIZE - WIJNHUIZE

    1e MARIT Arne

    2e DE WILDE Gilles

    5e DE MEESTER Luca

    13e VAN CANEYT Joren

    15e LIEVENS Lars

    35e VAN KERCKVOORDE Gilles

    38e VERHULST Ruben

    44e LINTHOUDT Arne

    KESSEL - veldrijden
    4e CLAUWAERT Maarten

    ERPE

    3e DE MEESTER Luca

    9e VAN CANEYT Joren

    34e LINTHOUDT Arne
    MOORTSELE

    2e DE WILDE Gilles

    3e VAN DORPE Guus

    4e MARIT Arne

    12e OOSTERLINCK Daan

    13e SENRAME Arthur

    14e ROELAND Tycho

    19e SLOCK Gregory

    20e D´HAESELEER Yarni

    30e BAUDEWIJNS Niels

    31e VAN DE VELDE Remi

    STEENHUFFEL-LONDERZEEL Veldrijden

    21e CLAUWAERT Maarten

    26e VLERICK Lars

    BAARDEGEM

    1e DE WILDE Gilles

    20e SENRAME Arthur

    24e VAN CANEYT Joren

    32e LIEVENS Lars

    59e VERHULST Ruben

    60e VAN HOYWEGHEN Jens

    >> Reageer (0)
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 tot 27 augustus
    TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN - Beker Van België

    2e MARIT Arne

    13e DE MEESTER Luca

    36e VAN CANEYT Joren

    44e DE WILDE Gilles

    76e VERHULST Ruben

    84e LIEVENS Lars

    MELSELE

    12e VAN HOYWEGHEN Jens


    MERKSEM

    3e VAN KERCKVOORDE Gilles

    6e CLAUWAERT Maarten

    HAMME
    5e VAN DORPE Guus

    KALKEN - LAARNE

    1e DE WILDE Gilles

    5e VAN DORPE Guus

    6e VAN KERCKVOORDE Gilles

    8e SENRAME Arthur

    18e BAUDEWIJNS Niels

    23e OOSTERLINCK Daan

    24e D´HAESELEER Yarni

    26e BEKAERT Seppe

    VOSSEM
    27e MARIT Arne

    WAASMUNSTER
    25e VAN HOYWEGHEN Jens

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Hans De Meester
     hans.de.meester@telenet.be
     +32 477 372 316


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 / 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!