Wie rijdt waar?

Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!
Renners
Junioren
1ste jaars

NIELS BAUDEWIJNS
MAARTEN CLAUWAERT
LUCA DE MEESTER
LARS LIEVENS
TYCHO ROELAND
ARTHUR SENRAME
GREGORY SLOCK
JENS VAN HOYWEGHEN
RUBEN VERHULST
LARS VLERICK
REMI VAN DE VELDE

2de jaars

SEPPE BEKAERT
OLAF DE BOEVERE
WOUT DE VYLDER
GILLES DE WILDE
JARNI D'HAESELEER
DAAN OOSTERLINCK
ARNE LINTHOUDT
ARNE MARIT
JOREN VAN CANEYT
GILLES VAN KERCKVOORDE
GUUS VAN DORPE
ROBIN WAEYTENS
LENNERT HUYBRECHT

Inhoud blog
  • Training zaterdag 6 januari
  • Training zaterdag 30 december
  • Training zaterdag 30 december
  • pasdag
  • uitslagen laatste wegweek
    Mijn favorieten
  • Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    JUNIOREN
    WIELERSEIZOEN 2017
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 september
    STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC

    2e DE WILDE Gilles

    24e MARIT Arne

    26e DE MEESTER Luca

    35e SENRAME Arthur

    48e LIEVENS Lars

    74e VAN KERCKVOORDE Gilles

    MESEN
    2e VAN CANEYT Joren

    EEKLO veldrijden

    15e CLAUWAERT Maarten

    40e VLERICK Lars

    LOCHRISTI

    6e VAN KERCKVOORDE Gilles

    8e ROELAND Tycho

    9e DE WILDE Gilles

    22e VAN HOYWEGHEN Jens


    MERELBEKE
    11e SENRAME Arthur
    15e VAN DORPE Guus
    30e OOSTERLINCK Daan

    32e SLOCK Gregory

    33e D┤HAESELEER Yarni

    36e BAUDEWIJNS Niels

    38e VAN DE VELDE Remi

    VLADSLO
    7e MARIT Arne

    >> Reageer (0)
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen laatste week augustus
    STEENHUIZE - WIJNHUIZE

    1e MARIT Arne

    2e DE WILDE Gilles

    5e DE MEESTER Luca

    13e VAN CANEYT Joren

    15e LIEVENS Lars

    35e VAN KERCKVOORDE Gilles

    38e VERHULST Ruben

    44e LINTHOUDT Arne

    KESSEL - veldrijden
    4e CLAUWAERT Maarten

    ERPE

    3e DE MEESTER Luca

    9e VAN CANEYT Joren

    34e LINTHOUDT Arne
    MOORTSELE

    2e DE WILDE Gilles

    3e VAN DORPE Guus

    4e MARIT Arne

    12e OOSTERLINCK Daan

    13e SENRAME Arthur

    14e ROELAND Tycho

    19e SLOCK Gregory

    20e D┤HAESELEER Yarni

    30e BAUDEWIJNS Niels

    31e VAN DE VELDE Remi

    STEENHUFFEL-LONDERZEEL Veldrijden

    21e CLAUWAERT Maarten

    26e VLERICK Lars

    BAARDEGEM

    1e DE WILDE Gilles

    20e SENRAME Arthur

    24e VAN CANEYT Joren

    32e LIEVENS Lars

    59e VERHULST Ruben

    60e VAN HOYWEGHEN Jens

    >> Reageer (0)
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 tot 27 augustus
    TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN - Beker Van Belgi├ź

    2e MARIT Arne

    13e DE MEESTER Luca

    36e VAN CANEYT Joren

    44e DE WILDE Gilles

    76e VERHULST Ruben

    84e LIEVENS Lars

    MELSELE

    12e VAN HOYWEGHEN Jens


    MERKSEM

    3e VAN KERCKVOORDE Gilles

    6e CLAUWAERT Maarten

    HAMME
    5e VAN DORPE Guus

    KALKEN - LAARNE

    1e DE WILDE Gilles

    5e VAN DORPE Guus

    6e VAN KERCKVOORDE Gilles

    8e SENRAME Arthur

    18e BAUDEWIJNS Niels

    23e OOSTERLINCK Daan

    24e D┬┤HAESELEER Yarni

    26e BEKAERT Seppe

    VOSSEM
    27e MARIT Arne

    WAASMUNSTER
    25e VAN HOYWEGHEN Jens

    >> Reageer (0)
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 tot 13 augustus
    KRUISHOUTEM

    13e MARIT Arne

    35e LINTHOUDT Arne

    72e D┤HAESELEER Yarni

    85e OOSTERLINCK Daan

    88e BAUDEWIJNS Niels

    ANGREAU HONELLES - Beker van BelgiŰ
    17e VERHULST Ruben
    20e MARIT Arne
    27e LIEVENS Lars
    67e VAN CANEYT Joren
    83e DE WILDE Gilles
    DNF VAN KERCKVOORDE Gilles

    BELLEM

    18e DE MEESTER Luca

    37e LINTHOUDT Arne

    DNF BAUDEWIJNS Niels - BEKAERT Seppe


    BEVEREN-WAAS

    9e DE MEESTER Luca

    12e LIEVENS Lars


    DADIZELE

    39e D┤HAESELEER Yarni

    ERONDEGEM

    4e VERHULST Ruben

    11e LIEVENS Lars

    23e LINTHOUDT Arne


    >> Reageer (0)
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 tot 6 augustus
    HORRUES
    1e DE WILDE Gilles
    2e VAN CANEYT Joren


    TORHOUT (ROZEVELD)

    9e ROELAND Tycho

    20e VAN KERCKVOORDE Gilles

    40e D┤HAESELEER Yarni

    45e VAN DORPE Guus


    WIJER

    16e CLAUWAERT Maarten

    DENDERWINDEKE - NINOVE

    4e MARIT Arne

    11e DE WILDE Gilles

    14e VERHULST Ruben

    DNF LINTHOUDT Arne - OOSTERLINCK Daan


    EK HERNING
    70e MARIT Arne

    MAZENZELE-OPWIJK

    15e VERHULST Ruben

    25e LINTHOUDT Arne

    KOOIGEM
    62e ROELAND Tycho

    >> Reageer (0)
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Internationale NIEDERSACHSEN Rundfarht der Junioren
    EINDSTAND
    11e MARIT Arne
    43e DE WILDE Gilles
    71e VAN KERCKVOORDE Gilles
    93e LIEVENS Lars
    95e VAN CANEYT Joren
    97e VERHULST Ruben

    RIT 3
    8e MARIT Arne
    38e DE WILDE Gilles
    44e VAN CANEYT Joren
    71e VAN KERCKVOORDE Gilles
    100e VERHULST Ruben
    101e LIEVENS Lars

    RIT 2B
    1e MARIT Arne
    51e LIEVENS Lars
    88e VERHULST Ruben
    94e VAN CANEYT Joren
    110e DE WILDE Gilles
    114e VAN KERCKVOORDE Gilles

    RIT 2A ( tijdrit)
    9e MARIT Arne
    50e DE WILDE Gilles
    79e  LIEVENS Lars
    96e VAN KERCKVOORDE Gilles
    111e VERHULST Ruben
    125e VAN CANEYT Joren

    RIT 1
    26e MARIT Arne
    42e LIEVENS Lars
    65e VAN CANEYT Joren
    73e VERHULST Ruben
    86e VAN KERCKVOORDE Ruben
    96e DE WILDE Gilles

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 tot 30 juli
    VELDEGEM
    16e SENRAME Arthur
    41e D┤HAESELEER Yarni

    BAZEL-KRUIBEKE

    22e SLOCK Gregory
    26e LINTHOUDT Arne
    29e ROELAND Tycho
    45e VAN DORPE Guus
    70e OOSTERLINCK Daan

    TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST - IC BVB
    45e SENRAME Arthur
    83e SLOCK Gregory
    DNF OOSTERLINCK Daan - VAN DORPE Guus - LINTHOUDT Arne

    IZEGEM (BOSMOLENS)

    41e VAN KERCKVOORDE Gilles


    >> Reageer (0)
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 - 23 juli
    TIELT (KANEGEM)

    1e DE WILDE Gilles

    4e LIEVENS Lars

    7e VLERICK Lars

    LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS BEKER VAN BELGI╦
    4e MARIT Arne

    82e LINTHOUDT Arne

    90e SENRAME Arthur

    96e VAN CANEYT Joren

    97e VAN KERCKVOORDE Gilles
    DNF VAN DORPE Guus

    MELLE

    2e SENRAME Arthur

    4e VERHULST Ruben

    8e CLAUWAERT Maarten

    10e OOSTERLINCK Daan

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    2e DE WILDE Gilles

    17e VAN CANEYT Joren

    30e VLERICK Lars

    HULSHOUT

    21e CLAUWAERT Maarten


    VELDEGEM

    18e D┤HAESELEER Yarni


    OPWIJK

    41e LINTHOUDT Arne


    ZOTTEGEM-STRIJPEN

    19e VLERICK Lars

    35e VERHULST Ruben

    39e LIEVENS Lars

    >> Reageer (0)
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen eerste weekend juli
    HERZELE-BORSBEKE

    2e VAN CANEYT Joren

    5e LIEVENS Lars

    23e DE MEESTER Luca

    33e VAN DE VELDE Remi

    DNF LINTHOUDT Arne - BAUDEWIJNS Niels - VLERICK Lars


    DESSELGEM

    6e MARIT Arne

    34e VLERICK Lar

    48e D┤HAESELEER Yarni


    DESTELBERGEN
    2e DE WILDE Gilles

    7e ROELAND Tycho

    8e VAN KERCKVOORDE Gilles

    24e VAN DORPE Guus

    30e SLOCK Gregory

    36e LINTHOUDT Arne

    37e CLAUWAERT Maarten

    DIKKEBUS
    10e DE WILDE Gilles

    20e ROELAND Tycho

    27e SENRAME Arthur

    47e D┤HAESELEER Yarni

    HERBEAUMONT
    17e MARIT Arne
    32e VAN CANEYT Joren
    72e LIEVENS Lars

    >> Reageer (0)
    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste weekend juni
    BK Ploegentijdrit - BORLO
    5e plaats

    ZANDVOORDE - ZONNEBEKE

    3e VAN CANEYT Joren

    MERELBEKE KWENENBOS

    5e CLAUWAERT Maarten

    10e VLERICK Lars

    11e LINTHOUDT Arne

    14e ROELAND Tycho

    20e VAN DORPE Guus

    32e D┤HAESELEER Yarni

    35e OOSTERLINCK Daan


    DNF BAUDEWIJNS Niels - VAN DE VELDE Remi


    BOLLEBEEK-ASSE

    6e VERHULST Ruben

    DEINZE - VINKT

    20e D┤HAESELEER Yarni

    31e LINTHOUDT Arne

    OETINGEN

    1e DE MEESTER Luca

    9e LINTHOUDT Arne

    22e VAN DORPE Guus

    24e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 en 18 juni
    MERELBEKE - SCHELDERODE

    9e LINTHOUDT Arne - D┤HAESELEER Yarni - OOSTERLINCK Daan - LIEVENS Lars - VLERICK Lars - BAUDEWIJNS Niels

    34e BEKAERT Seppe

    >> Reageer (0)
    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 juni
    WERVIK

    12e DE WILDE Gilles

    24e VAN DORPE Guus

    52e D┤HAESELEER Yarni

    BELSELE-WAAS

    9e CLAUWAERT Maarten

    37e LINTHOUDT Arne


    GERAARDSBERGEN

    10e MARIT Arne

    16e VAN CANEYT Joren

    25e LIEVENS Lars

    42e VLERICK Lars

    53e BEKAERT Seppe

    61e OOSTERLINCK Daan


    >> Reageer (0)
    08-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen pinksterweekend
    NEVELE

    1e MARIT Arne

    2e DE WILDE Gilles

    31e VAN DORPE Guus

    39e D┤HAESELEER Yarni

    46e VLERICK Lars

    63e BEKAERT Seppe

    HARINGE

    21e CLAUWAERT Maarten


    ROOSDAAL

    13e VERHULST Ruben

    18e VAN CANEYT Joren

    22e LIEVENS Lars

    34e DE MEESTER Luca

    48e VLERICK Lars

    59e LINTHOUDT Arne

    GP BONHEIDEN - IC BVB

    16e DE WILDE Gilles

    17e MARIT Arne

    35e LINTHOUDT Arne

    59e VAN DORPE Guus

    103e VERHULST Ruben

    106e VAN KERCKVOORDE Gilles

    OTEGEM

    46e ROELAND Tycho

    70e BEKAERT Seppe

    71e D┤HAESELEER Yarni

    80e BAUDEWIJNS Niels


    >> Reageer (0)
    29-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen mei
    BK JUNIOREN OOSTERZELE
    14e MARIT Arne
    24e DE MEESTER Luca
    33e DE WILDE Gilles
    93e VAN CANEYT Joren
    101e VAN DORPE Guus
    125e LIEVENS Lars

    RAMSEL HERSELT
    15e CLAUWAERT Maarten

    OETINGEN

    22e LINTHOUDT

    35e VERHULST Ruben

    45e VLERICK Lars

    DNF BEKAERT Seppe - OOSTERLINCK Daan - BAUDEWIJNS Niels - SENRAME Arthur

    OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE

    16e DE WILDE Gilles

    33e VAN CANEYT Joren

    36e LIEVENS Lars

    57e SENRAME Arthur
    DNF VAN KERCKVOORDE Gilles - LINTHOUDT Arne

    HARELBEKE

    22e D┤HAESELEER Yarni


    PEPINGEN BOGAARDEN

    15e VLERICK Lars

    SINT-MARTENS-BODEGEM

    2e VERHULST Ruben

    40e VAN DORPE Guus

    SLEIDINGE

    7e SLOCK Gregory

    9e OOSTERLINCK Daan

    10e ROELAND Tycho

    16e CLAUWAERT Maarten

    18e BEKAERT Seppe

    WAARSCHOOT

    2e DE WILDE Gilles

    10e LINTHOUDT Arne

    21e CLAUWAERT Maarten

    22e BAUDEWIJNS Niels

    31e BEKAERT Seppe

    43e VLERICK Lars

    49e ROELAND Tycho

    58e SENRAME Arthur

    70e OOSTERLINCK Daan

    DENDERHOUTEM - Provinciaal Kampioenschap

    1e DE MEESTER Luca

    19e DE WILDE Gilles

    33e VAN DORPE Guus

    DNF BAUDEWIJNS Niels - BEKAERT Seppe - CLAUWAERT Maarten - D┤HAESELEER Yarni - HUYBRECHT Lennert - LIEVENS Lars - LINTHOUDT Arne - OOSTERLINCK Daan - ROELAND Tycho - SENRAME Arthur - VAN CANEYT Joren - VAN DE VELDE Remi - VAN KERCKVOORDE Gilles - VLERICK Lars

    HOELEDEN-KORTENAKEN - Provinciaal Kampioenschap

    2eMARIT Arne


    50e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    07-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 6 en 7 mei

    VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO - BEKER VAN BELGIE

    3e MARIT Arne

    86e VAN KERCKVOORDE Gilles

    100e LINTHOUDT Arne

    121e VAN CANEYT Joren

    124e VAN DORPE Guus
    DNF DE WILDE Gilles



    ROSMEER BILZEN
    20e LIEVENS Lars

    MERCHTEM-PEIZEGEM

    14e DE MEESTER Luca

    28e VERHULST Ruben


    SINAAI-WAAS

    38e SENRAME Arthur

    43e CLAUWAERT Maarten

    DNF D┤HAESELEER Yarni - OOSTERLINCK Daan - VLERICK Lars - SLOCK Gregory

    ZWEVEGEM-KAPPAERT

    89e BAUDEWIJNS Niels

    >> Reageer (0)
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 29 april - 1 mei
    GULLEGEM

    1e MARIT Arne

    3e DE WILDE Gilles

    27e VAN DORPE Guus

    32e DE BOEVERE Olaf

    34e BAUDEWIJNS Niels

    53e D┤HAESELEER Yarni

    57e BEKAERT Seppe

    65e OOSTERLINCK Daan

    68e VLERICK Lars

    ROTSELAAR
    13e LINTHOUDT Arne

    KLUISBERGEN - ZULZEKE

    10e VAN CANEYT Joren

    12e VAN KERCKVOORDE Gilles

    14e VERHULST Ruben

    24e SLOCK Gregory

    42e ROELAND Tycho

    BERLARE

    6e DE WILDE Gilles

    17e BAUDEWIJNS Niels

    21e VAN DORPE Guus

    28e VLERICK Lars

    33e D┤HAESELEER Yarni

    36e VAN DE VELDE Remi

    39e OOSTERLINCK Daan

    DNF SLOCK Gregory - VAN HOYWEGHEN Jens HUYBRECHT Lennert


    NINOVE
    6e LINTHOUDT Arne

    ZONNEBEKE

    8e VAN CANEYT Joren

    38e BEKAERT Seppe

    44e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 22 en 23 april
    RECORD BANK E3 HARELBEKE

    4e MARIT Arne

    29e VAN CANEYT Joren

    34e DE WILDE Gilles

    41e LIEVENS Lars

    46e DE MEESTER Luca

    93e VERHULST Ruben


    RETIE - SCHOONBROEK

    9e DE BOEVERE Olaf

    14e VAN KERCKVOORDE Gilles 26e VAN DORPE Guus

    TOLLEMBEEK

    DNF BAUDEWIJNS Niels - ROELAND Tycho - OOSTERLINCK Daan


    VARSENARE

    27e SENRAME Arthur

    49e D┤HAESELEER Yarni 60e BEKAERT Seppe

    >> Reageer (0)
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasweekend
    WAARSCHOOT
    26e VAN DORPE Guus

    61e SLOCK Gregory

    80e D┤HAESELEER Yarni

    87e BAUDEWIJNS Niels

    90e BEKAERT Seppe

    DNF HUYBRECHT Lennert - VAN HOYWEGHEN Jens - OOSTERLINCK Daan

    WESTKERKE

    18e SENRAME Arthur

    SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE)

    47e LINTHOUDT Arne


    GELUVELD

    18e VAN CANEYT Joren

    43e D┤HAESELEER Yarni

    50e BAUDEWIJNS Niels

    70e ROELAND Tycho

    >> Reageer (0)
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 april
    PARIJS - ROUBAIX
    17e MARIT Arne
    19e DE MEESTER Luca

    TIELT

    10
    e LIEVENS Lars

    BACHTE-MARIA-LEERNE
    32e SENRAME Arthur
    51e OOSTERLINCK Daan
    52e VAN HOYWEGHEN Jens

    BEERNEM
    62e D┤HAESELEER Yarni

    WAMBEEK-TERNAT

    20e VERHULST Ruben
    DNF LINTHOUDT Arne - VAN DORPE Guus

    Op donderdag was er het PK Tijdrijden in de provincie Vlaams Brabant.
    Arne Marit kon zich hierin kronen tot provinciaal kampioen!!



    >> Reageer (0)
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 en 2 april
    RONDE VAN VLAANDEREN
    5e MARIT Arne
    25e DE MEESTER Luca
    78e VAN CANEYT Joren
    80e LIEVENS Lars
    114e DE BOEVERE Olaf
    DNF VERHULST Ruben

    DILSEN (ROTEM)
    32
    e SENRAME Arthur

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Hans De Meester
     hans.de.meester@telenet.be
     +32 477 372 316


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 / 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!