Wie rijdt waar?

Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!
Renners
Junioren
1ste jaars

XEDRIC KAES
WILLEM MALFAIT
CASPER TORNEY
JOSSE VAN RANSBEECK
LUCAS DE KEUNYNCK
BRENT SANDRIE

2de jaars

NIELS BAUDEWIJNS
MAARTEN CLAUWAERT
ZIAN DE BOCK
LUCA DE MEESTER
LARS LIEVENS
TYCHO ROELAND
ARTHUR SENRAME
GREGORY SLOCK
JENS VAN HOYWEGHEN
RUBEN VERHULST
LARS VLERICK
REMI VAN DE VELDE
TIJS BRACKE
KEVIN GADENNE
NIELS TORDEUR
GILAN VERHECKEN

Inhoud blog
  • Uitslagen 14 en 15 april
  • Uitslagen 7 en 8 april
  • PK Tijdrijden Ursel
  • Uitslagen paasmaandag
  • Uitslagen 31 maart en 1 april
    Mijn favorieten
  • Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    JUNIOREN
    WIELERSEIZOEN 2018
    29-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen mei
    BK JUNIOREN OOSTERZELE
    14e MARIT Arne
    24e DE MEESTER Luca
    33e DE WILDE Gilles
    93e VAN CANEYT Joren
    101e VAN DORPE Guus
    125e LIEVENS Lars

    RAMSEL HERSELT
    15e CLAUWAERT Maarten

    OETINGEN

    22e LINTHOUDT

    35e VERHULST Ruben

    45e VLERICK Lars

    DNF BEKAERT Seppe - OOSTERLINCK Daan - BAUDEWIJNS Niels - SENRAME Arthur

    OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE

    16e DE WILDE Gilles

    33e VAN CANEYT Joren

    36e LIEVENS Lars

    57e SENRAME Arthur
    DNF VAN KERCKVOORDE Gilles - LINTHOUDT Arne

    HARELBEKE

    22e D´HAESELEER Yarni


    PEPINGEN BOGAARDEN

    15e VLERICK Lars

    SINT-MARTENS-BODEGEM

    2e VERHULST Ruben

    40e VAN DORPE Guus

    SLEIDINGE

    7e SLOCK Gregory

    9e OOSTERLINCK Daan

    10e ROELAND Tycho

    16e CLAUWAERT Maarten

    18e BEKAERT Seppe

    WAARSCHOOT

    2e DE WILDE Gilles

    10e LINTHOUDT Arne

    21e CLAUWAERT Maarten

    22e BAUDEWIJNS Niels

    31e BEKAERT Seppe

    43e VLERICK Lars

    49e ROELAND Tycho

    58e SENRAME Arthur

    70e OOSTERLINCK Daan

    DENDERHOUTEM - Provinciaal Kampioenschap

    1e DE MEESTER Luca

    19e DE WILDE Gilles

    33e VAN DORPE Guus

    DNF BAUDEWIJNS Niels - BEKAERT Seppe - CLAUWAERT Maarten - D´HAESELEER Yarni - HUYBRECHT Lennert - LIEVENS Lars - LINTHOUDT Arne - OOSTERLINCK Daan - ROELAND Tycho - SENRAME Arthur - VAN CANEYT Joren - VAN DE VELDE Remi - VAN KERCKVOORDE Gilles - VLERICK Lars

    HOELEDEN-KORTENAKEN - Provinciaal Kampioenschap

    2eMARIT Arne


    50e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    07-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 6 en 7 mei

    VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO - BEKER VAN BELGIE

    3e MARIT Arne

    86e VAN KERCKVOORDE Gilles

    100e LINTHOUDT Arne

    121e VAN CANEYT Joren

    124e VAN DORPE Guus
    DNF DE WILDE Gilles



    ROSMEER BILZEN
    20e LIEVENS Lars

    MERCHTEM-PEIZEGEM

    14e DE MEESTER Luca

    28e VERHULST Ruben


    SINAAI-WAAS

    38e SENRAME Arthur

    43e CLAUWAERT Maarten

    DNF D´HAESELEER Yarni - OOSTERLINCK Daan - VLERICK Lars - SLOCK Gregory

    ZWEVEGEM-KAPPAERT

    89e BAUDEWIJNS Niels

    >> Reageer (0)
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 29 april - 1 mei
    GULLEGEM

    1e MARIT Arne

    3e DE WILDE Gilles

    27e VAN DORPE Guus

    32e DE BOEVERE Olaf

    34e BAUDEWIJNS Niels

    53e D´HAESELEER Yarni

    57e BEKAERT Seppe

    65e OOSTERLINCK Daan

    68e VLERICK Lars

    ROTSELAAR
    13e LINTHOUDT Arne

    KLUISBERGEN - ZULZEKE

    10e VAN CANEYT Joren

    12e VAN KERCKVOORDE Gilles

    14e VERHULST Ruben

    24e SLOCK Gregory

    42e ROELAND Tycho

    BERLARE

    6e DE WILDE Gilles

    17e BAUDEWIJNS Niels

    21e VAN DORPE Guus

    28e VLERICK Lars

    33e D´HAESELEER Yarni

    36e VAN DE VELDE Remi

    39e OOSTERLINCK Daan

    DNF SLOCK Gregory - VAN HOYWEGHEN Jens HUYBRECHT Lennert


    NINOVE
    6e LINTHOUDT Arne

    ZONNEBEKE

    8e VAN CANEYT Joren

    38e BEKAERT Seppe

    44e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 22 en 23 april
    RECORD BANK E3 HARELBEKE

    4e MARIT Arne

    29e VAN CANEYT Joren

    34e DE WILDE Gilles

    41e LIEVENS Lars

    46e DE MEESTER Luca

    93e VERHULST Ruben


    RETIE - SCHOONBROEK

    9e DE BOEVERE Olaf

    14e VAN KERCKVOORDE Gilles 26e VAN DORPE Guus

    TOLLEMBEEK

    DNF BAUDEWIJNS Niels - ROELAND Tycho - OOSTERLINCK Daan


    VARSENARE

    27e SENRAME Arthur

    49e D´HAESELEER Yarni 60e BEKAERT Seppe

    >> Reageer (0)
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasweekend
    WAARSCHOOT
    26e VAN DORPE Guus

    61e SLOCK Gregory

    80e D´HAESELEER Yarni

    87e BAUDEWIJNS Niels

    90e BEKAERT Seppe

    DNF HUYBRECHT Lennert - VAN HOYWEGHEN Jens - OOSTERLINCK Daan

    WESTKERKE

    18e SENRAME Arthur

    SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE)

    47e LINTHOUDT Arne


    GELUVELD

    18e VAN CANEYT Joren

    43e D´HAESELEER Yarni

    50e BAUDEWIJNS Niels

    70e ROELAND Tycho

    >> Reageer (0)
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 april
    PARIJS - ROUBAIX
    17e MARIT Arne
    19e DE MEESTER Luca

    TIELT

    10
    e LIEVENS Lars

    BACHTE-MARIA-LEERNE
    32e SENRAME Arthur
    51e OOSTERLINCK Daan
    52e VAN HOYWEGHEN Jens

    BEERNEM
    62e D´HAESELEER Yarni

    WAMBEEK-TERNAT

    20e VERHULST Ruben
    DNF LINTHOUDT Arne - VAN DORPE Guus

    Op donderdag was er het PK Tijdrijden in de provincie Vlaams Brabant.
    Arne Marit kon zich hierin kronen tot provinciaal kampioen!!



    >> Reageer (0)
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 en 2 april
    RONDE VAN VLAANDEREN
    5e MARIT Arne
    25e DE MEESTER Luca
    78e VAN CANEYT Joren
    80e LIEVENS Lars
    114e DE BOEVERE Olaf
    DNF VERHULST Ruben

    DILSEN (ROTEM)
    32
    e SENRAME Arthur

    >> Reageer (0)
    26-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 25 en 26 maart
    KATTEKOERS IEPER
    30 MARIT Arne

    ZOTTEGEM-STRIJPEN
    2e DE MEESTER Luca
    34e LINTHOUDT Arne
    DNF D´HAESELEER Yarni - BAUDEWIJNS Niels - OOSTERLINCK Daan

    ESSEN
    DNF SENRAME Arthur

    WERKEN (KORTEMARK)

    7e DE WILDE Gilles
    15e VAN KERCKVOORDE Gilles
    74e ROELAND Tycho
    98e VAN DORPE Guus

    >> Reageer (0)
    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 18 en 19 maart
    KACHTEM IZEGEM

    2e DE MEESTER Luca

    19e DE BOEVERE Olaf

    55e VAN KERCKVOORDE Gilles

    63e D´HAESELEER Yarni

    117e BAUDEWINS Niels


    BUDINGEN ZOUTLEEUW
    15e MARIT Arne

    >> Reageer (0)
    12-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 11 en 12 maart
    DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE UCI - Men Juniors 1.1 - UCI
    1e MARIT Arne
    20e DE MEESTER Luca
    81e LIEVENS Lars
    99e LINTHOUDT Arne
    101e DE BOEVERE Olaf
    DNF VAN DORPE Guus

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
    11e VAN KERCKVOORDE Gilles
    23e ROELAND Tycho
    41e SLOCK Gregory
    48e OOSTERLINCK Daan
      DNF BAUDEWIJNS - SENRAME Arthur

    OUTRIJVE
    38e D´HAESELEER Yarni

    VOLLEZELE
    9e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    05-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 4 en 5 maart

    DE KLIJTE-HEUVELLAND
    8e DE MEESTER Luca
    9e DE WILDE Gilles
    10e VAN CANEYT Joren
    17e LIEVENS Lars
    32e ROELAND Tycho

    MAZENZELE-OPWIJK

    12e VERHULST Ruben
    dnf LINTHOUDT Arne - MARIT Arne - BAUDEWIJNS Niels

    HARELBEKE
    16e VAN DORPE Guus
    21e DE BOEVERE Olaf
    42e D´HAESELEER Yarni

    >> Reageer (0)
    26-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 25 en 26 februari
    KUURNE-BRUSSEL-KUURNE JUNIORS
    15e MARIT Arne
    28e DE MEESTER Luca
    37e VAN CANEYT Joren
    DNF
    VAN KERCKVOORDE Gilles - DE WILDE Gilles

    OPWIJK
    5 VAN DORPE Guus
    8 LINTHOUDT Arne
    12 DE BOEVERE Olaf
    17 ROELAND Tycho
    33 OOSTERLINCK Daan
    VLAMERTINGE
     40e D´HAESELEER Yarni

    VILLERS LE TEMPLE
    6e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    19-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vollezele + Oostmalle (cc)
    VOLLEZELE

    3 MARIT Arne
    5 VERHULST Ruben

    OOSTMALLE (CC)
    34 CLAUWAERT Maarten
    38 BEKAERT Seppe

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenkoers Bottelare
    1 DE MEESTER Luca
    2 DE WILDE Gilles
    10 LIEVENS Lars
    11 VAN CANEYT Joren
    12 VAN KERCKVOORDE Gilles
    15 DE BOEVERE Olaf
    18 SLOCK Gregory
    20 ROELAND Tycho
    25 LINTHOUDT Arne
    32 OOSTERLINCK Daan
    DNF D´HAESELEER Yarni - HUYBRECHT Lennert

    >> Reageer (0)
    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegtraining
    Omdat de weersomstandigheden (winterse neerslag) er niet zo best uitzien voor morgen zaterdag is de training afgelast.
    Er zal een update gegeven worden voor de volgende dagen/week.

    >> Reageer (0)
    16-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 15 en 16 oktober
    ZINGEM
    Veldrijden form. C - Nationale kalender
    Juniores
    13
    VLERICK Lars
    BEL20000406 41´26" +2´23"

    14
    CLAUWAERT Maarten

    >> Reageer (0)
    09-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 8 en 9 oktober
    APPELTERRE
    43 deelnemers
    3e MARIT Arne
    11e DE WILDE Gilles
    25e VAN CANEYT Joren
    35e LINTHOUDT Arne

    RONSE

    Veldrijden Juniors UCI - 42 deelnemers

    36e VLERICK Lars


    MEULEBEKE
    Veldrijden Juniors UCI - 37 deelnemers

    16e CLAUWAERT Maarten


    PLOEGSTEERT
    68 deelnemers
    2e DE WILDE Gilles
    25e MARIT Arne
    DNF VAN CANEYT Joren

    >> Reageer (0)
    26-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 en 25 september
    WETTEREN TEN EDE
    46 deelnemers

    8e DE WILDE Gilles

    21e DE BOEVERE Olaf

    29e LINTHOUDT Arne

    30e VAN DORPE Guus

    STABROEK-PUTTE
    Veldrijden form. C - 30 deelnemers
    22e VLERICK Lars

    HERNE
    42 deelnemers

    2e MARIT Arne

    21e VAN CANEYT Joren

    HOBOKEN
    Veldrijden form. C - 50 deelnemers

    26e CLAUWAERT Maarten

    43e DE BRUYNE Meg

    MERELBEKE - SCHELDERODE
    72 deelnemers

    24e VAN CANEYT Joren

    25e DE WILDE Gilles

    30e WAEYTENS Robin

    33e VAN DORPE Guus


    DNF OOSTERLINCK Daan - DE BOEVERE Olaf

    >> Reageer (0)
    18-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 en 18 september
    MESEN
    26 deelnemers

    2e MARIT Arne

    7e DE WILDE Gilles

    14e VAN CANEYT Joren

    DNF WAEYTENS Robin


    PITTEM

    DNF DE BOEVERE Olaf

    FORT-KONINGSHOOIKT
    Veldrijden form. C - Juniores (1999-2000)

    52 deelnemers
    27e VLERICK Lars


    KNESSELARE
    Veldrijden form. C - Juniores (1999 - 2000)

    42 deelnemers
    14e CLAUWAERT Maarten

    30e VLERICK Lars

    MUNTE
    57 deelnemers

    5e DE WILDE Gilles

    25e VAN DORPE Guus


    SINT-ANTELINKS
    42 deelnemers

    4e MARIT Arne

    17e WAEYTENS Robin

    28e LINTHOUDT Arne


    SINT-DENIJS
    35 deelnemers

    28e VAN CANEYT Joren

    >> Reageer (0)
    12-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 september
    STERAGLAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST
    156 deelnemers

    11e MARIT Arne

    24e DE WILDE Gilles

    32e WAEYTENS Robin

    44e VAN CANEYT Joren

    59e LINTHOUDT Arne

    DNF DE BOEVERE Olaf


    WIEKEVORST (HEIST O/D BERG)
    Veldrijden form. C - 51 deelnemers

    14e CLAUWAERT Maarten

    22e VLERICK Lars

    LOCHRISTI

    39 deelnemers
    13e DE WILDE Gilles

    33e VAN DORPE Guus

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Hans De Meester
     hans.de.meester@telenet.be
     +32 477 372 316


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 / 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!