Wie rijdt waar?

Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!
Renners
Junioren
1ste jaars

NIELS BAUDEWIJNS
MAARTEN CLAUWAERT
LUCA DE MEESTER
LARS LIEVENS
TYCHO ROELAND
ARTHUR SENRAME
GREGORY SLOCK
JENS VAN HOYWEGHEN
RUBEN VERHULST
LARS VLERICK
REMI VAN DE VELDE

2de jaars

SEPPE BEKAERT
OLAF DE BOEVERE
WOUT DE VYLDER
GILLES DE WILDE
JARNI D'HAESELEER
DAAN OOSTERLINCK
ARNE LINTHOUDT
ARNE MARIT
JOREN VAN CANEYT
GILLES VAN KERCKVOORDE
GUUS VAN DORPE
ROBIN WAEYTENS
LENNERT HUYBRECHT

Inhoud blog
  • Uitslagen 7 tot 13 augustus
  • Uitslagen 1 tot 6 augustus
  • Internationale NIEDERSACHSEN Rundfarht der Junioren
  • Uitslagen 24 tot 30 juli
  • Uitslagen 17 - 23 juli
    Mijn favorieten
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    JUNIOREN
    WIELERSEIZOEN 2017
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 tot 13 augustus
    KRUISHOUTEM

    13e MARIT Arne

    35e LINTHOUDT Arne

    72e D´HAESELEER Yarni

    85e OOSTERLINCK Daan

    88e BAUDEWIJNS Niels

    ANGREAU HONELLES - Beker van België
    17e VERHULST Ruben
    20e MARIT Arne
    27e LIEVENS Lars
    67e VAN CANEYT Joren
    83e DE WILDE Gilles
    DNF VAN KERCKVOORDE Gilles

    BELLEM

    18e DE MEESTER Luca

    37e LINTHOUDT Arne

    DNF BAUDEWIJNS Niels - BEKAERT Seppe


    BEVEREN-WAAS

    9e DE MEESTER Luca

    12e LIEVENS Lars


    DADIZELE

    39e D´HAESELEER Yarni

    ERONDEGEM

    4e VERHULST Ruben

    11e LIEVENS Lars

    23e LINTHOUDT Arne


    >> Reageer (0)
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 1 tot 6 augustus
    HORRUES
    1e DE WILDE Gilles
    2e VAN CANEYT Joren


    TORHOUT (ROZEVELD)

    9e ROELAND Tycho

    20e VAN KERCKVOORDE Gilles

    40e D´HAESELEER Yarni

    45e VAN DORPE Guus


    WIJER

    16e CLAUWAERT Maarten

    DENDERWINDEKE - NINOVE

    4e MARIT Arne

    11e DE WILDE Gilles

    14e VERHULST Ruben

    DNF LINTHOUDT Arne - OOSTERLINCK Daan


    EK HERNING
    70e MARIT Arne

    MAZENZELE-OPWIJK

    15e VERHULST Ruben

    25e LINTHOUDT Arne

    KOOIGEM
    62e ROELAND Tycho

    >> Reageer (0)
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Internationale NIEDERSACHSEN Rundfarht der Junioren
    EINDSTAND
    11e MARIT Arne
    43e DE WILDE Gilles
    71e VAN KERCKVOORDE Gilles
    93e LIEVENS Lars
    95e VAN CANEYT Joren
    97e VERHULST Ruben

    RIT 3
    8e MARIT Arne
    38e DE WILDE Gilles
    44e VAN CANEYT Joren
    71e VAN KERCKVOORDE Gilles
    100e VERHULST Ruben
    101e LIEVENS Lars

    RIT 2B
    1e MARIT Arne
    51e LIEVENS Lars
    88e VERHULST Ruben
    94e VAN CANEYT Joren
    110e DE WILDE Gilles
    114e VAN KERCKVOORDE Gilles

    RIT 2A ( tijdrit)
    9e MARIT Arne
    50e DE WILDE Gilles
    79e  LIEVENS Lars
    96e VAN KERCKVOORDE Gilles
    111e VERHULST Ruben
    125e VAN CANEYT Joren

    RIT 1
    26e MARIT Arne
    42e LIEVENS Lars
    65e VAN CANEYT Joren
    73e VERHULST Ruben
    86e VAN KERCKVOORDE Ruben
    96e DE WILDE Gilles

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 24 tot 30 juli
    VELDEGEM
    16e SENRAME Arthur
    41e D´HAESELEER Yarni

    BAZEL-KRUIBEKE

    22e SLOCK Gregory
    26e LINTHOUDT Arne
    29e ROELAND Tycho
    45e VAN DORPE Guus
    70e OOSTERLINCK Daan

    TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST - IC BVB
    45e SENRAME Arthur
    83e SLOCK Gregory
    DNF OOSTERLINCK Daan - VAN DORPE Guus - LINTHOUDT Arne

    IZEGEM (BOSMOLENS)

    41e VAN KERCKVOORDE Gilles


    >> Reageer (0)
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 - 23 juli
    TIELT (KANEGEM)

    1e DE WILDE Gilles

    4e LIEVENS Lars

    7e VLERICK Lars

    LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS BEKER VAN BELGIË
    4e MARIT Arne

    82e LINTHOUDT Arne

    90e SENRAME Arthur

    96e VAN CANEYT Joren

    97e VAN KERCKVOORDE Gilles
    DNF VAN DORPE Guus

    MELLE

    2e SENRAME Arthur

    4e VERHULST Ruben

    8e CLAUWAERT Maarten

    10e OOSTERLINCK Daan

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    2e DE WILDE Gilles

    17e VAN CANEYT Joren

    30e VLERICK Lars

    HULSHOUT

    21e CLAUWAERT Maarten


    VELDEGEM

    18e D´HAESELEER Yarni


    OPWIJK

    41e LINTHOUDT Arne


    ZOTTEGEM-STRIJPEN

    19e VLERICK Lars

    35e VERHULST Ruben

    39e LIEVENS Lars

    >> Reageer (0)
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen eerste weekend juli
    HERZELE-BORSBEKE

    2e VAN CANEYT Joren

    5e LIEVENS Lars

    23e DE MEESTER Luca

    33e VAN DE VELDE Remi

    DNF LINTHOUDT Arne - BAUDEWIJNS Niels - VLERICK Lars


    DESSELGEM

    6e MARIT Arne

    34e VLERICK Lar

    48e D´HAESELEER Yarni


    DESTELBERGEN
    2e DE WILDE Gilles

    7e ROELAND Tycho

    8e VAN KERCKVOORDE Gilles

    24e VAN DORPE Guus

    30e SLOCK Gregory

    36e LINTHOUDT Arne

    37e CLAUWAERT Maarten

    DIKKEBUS
    10e DE WILDE Gilles

    20e ROELAND Tycho

    27e SENRAME Arthur

    47e D´HAESELEER Yarni

    HERBEAUMONT
    17e MARIT Arne
    32e VAN CANEYT Joren
    72e LIEVENS Lars

    >> Reageer (0)
    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen laatste weekend juni
    BK Ploegentijdrit - BORLO
    5e plaats

    ZANDVOORDE - ZONNEBEKE

    3e VAN CANEYT Joren

    MERELBEKE KWENENBOS

    5e CLAUWAERT Maarten

    10e VLERICK Lars

    11e LINTHOUDT Arne

    14e ROELAND Tycho

    20e VAN DORPE Guus

    32e D´HAESELEER Yarni

    35e OOSTERLINCK Daan


    DNF BAUDEWIJNS Niels - VAN DE VELDE Remi


    BOLLEBEEK-ASSE

    6e VERHULST Ruben

    DEINZE - VINKT

    20e D´HAESELEER Yarni

    31e LINTHOUDT Arne

    OETINGEN

    1e DE MEESTER Luca

    9e LINTHOUDT Arne

    22e VAN DORPE Guus

    24e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 17 en 18 juni
    MERELBEKE - SCHELDERODE

    9e LINTHOUDT Arne - D´HAESELEER Yarni - OOSTERLINCK Daan - LIEVENS Lars - VLERICK Lars - BAUDEWIJNS Niels

    34e BEKAERT Seppe

    >> Reageer (0)
    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 10 en 11 juni
    WERVIK

    12e DE WILDE Gilles

    24e VAN DORPE Guus

    52e D´HAESELEER Yarni

    BELSELE-WAAS

    9e CLAUWAERT Maarten

    37e LINTHOUDT Arne


    GERAARDSBERGEN

    10e MARIT Arne

    16e VAN CANEYT Joren

    25e LIEVENS Lars

    42e VLERICK Lars

    53e BEKAERT Seppe

    61e OOSTERLINCK Daan


    >> Reageer (0)
    08-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen pinksterweekend
    NEVELE

    1e MARIT Arne

    2e DE WILDE Gilles

    31e VAN DORPE Guus

    39e D´HAESELEER Yarni

    46e VLERICK Lars

    63e BEKAERT Seppe

    HARINGE

    21e CLAUWAERT Maarten


    ROOSDAAL

    13e VERHULST Ruben

    18e VAN CANEYT Joren

    22e LIEVENS Lars

    34e DE MEESTER Luca

    48e VLERICK Lars

    59e LINTHOUDT Arne

    GP BONHEIDEN - IC BVB

    16e DE WILDE Gilles

    17e MARIT Arne

    35e LINTHOUDT Arne

    59e VAN DORPE Guus

    103e VERHULST Ruben

    106e VAN KERCKVOORDE Gilles

    OTEGEM

    46e ROELAND Tycho

    70e BEKAERT Seppe

    71e D´HAESELEER Yarni

    80e BAUDEWIJNS Niels


    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Hans De Meester
     hans.de.meester@telenet.be
     +32 477 372 316


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 / 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!