Vertrokken om 12 u met een prachtig zonnetje richting Hondschoote om op de autostrade te gaan richting Calais . In Sangate de autostrade te
verlaten waar de kust volgden . Langs Cap Blanc Nez en Cap Gris Nez richting Audresselles waar we enkele heerlijke mosselen getrokken .
Daarna richting Bologne Sur Mer naar Etaples waar genoten van ons avondmaal . Doorgereden naar de Baie Van De Somme waar we een
camperplaats opzocht in Le Crotoy . Het is de avond dan beginnen regenen .
Camperplaats Le Crotoy 5eur voor 24 u
Het heeft de ganse nacht fel geregend . s Morgens was het zonnig maar was er wel veel wind . We bezochten eerst de markt in le Crotoy waarna we doorreden naar Pont Hourdel waar je een prachtig zicht heb de baie . Dan verder naar Le Treport waar we op een camperplaats stonden boven
de stad . Hier heb je een prachtig zicht op haven en de stad . s Middags genieten van de heelijke mosselen die we de dag voordien hadden geplukt .
In de namiddag een bezoekje gebracht aan Le Treport men kan kiezen tussen de 365 trappen of de lift . Een terrasje gedaan in het centrum en terug de lift genomen . Vandaar een bezoek langs de kust richting Criel sur Mer waar het begon te regenen . Zijn naar terug gekeerd richting Etaples ..
Gans de nacht geregend , gehageld , gedonderd . s Morgens verse vis gehaald aan de viskraampjes . Het beef maar regen dan mmar beginnen afzakken naar huis . Nog eens gestopt in Bologne Sur Mer waar we van onze heerlijke vis hebben geproefd . Dan begon het zonnetje er door te komen . Dan nog eens gestopt in Audresselles om er mosselen te trekken voor thuis . Dan doorrijden naar Calais waar we op de camperplaats aan de haven overnachten . Camperplaats 7 eur per 24 u .
Bij het ontwaken hebben we een zonnig dag gehad en dan richting vrienden in Oekene waar we genoten hebben van de heerlijke mosselen .
Vrijdag vertrokken in de vooravond naar Hannut waar Pedro zal deelnemen aan de Rally van Hannut . Vertrokken met regen waar we omstreeks
22 . 00 U aan kwamen . Een rustig plaatske gezocht om te overnachten . Gans de nacht veel geregend . 's Morgens was het dan eigenlijk gestopt met
regenen .Rond 7.00 u arriveerden Stino en vriendin . Stino was co piloot van dienst voor het weekend . Na documentencontrole konden ze beginnen
aan de verkenning van de route . Na een eerste verkenningsronde vertelde Pedro dat het parkoer één glijbaan was . Na nog 2 maal het parkoer verkend te hebben werd er overgegaan naar de technische controle gegaan . Zonder problemen door de technische controle.
Na een goede nachtrust werd er naar het gesloten wagenpark gereden dit was omstreeks 7 . 30 u .Het begon dan te sneeuwen tot een uur of 10 . Het parkoer lag er daar door vrij glad . Spijtig genoeg moeten stoppen na de tweede boucle met pech . Een breuk aan de linkse veerpoot .
Vertrokken vanuit Geluveld het was een zonnige dag alhoewel de thermometer -2° aanduid . Gereden langs de franse kust naar Boulogne Sur Mer
waar we rond middag aankwamen . Eerst een frietje verorberen om onze weg verder te zetten . Via Etaples en de Baie van de Somme naar Le Treport waar we onze camper parkeerden op de camperplaats boven de stad waar je een mooi zicht heb op de stad en de haven . Dan maar met lift een bezoekje brengen aan de stad . Onderweg kwamen we een glasblazer tegen die juwelen maakt . Wat inkopen gedaan voor het avondmaal in de overdekte vismarkt . Terug boven gekomen met de lift zijn we doorgereden naar de camperplaats in Criel Sur Mer waar een camperplaats juist voor het strand . Op de camperplaats stonden een vijftal campers waaronder een Noor . Een rustige nacht gehad waar we de mooie geluiden hoorden van de zee
Bij het ontwaken was het wat mistig weer , maar al spoedig kwam het zonnetje erdoor via Dieppe waar we geen plaats vonden om te parkeren zijn we dan maar doorgereden naar Yquebeuf waar de heer Jean Marc Mallet een eendenfokkerij bezit . Na wat rondgereden te hebben gestopt bij het gemeentehuis de weg te vragen door wet getelefoneerd naar enkele collega's werd ons ongeveer de weg uitgelegd . Na enkele kleine baantjes te hebben gedaan kwamen we aan op de eendenboerderij aan . De kwekerij was helaas afgebrand . Na een kwartiertje rondgewandeld te hebben kwam de heer Jean Marc aangereden waar hij ons wat vertelde over het gebeurde . Wij hebben er een potje foie gras aangeschaft voor Nadine en wat gerookte eendenborst voor mij . Na het gebruik van het middagmaal en wat proeverij van de foie gras en gerookte eendenborst richting volgende France Passion boerderij in La Frenaye bij de familie Nicolas & Cécile Dambry waar men zich vooral toelegt op melk , ijs , boter , yoghurt , eieren &
gevogelte . Aangekomen op de boerderij waar ook een kleine camping is werden we onmiddelijk begroet door de waakhonden die immers heel lief waren . We werden begroet door de vrouw des huizes . We haalden er inde avond er verse melk en wat yoghurt en ook een dozijn eieren die wel groter wren dan deze van bij ons . Na het geproefd te hebben van de yoghurt nog enkele potjes bijgehaald voor onderweg en voor thuis . We hebben er genoten van een heerlijke nachtrust .
Vertrokken rond 8.45u richting Sainte Marie au Bosc bij de familie Alain & Francoise Lecanu waar men zich vooral bezighield met melkprodukten,
kazen en gevogelte . Na een gesperk met de here des huizes die ons uitnodigde naar zijn magazijn waar hij ons liet proeven van de overheerlijke
zelfgemaakte kaas . Natuurlijk deden we een spie van deze kaas mee .
Daarna maar afzakken richting Fecamp waar er een plaatselijke markt bezig was . Na ons geparkeerd te hebben op de camperplaats aan het haven
brachten we een bezoekje aan de markt . Terug op de camperplaats genoten van ons middagmaal waarna we helaas ons weg moesten beginnen inkorten richting Le Crotoy onderweg nog gestopt om enkele flessen wijn in te doen . Rond half zes gearriveerd aan de camperplaats waar het redelijk
vol begon te lopen . Op de late avond stond de camperplaats meer dan vol in de middenbeuk stonden ze zelf met 3 campers achter elkaar .
Zaterdag 30/03
Vertrokken we huiswaarts want Zondag was het Pasen en moesten we thuis zijn om de paashaas van onze kleizoon Mikko . Gestopt in Etaples voor een kleine voorraad verse vis . Dan via Therouanne en Hazebrouck naar Poperinge waar we nog stopten om een paascadeau . Rond de middag zijn we dan thuis gearriveerd waar et weer minder goed was dan in Normandie .
Vertrokken richting Hazebrouck naar Therouanne naar Etaples waar we rond de middag arriveerden . Vandaar ricting le Touquet naar le Treport waar we moesten stoppen voor een wielerwedstrijd die moest passeren erzat zelf een belgische ploeg bij . Boven Le Treport de camper geparkeerd en de lift genomen naar stad waar we de benen even hebben gestrekt . Er was aan de haven een grote foor . Na een forse wandeling doorgereden naad de camperplaats in Criel Sur Mer . 's Nachts is het beginnen stormen .
Rond 9.00 u vertrokken richting Fecamp waar we de oude boten gingen bekijken . In de namiddag gaan kijken naar de abdij van de Benedictijnen zijn gaan bekijken . Het zonnetje is dan toch eigenlijk er doorgekomen . Dan vertrokken naar de volgende halte een boerderij uit het boek van France Passion bij Francoise en Alain Lecaner in Sainte Marie au Basc waar we wat van zijn specialiteiten hebben gekocht . Daar dan ook maar overnacht in de heerlijke rust.