26-04-2019
laatste competitiematch
Zaterdag
27/04 thuismatch om 14u tegen Houthem, verzamelen kleedkamer poezelhoek 13u
selectie :
Loris, Mathias, Titus, Lars, Adriaan, Ty + u12
Zondag
28/04 thuismatch om 10u tegen Hamme, verzamelen kleedkamer poezelhoek 9u
(wakker en uitgeslapen :-p)
selectie :
Matis B, Milan, Seppe, Robbe, Pieter, Mathis H, Nicolas, Petter, Bo, Timon, Ty,
Zico, Bastien, Victor, Batist, Adriaan, Henri, Mattijs, Emiel, Mathis V,
Thomas, Ruben, Louis
Laatste
competitie match, spelers van zondag ook zaterdag welkom om te supporteren en
omgekeerd.
Zondag
namiddag gratis toegang bij de wedstrijd van de eerste ploeg (ouders en
spelers) tegen Westhoek.
Graag
bevestigen wie mee doet aan de parentscup 25 mei(voorlopig start uur 17u, zal
waarschijnlijk iets vroeger zijn, meer ploegen dan verwacht, wat zeer leuk is).
Vergeet jullie kaarten voor de bbq niet te kopen (in de kantine) en graag
doorgeven wie komt en met hoeveel dan zorg ik voor een tafel.
Eindeseizoensactiviteit
voor de spelers willen we ook die dag vanaf 's morgens laten doorgaan, graag
laten weten wie al of niet kan.
In bijlage
nog eens de selecties voor de toernooien.
Er is nog 1
oefenmatch 11 tegen 11 woensdag 22 mei om 18u, wie kan er?
Een grote
boterham om af te sluiten, laatste training donderdag 9 mei (graag iedereen
verkleed)
Volgende week training op maandag ipv dinsdag
Sportieve
groeten
Trainers
Marnix, Philippe en Christophe
26-04-2019 om 07:04
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
05-04-2019
Graag
iedereen nazien, meerdere spelers kunnen volgens mijn schema niet spelen.
Indien er
toch een foutje in zit, graag een smsje zodat we kunnen kijken hoe we dit
oplossen.
Selecties
voor zaterdag 6/4 verzamelen kleedkamer poezelhoek 13u voor de thuismatch om
14u tegen Sint-Eloois-Winkel
trainer
Philippe : Lars, Henri, Ty
Selecties
voor zondag 7/4 verzamelen kleedkamer poezelhoek 9u voor de thuismatch om 10u
tegen Jong Lede
Pieter, Bo,
Ruben, Timon, Mattijs, Milan, Seppe, Louis, Mathis H, Mathis V, Bastien, Zico,
Emiel, Robbe, Batist, Loris, Adriaan, Thomas
Kunnen niet
spelen volgens mijn schema : Petter, Nicolas, Matis B, Rune, Mathias, Victor,
Titus
05-04-2019 om 07:09
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
29-03-2019
selecties 30/03
verzamelen
zaterdag 30/03 op poezelhoek :
10u10 voor
de uitmatch om 11u30 in Wevelgem (Menenstraat 122) PAS OP Gent-Wevelgem voor
wielertoeristen, er zal wss weinig parking zijn, vertrek op tijd, of verzamelen
op poezelhoek zodat we met zo weinig mogelijk auto's kunnen rijden.
selectie
trainer Christophe : Bastien, Bo, Louis, Mathis V, Timon, Victor, Mattijs,
Ruben, Seppe, Mathis H
selectie
trainer Marnix : Lars, Petter, Matis B, Emiel, Nicolas, Milan, Robbe, Adriaan,
Mathias, Rune
verzamelen
12u15 voor de uitmatch in Moorslede (Iepersestraat 52, 8890 Moorslede)
Pieter,
Loris, Titus, Zico + u12
29-03-2019 om 17:03
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
22-03-2019
selecties 23/24 maart
verzamelen
zaterdag 23 maart 13u kleedkamer poezelhoek voor de thuis match om 14u tegen
Geluwe
trainer
Philippe : Lars, Nicolas, Zico, Titus, Adriaan + u12
verzamelen
zondag 24 maart 9u kleedkamer poezelheok voor de thuis match om 10u tegen
Petegem
trainer
Christophe : Pieter, Milan, Rune, Mathis H, Bo, Victor, Batist, Mattijs, Mathis
V, Ruben
trainer
Marnix : Bastien, Timon, Loris, Seppe, Robbe, Mathias, Petter, Emiel, Matis B,
Louis
22-03-2019 om 07:02
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
15-03-2019
selecties 16/03 + 17/03
verzamelen
zaterdag 16/03 kleedkamer poezelhoek 13u voor de thuismatch tegen Ledegem om
14u : Lars, Mathias, Emiel + u12
verzamelen
zondag 17/03 kleedkamer poezelhoek 9u voor de thuismatch tegen Wetteren om 10u
:
Bastien,
Pieter, Milan, Seppe, Mathis H, Nicolas, Timon, Ruben, Loris, Petter, Titus,
Bo, Zico, Victor, Batist, Mathis V, Mattijs, Henri, Adriaan, Robbe
15-03-2019 om 16:52
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
05-03-2019
selecties zaterdag 9/3
voor
zaterdag 9/3 rekenen ik op deze mensen :
Lars, Leon,
Mathis H, Mathis V, Timon, Henri, Milan, Rune, Zico, Ty, Mattijs, Petter,
Robbe, Seppe, Loris, Adriaan, Mathias
05-03-2019 om 07:03
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
28-02-2019
matchen 2 maart
zaterdag 2
maart verzamelen 8u20 poezelhoek, voor de uitmatch in Petegem om 10u (Gavere
Steenweg 240, 9800 Petegem)
selectie
trainer Christophe : Bastien, Noah, Timon, Mathis V, Mathis H, Zico, Henri, Bo,
Mattijs, Rune
selectie
trainer Marnix : Lars, Ty, Mathias, Seppe, Petter, Adriaan, Loris, Milan, Titus
28-02-2019 om 22:05
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
22-02-2019
wedstrijden 23+24/02
verzamelen
zaterdag 12u25 poezelhoek voor de uitmatch om 14u in Houthem (RUE CORNET D'EN
HAUT 17Z ,7781 HOUTHEM)
trainer
Philippe : Lars, Mattijs, Louis, Mathis V, Henri + u12
verzamelen
zondag 7u50 poezelhoek (graag zoveel mogelijk chauffeurs, dan kunnen we zien
hoe we ons verdelen)
voor de uit
match tegen Hamme (sportpleinstraat 11, 9220 Hamme) om 10u
trainer
Christophe : Pieter, Victor, Ruben, Matis B, Milan, Seppe, Rune, Mathis H,
Timon, Batist
trainer
Marnix : Bastien, Loris, Robbe, Ty, Mathias, Petter, Nicolas, Titus, Bo,
Adriaan
22-02-2019 om 16:58
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
15-02-2019
wedstrijden 16+17/02
verzamelen zaterdag 16/02 om 13u kleedkamer poezelhoek voor de thuismatch om 14u tegen Kruiseke
trainer Philippe : Lars, Petter, Titus, Timon, Loris, Robbe
verzamelen zondag 17/02 om 9u kleedkamer poezelhoek voor de thuismatch om 10u tegen Temse
trainer Marnix : Bastien, Louis, Ruben, Matis H, Mathis V, Henri, Batist, Seppe, Victor, Bo
trainer Christophe : Pieter, Milan, Ty, Mattijs, Nicolas, Zico, Mathias, Matis B, Rune
15-02-2019 om 06:47
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
08-02-2019
matchen 09/02
verzamelen 12u45 op poezelhoek voor de uitmatch tegen Sint-Eloois-Winkel om 14u
trainer Philippe : Pieter, Titus, Milan, Nicolas + u12
verzamelen 13u op poezelhoek voor de uitmatch in Lede om 15u
trainer Marnix : Bastien, Mathis H, Matis B, Mathis V, Henri, Timon, Mattijs, Batist, Zico, Victor
trainer Christophe : Lars, Ty, Seppe, Robbe, Petter, Adriaan, Ruben, Bo, Louis, Loris
08-02-2019 om 17:15
geschreven door Kenneth
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)