Angelo Vandaele als tweedejaarsbelofte
Mijn favorieten
  • Wielersite Angelo Vandaele
  • Inhoud blog
  • 15-07-08: Wachtebeke-Overbrugsesluis: 17de
  • 13-07-08: Foto's Wachtebeke - Overbrugsesluis
  • 13-07-08: Wachtebeke - Overbrugsesluis
  • 05-07-08: Foto's Sint-Godelieveprijs Pittem
  • 05-07-08: Sint-Godelieve Prijs - Pittem
    Zoeken in blog

    22-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15-07-08: Wachtebeke-Overbrugsesluis: 17de
    Twee dagen nadat Angelo 25ste werd in Wachtebeke-Overbrugsesluis was er opnieuw een wedstrijd daar.
    Er kwamen nu 99 deelnemers aan de start. Angelo werd 17de. Met 18 renners moest worden gesprint voor de overwinning.
    Angelo was voorlaatste in de sprint.

    gegevens wedstrijd:
    klasse 1.12 B - individuele regionale wedstrijd Elite ZC & U23
    aantal deelnemers: 99
    aantal km: 119 km of 14 ronden van 8,50 km

    Volledige uitslag:

    1. Goncaras Mindaugas             Litubel
    2. Willems Mario                       John Saey Cycling Team
    3.
    Honorez Jérémy                    Bodysol – Euromillions – Pôle Continental Wallon
    4. De Scheemaeker Davy          AVB – Cycling Team
    5. De Roose Kurt                      Afdeling Oost-Vlaanderen WBV – vzw
    6. Van De Velde Koen               Wimi – Games – St Martinus CT – Kerksken
    7. Serlet Tom                            Velosport Reigerlo Beernem vzw
    8. Devaux Jérémy                     Bodyol – Euromillions – Pôle Continental Wallon
    9. Sterck Gunter                       WV Artevelde vzw – Gent
    10. Ongena Thomas                  Profel Prorace Continental Team
    11. Ford Martin                         West Midlands
    12. De Spiegelaere Bart Wielerteam Decock – Capino Moorsele
    13.
    Sabo Pedro                         Wielerteam Morel & Zn – De Pinte
    14. Cocquyt Patrick                  John Saey Cycling Team
    15.
    Timmermans Damien           Bodysol – Euromillions – Pôle Continental Wallon
    16. De Deyn Jurgen                   Rudyco Cycling Team
    17.
    Vandaele Angelo                 BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    18. Thys Steven                        C.T. Keukens Buysse Knesselare
    19. Stofferis Rieno                     Anpost – Mdonnely – Sean Kelly Team
    20. Demuynck Koen                  MBK – Delsol Team
    21. Diependaele Jürgen             Wielerteam Decock – Capino Moorsele
    22.
    Price Simon                                    xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Eastern Surbs
    23. De Wolf Glenn                     KSC Denderstreek Labiekes
    24.
    Gidé Stijn                           Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    25. Lapaege Joachim                MD CT Team
    26.
    Beeck Chris
    27. Devaere Ken                       Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    28. Georgiev Georgi                   Nesebar
    29.
    Van De Veire Pieter             Vélo Club Dairco – vzw Liedekerke
    30. Corry Evan                          Kingsnorth International Wheelers
    31. Coudenys Wesley               Rijschool AH- Gentse VS
    32. De Long John P
    33. Stiegelis Sander                  Isorex
    34. De Vriese Stijn                    Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    35. Verhofstadt Peter                Rudyco Cycling Team
    36. Eeckhout Kurt                     Jonge Rakkers Vollezele
    37. De Meydts Sven                  Wielerteam Decock – Capino Moorsele
    38. Michels Andy                      K.V.C. Deinze vzw
    39. Dierickx Matthias                WV Artevelde vzw – Gent
    40. De Keyser Sven                  Wielerteam Morel & Zn – De Pinte
    41.
    Owen Nielsen                      Kingsnorth International Wheelers
    42. Ward Andrew                      Asfra Racing Team
    43.
    De Coninck Michiel              PWC Jan Snel
    44. Hoste Brian                         Velo Club Dairco – vzw Liedekerke
    45. Bertuille Nicolas                  Verandas Willems Boys – VC Haut Pays
    46. Vandommele Roy                C.T. Keukens Buysse Knesselare
    47. Dhollander Kristof                WSC Hoop Op Zegen – Beveren
    48. De Muynck Maarten            Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    49. De Landtsheer Steven          WV Artevelde vzw – Gent

    50. Verhaegen Christophe          Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    51. Gordon Steven                    Kingsnorth International Wheelers
    52. Dedeckel Olivier                  KSV Deerlijk Gaverzicht vzw

    53. De Roos Robby                   Vliegend Wiel – Klein Sinaai
    54. Van Den Eynde Philip          Koninklijke Sportclub Gistel vzw
    55. Laureys Marc                      Rudyco Cycling Team
    56. De Naeghel Manuel             C.T. Keukens Buysse Knesselare
    57. Vermeulen Nicolas              Lingier Versluys Beachbikers Team vzw
    58. De Bosscher Koen              MD CT Team
    59. Cammerman Chris               Immo NLVK Cycling Team
     




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13-07-08: Foto's Wachtebeke - Overbrugsesluis













    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13-07-08: Wachtebeke - Overbrugsesluis
    Angelo werd 25ste op 68 deelnemers. Er waren 9 renners voorop. In de sprint voor de 10de plaats.

    gegevens wedstrijd:
    klasse 1.12 B - individuele regionale wedstrijd Elite ZC & U23
    aantal deelnemers: 68
    aantal km: 119 km of 14 ronden van 8,50 km

    Volledige uitslag:

    1. Cocquyt Patrick                    John Saey Cycling Team                                                          02:44:05
    2. Sterck Gunter                       WV Artevelde vzw – Gent
    3. De Moor Luc                         Edegem Bicycle Club vzw                                                         00:00:10
    4. Minne Stijn                           Sporting Club Meerse – Kluisbergen                                          00:00:40
    5. Van Speybroek Bart              Sporting Club Meerse - Kluisbergen
    6.
    Willems Mario                       John Saey Cycling Team
    7. Heirbaut Tony                        PWC Jan Snel
    8. Wielandt Sven                       Profel Prorace Continental Team
    9. xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Blyaert Tom                          Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    10. Laureys Marc                      Rudyco Cycling Team
    11. Stiegelis Sander                  Isorex
    12.
    Sabo Pedro                         Wielerteam Morel & Zn – De Pinte
    13. Van Garsse Kenny              Wielerclub Hamme – Zogge
    14. Helderman Paul                   B E CT
    15. Blommaert Sven                  Rudyco Cycling Team
    16. De Backer Koen                  Rijschool AH – Gentse VS
    17. Van Uytvanck Sven              Cyclo Bike Oost-Vlaanderen
    18. Gidé Stijn                           Foronex CT / Wielerpromotie Zuid-West
    19. De Coninck Michiel              PWC Jan Snel
    20. Van De Veire Pieter             Velo Club Dairco – vzw Liedekerke
    21. Bertholet Quentin                Fidea Cyclocross Team
    22. Waelkens Hannes               KSV Deerlijk Gaverzicht vzw
    23. Cordeel Pieter                     Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.
    24. Verhofstadt Peter                Rudyco Cycling Team
    25. Vandaele Angelo                 BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    26. Vermeulen Stein                  Wimi – Games – St Martinus CT – Kerksken
    27. Ryckbosch Quinten             Rijschool AH – Gentse VS
    28. Nys Mattias                        PWC Jan Snel
    29. Claessens Gerrit                 Koninklijke W.C. Steeds Vooraan – Kontich
    30. Rudkin Stephn                    Kingsnorth Int. Wheelers
    31. Van De Velde Benjamin       Rijschool AH – Gentse VS
    32.  Smet Geert                                    Klaipeda
    33. Olsthoorn Johan                  Westland Wil Vooruit
    34. Christiaens Sam                  Rijschool AH – Gentse VS
    35. Lion Nikola                          Afdeling Oost-Vlaanderen WBV – vzw
    36. Beeck Chris
    37. Weemaes Roby                  Rudyco Cycling Team
    38. Vercauteren Roberto            WSC Hoop op Zegen – Beveren
    39.
    Gordon Steven                    Kingsnorth Int. Wheelers
    40. Hills Jeremy                        Kingsnorth Int. Wheelers
    41.
    Ott Stefan                           Hudiko Wielerteam Waasland
    42. Owen Nielsen                      Kingsnorth Int. Wheelers
    43. Bouw Geert                         MD CT Team
    44. De Vriendt Sammie             Zeeuws Vlaanderen
    45. De Langhe Karel                  Wimi – Games – St Martinus CT – Kerksken
    46. Bonnaerens Andy                Rudyco Cycling Team
    47. Van Hecke Jonas                Rijschool AH – Gentse VS
    48. Bryssinck Bart                    KSC Denderstreek Labiekes
    49. henning Jooste                    Club Computer Smith
    50. Paridaens Benjamin             WSC Hoop op Zegen – Beveren




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.05-07-08: Foto's Sint-Godelieveprijs Pittem









    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.05-07-08: Sint-Godelieve Prijs - Pittem
    Angelo heeft 110 km van de 160 km gereden. Slechts 34 van de 159 renners reden de wedstrijd volledig uit.

    gegevens wedstrijd:
    klasse 1.12 - nationale interclub
    aantal deelnemers: 159
    aantal km: 160 km

    Volledige uitslag:

    1. Neirynck Stijn                       Wielegroep Beveren 2000 vzw
    2. Calleeuw Joeri                       Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter
    3. Vanmarcke Ken                  BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    4. De Backer Bert                     Wielergroep Beveren 2000 vzw
    5. Joseph Stijn                          Wielergroep Beveren 2000 vzw
    6. Vermeersch Tim                    New Heebra – Lombarden
    7. Huyghe Benny                      MBK – Delsol
    8. Maene Kevin                         CT De Lispanne
    9. Nauwynck Stijn                     WC Soenens – Germond Ingelmunster
    10. Borry Kim                           WC Soenens – Germond Ingelmunster
    11. Carlsen Krik                        USA National Team (Verenigde Staten van Amerika)
    12. Hamish Haynes                  
    13. Chamon Alexander              WC Soenens – Germond Ingelmunster
    14. Maes Jo                             WC Soenens – Germond Ingelmunster
    15. Declercq Thierry                  WC Decock – Capino
    16. Dereeper Kristof                  Lutho Gistel
    17. Geldhof David                      SC Meerse
    18. Heytens Kess                     WC Soenens – Germond Ingelmunster
    19. Lannoo Andy                       New heebra – Lombarden
    20. Ghyselinck Jan                   Wielergroep Beveren 2000 vzw
    21. Lapiere Ward                      Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter
    22. Salomein Jarl                      Wielergroep Beveren 2000 vzw
    23. François Jurgen                   New Heebra – Lombarden
    24. Planckaert Baptiste             WC Soenens – Germond Ingelmunster
    25. Vermoote Geert                   SC Meerse
    26. Baerts Guytan                     New Heebra – Lombarden
    27. Vermote Julien                    WC Soenens – Germond Ingelmunster
    28.
    Langedock Mathieu             WC Decock – Capino
    29. Devoldere Niki                     WC Decock – Capino
    30.
    Nachtergaele Niels              Foronex CT Ingelmunster
    31. Herpol Fredeik                     MBK – Delsol
    32. Verraes Benjamin             BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    33. Maes Olivier                        Wielergroep Beveren 2000 vzw
    34. Carter Jones                       USA National Team (Verenigde Staten van Amerika)




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28-06-08: Omloop Het Volk - Zottegem: Topcompetitie U27
    Angelo heeft 161 km van de 189 af te leggen kilometers gereden.
    Slechts 72 renners hebben wedstrijd volledig uitgereden.

    Ondanks het feit dat Angelo deze wedstrijd niet volledig kon uitrijden is hij blij dat hij van BCV Works de kans kreeg om te mogen meedoen aan deze wedstrijd om zo zowel parcourskennis als kilometers op te doen.

    gegevens wedstrijd:
    TOPCOMPETITIE U27
    aantal deelnemers: 190
    aantal km: 189 km
    * = 1ste jaars belofte
    * * = 2de jaars belofte

    Volledige uitslag:

    1. Clauwaert Joeri                                 WC Soenens – Germond Ingelmunster                           04:33:08
    2. Vermeersch Tim                               New Heebra – Lombarden
    3. Vanmarcke Sep * *                           Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    4. Dockx Gert * *                                  Wielergroep Beveren 2000 vzw
    5. De Backer Bert                                 Wielergroep Beveren 2000 vzw
    6. Oostvogels Gerd-Jan                         Cycling Team Davo
    7. Calleeuw Joeri                                  Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter                        00:00:48
    8. Hanseeuw Jelle                                 New Heebra – Lombarden                                             00:00:50
    9. Neirynck Stijn                                   Wielergroep Beveren 2000 vzw                                      00:01:02
    10. Boeckmans Kris                             Cycling Team Davo
    11. Baugnies Jérôme                            Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    12. Van Melsen Kevin                           PCW Bodysol – Euromillions – Pôle Continental
    13. De Winter Walt * *                           Cycling Team Davo                                                       00:01:18
    14. Henrion Jonathan                            PCW Bodysol – Euromillions – Pôle Continental             00:01:22
    15. Borry Kim                                       WC Soenens – Germond Ingelmunster
    16. Simon Jean-Paul                             Josan Mercedes Benz Aalst CT
    17. Capelle Dieter                                 Nieuwe Hoop Tielen vzw
    18. Van Den Haute Tom                        New Heebra – Lombarden
    19. Debusschere Jens *                        PWS Eijssen Kempisch Cycling Team Overpelt              00:01:38
    20. Cordeel Sander                               Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.                      00:02:14
    21. Van Den Berghe Anthony                 WC Soenens – Germond Ingelmunster
    22. Vangenechten Jonas                       Groupe Gobert.com CT
    23. Leys Birger * *                                PWS Eijssen Kempisch Cycling Team Overpelt
    24. De Boeck Jef                                  Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.
    25. Carlsen Kirk                                    USA National Team (USA)
    26. Planckaert Baptiste * *                    WC Soenens – Germond Ingelmunster
    27.
    Pratte Philippe                                Groupe Gobert.com CT
    28. Depoortere Dries                             New Heebra – Lombarden
    29.
    Joseph Stijn                                    Wielergroep Beveren 2000 vzw
    30. Vandousselaere Sven * *                  Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    31.
    xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Zingle Romain                                 Groupe Gobert.com CT
    32. Wagemans Joris * *                         Cycling Team Davo
    33. Cammaerts Edwig                           Royal Cyclists Pesant Club Liegeois
    34. Serry Pieter * *                                Foronex CT / Wielerpromotie Z-W
    35. Joseph Gregory * *                          Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    36. François Jurgen                              New Heebra – Lombarden
    37.
    De Vreese Laurens * *                     Wielersportvereniging Artevelde vzw
    38. Peelman Yves                                 Josan Mercedes Benz Aalst CT
    39. Van Dijck Kevin * *                          Provinciale Selectie Antwerpen                                      00:03:07
    40. Odeyn Seppe                                  Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.
    41. De Decker Steven                           Josan Mercedes Benz Aalst CT
    42. Van Looveren Stijn                          Cycling Team Davo
    43. Galle Stieven                                  Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter
    44. Devillers Gilles                                Royal Cyclists Pesant Club Liegeois
    45. Stynen Klaas                                  vzw Royal Antwerp Bicycle Club                                   00:03:40
    46. Leyssens Kay * *                            United Cycling Team Sint-Truiden                                  00:04:15
    47. Vanmarcke Ken                            BCV Works Cycling Team Ingelmunster        
    48. Carroll Austin                                  USA National Team (USA)
    49. Dingemans Jeroen                           Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.
    50. Moerman Detlef                               WC Soenens – Germond Ingelmunster                           00:05:06
    51. Hoornaert Stijn                                New Heebra – Lombarden
    52. Bakelants Jan                                 Wielergroep Beveren 2000 vzw
    53.
    Donnay Laurent * *                          Royal Cureghem Sportif – Brussel
    54. Vlasselaer Maarten *                       Royal Cureghem Sportif – Brussel
    55.
    De Scheemaeker Davy                    Provinciale Selectie Oost-Vlaanderen
    56. Robert Frederique *                         PWS Eijssen Kempisch Cycling Team Overpelt
    57. Armee Sander                                 Profel Prorace Continental Team
    58. Van Gorp Yves                                Scott USA Cycling Team
    59. Terweduwe Kenny * *                       Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    60. Van Grembergen Kendric                 Asfra Racing Team
    61.
    Fack Wouter * *                              Provinciale Selectie Oost-Vlaanderen                             00:07:10
    62. Butler Chris * *                                USA National Team (USA)
    63. Franckaert Gregory * *                     Asfra Racing Team
    64. Piva David * *                                  Groupe Gobert.com CT
    65. De Witte Jonathan * *                      Verandas Willems Boys – VC Haut Pays                       00:08:52
    66. Gorter Mathew                                Asfra Racing Team
    67.
    De Geyter Benjamin                        Foronex CT  / Wielerpromotie Z-W
    68. Wauters Willem *                            Cycling Team Davo
    69. Vens Quincy                                   Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                            
    70. Ghyselinck Jan * *                           Wielergroep Beveren 2000 vzw
    71. Coomans Björn                               Rock Werchter – Chocolade Jacques C.T.                      00:10:28
    72. Nuyts Stefan                                   vzw Royal Antwerp Bicycle Club                                    00:12:48



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.22-06-08: Flèche Ardennaise - Ardense Pijl: Topcompetitie U27: 33ste
    Angelo werd 33ste in de Fèche Ardennaise - een wedstrijd meetellende voor de Topcompetitie U27, voor jongeren tot 27 jaar.
    Slechts 44 renners op een deelnemersveld van 190 reden deze wedstrijd uit. Angelo was de enige van BCV Works Cycling Team Ingelmunster die deze wedstrijd uitreed. Nogmaals blijkt dat hoe langer een wedstrijd duurt, hoe beter voor Angelo. Er stond geen maat op Jan Bakelants die meer dan 3 minuten voorsprong had op de tweede en bijna 5 minuten op de derde renner, beide Fransen die bij de beste beloften van Frankrijk horen en geselecteerd waren door de nationale Franse selectie. Angelo eindigde op 9 minuten en 39 seconden van de winnaar.
    Aan de hand van de uitslag kan u zien dat de tijdverschillen aanzienlijk zijn. De 44ste en laatste renner in de uitslag zit bijna op een kwartier.

    Dikke proficiat voor alle renners die deze zware wedstrijd uitgereden hebben!

    gegevens wedstrijd:
    TOPCOMPETITIE U27
    aantal deelnemers: 190
    aantal km: 177 km
    * = 1ste jaars belofte
    * * = tweedejaarsbelofte

    Volledige uitslag:

    1. Bakelants Jan                                   Wielergroep Beveren 2000 vzw                                      04:39:10
    2.
    Duval Aurélien * *                              France Equipe Espoirs (Frankrijk)                                  00:03:12
    3. Bonnafond Guillaume                        France Equipe Espoirs (Frankrijk)                                  00:04:39
    4. Degand Thomas                                Groupe Gobert.com                                                      00:04:43
    5.
    Baugnies Jerôme                              Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                             00:05:47
    6. De Jonge Maarten                             Wielergroep Beveren 2000 vzw (Nederland)
    7. Vanguyse Jarno                                Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    8. Armee Sander                                  Profel Prorace Continental Team
    9. Calleeuw Joeri                                  Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter                        00:05:50
    10. Eyssen Yannick *                           PWS Eijssen Kempisch Cycling Team Overpelt              00:05:57
    11. Bagot Yoann                                   France Equipe Espoirs (Frankrijk)                                  00:06:07
    12. Pratte Philippe                                Groupe Gobert.com                                                      00:06:11
    13. Van Den Berghe Anthony                 WC Soenens – Germond Ingelmunster                           00:06:15
    14. Vermeersch Tim                              New Heebra – Lombarden                                             00:06:47
    15. Polazzi Fabio                                  PCW Bodysol – Euromillions – Pôle Continental             00:07:41
    16. De Winter Walt * *                           Cycling Team Davo                                                       00:08:15          
    17.
    Vichot Arthur * *                              France Equipe Espoirs                                                 00:09:00          
    18. Hanseeuw Jelle                               New Heebra – Lombarden                                             00:09:03          
    19. Simon Jean-Paul                             Josan Mercedes Benz Aalst CT
    20. Serry Pieter * *                                Foronex CT / Wielerpromotie Z-W                                  00:09:06
    21. Devillers Gilles                                Royal Cyclists Pesant Club Liegeois                              00:09:08
    22. Van Gestel Niek                              Profel Prorace Continental Team
    23. De Keulenaer Reno * *                     Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                             00:09:27
    24. Hoareau Daniel * *                           France Equipe Espoirs (Frankrijk)                                  00:09:29

    25. Vedel Kvist Thomas                         Wielergroep Beveren 2000 vzw
    26.
    Dockx Gert * *                                Wielergroep Beveren 2000 vzw
    27. Oostvogels Gerd-Jan                       Cycling Team Davo                                                      00:09:31
    28. Heldeman Paul                               B&K Koopmans Cycling Team                                      00:09:34
    29. Vens Quincy                                   Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    30. Van Luijk Sven *                              B&K Koopmans Cycling Team
    31. Zingle Romain                                 Groupe Gobert.com
    32. Pardini Olivier                                  Groupe Gobert.com
    33. Vandaele Angelo * *                        BCW Works Cycling Team Ingelmunster                        00:09:39
    34. Galle Stieven                                  Team Bouwkantoor Lippens-Deschuytter                        00:10:13
    35. Stuyckens Nils                               Nieuwe Hoop Tielen vzw                                    00:10:38
    36.
    Rouet Rudy                                    PCW Bodysol – Euromillions – Pôle Continental             00:10:46
    37. Kieruff Lau                                      Scott xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />USA Cycling Team (Denemarken)                         00:12:28
    38. Bertrand Jonathan * *                       PCW Bodysol – Euromillions – Pôle Continental             00:13:12
    39. Leys Birger * *                                PWS Eijssen Kempisch Cycling Team Overpelt
    40. De Decker Steven                          Josan Mercedes Benz Aalst CT                                     00:13:24
    41. Odeyn Seppe                                  Rock Werchter – Chocolade Jacques CT                        00:13:35
    42. Duynslaeger Vic                              New Heebra – Lombarden                                             00:13:40
    43.
    Wagemans Joris * *                         Cycling Team Davo                                                       00:13:53
    44. Dron Boris                                      Veranda’s Willems Boys – VC Haut Pays                      00:13:55




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16-06-08: Ooigem (West-Vlaanderen)
    Angelo werd 17de gelijkgesteld met 26 renners op een deelnemersveld van 61 wegens problemen met fotofinish.

    gegevens wedstrijd:
    klasse 1.12 B - individuele regionale wedstrijd Elite ZC & U23
    aantal deelnemers: 61
    aantal km: 110 km of 25 ronden van 4,40 km

    Volledige uitslag:

    1. Geldhof David                                   Sporting Club Meerse – Kluisbergen                              02:34:00
    2. Clauwaert Joeri                                 WC Soenens – Germond Ingelmunster                           00:00:25
    3. Vanmacke Ken                               BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    4. Degezelle Kevin                                Wielerclub Marke Veranda’s Clochet vzw
    5. Demeyere Geoffrey                           Cycling Team Lispanne De Haan vzw
    6. Goncaras Mindaugas                        Litubel                                                                         00:00:45
    7. Lannoo Andy                                    New Heebra – Lombarden
    8. Vanluchene Stijn                               Sporting Club Meerse – Kluisbergen
    9. Vandousselare Sven                          Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                             00:00:52
    10. De Munster Gregory            Wielerteam Decock-Capino Moorsele
    11. Michels Andy                                  K.V.C. Deinze vzw
    12. Vanmarcke Sep                              Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                             00:00:59
    13. Bernatonis Marius                           Litubel Forte d’Oro Team
    14. Rolet Sylvain                                   Wielerclub Marke Veranda’s Clohet vzw
    15. Vanassche Tom                              WC De Molenspurters Meulebeke
    16. Versteele Joeri                                Wielerclub Marke Veranda’s Clochet vzw

    17. Verbeke Johan                                Foronex CT / Wielerpromotie Z-W
    17. Raes jens                                       Foronex CT / Wielerpromotie Z-W
    17. Folens Thierry                                 KSV Deerlijk Gaverzicht vzw
    17. Brulez Tom                                     WC De Molenspurters Meulebeke
    17. Vercouillie Kristof                            KSV Deerlijk Gaverzicht vzw
    17. Declercq Thierry                              Wielerteam Decock-Capino Moorsele
    17. Harinck Peter                                BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    17. Dumoulin Mirando                           Koninklijke Sportclub Gistel vzw
    17. De Bruyne Giovanni                         Sporting Club Meerse – Kluisbergen
    17. Vandenbulcke Bruno                       Provinciale Afdeling West-Vlaanderen WBV
    17. Van Speybroeck Wesley                 Foronex CT / Wielerpromotie Z-W
    17. Ver Eecke Dimitri                            Cycling Team Keukens Buysse Knesselare
    17. Vandaele Angelo                             BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    17. Desmet Jani                                   WC Soenens-Germond Ingelmunster
    17. De Buysscher Lorenzo                  BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    17. Debacker Bart                                 Nicca CT – VSV Langemark
    17. Pommelaere Giovanni                  BCV Works Cycling Team Ingelmunster

    17. Langedock Mathieu                         Wielerteam Decock-Capino Moorsele
    17.
    Medalius Andrius                            Litubel Forte d’Oro Team
    17. xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Lyons Andy
    17.
    Noris Adam                                    Manakau
    17. Van Den Broeck David                     Ardenne-Gaume
    17. Maes Jo                                         WC Soenens-Germond Ingelmunster
    17. Mikuzis Mantas                              Litubel Forte d’Oro Team
    17. Sabaliauskas Marius                       Litubel Forte d’Oro Team



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14-06-08: Foto's Lembeek



















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14-06-08: Sint-Denijs-Zwevegem
    Angelo werd 21ste op 31 deelnemers. In het peloton in de sprint voor de 7de plaats met 15 renners. Laatste in de sprint.
    Angelo had in deze wedstrijd meermaals geprobeerd weg te rijden, tevergeefs.
    De boys van Jong Vlaanderen probeerden één keer en niemand, écht niemand - behalve Angelo dan - probeerde het gat te dichten!
    Resultaat: veel wedstrijd gemaakt, op het einde nog enkele renners moeten laten rijden en alles gegeven en laatste in de sprint van zijn groepje.

    gegevens wedstrijd:
    klasse 1.12 B - individuele regionale wedstrijd Elite ZC & U23
    aantal deelnemers: 31
    aantal km: 117 km of 15 ronden van 7,80 km

    Top 20 :

    1. Vandousselare Sven                          Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen                             02:46:00
    2. Vanmarcke Sep                                Davitamon – Lotto – Jong Vlaanderen
    3. De Rekeneire Pieter                          Schelderode Sportief
    4. Bernatonis Marius                             Litubel Forte d’Oro Team
    5. Northey Michael                                WC Soenens – Germond ( Nieuw-Zeeland )
    6. Delie Kevin                                       Wielerteam Decock-Capino Moorsele                             00:00:03
    7. Zen Jean                                          Groupegobert.com                                                        00:02:10
    8. Israel Pieter                                      Willebrord Wil Vooruit
    9. Schol Steven                                    K.S.W. De Demerspurters Haacht-Betekom
    10. Schol Dieter                                    K.S.W. De Demerspurters Haacht-Betekom
    11. Sabaliauskas Marius                       Litubel Forte d’Oro Team
    12. Pommelaere Giovanni                  BCV Works Cycling Team Ingelmunster
    13. Meurisse Dominiek                          Provinciale Afdeling West-Vlaanderen WBV
    14. Bruyneel Giel                                  KSV Deerlijk Gaverzicht vzw
    15. D’Hooghe Filip                                Sporting Club Meerse – Kluisbergen
    16. Burrick Tim                                     Asfra Racing Team
    17. Waelkens Hannes                           KSV Deerlijk Gaverzicht vzw
    18. Magherman Wouter                         CT Force – Wervik
    19. Vervaeke Timothy                            MBK – Delsol Team
    20. Tytgat Kristof                                  Provinciale Afdeling West-Vlaanderen WBV




    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!