Hierna een korte beschrijving van onze geplande rondreis in 2009 met vertrek op 30 Augustus en thuiskomst op 24 September. De vliegtickets, hotels en motels en de huurauto zijn reeds gereserveerd. De juiste daginvullin is wel gepland maar kan natuurlijk dagelijks wat aangepast worden. Het is vakantie, niets moet alles kan. .1. 1.Vlucht Brussel - Washington - Las Vegas ( Vertrek Brussel 12.00 u, Aankomst Las Vegas 19.36 u ) United. 2. Las Vegas - Saint Georges ( Met onderweg Valley of Fire ) 3. Saint Georges - Rockville ( Zion NP met o.a. wandeling Angels Landing en Emerald Pools ) 4. Rockville - Grand Canyon North Rim met onderweg Coral Pink Sand Dunes. 5. Dag aan de North Rim ( Wandelen, ezelstocht ) 6. North Rim - Page 7. Dag omgeving Page ( Trachten een permit te bekomen voor the Wave ) 8. Page - Escalante ( Via Cottonwood road ) 9. Escalante - Torrey ( Met onderweg slotcanyon Peekaboo-Spooky en rijden van Burr Trail ) 10. Dag omgeving Torrey ( Rijden Cathedral Valley Loop ) 11. Torrey - Rexburg ( Reisdag richting Yellowstone ) 12. Rexburg - Yellowstone 13. Yellowstone 14. Yellowstone 15. Yellowstone - Grand Teton 16. Dag in Grand Teton 17. Grand Teton - Dutch John ( Flaming Gorge ) 18. Dutch John - Moab 19. Dag in omgeving Moab ( Canyonlands ) 20. Dag in omgeving Moab ( Arches met Fiery Furnace wandeling ?) 21. Moab - Chinle ( Via Moki Dugway en Valley of the Gods ) 22. Chinle - Winslow ( s'morgens Canyon de Chelly ) 23. Winslow - Jerome ( Met omweg naar noorden Coal Mine Canyon ) 24. Jerome - Payson ( Montezuma's Castle ) 25. Payson - Scottsdale/Phoenix ( Via Apache Trail ) 26. Terugvlucht naar Brussel via Washington ( United ) 27. Aankomst in Brussel s'morgens rond 07.30 u .
Hieronder de geplande volgweg. In het programma dag per dag wordt een meer gedetailleerd plan getoond.
We hebben deze blog gemaakt om onze planning, voorbereidingen, verslagen enz.. neer te schrijven over onze tweede reis naar Zuid West Amerika die gepland is van 30 Augustus tot 24 September 2009. Het is de bedoeling om op een toffe aangename manier deze reis te plannen ( voorpret !! ) en tevens via deze blog anderen hiervan te laten meegenieten en hun aan en opmerkingen aan ons te melden. Er zullen regelmatig berichten en aanpassingen verschijnen over de voorbereidingen. U kan de planning van een bepaalde dag van de reis bekijken door in de linker kolom op de desbetreffende dag te klikken. We gaan geen live verslag vanuit Amerika op deze blog plaatsen omdat we ons dan wat verplicht gaan voelen elke avond een verslag te maken en foto's op de blog te plaatsen en hierdoor ons insziens wat quality time verliezen. We zullen wel ter plaatse een kleine samenvatting maken van hetgene we dagelijks gedaan en gezien hebben en hiervan na onze reis een reisverslag op deze blog plaatsen zodat anderen hieruit informatie kunnen halen voor hun eventuele geplande reizen net zoals wij ook hebben gedaan met andere reisverslagen. Hierna enkele foto's van onze eerste Amerika reis die we hebben gemaakt van 8 September tot 1 October 2008.
Golden Gate Bridge San Francisco
Tenaya Lake gezien vanop Olmsted Point ( Yosemite Nat Park )
De prachtige Mount Carmel Highway tussen Zion NP en Carmel Junction
Bryce Canyon !!!
Monument Valley
Het ongelooflijk mooie Lower Antelope Canyon bij Page