cod
cod
Inhoud blog
  • Welkom
    12-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    hi,

    Ik ben xerxes en ik heb een website gemaakt omdat ik hier graag rapporten op zou willen zetten en ik die niet in het forum krijg.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-12-2010, 14:50 geschreven door xerxes  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Alliance C.O.D. on s1.travian.nl

    Name:  C.O.D.
    Rank:  20 (4 raised)
    Members:  30 (+6)
    Villages:  30 (+6)
    Population:  6,615 (+2,319)
    Pop./Member:  221 (+42)
    Birthday:  13/11/10
    Log:  See ally log
    Previous names:
    Phoenix (since 13/11/10)
    C.O.D. (since 20/11/10)
    GetterMap 2.1:  See GetterMap 2.1


     Members:


    Player From? Conquests Villages Population (+/-) Joined
    Benno - 1  (0) 318  (+51) 14/11/10
    mysothis - 1  (0) 317  (+62) 23/11/10
    grabbel - 1  (0) 300  (+67) 14/11/10
    Mosquito - 1  (0) 297  (+62) 26/11/10
    Mastafasta - 1  (0) 292  (+99) 26/11/10
    gangreen - 1  (0) 290  (+60) 13/11/10
    miko OFA - 1  (0) 283  (+45) 17/11/10
    Spa - 1  (0) 271  (+43) 18/11/10
    Xboxboy - 1  (0) 268  (+51) 13/11/10
    Idefix Lol - 1  (0) 234  (+54) 24/11/10
    Kratje - 1  (0) 220  (+49) 16/11/10
    LowLife - 1  (0) 219  (+55) 21/11/10
    xerxes - 1  (0) 218  (+54) 15/11/10
    antoni - 1  (0) 216  (+63) 17/11/10
    mmaurits - 1  (0) 216  (+32) 09/12/10
    hell-soldier REG - 1  (0) 213  (+54) 07/12/10
    Robijntje - 1  (0) 210  (+32) 17/11/10
    moonwalker T.E. - 1  (0) 205  (+45) 06/12/10
    El Destras
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-12-2010, 14:55 geschreven door xerxes  
    Reacties (0)
    Archief per week
  • 06/12-12/12 2010
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!